תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 85
    כשהחרב מלוטשת, המיתרים מתוחים, וגיטרה מבריקה... זה הזמן, לבוא לוואגס!!!
    ---
    ב1957 הפצצה נפלה והרוסים השתלטו על מה שהיה פעם אמריקה. מעוז החופש האחרון היה לאס
    ווגאס ששמה שונה ללוסט וגאס, אלביס הוכתר למלך. אחרי ארבעים שנה המלך מת וכל אופורטיוניסט נגן גיטרה ומניף חרב, אפילו מוות בעצמו, שומע את הקריאה.
    Vegas need anew king!I
    בתוך וואגס, האווירה מתחממת, זקני העיר בוחנים נגנים באודישנים לנגינה, תחרויות נגינה שבהם הנגן הטוב ביותר מנצח, אבל לא יזיק גם אם הוא יכול לפתוח ת'צורה למתמודדים, ולהילחם במתנקשים הרבים. מעידים על כך עשרות נגנים שנבחרו למלך אך לפני הכתרה כבר מתו בעצמם, במשך 12 שנים אין הכרעה, עד היום.אתם נולדת בוואגס וחייתם בה במשך כול חייכם, בוואגס המוזיקה היא היא דרך החיים שלך, היא מגדירה אותך ואת אישיותך, ואת מה שאחרים חושבים עליך.אתם חיים בוואגס ועוד זוכרים את המלך מילדותכם, אתם יודעים שלעצמכם אין הרבה סיכויים להיות המלך הבא, אבל אתם חושבים שכדי שהמלך הבא יזכור שעזרתם לו.
    הערות לשחקנים:המשחק הוא חופשיטה אין חוקים, אין שיטה, אין כלום, תראו את ההערות לבניית דמות ותשימו דמות.
    המשחק מבוסס על הסרט "סמוראי ששת המיתרים" מי שראה את הסרט יבין יותר אבל זה לא הכרחי להבנה של המשחק.
    לעומת זאת הינה כמה סרטונים שיעזרו לכם להבין את האווירה של העולם, חובה לראות אותם, כדי להישתתף, ותראו אותם לפי הסדר...

רקע

מוות
    http://www.youtube.com/watch?v=m7MudwKb6Y0&mode=related&search=

החיים בוואגס שם החזק שולט (ולא יזיק גם אם הוא יודע לנגן)

לוחמים עם גיטרות

---------
    ככה יראו דמויותיכם-
    שם הדמות(+כינוי אם בא לכם) -
    גיל (תזכרו שאלביס מת לפני 7 שנים, ושהמלחמה נגמרה לפני 41 שנים)-
    מראה-
    סגנון מוזיקה(תהיו מקוריים, שלא יטהיו הרבה נגנים זהים) -
    כלי נגינה (תהיו מקוריים, שלא יטהיו הרבה נגנים זהים)-
    נשק(אפשר לשלב אותו בכלי הנגינה)-
    רקע (תזכרו- אין לכם שום קשר- לטוב או לרע- אם שום אירגון גדול) -
    מידע נוסף(לא חובה, רק אם יש משהו שאתם רוצים להוסיף) -
    ------
    הערה: עדיף לא לבחור נשק חם, אבל אם אתם רוצים בכול זאת אז יש לכם רק קליע אחד.
    ------
    אוקיי, עכשיו, בהרפתקאה בסופו של דבר יהיו רק 4 אנשים, לאו דווקא הראשונים אלא הכי מגניבים, כך ששינויים לרקע והלוק הכללי מומלצים, אין לכם קשרים (לטוב או לרע), אם אירגונים בעיר, שיערוך את הרקע אחרי הקטע הבא.
    והכי חשוב- כולם ראו את הסירטונים?
    ----------
    אירגונים, ואוכלוסיות בוואגס וסביבתה.

האלביסים האדומים- האלביסים הם אנשים שמעריצים את אלביס, ומחקים אותו בלבוש, בסגנון הנגינה, ובהיתנהגות. הם לבושים כמוהו (רק באדום) , יש לם בלורית כמו שלו (או פאה לקרחים), והם מנגנים כלי נגינה אדומים. האלביסים, משמשים קצת, כמו כוח השיטור בעיר, הם הקבוצה המאורגנת הגדולה ביותר, אך הם לא תוקפים- הם נלחמים רק להגנה עצמית. לעומת זאת כדי לזכות בתחרות הנגינה הם שולחים עשרות מאנשיהם לאודישנים בתקווה שאחד מהם ירשים את זקני העיר. האלביסים מסתובבים בעירספרים גדולים וממלאים את הרחובות. כמעט תמיד הם בקבוצות.
    *
    העורבים- העורבים, הם קבוצה מאורגנת של מאטליסטים אפלים לוחמים ומתנקשים שמשמשים כצבאו הפרטי של מוות, (שלושת הקשתים מהסרטונים הם העילית שבצבא), הם מאורגנים בצורה מפחידה, מתוקתקים ולוחמים מעולים, הם רוצים שמוות, אבל אך ורק מוות עצמו, יזכה בתחרות,
    ברגע זה מוות חוצה את השממה,ומחסל בדרך כול מתחרה שרוצה להגיע לוואגס.
    *
    הכנופיות- הכנופיות הן שלל כנופיות של שכירי חרב, חופשיים, שממלאים פאבים, וחורים בעיר, הם ברך כלל לא בעלי כוח של ממש כמו האלביסים, או העורבים השחורים, ובדרך כלל גם משתמשים בשכירים מחוץ לשורותיהם, ברוב המקרי כנופיה ממוצעת כולל בין 7 ל30 איש, אך יש כמה כנופיות שיש להן מוקדי כוח לא מבוטלים ברגע זה, הבולטות ביותר הן-

סאמיסן סינג- מעין כנופיה שמנסה לדמות את החיים של הסאמוראים היפנים, וחיים לפי קודי כבוד שמותאמים קצת יותר לתקופה. מנהיגה הוא ג'וש לאפיט,
    הפנתרים השחורים- כנופיה שמורכבת בעיקר משחורים, ראפרים אלימים. מונהגת על ידי סם ארלי.

אריות יהודה-מאורגנים, מתוקתים, קטלניים, ונראים טוב!, אריות יהודה היא קבוצה של יהודי ארה"ב, ששימרו את מסורותיהם (הם צאצאים של יהודי ברוקלין שהיגרו בתחילת המלחמה), מונהגים על ידי- אביתר כ"ץ
    ויש עוד הרבה כנופיות קטנות יותר...
    *
    הנגנים החופשיים- הנגנים החופשיים מרכיבים את רוב אוכלוסיית העיר, הם לא שייכים לשום כנופיה, רובם עובדים בעבודות מזדמנות, שנותנות כנופיות כול שהן, רובם נגנים בינוניים בלבד, ולוחמים בינונים (כמו הבחור שחוטף מכות בסרטון) אתם נגנים כאלה.
    *
    פועלים ומספקי שרותים- בעיקר יצרני אלכוהול, בארמנים, זונות, וקבצני רחוב, שלא מועילים בכלום.
    *
    אנשי הכוּרים- כשנפלה הפצצה, מה אנשים סגרו את עצמם במקלטים אטומים תת קרקעיים, הם מאד אלימים כלפי אנשים מבחוץ, אבל לא מטרידים מאד את מיי שלא מפריע להם (מדיי פעם הם יוצאים, לפשיטת בחוץ, לבושים בחליפות הגנה נגד קרינה)
    *
    אנשי הפרא- הם חיים מחוץ לוואגס ועברו מעין נסיגה תרבותית, וכעת הם מעין ניאנדרטלים ברברים, שחיים בשממות שבחוץ.

*
    שכירי חרב- כמו נגנים חופשיים, אך שונים מהם בדבר אחד- הם לא מנגנים , אלא רק נלחמים.

-------------
    מסחר וכסף
    יחידת הסחר נמדדת במתכת, כמה שיותר טהורה יותר טוב, עוד משהו ממש יקר זה דלק, בנזין, סולר, נפט, וכו'
    הדבר הכי מבוקש זה קליעי רובה/אקדח, נשק חם יש בשפע... הכדורים נגמרו ב1969

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אווו, צפה לנגן סקסופון בקרוב ^_^
    orr, אךא אם כן מוכרחים לנגן עם גיטרה, מה שגם הולך. P:
    שתף ב-Google+

לא לא לא לא! מה פתאום! זה הדבר הכי מעצבן שקרה לי אי פעם! זה הייתה הרצה דווא דיי בסדר פשוט היו שם שלוש גיטריסטים מטאליסטים, וגיטריסט אחד שמנגן רוקנ'רול,
    ---
    אגב- אתה מכיר את הסרט?
    ---
    למתקשים- הינה כמה רעיונות מגניבים שאפשר לפתח-

גיטרה ספרדית, מנגן פלמנקו, נלחם בסייף, עם בגדים קרועים וישנים של לוחם שוורים (בעל שפם),
    -
    ברזילאי מכנסי שרוואל, חולצה פתוחה, ראסטות, מנגן על דיג'ירידו, ונלחם איתו כמטה לחימה
    -
    מנגן קאנטרי, גיטרה אקוטית, בעל ווסט עור ג'ינס וכובע קובואים, נלחם בעזרת לאסו וסכין,
    -
    כובע סומבררו, פונצ'ו מרופט, מנגן במנדולינה, נחם חבחרב מעוקלת
    -
    כושי, לובש בגדים של ראפאר (חולצה עד הברכיים, מכנסיים רחבים, שרשראות דמויות זהב..) נלחם במטה לחימה מחופה ברזל שמשמש כמטה שעושים איתו קצב על הרצפה,
    -
    לבוש מדים בריטים ישנים, על הצוואר תוף צעידה נגן מארשים ושירי עבודה, נלחם ברובה (מרביץ עם הכת, ויש לו כדור אחד)
    -
    עריכה: רעיון גדול באמת לדמות- ג'ינס גבוהה, חולצה קצרה משובצת עם כפתורים חסרים, גופיית סבא לבנה מתחתיה, כובע טמבל על הראש, מנגן באקורדיון מוזיקהשל קיבוצים, ונלחם באת-חפירה או מעדר, בעל שפם עבות

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    לא, ממש לא P:
    אבל ניסיתי לצפות בסרטונים שם: פשוט כרגע אין לי רמקולים, אז לא נראה לי שווהממש ^^" ואני אמור להבין מזה שסקסופון זה בסדר, נכון?
    אע, ועוד דבר אחרון: אין בעולם הזה קטעים של קסם ושטויות, נכון?
    שתף ב-Google+

כן,אפשר סקסופון, אפשר כול כלי, כול לאום, וכול סיגנון מוזיקה.
    והעולם הזה הוא העולם שלנו, בהבדל קטן אחד בהיסטוריה- רוסיה ניצחה את ארה"ב במלחמה הקרה, כול חוק פיזיקלי/מדעי שתקף לעולם שלנו תקף שם.

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    כולל החוק שאם מדביקים לחם עם חמאה לגב חתול וזורקים אותו הוא ירחף?
    צפה לדמות אחרי שבת...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    שם- גוצ'י
    כיניו- פטיש מצלצל
    כלי נגינה- סיטר
    נשק- שימוש בסיטר כקורנס.
    רקע- הוא שט בסירת משוטים קטנה לשניים מהודו לאמריקה ברצון להשיג כסף וריגושים עם אימו המעצבנת.
    באמצע הדרך כריש אכל להם את המשוטים ואחר כך ברח ואז אימו חייבה אותו להישתמש בסיקר במקום המשוטים (הדבר הכי משפיל שקרה לו בחיים). לאחר כמה שעות של בכי וייסורים הם המשיכו לשוט לאמריקה.
    כשהיגעו סוף סוף לאמריקה הם התחילו לצעוד ללוסט וגאס כשהם משתמשים בסיקר לאיחסון מים (הדבר השני הכי משפיל שקרה לו בחיים).
    לבסוף כשהיגעו ללוסט וגאס המשמר לקח את אימו לבית הכלא ביגלל עיצבון השומרים וקריעת עור התוף שלהם מהצעקות שלה (הדבר השלישי הכי משפיל שקרה לו בחיים).
    עכשיו הוא אוסף כסף מנגינה ולחימה כגלדיאטור בניסיון לשחרר את עימו מבית הכלא בערבות (אין לי מוסג אם כתבתי את זה נכון...).
    מראה- איך הודי ששט מאפריקה לאמריקה ומישם הלך ללס וגאס עם אימו המעצבנת כבר יכול להראות?!
    גיל- 31
    סיגנון נגינה- שילוב של מיזרחי, רוק כבד, טראנסים עכשויים והפתיחים של תכניות מפגרות כגון פוקימון ועוד דברים כאלו (מה שמדהים הוא שאיכשהו זה נישמע טוב).
    טרומפלדור אף פעם לא אמר "טוב למות בעד ארצינו" הוא קילל ברוסית
    "לך לנמלה עצל למד דריכה וחכם" שונה לילדים מ-לך לנמלה עצל למד דריכה ושב בצל"
    אם תרצו אין זו אגדה זה בעצם פרסומת של כדור של אדידס
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    כניראה לא הבנת שלא יעבדו עליכם!
    שתף ב-Google+

או, שכחתי כמה דברים חשובים-
    אתם אנשים שפלי מעמד, מדרגה נמוכה, חלשים ויודעים את זה, פושעים קטנים, וירטואוזים בינוניים, ומנסים לנווט כמה שיותר טוב את דרכם בעיר., בתקווה שהמלך הבא יזכור אתכם לטובה.

ולאף אחד מכם אין סיכוי קלוש ביותר להיות המלך הבא בעזרת כשרונות הנגינה שלו...
    -----
    עוד משהו (נראה לי שכתבתי את זה ...)- כולכם נולדתם בוואגס ולא יצאתם ממנה בחיים (אחרי הכול המצור של הצבא האדום וכול זה..), כולכם מכירים קצת את העיר, וכולכם דיי עניים.

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    למה להרוס לי ככה?!
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    שתף ב-Google+

מצטער אבל הרקע שלך הזכיר לי את זה... וחוץ מזה זה כתוב בטיזר!

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    אני עדיין חושב על הדמות אבל יש אפשרות שתעשה הרפתקאה גם לדמות הזו כי הוא חמוד...
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מצטער שעוד לא הגשתי את הדמות: קיבלתי עונש קטן על זה שהייתי יותר מידי זמן על המחשב ^^" (זה לא שלא יכולתי להקליד בגלל שהרביצו לי! באמת!)
    עובד עליה כבר עכשיו. אני חושב שיהיה לי מישהו ממש מאגניב ^_^
    orr, למרות שהקטע של מחסור בחומרי נפץ די מעצבן אותי : /
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אישית, אני הייתי הרבה יותר מאושר אם הוא היה יכול להשתמש בדינמיט ופצצות אלו ואחרות, אבל כל משחק והחסרונות שלו ( :
    Ladies and gentlmans, I present you... Paul Rogers!

שם: פול רוג'רס

מראה: גבוה ודקיק, פול הוא 'השרוך' הקלאסי. לבוש חליפת עסקים שחורה כשהחלק העליון לרוב פתוח, חושף חולצה לבנה ועניבה משוחררת מעט. פניו חדות מאוד, וחיוכו הוא אחד הדברים שמסוגלים להקסים אותך ולהפחיד אותך בעת ובעונה אחת: חיוך שחושף את שיניו הלבנות, ומבליט את לחייו המגולחות. כשהוא אינו לובש את משקפי השמש שלו – לא לעיתים רחוקות כ"כ, למען האמת – אפשר לראות את עיניו השחורות, על אחת מהן צלקת שכאילו משלימה את החיוך שלו. מתחת לכובע צילינדר שטוח(או בעגה המקצועית, כובע סרסורים)מוסתרת רעמת שיער מפוארת, מסודרת בקבוצות גדולות של קוצים, שאיכשהו נראה שאף פעם לא דורשים שיסדר אותם מחדש. על ידו הימנית הוא עונד טבעת קטנה שאבן חן נעוצה בה, כאשר על האבן מוטבעת צורתו של דרקון בדיו צהובה, ובידו השמאלית הוא נושא מזוודה שחורה צרה וארוכה, אשר מגנה על כלי הנגינה שלו בצורה מצוינת, יחד עם עוד כמה סודות שיעדיף לשמור לעצמו...
    לגבו של פול קשורה בסגנון חרב ממזרית, אותה הוא נהנה לשלוף.

כלי נגינה: בתוך המזוודה השחורה, שסגורה באבזמי כסף, שומר פול על אחד הדברים היקרים לו מכל: הסקסופון שלו. לצד מיכל קטן לאכסון ציוד זה או אחר, נמצא הכלי הזהוב, מבריק כמו השמש עצמה. ולא, אף שהוא אוהב להתרברב בכך, אין הוא עשוי מזהב אמיתי. במיכל הקטן שלצד הסקסופון נמצא הציוד הדרוש כדי להרכיב ושלמור על הסקסופון: פיה, עלה, מטלית, חומר הברקה, וכמה בקבוקונים קטנים: כמה מהם מכילים חומר הברקה, וכמה מכילים רעל, שהוא נוהג למרוח על חרבו.
    פול אף פעם לא אהב להשאיר דברים לא גמורים.

סגנון מוזיקה/נגינה: התמחותו של פול היא בעיקר ג'אז, למרות שהוא נהנה מאוד לנגן גם רוק ופאנק, כשמתאים לו. באופן כללי, יש מעט מאוד סגנונות שלא אוהבים עליו, אבל מבחינת פול, כשזה נוגע למוזיקה, לא אומרים איכס.

כלי נשק: חרבו של פול, החגורה לגבו, היא כלי הנשק המועדף שלו, איתו הוא נלחם במיומנות. למרות שהיא קשורה לגבו, חרבו של פול היא חד ידנית(ולמען האמת, נמצאת שם לשם סטייל בלבד...). למרות שהוא מעדיף להשתמש רק בה, לעיתים קרובות הוא ישלב את המזוודה שלו לקרב: בתור כלי נשק מוחץ וכבד מאוד.

רקע: חייו של פול הם פשוטים מאוד: הוא נולד בלוס-אנג'לס, גדל בלוס אנג'לס, ועד כמה שזה תלוי בו, הוא גם ימות בה. כמו אנשים רבים, הוא נולד עני לעם יחידה, ועם חלום אחד: לנגן עם המלך. על החלום הזה הוא עבד ברחובות, תוך כדי שהוא נלחם ולומד לנגן. את הסקסופון הראשון שלו, פריט חלוד ומרופט לגמרי, הוא גנב מאחד הסוחרים בעיר, והחל להתאמן עליו לבדו, בלי שום הדרכה שהיא. אימו, שהיית במשבר לאחר עזיבת אביו, לא עשתה הרבה מלבד לדאוג לא לאוכל ומקום לישון בו: ולפול זה הספיק. הוא ניגן באחד הרחובות, מכוסה כולו בסמרטוטים ובידו רק הסקסופון הישן שמצא, כשהמורה הראשון שלו מצא אותו. כשהוא הציע לו לבוא איתו וללמוד יותר משהוא אי-פעם יצליח לבדו, היה אפשר לצפות שהוא יסרב בשביל להישאר עם אמו. אבל מאז אותו יום הוא לא ראה אותה שוב, ולא היו לו שום תוכניות למצוא אותה.
    המורה שלו לקח אותו בתור פרוייקט רציני: הוא השיג לו בגדים חדשים, קילח אותו, דאג שיאכל כמו שצריך, וחשוב מכל: השיג לו סקסופון טוב. סקסופון אמיתי. סקסופון אפילו מצויין. פול לא שאל הרבה שאלות: את שמו של המורה הוא בקושי זוכר עד היום. כל מה שעניין אותו היה ללמוד לנגן, אבל מורו ידע שזה לא יספיק, ונתן לו גם את חרבו הראשונה. מאמן אותו באופן יומי על תווים, סולמות, ושיטות הריגה קטלניות. כשהשנים עברו, ופול הגיע לרמה שהוא יכול לקרוא לעצמו נגן, הוא החל להסתובב עם המורה החדש שלו בלוס אנג'לס, מנגן במועדונים ונלחם מחוץ להם. עד שהמורה שלו נעלם, בדיוק כמו שהופיע. בהתחלה, זה היה שוק לפול, אבל בסופו של דבר הוא הגיע למסקנה שאם הוא עזב אותו, סימן שהוא יכול להסתדר לבד. מאז, כבר עשר שנים, זה מה שהוא עושה – משפר את הטכניקה שלו בלחימה ובנגינה, מחכה להזדמנות הגדולה שלו.

מידע נוסף: אממ... אופי?
    פול הוא טיפוס שמונע על ידי דבר אחד: סטייל. בין אם זה כשהוא נלחם, מנגן, מתלבש, או מדבר, פול עושה את זה כמו שצריך בצורה הכי מגניבה שיש, וכשייאלץ להחליט בין שתי דרכים, הוא יבחר באחת שתגרום לו להראות טוב יותר. עם הנימה הזאת באה גם שחצנות מסויימת, אבל גם הרבה תעוזה ויכולת ביצוע. האהבה היחידה שמתחרה באהבתו לסטייל, היא האהבה לנגינה, ממנה הוא מתפרנס וחי - והוא תמיד האמין שטוב לשלב בין שניהם. מלבד זאת, הוא טיפוס די ציני וריקני: כן, הוא אוהב לחגוג ולהנות, אבל לא תתפוס אותו בשיחה אינטימית עם מישהו, וכשחברו מושפל, בדרך כלל יש יותר סיכויים שיצחק עליו מאשר יעזור לו. למרות זאת, הוא יודע להתחבר לאנשים במהירות בעזרת המילים הנכונות וההתנהגות הנכונה, והוא ימצא את מקומו בכל חברה שהיא, והוא נהנה ממסיבות וחברה: במיוחד כזו שמאפשרת לו להראות טוב.

זאת אחת הדמויות שלקח לי פחות זמן לכתוב... מקווה שתהנה. ( :
    הרקע אולי לא משהו, אבל שטויות.
    עריכה: אע, ודאבל פוסט P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני פורש,אור לקח לי את הרעיון...זנות!

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

גם אני חשבתי על זה...
    ---
    הערות לאור-
    1) בעולם בו מתכת היא הכסף, ואתם משחקים אנשים עניים ביותר, סקסופון מזהב הוא לא בדיוק מתאים
    2) רעל יהרוס קצת את האווירה של המשחק אז נראה לי שכדאי לוותר...
    3) לוס אנג'לס? אתה גר בלוסט וואגס! בן אדם!
    4)מגניב ומושקע ביותר!
    ------

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי האסטור
    גם אני חשבתי על זה...
    ---
    הערות לאור-
    1) בעולם בו מתכת היא הכסף, ואתם משחקים אנשים עניים ביותר, סקסופון מזהב הוא לא בדיוק מתאים
    2) רעל יהרוס קצת את האווירה של המשחק אז נראה לי שכדאי לוותר...
    3) לוס אנג'לס? אתה גר בלוסט וואגס! בן אדם!
    4)מגניב ומושקע ביותר!
    ------
    שכחתילציין- תסדרו את התכונות הבאות לפי העדפתכם (החזקה ביותר למעלה, אפשר לשים כמה ששות אותו דבר)
    כוח
    זריזות
    לחימה
    נגינה
    כריזמה
    חוכמה
    1. הסקסופון בצבע זהב, לא עשוי מזהב. ציינתי את זה. : /
    2. טוב, אם אתה מתכנן משחק הומוריסטי, אז אני מבין למה אתה מתכוון, אבל אם אתה רוצה לעשת את זה אפוקליפטי אפל, אני לא רואה סיבה שזה יהרוס.
    3. אממ... רק בדקתי אם אתה יודע ^^"
    4. ושימותו הקנאים ^_^

orr, מי שכותב לבד, כותב יותר.
    שתף ב-Google+

סבבה, תהיה לכם יזדמנות להשיג רעל זה פשוט יתן לך יתרון רציני על שאר הדמויות...
    -----
    ותשים תכונות- לכול תכונה יכול להיות ערך מ 1 עד 5, כששתיים זה הממוצא לבן אדם רגיל, ובן אדם אם חמש זה ממש לא נפוץ

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    תשמע, הקטע הזה נשמע לי ממש לא נחוץ. לך על חופשיטה, וזהו. : /
    orr, או שלפחות תחכה שיבואו עוד שחקנים... >.>
    שתף ב-Google+

זה בסך הכול קווים מנחים, זה לא משהו רציני וכבד כמו במו"ד, אבל איך שבא לכם...

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אז בוא נסכם שברגע שיהיו עוד שחקנים, נחליט כולם ביחד? ( :
    שתף ב-Google+

הרשמה