תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    שלום לכם
    עוד חודש יש לי יום הולדת ואני מתכנן על 360 או פס3 ויש לי כמה שאלות

אם אני אקנה את ה360 אני כנראה אקנה את הפרימיום+אינטרקולר (החדש כן?)+איזה שני משחקים ככה

אז ככה:

1. מאיזה אתרים בחול אתם ממליצים לי לקנות הכל? הכי חשוב שיהיה שם את האינטרקולר החדש...
    בדקתי בCOMPUSA וכל האנשים שם כתבו שהאינטרקולר הרס להם את הבוקס, זה הישן הורס את הבוקס?
    האם האינטרקולר באמת הכרחי? פשוט אני מפחד שזה יהרוס את הקונסולה..

2. כמה בערך הכל יעלה לי כולל מכס (אפשר להתחמק מהמכס?) ומשלוח והכל בשקלים?

3. איך אני מחבר את הקונסולה ללייב? אין לי ראוטר ואני לא רוצה לקנות אחד... יש לי 012 בכבלים אם זה משנה..

4. חשבתי על קנית GOW+NBA 2K7 יחד עם הקונסולה. מה דעתכם? איך הלייב בנבא? יש המלצות למשחקים אחרים?

תודה לעונים. שאלות נוספות בהמשך

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    באופן כללי כלפי מכס - אם זה חבילה כנראה תשלם (30%) ואם מביאים ביד אז רוב הסיכויים שניתן לעבור בלי לשלם.

לגבי חיבור ללייב אם הקונסולה ליד המחשב - ניתן לחבר למחשב. אם לא - אתה צריך עוד מודם (ולא תוכל לחבר את המחשב והקונסולה בו זמנית) לפירוט מה כדי לעשות תפרט איפה המחשב , איזה מודם יש לך, ואיפה הקונסולה.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי TheKaWa
    שלום לכם

עוד חודש יש לי יום הולדת ואני מתכנן על 360 או פס3 ויש לי כמה שאלות

אם אני אקנה את ה360 אני כנראה אקנה את הפרימיום+אינטרקולר (החדש כן?)+איזה שני משחקים ככה

אז ככה:

1. מאיזה אתרים בחול אתם ממליצים לי לקנות הכל? זה תלוי, אם אתה רוצה PAL, תקנה ב playasia.com ונראלי שיש שם את האינטר קולר. אם אתה רוצה NTSC, בEBAY יש אחלה דילים (גם בPAL אבל לדעתי עדיף לקנות PAL בפלייאסיה)... הכי חשוב שיהיה שם את האינטרקולר החדש...
    בדקתי בCOMPUSA וכל האנשים שם כתבו שהאינטרקולר הרס להם את הבוקס, זה הישן הורס את הבוקס? הישן הורס את הבוקס... החדש בלי המתג פחות הורס...
    האם האינטרקולר באמת הכרחי? תלוי כמה אתה משחק.. אם המון זמן ביום: כן זה הכרחי למדיי... אם שעתיים -שלוש או פחות ליום: שיקול שלך... פשוט אני מפחד שזה יהרוס את הקונסולה..

2. כמה בערך הכל יעלה לי כולל מכס (אפשר להתחמק מהמכס?) ומשלוח והכל בשקלים? תלוי כמה אתה משלם... המכס לוקח 30% ויש שתי שיטות להתחמק מהמכס אבל הן לא תמיד עובדות:
    א. לבקש מהשולח לעטוף לך את זה בעטיפת מתנה
    ב. לבקש מהשולח לרשום שזה עלה לך 50$ (אבל זה בדר"כ לא עובד כי זה קופסא גדולה וזה לא הכיוני שזה יעלה רק 50...).

אל תיקח את השיטות האלה כמובן מאליו ואל תחשוב שנפטרת מזה.. תנסה אותן ואם לא - לא נורא לפחות ניסית...

3. איך אני מחבר את הקונסולה ללייב? אין לי ראוטר ואני לא רוצה לקנות אחד... יש לי 012 בכבלים אם זה משנה..
    אתה מקבל עם הקונסולה כבל ethernet שאתה מחבר את המודם ADSL (לפי מה שהבנתי זה מה שיש לך) לXBOX 360 בדיוק כמו למחשב...
    אל תשכח שאתה צריך לשלם 50$ לשנה על הLIVE...

4. חשבתי על קנית GOW+NBA 2K7 יחד עם הקונסולה. מה דעתכם? איך הלייב בנבא? יש המלצות למשחקים אחרים? בחירה טובה... עם אתה תלוי רק בשני משחקים, תישאר עם זה...

תודה לעונים. שאלות נוספות בהמשך

כל התשובות למעלה....

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי bozeman
    באופן כללי כלפי מכס - אם זה חבילה כנראה תשלם (30%) ואם מביאים ביד אז רוב הסיכויים שניתן לעבור בלי לשלם.

לגבי חיבור ללייב אם הקונסולה ליד המחשב - ניתן לחבר למחשב. אם לא - אתה צריך עוד מודם (ולא תוכל לחבר את המחשב והקונסולה בו זמנית) לפירוט מה כדי לעשות תפרט איפה המחשב , איזה מודם יש לך, ואיפה הקונסולה.
    איזה מודם יש לי? דגם זאת אומרת? אני לא יודע דגם מדויק אבל הוא כחול של החרה TERAYON או משהו כזה.
    המחשב ליד המודם ואני מתכנן לשים את הקונסולה בחדר שלי לא רחוק מהמחשב והמודם (מרחק ישיר בערך 2 מטר, אבל אם אני רוצה לסדר את כל הכבלים כך שלא יראו אותם זה בערך פי 2)

ומאיפה הכי כדאי להזמין? פשוט אני מחפש מקומות שגם מוכרים את האינטרקולר החדש ואני לא יודע מי מוכר חדש ומי את הישן...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    איזה מודם יש לי? דגם זאת אומרת? אני לא יודע דגם מדויק אבל הוא כחול של החרה TERAYON או משהו כזה.
    המחשב ליד המודם ואני מתכנן לשים את הקונסולה בחדר שלי לא רחוק מהמחשב והמודם (מרחק ישיר בערך 2 מטר, אבל אם אני רוצה לסדר את כל הכבלים כך שלא יראו אותם זה בערך פי 2)

ומאיפה הכי כדאי להזמין? פשוט אני מחפש מקומות שגם מוכרים את האינטרקולר החדש ואני לא יודע מי מוכר חדש ומי את הישן...
    אם הקונסולה ליד המחשב (2 מ') זה לא בעיה - אתה מחבר אותה למחשב. אתה מקבל גם כבל רשת ככה שאתה אפילו לא צריך לקנות כזה.
    כשתקבל הכל, אם לא תצליח לחבר - תשאל פה ונעזור לך (כעיקרון זה רק לחבר את החיבור עם הכבל והגדרה אחת בבוקס)

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    טוב תודה על התשובות..
    ראיתי בWALMART שיש אפשרות לעטוף את החבילה + להסתיר את תגית המחיר או משהו כזה.
    זה יוריד את המכס מהגב?

הנה תרדו קצת למטה בדף ויש שם GIFTING OPTION או משהו כבר שכחתי :X
    http://www.walmart.com/catalog/produ...uct_id=4196273

ועוד שאלה קטנה, השנאי מתח הזה של ה500 וואט זה הכרחי?
    מאיפה ניתן לרכוש כזה במחיר הגיוני?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    טוב תודה על התשובות..
    ראיתי בWALMART שיש אפשרות לעטוף את החבילה + להסתיר את תגית המחיר או משהו כזה.
    זה יוריד את המכס מהגב?

הנה תרדו קצת למטה בדף ויש שם GIFTING OPTION או משהו כבר שכחתי :X
    http://www.walmart.com/catalog/produ...uct_id=4196273

ועוד שאלה קטנה, השנאי מתח הזה של ה500 וואט זה הכרחי?
    מאיפה ניתן לרכוש כזה במחיר הגיוני?
    אפשר בבקשה לענות? זה מאוד חשוב לי :X
    האם עטיפת הקופסא+הסתרת המחיר יורידו ממני את המכס?
    והאם שנאי מתח של ה500 וואט זה הכרחי?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אפשר בבקשה לענות? זה מאוד חשוב לי :X
    האם עטיפת הקופסא+הסתרת המחיר יורידו ממני את המכס?
    והאם שנאי מתח של ה500 וואט זה הכרחי?
    עטיפת מתנה היא דרך אפשרית לעקוף את המכס. ברוב המקרים של חבילות בגודל של ה-360, היא לא יעילה: המוכסים יבדקו כך או כך את החבילה עקב גודלה ומשקלה, וכשיגלו מה יש בפנים ידרשו ממך לשלם כמה שצריך. תיאורטית, גם אם באמת זו הייתה מתנה - דהיינו, דוד אמריקאי היה קונה לך את זה ליומולדת ושולח - עדיין אתה צריך לשלם מכס. טפשי, אבל זה החוק.

שים לב שהאתר של וולמארט, כמו רוב האתרים האמריקאים, לא שולחים ישירות לארץ.

לגבי השנאי - זה הכרחי, כך טוענים, וחבל להסתכן בדברים האלה. אמנם הוא לא זול במיוחד, אבל אם אתה כבר קונה את הבוקס, תקצה את העוד 200-300 שקלים לשנאי כדי שתהיה בטוח.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אוקי תודה.
    ד"א מצאתי כאן חבילת פרימיום ב350 דולר.
    זה משומש?
    http://www.overstock.com/Books-Movie...79924#moreinfo

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אוקי תודה.
    ד"א מצאתי כאן חבילת פרימיום ב350 דולר.
    זה משומש?
    http://www.overstock.com/Books-Movie...79924#moreinfo
    טוף, הפירוש של refurbished זה מחודש, אז אני מניח שזה אכן משומש.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אוקי אז אני אוותר עליו
    ד"א EZBUYUS
    אומרים שהם משחררים את המוצרים מהמכס. למישהו יצא להתנסות איתם? אם זה נכון זה אומר שזה יחסוך לי 132 דולר במכס..

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אוקי מצאתי כאן משהו ממש מוזר
    XBOX ELITE
    עם 4 שלטים אלחוטיים וחמישה משחקים
    ב350 דולר
    :|

http://www.audiodiscountconsole.com/...?productID=151

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פרדסיה
    אוקי מצאתי כאן משהו ממש מוזר
    XBOX ELITE
    עם 4 שלטים אלחוטיים וחמישה משחקים
    ב350 דולר
    :|

http://www.audiodiscountconsole.com/...?productID=151
    זה לא כל-כך הגיוני במחיר כזה... נראה לי יש Catch או משהו.. XD
    והשאלה היא האם אתה מזמין לארץ או שמביאים לך את זה לארץ מישהו שאתה מכיר ? כי אני יודע מחבר שלי שהזמין מ-outpost.com והחבילה הגיעה מ-mustop.co.il כשהוא בא לקחת את החבילה כולם שם סטלנים לא יודעים מזה, חשבו שזה DVD בשווי 100 דולר בכלל...
    אז לא יודע, זה בעיקר תלוי במזל.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Nicky
    זה לא כל-כך הגיוני במחיר כזה... נראה לי יש Catch או משהו.. XD
    והשאלה היא האם אתה מזמין לארץ או שמביאים לך את זה לארץ מישהו שאתה מכיר ? כי אני יודע מחבר שלי שהזמין מ-outpost.com והחבילה הגיעה מ-mustop.co.il כשהוא בא לקחת את החבילה כולם שם סטלנים לא יודעים מזה, חשבו שזה DVD בשווי 100 דולר בכלל...
    אז לא יודע, זה בעיקר תלוי במזל.
    לפי האתר שלהם יש משלוחים לישראל (תנסה להירשם ואפשר לבחור שם ישראל)
    הם בכלל באינדונזיה..

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פרדסיה
    הם בכלל באינדונזיה..
    איפה זה אינדונזיה ? XD
    וסבבה אם יש משלוח ישראל אז סבבה, רק תקווה שאנשי המכס שאהיו בארץ כשתבוא לקחת את החבילה לא ידעו בכלל מזה Xbox...

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Nicky
    איפה זה אינדונזיה ? XD
    וסבבה אם יש משלוח ישראל אז סבבה, רק תקווה שאנשי המכס שאהיו בארץ כשתבוא לקחת את החבילה לא ידעו בכלל מזה Xbox...
    אני עוד מנסה לברר אם זה אמיתי
    זה פשוט לא הגיוני :|
    4 שלטים אלחוטיים
    5 משחקים
    אליט
    ב350 דולר זה פשוט נשמע לא מציאותי

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    הם בכלל באינדונזיה..
    מאינדונזיה? משלוחים לישראל? הצחקת אותי.
    אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה ביותר בעולם. אין לה יחסים דיפלומטיים עם ישראל והיא די עויינת (אפילו יותר מצפון קוריאה!). אם אתה רוצה לזרוק כסף ולחכות למשיח (או למוחמד) שיבוא ויושיע אותך אז אתה מוזמן לנסות אותם.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי noamkot
    מאינדונזיה? משלוחים לישראל? הצחקת אותי.
    אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה ביותר בעולם. אין לה יחסים דיפלומטיים עם ישראל והיא די עויינת (אפילו יותר מצפון קוריאה!). אם אתה רוצה לזרוק כסף ולחכות למשיח (או למוחמד) שיבוא ויושיע אותך אז אתה מוזמן לנסות אותם.
    א. האיסלאם באינדונזיה שונה מהאיסלאם שאנחנו מכירים (למדתי על זה לא מזמן..), זה לא קשור אבל סתם בשביל הפרוטוקול..

ב.היא באמת נחשבת עויינת? מוזר..

ג. סה"כ אפשר לשלוח לארה"ב ואז משם להביא את זה לארץ בעזרת MUSTOP או משהו..

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    א. האיסלאם באינדונזיה שונה מהאיסלאם שאנחנו מכירים (למדתי על זה לא מזמן..), זה לא קשור אבל סתם בשביל הפרוטוקול..

ב.היא באמת נחשבת עויינת? מוזר..

ג. סה"כ אפשר לשלוח לארה"ב ואז משם להביא את זה לארץ בעזרת MUSTOP או משהו..

שונה אבל עוין. תחפש בדפי זהב את השגרירות האינדונזית בישראל ותספר לי מה אתה מגלה.

מחיר המשלוח בMustop או ezbuyus יהיה מאוד מאוד יקר.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי noamkot
    שונה אבל עוין. תחפש בדפי זהב את השגרירות האינדונזית בישראל ותספר לי מה אתה מגלה.

מחיר המשלוח בMustop או ezbuyus יהיה מאוד מאוד יקר.
    200 שקל קצת יותר יהיה המשלוח, יקר אבל זאת הדרך היחידה להזמין מאמריקה..
    בכל מקרה אני הולך להשתמש בMustop כי אני הרי מתכנן להזמין מאיזה אתר אמריקאי כמו וולמרט או משהו בסגנון..

הרשמה