תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    03.12.2006

שם אמיתי: מארק הנרי
    גובה: "1`6
    משקל: 150 ק"ג
    תאריך לידה: 12 ביוני 1971
    מקום מגורים: סילסבי, טקסס
    הופעת בכורה מקצוענית ב22 בספטמבר 1996
    פינישר: ורטיקל ספלאש

כשהתחרה באולימפיאדת ברצלונה 1992 כמרים משקולות, שקל מארק הנרי כ166 ק"ג, מה שהפך אותו לשוקל הגבוה ביותר בהיסטוריית האולימפאידה. הוא סיים במקום ה10, בדרג של המשקל העל כבד.
    במשחקים האמריקאיים של 1995, זכה במדליית זהב, כסף וארד.
    הוא החל להיכנס לעסקי ההיאבקות המקצוענית, וב1996 הפך לאלוף צפון ומרכז אמריקה והקריביים.
    לפי דיווחים, חתם הנרי על חוזה של 10 שנים בתמורה ל10 מיליון דולר עם הWWF.
    בהין יור האוס 10, ניצח הנרי את ג`רי לולר.
    הנרי הצטרף לפארוק, דילו בראון, רוקי מאיביה וקאמה מוסטפה כהניישן אוף דומיניישן.
    הוא היה חלק מבאטל רויאל זוגות לצידו של דילו בראון ברסלמניה 14, אותו ניצחו הלג`יון אוף דום.
    בפיולי לודד 1998, ניצח הנרי את ויידר.
    בג`דג`מנט דיי של אותה שנה, עזר בראון להנרי לנצח את דה רוק לאחר שאחז ברגלו של המפסיד.
    לאחר התפרקות הניישן, המשיכו הנרי ודילו בראון כצמד, ובראון הציג את אייבורי כהמלווה שלהם.
    לאחר מכן, הנרי נהיה אובססיבי כלפי צ`יינה, מה שהוליך לאנגל שערורייתי עם גבר נשי ששמו "סאמי".
    לאחר פיוד קצר עם הפריטי מין סיסטרס, הנרי הציג את אישיות ה"sexual chocolate".
    הנרי בגד בבראון בסאמרסלאם 1999, כשהכה את שותפו עם הגיטרה של ג`ף ג`ארט.
    כמתנה על העזרה בקרב נגד בראון, העניק ג`ף ג`ארט להנרי את האליפות האירופאית לילה אחרי ברו.
    בסורבייבור סיריס 1999, קבוצתו של הנרי, לצידם של ואל ויניס, גאנגרל וסטיב בלאקמן ניצחה את דייבי בוי סמית` ז"ל והמין סטריט פוס.
    לאחר מכן, הנרי התחבר למאי יאנג, והיא הייתה בפינתו כשהוא ניצח את ויסרה בנו ווי אאוט 2000.
    זמן קצר אחרי, הנרי נשלח לOVW, בזמן שהWWE חיפשו לו סטוריליין לשלב אותו.
    בתוכנית לזכרו של בראיין פילמן בשנת 2001, ניצח הנרי את יו מורוס.
    בסוף 2001, הנרי לקח פסק זמן מהיאבקות והלך להשתתף בתחרות "האיש החזק בעולם" של ארנולד שוורצנגר.
    ב23 בפברואר 2002, הנרי הפך ל"איש החזק בעולם" בתחרות שהתקיימה בקולומבוס, אוהיו, וזכה ב75 אלף דולר.
    הוא חזר להתאבק, וברו של ה25 במארס 2002, הנרי הוגרל בדראפט ע"י וינס מקמהן להצטרף לרוסטר של סמאקדאון.
    בהמשך, חזר הנרי לרו.
    בסורבייבור סיריס 2003, טים בישוף (הנרי, רנדי אורטון, סקוט סטיינר, כריסטיאן וכריס ג`ריקו) ניצחה את טים אוסטין (בוקר טי, שון מייקלס, רוב ואן דאם והדאדליז).
    בהמשך ועם הכניסה לשנת 2004, הנרי לא התבלט במיוחד ברו, ונפצע בהמשך השנה פציעה שתשבית אותו לזמן ארוך.
    לפני שנה וחצי חזר פצע את באטיסטה פיתח פיוד עם אנדטייקר ולבסוף נפצע שוב.
    כרגע הוא עורך קאמבק חדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אחלה מאמר תודה רבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    תודה על הביוגרפיה של מארקXD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי toto666
    תודה על הביוגרפיה של מארקXD
    תגיד, אתה בכלל קורא את המאמרים? כי בכל מקום אתה כותב תודה על המאמר ומשאיר את הסמיילי הזה: לא נראה שאתה קורא את זה ועושה את זה על מנת להעלות לעצמך במונה ההודעות.
    ואני מסיק את זה כי זה לא פעם ראשונה ואני מניח שגם לא האחרונה שאני רואה אותך עושה את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    בטח שאני קורא אם לא הייתי קורא אז למה לי סתם לכתוב "תודה על הסקירה" אני אומר את זה בגלל שאני קורא ואני כמעט אף פעם לא מעיר לילדים כמו "הסקר היה מכוער" כאילו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי toto666
    בטח שאני קורא אם לא הייתי קורא אז למה לי סתם לכתוב "תודה על הסקירה"-כדי להוסיף עוד הודעה למונה ההודעות. אני אומר את זה בגלל שאני קורא-זה לא נראה הגיוני שאתה קורא וכמעט אף פעם אין לך מה להגיב חוץ מתודה. חוץ מזה אתה מפרסם הודעות כאלה בהפרש של דקה ככה שלא נראה לי שאתה מספיק לקרוא את כל אלה בכזה זמן. ואני כמעט אף פעם לא מעיר לילדים כמו "הסקר היה מכוער" כאילו-זה לא סקר, זה יותר בכיוון של מאמר. ועזוב אותך מזה, מה הקשר שאתה לא אומר להם שזה היה מכוער? הקטע הוא שתגיד מה אתה חושב בעניין, תביע דעה. זה שאתה לא אומר או כן אומר אם היה "מכוער" בעיניך לא אומר שאתה קורא את זה
    . .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    טוב מעתה אז אני יגיב אחרת איך שאתה אומר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לא! ממש לא! כל הקטע שתגיד את מה שאתה חושב! אבל אם כל מה שיש לך להגיד זה: תודה על המאמר, זה לא נראה שאתה קורא. פשוט, אם את רואה דיון שאתה רוצה לפתח בו דיון, אז תגיב בו, אם אתה רואה שהנושא לא מעניין אותך, אתה לא חייב להגיב.
    תגיב כראות עיניך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    טוב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    תודה על הביוגרפיה אחי
    שתף ב-Google+