תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    סרטים מכל המשחקים החדשים של סוני לפלייסטיישן 3!

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    רוב המשחקים הללו יוצאים השנה, מה שאומר שהחיים של מיקרוסופט הולכים להפוך לקשים מאוד די בקרוב...
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    אבל שיעשו שחזור לקראש 3 עם גראפיקה דור מחודשת... המשחק הכי יפה וכיפי לפלייסטיישן ששיחקתי.
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אנצ'רטד נראה אדיר, רצ'נט וקלאנק גם נראה אדיר.
    אבל כל השאר נראה כל כך... אמממ... רגיל.

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    אבל היא עדיין לא מצדיקה אפילו חצי מהמחיר של הקונסולה

שלא לדבר על המשחקים עצמם
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    uncharted הזה באמת נראה מעולה גראפית,בעיקר אנימציות מושלמות.לדעתי העיצוב של האויבים די משעמם,ונראה לי שמבחינת אקשן הוא די יחזור על עצמו,הקטעי פלטפורמות נראים כיפיים ברמות,ובכלל משחק שזועק כיף.

ratchent גראפית לא התרשמתי,גיימפליי הוא נראה נחמד למי שאוהב את הסיגנון.מבחינה גראפית הוא לא מכוער,זה משחק שתמיד יראה חמוד גם כשיהיה PS 10,אבל הוא לא הוציא ממני וואו,נחמד מאוד,אבל דוגרי אני לא רואה שיפור ענק מהפס2 במקרה הזה.

heavenly נראה מצויין,חסר לי קצת דם,סכ"ה מחקה די בפראות את GOW,אבל זה לא בהכרח רע.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הבנלי באמת נראה יותר מדי כמו GOW.
    זה כמו שיוציאו משחק שמחקה לגמרי את GEARS על ה360 רק עם גרפיקה פחות טובה וגיימפליי פחות טוב
    אני הייתי מחכה לGOW 3...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי bling
    uncharted הזה באמת נראה מעולה גראפית,בעיקר אנימציות מושלמות.לדעתי העיצוב של האויבים די משעמם,ונראה לי שמבחינת אקשן הוא די יחזור על עצמו,הקטעי פלטפורמות נראים כיפיים ברמות,ובכלל משחק שזועק כיף.

ratchent גראפית לא התרשמתי,גיימפליי הוא נראה נחמד למי שאוהב את הסיגנון.מבחינה גראפית הוא לא מכוער,זה משחק שתמיד יראה חמוד גם כשיהיה PS 10,אבל הוא לא הוציא ממני וואו,נחמד מאוד,אבל דוגרי אני לא רואה שיפור ענק מהפס2 במקרה הזה.

heavenly נראה מצויין,חסר לי קצת דם,סכ"ה מחקה די בפראות את GOW,אבל זה לא בהכרח רע.
    בתור מישהו שיש לו את כל המשחקים של RATCHET&CLANK לPS2 אני רואה הבדל גדול.
    הבעיה של הPS2 זה שהיא לא הצליחה להחזיק נוף מפורט, הPS3 עושה את זה בקלות.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    SOCOM נראה משחק ממש טוב רק חבל על הגרפיקה.

Uncharted נראה אדיר.

Ratchet & Clank על הPS3 גם אדיר ממש גורם לי לחזור לשחק בוא D:.

Heavenly Sword אין לי מילים,
    במילה אחד (אדיר)

LAIR נראה ממש טוב גם.

אין לי שום ספק שהשנה הולך ליהיות משחקים טובים על ה-PS3 D:

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    מזכרת בתיה
    אבל הם לא באמת מחדשים שום דבר
    יקהקשמךט הוא חיקוי של GOW
    ראצ'ט נשאר ראצ'ט אבל עם עוד כמה תוספות נחמדות
    ואנצ'רטד די דומה לPOP

מה שכן... pain נראה טוב הרעיון נחמד אני מקוה שהביצוע גם.
    games don't create psychopaths,
    they make psychopaths more creative

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    מזכרת בתיה
    עברית במקום אנגלית

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    מזכרת בתיה
    יקהקשמךט=heavenly

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    חדשות ממש טובות לקונסולה. השאלה היא כמה מהם בפועל יצאו השנה.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    סוף סוף!
    משחקים באמת איכותיים, כמעט כולם נראים כמו משחקים של 9 פלוס.
    ורובם, אם אני לא טועה, יוצאים בחצי שנה הקרובה.

נתחיל ב UNCHARTED כמובן - נראה אדיר! המשחק, גראפית - הכי טוב שראיתי על הפס3, ואולי על כל קונסולה. רמת הפירוט פשוט מטורפת, באמת דור קדימה מכל פלטפורמה שראינו.
    הרשמים ממנו באתרים מ-א-ו-ד חיוביים, ואני אופטימי מאוד לגבי העתיד שלו.

LAIR נראה מרשים כמו תמיד, אבל לדעתי הוא 50:50, לא יודע כמה הוא יחזיק אחרי 5 שעות משחק, נראה מאוד חוזר על עצמו ואני ממש מקווה שהוא ייצא מצויין, כי יש פוטנציאל.

PAIN נראה מאוד מקורי, אני אישית מתחבר לרעיון ואם הוא יהיה באמת חינם או כמעט-חינם אז בכלל כיף, גם הרשמים ממנו חיוביים ומשבחים את המקוריות שלו, לא יודע למה חלקכם אנטי...

FOLKLORE נראה אדיר! אני בחיים לא אתקרב אליו, אני שונא RPG כאלה, אבל הוא נראה מצויין וכל מי ששיחק וראה אותו בתערוכה התלהב מאוד.

HEAVENLY SWORD הוא גם מפחיד אותי, אבל לא כמו LAIR, הוא יותר 70:30... גרפיקה אדירה, משחקיות מנצחת, הפקה ענקית... השאלה היא מה האורך שלו וכמה הוא יחדש ולא יחזור על עצמו. אני מת על הז'אנר ולא מפריע לי שהוא מחקה את GOW.

SOCOM לא מעניין אותי, אף פעם לא אהבתי את הקטע, אבל הרשמים גם עליו טובים מאוד ונראה שהוא יהיה מוצלח מאוד בז'אנר.

RATCHET נראה מעולה, גם משחק שאני לא אקנה כי אף פעם לא ממש התלהבתי מהסגנון הזה, אבל הוא מרשים מאוד, כל הרשמים התלהבו והנשקים מקוריים... במיוחד הנשק שמרקיד את כולם חחח...

ואחרון (מהעיקריים) - LITTLE BIG PLANET - נראה הכי טוב! פשוט כיף טהור, לא יכול לחכות לשחק אותו עם חברים. תראו את הסרטונים הקודמים ממנו מי שעוד לא ראה. פשוט ענק! והבנתי שתהיה אופציה לבנות שלבים כנראה אז בכלל... פשוט נראה הכי כיף בעולם ונדמה לי שהוא גם חינם או משהו כזה. פשוט הפתעה. הוא יהיה הלהיט הראשון האמיתי של הפס3 לדעתי. והדמויות! איזה עיצוב! העיצוב הכי מושך ומגניב שראיתי, ואפילו הגרפיקה מעולה, אם תראו את הסרטים הקודמים. טקסטורות מעולות! בקיצור - הופתעתי.

אחלה תערוכה בינתיים, משחקים מעולים. אני מרוצה. אקנה פס3 בטוח עכשיו. אבל רק עוד חצי שנה ככה שיהיו כל המשחקים האלה וטלויזיה 42 אינץ' במחיר הגיוני.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    SOCOM נראה נוראי, כך גם PAIN.
    אבל השאר בהחלט נראים אחלה, ביחוד המשחק של נוטי דוג ואנצ'רטד.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    הבנלי באמת נראה יותר מדי כמו GOW.
    זה כמו שיוציאו משחק שמחקה לגמרי את GEARS על ה360 רק עם גרפיקה פחות טובה וגיימפליי פחות טוב
    אני הייתי מחכה לGOW 3...
    למה אבל גראפיקה פחות טובה וגיימפליי? מאיפה לך?

ולאסקין צודק, LBP באמת מהמשחקים האלה שאתה יודע ששווים קנייה לא משנה מה הביקורות יגידו,באמת שאי אפשר לטעות פה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bling
    למה אבל גראפיקה פחות טובה וגיימפליי? מאיפה לך?

ולאסקין צודק, LBP באמת מהמשחקים האלה שאתה יודע ששווים קנייה לא משנה מה הביקורות יגידו,באמת שאי אפשר לטעות פה.
    בו נגיד שאם לGOW 3 תהיה גרפיקה פחות טובה מאשר לHS אז המצב של הפיתוח צד ראשון בסוני לא יהיה משהו

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    בו נגיד שאם לGOW 3 תהיה גרפיקה פחות טובה מאשר לHS אז המצב של הפיתוח צד ראשון בסוני לא יהיה משהו
    HS הוא משחק בפני עצמו, אין טעם להשוות אותו לGOW.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    בטח שיש מקום להשוות ביניהם, הם ממש אותו סגנון, יש את הקטע של תזמון הכפתורים, קומבואים, אפילו הנשק כמעט זהה לחלוטין!
    אבל אין לי מושג מה יש להתלונן פה על הגרפיקה, היא מהטובות שראינו. לא הכי טובה, אבל מעולה.
    וברור ש GOW3 ייראה טוב יותר, אבל לא הייתי מצפה לראות אותו בקרוב. אולי אולי אולי טיזר קטן של חצי דקה בE3 אם יש אלוהים.
    אבל אין, אז...

הרשמה