תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    הי...
    הייתי בBooty bay וראיתי שם הורד... לא ידעתי שאסור ליתקוף אותם (פעם ראשונה שהייתי שם) ותקפתי וכל השומרים באו אלי והרגו אותי
    ועכשיו ניהיה לי Hated (War) איתם!
    איך אני מחזיר את זה להיות רגיל ושהם לא ישנאו אותי? ואם אני יגיע לשם הם יתקפו אותי?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    אני לא חושב שאתה יכול להיות hated עם faction נייטראלי, אבל אולי תבדוק בכל זאת האם אתה hated או at war איתם. פשוט לך לתפריט הדמות שם יש את ה-reputation , תמצא את booty bay , ותבדוק האם יש אייקון של -at war , ואז תבטל אותו. תבדוק גם אם אתה hated כמובן

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    אני לא חושב שיורד rep בגלל שתקפת מישהו בעיר <<
    אפילו אם השומרים הורגים אותך.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    נכתב במקור על ידי oridion
    אני לא חושב שאתה יכול להיות hated עם faction נייטראלי, אבל אולי תבדוק בכל זאת האם אתה hated או at war איתם. פשוט לך לתפריט הדמות שם יש את ה-reputation , תמצא את booty bay , ותבדוק האם יש אייקון של -at war , ואז תבטל אותו. תבדוק גם אם אתה hated כמובן
    lol עשית לי את הבוקר

אם באמת נהיית hated עם BB אז אתה צריך להרוג את ה bloodsail bucaneers ששצורצים מסביב ל bootybay

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Crikey
    אני לא חושב שיורד rep בגלל שתקפת מישהו בעיר <<
    אפילו אם השומרים הורגים אותך.
    צודק, גם אם הם הורגים אותך אתה לא נהיה Hates איתם.

יכול להיות שהיה לך תקלה או משהו וזה באמת שינה לך ל-At War כמו שאמרו פה, אז תבדוק.
    יכול להיות גם שאולי בגלל שבטעות תקפת את השומרים זה שינה לך ל-At War.
    ככה או ככה, תנסה לחזור להיות טבעי אצלהם כי Booty Bay הוא מקום שמאוד צריכים, אם בשביל קוויסטים ואם בשביל מעבר בין 2 היבשות.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אסור לתקוף אנשים מהFACTION השני בBOOTY BAY.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    באמת? חשבתי שהם סתם מתחילים לפוצץ אותך אחרי שאתה מנסה להרוג מישהו

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    אני תמיד הורג שם או בTanaris יש דרך אחת להרוג בלי למות מחקים שהורד יעסה duel עולכים לים צוללים כמובן מי שמפסיד יורים ואפילו לא צריך לברוח הוא מת ישר ובTanaris צריך לתפס על איזה בית לא ליד הגובלין עם הרובה וגם מחקים שהורד יעסה duel מי שמפסיד יורים בו ולא קורה כלום רק כול שניה זורקים רשתות ואי אפשר לזוז

זה כיף מתי שמשעמם ולפני כמה ימים באו לTanaris איזה 5 רמות 70 והרגו הורד + גובלינים

D:

הרשמה