תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אז ככה. בגלל שאין יותר מדי שחקנים ברמות 70 בגילדה (אהם אהם), רוב המבוכים שאני עושה הם עם קבוצות אקראיות. הנה אחד הסיפורים שלי עם קבוצה זוועתית במיוחד.

אני ( Rogue 70)
    הילר (Paladin 70)
    דיפיאס (Hunter 70)
    דיפיאס ( Shadow Priest 70)
    טנק (Warrior 70)
    הלכנו ל- Shadow Labyrinth (ד"א, אני מטיף בחוזקה נגד המקום הזה - אל. תלכו. לשם.) וכבר מההתחלה ידעתי שזה ייגמר בבכי, כי ה- Shadow Priest ישר צעק "I R PULLER!!!", והטנק נתן לו. חרף מחאותי, דמות Clothy היתה הפולר שלנו, והיינו צריכים לעבוד פי שתיים כדי לקחת ממנו את כל האגרו אחרי המשיכה.

את ה- Shadow Priest הרגתי משהו כמו 5 פעמים בבוס השני (הוא עושה Mind control לכל הקבוצה, וגורם להם להילחם אחד בשני), רק כי הוא לא שם באבל לפני ה- MC.

הגענו לבוס האחרון ופינינו את החדר. הבוס נראה כמו Ragnaros, רק עשוי מאוויר במקום אש. לפני הקרב, ה- Shadow Priest צועק "I R have to go, invite X" כאשר X הוא שם של אחד מחברי הגילדה שלו, שהיה צריך משהו מהבוס האחרון, ואני לא זוכר את השם המדוייק של הגילדה, או השחקן. שניה לפני הבוס האחרון, אני והצייד מתחילים לרוץ החוצה כדי לזמן את X, שהיה בכלל ב- Alterac Valley. בדרך חזרה לבוס, היו טונה של Respawns. אני רוצה לעשות להם Sap אחד אחד, אבל ל- X יש תוכניות אחרות. הוא רץ לתוך קבוצה של מובים, ועושה Fear. אחרי שהם מתו וחזרו למבוך (אני עשיתי Vanish והלכתי לשתות שוקו), המשכנו עם אסטרטגיית ה- Sap. להזכירכם, כרגע יש לנו Holy Priest ו- Holy Paladin בקבוצה. כבר ה- DPS סובל מנוכחותם של 2 מרפאים.

הבאנו את כולם לבוס האחרון, והתחלנו את הקרב. זו היתה הפעם הראשונה שלי בבוס הזה, ולא היה לי מושג מה האסטרטגיה הנכונה כדי להפיל אותו. הקטע עם הבוס הזה, היא שהוא שם קללה על שחקן אקראי כל כמה שניות, שעושה לו נזק, ולאלו שסובבים אותו. אז ברגע שלמישהו יש את הקללה, הוא צריך להתרחק מהקבוצה עד שהקללה תעבור, או שירפאו אותו. בין הקללות, הבוס עושה AOE של 4000 נזק.

בגלל שאני Rogue שמשתמש בחרבות, לא יכולתי להתחיל את הקרב עם Cheap Shot, אז הוצאתי פגיון, והלכתי לגב הבוס כדי לעשות Ambush. בשניה שעשיתי את הנזק, קיבלתי את הקללה, והייתי צריך להישאר די רחוק מהקבוצה (ומאחורי המפלץ הזה, שהסתיר אותי לגמרי). ואז הגיע ה- AOE. התחלתי לרוץ מחוץ לטווח (שוב, בכיוון ההפוך מהקבוצה, כי הקללה היתה עלי), אבל לא הייתי מהיר מספיק, ונפגעתי. לא מתתי, אבל קיבלתי את הקללה שוב, ולא יכולתי להיכנס לטווח של הקבוצה. בעודי מנסה לרפא את עצמי עם תחבושות ושיקויים, אני כותב למרפאים לשים באבל ולהורים ממני את הקללה כדי שאני אוכל להיכנס לרדיוס הריפוי. התעלמות טוטאלית.

מתתי, ושאר הקבוצה מתה שניות אחר כך. כששאלתי למה לא קיבלתי ריפוי, כשיש לנו 2 מרפאים, קיבינימאט, קיבלתי את התשובה "you were out of range. if you're out of range, you don't get heals". בשלב הזה ראיתי שהפריסט אידיוט, ושהוא סימן אותי בתור הכישלון בגלל שמתתי ראשון, ובגלל שלא היה מספיק DPS. אני פשוט הגבתי עם "No shit sherlock, you took a the spot of a DPS char"

נסיון שני. ה- Priest מת, ומאשים אותי בגלל שלא הורדתי מהטנק את ה- Aggro כשהוא לא יכל לרפא אותו. בנקודה זו, ה- Priest כותב "OMG kick this noob rogue" (הלידר היה הפלאדין, מאותה גילדה של הפריסט).

נסיון שלישי. הטנק מת כי המרפאים לא ריפו אותו. האגרו עבר אלי. אמנם יש לי Dodge מכובד, אבל זה לא מספיק כדי להיות טנק של בוס. קיבלתי הערה של "Rogue, stop dying so fast ffs". אחרי דקה הפריסט כותב "OMFG, plz give me leadership". אני ישר ידעתי לאן זה מוביל, וכתבתי מהר מאוד שלהזכירו, הוא הגיע לבוס האחרון, אחרי שעה וחצי שאנחנו פינינו את המבוך (והסתדרנו יפה מאוד בלעדיו), והוא צריך להפסיק לאונן, ולהתחיל להתרכז במקום להפיל את האשמה על אחרים. דקה אח"כ, המנהיגות של הקבוצה עוברת אליו, ואני מועף מהקבוצה.

3 דברים הייתי צריך מהבוס הזה - הרגליים של ה- Assassination set, להרוג את הבוס בשביל קווסט, ולקחת חלק מהמפתח ל- Karazhan שהיה מאחורי הבוס.
    אחח.. אם רק הייתי פוגש את הפריסט והפלאדין האלה פנים אל פנים, היה שמח..

כן, זו היתה חפירה רצינית. הגיע הזמן שאתם תחלקו מידע על הקבוצות ההגהינום שהיו לכם.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    באר שבע
    ‏‏‏‏‏‏‏‏‏

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    א' כל, הרשה לי להגיד - I loll'ed. בהחלט קבוצה מפגרת.

ב' כל, מה לעזאזל אתה עושה בפורום? אתה לא אמור להיות באילת? אתה אמור להנות לא לבוא לכאן! אתה הורס לנו את הכיף שבספאם!

ולעניינינו,
    אני חושב שהקבוצה הכי גרועה שלי הייתה בRFK ששיחקתי Priest (אני לא ממש אוהב פריסטים, שיחקתי בדמויות פריסט רק פעמיים, ואחת מהם הייתה בכלל של תומר ולא שלי P= ).
    היינו אני, Rogue שהיה הDPS שלנו, דרואיד שהיה הטנק, פאלאדין שחשב שהוא הטנק, והאנטר DPS.

בקיצור אנחנו מתקדמים, אני מבקש מהפאלאדין שיעזור לי בHeals בגלל שהדרואיד עושה Tanking יותר טוב, והוא עושה לי "No wai i'm tanking now, I don't love to heal".
    אז אני אומר "Ok, But don't blame me if I can't heal you when you ask me too, I'm gonna help the real tank".
    סבבה, אנחנו ממשיכים הורגים בדרכנו הרבה מאוד אנשי-חזיר כמו שאני אוהב לקרוא להם, ומגיעים לחלק די מלא בהם. עכשיו תזכרו שRFK זה מבוך מאוד פשוט, גם אם הייתי הHealer היחידי היינו אמורים להסתדר.
    אז הנה איפה שהכל השתבש. אני אומר לדרואיד "Hold here and let the Rogue and the hunter lure", והוא אומר "Ok" וברוב השכלתו הוא מתחיל לרוץ. באותו הרגע מגיח הפאלאדין מאחורי בזעקות "CHARGE!!!". הRogue המבולבל שולף את הקשת שלו, ביחד איתו שולף ההאנטר טת הקשת שלו ושולח פנימה את הPET....ובעוד אני צועק "MOVE AWAY PALA AND HELP ME HEAL" כולנו מתים בזעקות "OMFG DUMB PALADIN" ו"L2HEAL PRIEST!".... אם אני לא טועה זה היה הרגע שבו התנתקתי והתחלתי לבכות שלא הצלחתי לסיים RFK (והודעתי לחבר שלי ,שהפריסט היה שלו, שאני לא נוגע יותר בפריסטים....אחרי כמה חודשים הגיע אליי תומר עם הצעה מפתה... S: )
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    היום שיחקתי ב sethekk halls.
    היה לנו וורלוק טיפש, שהעפנו באמצע, דרואיד-טנק מעאפן וrouge מתלהב
    מ Z e u S. הרוג עשה ניד על הכל ואמר שזה בשביל הגילדה שלו שעושה
    farming בגרול'ס לייר... אם הם עושים גרול למה להם חפצים ירוקים מSH?
    בכל מקרה... בבוס האחרון שכידוע עושה polymorph ו AOE של 5K,
    הדרואיד המעפן עשה לו טנקינג עלוב, ואני הפכתי לכיבשה. הדרואיד מת, וכמובן,
    אני אשם, אז מה עם אני כבשה, אני גם היל בוט.

בסוף הוא התעצבן, צעק fuck you all ויצא. אני שונא שחקנים כאלה- בגלל
    שיש להם גילדה טובה הם שמים על כל האחרים ז*ן, מתנשאים ולרוב לא יודעים
    לשחק. ומקרה הזה, הם גם מרשים לעצמם לעשות ninja.

עוד מעט אני 70 ונעשה ריצות נורמליות
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    היום שיחקתי ב sethekk halls.
    היה לנו וורלוק טיפש, שהעפנו באמצע, דרואיד-טנק מעאפן וrouge מתלהב
    מ Z e u S. הרוג עשה ניד על הכל ואמר שזה בשביל הגילדה שלו שעושה
    farming בגרול'ס לייר... אם הם עושים גרול למה להם חפצים ירוקים מSH?
    בכל מקרה... בבוס האחרון שכידוע עושה polymorph ו AOE של 5K,
    הדרואיד המעפן עשה לו טנקינג עלוב, ואני הפכתי לכיבשה. הדרואיד מת, וכמובן,
    אני אשם, אז מה עם אני כבשה, אני גם היל בוט.

בסוף הוא התעצבן, צעק fuck you all ויצא. אני שונא שחקנים כאלה- בגלל
    שיש להם גילדה טובה הם שמים על כל האחרים ז*ן, מתנשאים ולרוב לא יודעים
    לשחק. ומקרה הזה, הם גם מרשים לעצמם לעשות ninja.

עוד מעט אני 70 ונעשה ריצות נורמליות
    תגיע ל70 ותרתום את ברין למטרה של לעשות גרינדינג ביחד.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    בכמה קבוצות חסרות תועלת הייתי...יותר מדי לצערי.
    מתחיל מטאנק שלא יודע לעשות טאנק,עושה ספאם על מוב אחד בזמן שאני מגן על הילרים וclothies
    ממשיך בהילרים שלא יודעים לרפא בגרוש,הגיע למצב שעשיתי בנדג' לקבוצה. וכלה בDPS שלא יודע מהחיים שלו...
    לא חסר...

אני מדבר על ימי כhunter,כזה שאהבו לקחת לקבוצות(לא היו הרבה כאלה),עכשיו כשאמאן לא עשיתי יותר מדי grouping אז אין מה לומר.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אוקי...

הקבוצה הייתה ב stockades, כמובן, פשוט, מהיר, קל
    היה לנו :

paladin בתור DPS
    Bot hunter בתור DPS
    Twink rogue שחשב שבגלל שיש לו 2 crusader ו 1600 health הוא יכול לעשות tanking
    אני (shaman) בתור Healer
    dr00d בתור מישהו שהיה AFK חצי מהזמן ופשוט עקב אחרי

אתם כנראה מבינים שהקבוצה לא משהו ונראה כאילו חלק סובלים מתיסמונת דאון.

הבוט של ההאנטר כנראה לא היה מספיק מתוחכם בשביל להתמודד עם instances והוא פשוט עשה pull כל הזמן...

הפאלדין עשה DPS כמו שסבתא רבא שלי המתה עושה

ה dr00d סתם תפס מקום

ה rogue בזבז לי mana

והציוד שלי נשבר תוך 3:38 דקות איתם

חשבתי לפרוש אחרי מה שקרה שם... (לפרוש מה alliance)

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    אוי זה כל כך הרוך, ועוד לדעת שהגילד של ההורד כמעט מת ואף אחד לא מתחבר
    זה ממש משמח לקח לי כמה יומיים שלמים לעלות את הדמות שלי ל 18 עכשיו למחוק ולפתוח חדר באליאנס :|

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    אני מבין למה אתה מתכוון בקבוצה גרועה להפליא

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    הכאב ... הכאב של PUG אני נשבעתי לפני הרבה זמן שאני לעולם לא מצטרף ל PUG גם אם זה אומר שאין מה לעשות ב WOW וכל מה שנותר לי זה לשחק MINE SWEEPER

אכן, האמת המרה על קבוצות PUG.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    VBLOOD הצתרפו דווקא די הרבה חברה חדשים לגילדה של ההורד,
    אם כל אחד לא היה בוכה אחרי יומים שאין מחוברים ופותח דמות באליינס היו עוד יותר

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    עיר
    תל אביב
    שני הסיפורים הבאים שלי

אני הייתה ההליר הראשי!
    היה פלאדין!
    היה רוג!
    היהwar lvl 69!
    וורלוק!
    הגענו איך שהוא לבוס הראשון אם לא יותר מידי למות אבל אז ידעתי זה הולך להיות קשה עד בלתי אפשרי. הגענו בוס הראשון הטנק אומר ברגע הבוס עושה ארמור הוא מחזיר לכם את ההתקפה שלכם פי2 כמובן הוורלוק לא הקשיב לא וגם הרוג ומתנו כמה פעמים!. זה פשוט לא יאומן כמה לא קורטאים את הצ'ט!!!

2. הסיפור השני היה לי אתמול עשינו את durnhold.
    היה לי war lvl 70
    ועוד רוג lvl 68
    ועוד וורלוק lvl 70
    ועוד פריסט lvl70!
    התחלנו סבבה אחרי איזה חצי הגענו לחלק האחרון באיזה קווסט שם צריכים להרוג מלא מיפלצות. ואני כמובן איך לא מתתי כי הווריר לא לקח אגגרו מספיק מהיר ויהיה לנו פריסט שאדו שלא רצה לרפות אותו! זה פשוט לא יאמן הוא אמר לא רוצה לרפא כי אין healing gear!!! מה הקשר תרפא וזהו!!!

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    למזלי קרה לי רק פעם אחת ב SM armory היתה איהזו אחת גם מ הגילד זאוס
    רמה 32 שכול הזמן ביקשה שהפריסת ירפה אותו בגלל שכמו דפוקה איך שהגענו לבוס היא ישר אתקיפה אותו אפילו לא אמרה לנו פיתאום אנכנו רועים בצ'אט HELP היא צועקת היא אתקיפה אותו שלחצי מ grp בקושי היה mana ובוקשי היה חיים לפריסת בכלל לא היה מאנה היא צעקה HEAL והפריסת אמר אין לי מאנה והיא ממשיכה ואומרת שהיא תוציא אותו מ grp ובסוף בגללה הינו צריכים להתחיל לברוח והיא אתחילה לההשים תפריסת שלא היה לו מאנה.... גם היא לחצה NEED על כול מיני חפצים שהיא לא צריכה ואמרה שזה לדמויות האחרות שלה היא היתה אגואיסתית ובסוף כול החפצים שהיא אמרה שהיא צריכה לדמויותת האחרות שלה היו בAH על השם שלה >_<
    היא עכשיו רמה 39 וחצי מהאנשים שאני מקיר היא מופיעה אצלאם ביגנור
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: affasefafafafafafafafafafafaf.JPG‏ 
צפיות: 32 
גודל: 10.3 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי דימה
    VBLOOD הצתרפו דווקא די הרבה חברה חדשים לגילדה של ההורד,
    אם כל אחד לא היה בוכה אחרי יומים שאין מחוברים ופותח דמות באליינס היו עוד יותר
    אז אתה מזמין אותי לתיגרה הא ?
    אני בכיין ??
    אני לא בכיין !! :sad1:

אני נשאר, אני פשוט רואה את המצב שלהם מול שלנו ואני מבין שהגילד הזה לא הולך להתפתח הרבה ואני מעדיף יותר להשקיע ב Arena בזמנים האלה מאשר להשקיע בדמות החדשה

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי Vblood
    אז אתה מזמין אותי לתיגרה הא ?
    אני בכיין ??
    אני לא בכיין !! :sad1:

אני נשאר, אני פשוט רואה את המצב שלהם מול שלנו ואני מבין שהגילד הזה לא הולך להתפתח הרבה ואני מעדיף יותר להשקיע ב Arena בזמנים האלה מאשר להשקיע בדמות החדשה

בובה , היום שעה וחצי מהחיים בזבזתי כדי להריץ אותך בWC
    ככה שהיא תתפתח ועוד איך, וכשאתה תגדל גם אתה תריץ אנשים

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    הא זה אתה :?

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    עכשיו אתה חש חובה לעשות לוולינג עצבני!!! חיחי
    קיצר גם לי היום היתה קבוצה סיוט, אני רועי (NIGHTLIGHT) עשינו מראדון שהוא גם ככה מבוך מגעיל,
    אני היתי לוחם והוא ורלוק, בנוסף היה לנו הנטר שחשב שהוא טנק, רוג ש... חשב שהוא טנק... והילר שחשב שהוא הילר

מתנו כמובן כבר בבוס הראשון כשההנטר התעקש לא לירות בקשת אלא רק לעשות MELE כי היא לו חרב EPIC והוא עשה כל הזמן פול עם הפט שלו ורץ בלי לתת לאנשים הפסקות למנה.
    אז אני שהייתי הטנק הייתי צריך לרדוף ולאסוף את הAGGRO במקום לשמור עליו אחרי שאני עשיתי פול.
    ההילר שלנו התעקש משום מה לרפא את החייה של ההנטר או את הרוג שכל הזמן היה אוכל מכות כי חשב שהוא טנק וכמובן שהוא כבר היה משכיל להתייחס אלי הוא עשה SHIELD ולא ריפוי (טיפ קטן: על תעשו "שילד" על לוחם אלא אם כן הוא הולך למות עוד שניה, למה אתם שואלים?, בגלל שכשעושים "שילד" אנחנו לא אוכלים מכות וכשאנחנו לא אוכלים מכות אין לנו RAGE)
    אחרי זה פירקנו את החבורה והשארנו רק את הרוג (כי הוא היה חמוד) והיה קטע ממש חמוד כשנלחמנו באיזה מפלצת ואז רועי (הורלוק) עשה לה Banish והרוג המשיך לתקוף ולא הבין קרה ואז אחרי שראה שהמפלצת לא זזה הוא עושה לנו: "lag???"
    עכשיו אפילו אני שאני נוב לא קטן בעצמי ותמיד נגד ירידות לא הצלחתי להתאפק מלהריץ עם כולם צחוקים עליו בונט, איזה חמוד הוא היה.

זהו... ואז מתנו אחרי 3 בוסים, התבאסנו וקיללנו את מראדון

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי דימה
    עכשיו אתה חש חובה לעשות לוולינג עצבני!!! חיחי
    קיצר גם לי היום היתה קבוצה סיוט, אני רועי (NIGHTLIGHT) עשינו מראדון שהוא גם ככה מבוך מגעיל,
    אני היתי לוחם והוא ורלוק, בנוסף היה לנו הנטר שחשב שהוא טנק, רוג ש... חשב שהוא טנק... והילר שחשב שהוא הילר

מתנו כמובן כבר בבוס הראשון כשההנטר התעקש לא לירות בקשת אלא רק לעשות MELE כי היא לו חרב EPIC והוא עשה כל הזמן פול עם הפט שלו ורץ בלי לתת לאנשים הפסקות למנה.
    אז אני שהייתי הטנק הייתי צריך לרדוף ולאסוף את הAGGRO במקום לשמור עליו אחרי שאני עשיתי פול.
    ההילר שלנו התעקש משום מה לרפא את החייה של ההנטר או את הרוג שכל הזמן היה אוכל מכות כי חשב שהוא טנק וכמובן שהוא כבר היה משכיל להתייחס אלי הוא עשה SHIELD ולא ריפוי (טיפ קטן: על תעשו "שילד" על לוחם אלא אם כן הוא הולך למות עוד שניה, למה אתם שואלים?, בגלל שכשעושים "שילד" אנחנו לא אוכלים מכות וכשאנחנו לא אוכלים מכות אין לנו RAGE)
    אחרי זה פירקנו את החבורה והשארנו רק את הרוג (כי הוא היה חמוד) והיה קטע ממש חמוד כשנלחמנו באיזה מפלצת ואז רועי (הורלוק) עשה לה Banish והרוג המשיך לתקוף ולא הבין קרה ואז אחרי שראה שהמפלצת לא זזה הוא עושה לנו: "lag???"
    עכשיו אפילו אני שאני נוב לא קטן בעצמי ותמיד נגד ירידות לא הצלחתי להתאפק מלהריץ עם כולם צחוקים עליו בונט, איזה חמוד הוא היה.

זהו... ואז מתנו אחרי 3 בוסים, התבאסנו וקיללנו את מראדון
    האמתי שלא, התחלתי לשגע אנשים בצא'ט של הגילד מרוב צעמום ...

הרשמה