תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אני מבקש להתנצל בשמי, בשם כוכבי כסף והמנחים שלנו בפני כל מי שטרח והגיע לערב משחקי הלוח בעברית שאמור היה להתקיים היום (17/5) בפריק.

לצערי, נאלצנו לבטל את שיתוף הפעולה עם פריק לאחר שעה אחת בלבד של פעילות, לאור העובדה שבפריק פשוט לא היו מאורגנים כראוי לערב שכזה, משום בחינה שהיא (חוץ מלפתוח שולחנות).

אני מבטיח לכם - אנחנו נקיים בעתיד ערב משחקים חליפי, כפיצוי.

בברכה,
    כוכבי כסף.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בתור אחד הבודדים שהגיע, אני אגיד שנהנתי, אבל הארגון באמת לקה בחסר..
    שיחקתי שני משחקי דראקון וניצחתי באחד מהם, ושיחקתי ב"דרך המדבר" שהוגרל, וניצחתי גם בו (: וקיבלתי חולצה, יאי.
    היה מאוד מאכזב לראות שאחרי ששיחקתי בדראקון לא נשאר לי משהו אחר לשחק בו (מאנצ'קין אני לא אוהב) - והיה כתוב שיהיו עוד כארבעה משחקים אחרים, שהייתי רוצה לנסות. ב"דרך המדבר" יכולנו לשחק רק בגלל שזכו בו בהגרלה..
    חוץ מזה שהאנשים התקפלו אחרי לא הרבה יותר משעה, ונשארנו רק מי ששיחק ב"דרך המדבר", ולאחר שסיימנו גם השחקנים הנותרים הלכו.. בכל זאת, השקעתי בערך שעה וחצי על הגעה וחזרה, והאירוע של ארבע שעות הפך לשעתיים, מאכזב.
    למרות הכל, נהנתי, וכבר כמה חודשים שלא יצא לי להגיע לערב משחקי לוח, אז זה היה תחליף לא רע. ואני מצטער אם זה נראה כמו האשמות, אני מבין שאתם מודעים לבעיות שהיו היום, אבל קשה לי לא להגיב, אחרי הכל.
    ולסיכום, אני מקווה ומאמין שבפעם הבאה יהיה יותר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נו, תסתכל על הצד החיובי: באחד הבא לאנשים יהיה יותר זמן להתארגן על הלגיע לשם ( :
    אני אישית רציתי, אבל שויין.
    שתף ב-Google+

הרשמה