תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    או בניות, יותר נכון.

יש מצב אני מתחיל לשחק ב-Amia, ואני מתלבט בין שתי בניות - Bard או WM. העניין הוא שאף פעם לא שיחקתי Bard ואני לא יודע כמה חזקים הם יכולים להיות ולמה הם הכי מותאמים (לתמוך, סולו, PvP וכו').

קצת על Amia:
    השרת הוא עד רמה 30. חשבתי על לשחק Drow, מה שאומר שהרמה המקסימלית שלי היא 28, אבל מצד שני אני מקבל:
    Darkness - once per day
    Darkvision
    Spell resistance 11 + Level
    +2 INT
    +2 CHA

וה-INT ו-CHA מתווספים לדמות בקביעות - לא בצורת "בונוס" של באף.

החפצים לא מטורפים - אומרים לי שדברים של +5 הם די נדירים. לא שיחקתי עדיין בשרת אז אני לא יודע מעבר לזה.

אז מישהו יכול לתת לי בנייה של Bard ולהסביר לי מה הצדדים החזקים, מה הקסמים שצריך לקחת, איך להשתמש בדמות (מבוססת Melee? קסמים? וכו').
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    קודם כל אני לא מומחה בבניות

אבל-
    בארד הוא בהחלט דמות תמיכה. אבל עם השירה שלו, כשיש perform גבוהה, כל קבוצה תקח אותו בכיף. מצד שני, לבד...אני לא בטוח שיהיה לך קל. הקסמים שלו לא חזקים כמו של מטילי קסמים אחרים (לא חלשים כמו ברמה של פלאדין או רנג'ייר אבל עדיין, אין קסמים תוקפניים טובים, אבל יש mind effect נחמדים ביותר) ואני לא יודע כמה טוב הוא כבר בקרב עם נשק, אבל לא נראה לי שהוא מי יודע מה. עם אתה משחק drow, ה+2 CHA בטח ובטח שעוזר לקסמים של הדמות, שמתבססת של CHA כמו נsorc, וה+2 INT טוב לסיל פוינטס. אגב סקיל פוינטס, לבארד של Tumble ו-UMD, שזה כבר טוב.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    יש לי עוד שאלה, בנוסף לעניין עם הבארד.

בקשר ל-WM:
    נגיד אני אלך על Drow, אז יש לי עד רמה 28.
    איך יהיה 15Fighter-7WM-6SD (מקבלים HiPS ברמה 6)?

הדמות תהיה מבוססת על STR, היא תתחיל עם 16 DEX והיא תהיה Dual-wielding.

אני חושב שזה מנצל את הכוח של ה-WM וה-FIGHTER ודרך HiPS מפצה על ההגנות הנמוכות של הדמות. אבל ממתי אני מבין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    HIPS מקבלים רמה ראשונה. זה נותן לך יותר רמות כfighter, ואז יהיו לך יותר פיטים שתוכל לנצל על לוחמה בשתי ידיים, ואז יהיה לך AB הרבה יותר גבוהה.

בקשר לבנייה עצמה, זה אני כבר אתן למישהו יותר מתמצא בבניות לענות.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אני חושב שהוא התכוון שבאמיה מקבלים HIPS ברמה 6.
    ואם אתה רוצה בארד, תתרכז בכאריזמה וperform ותוסיף איזה סקיל של דיאלוג.
    RP is your streangth!
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אוקיי אז כמה דברים שאתה בטח תרצה לדעת על אמיה:
    עם UMD 26 תוכל להשתמש בכל חפץ שיש בשרת (להוציא חפצים שיש עליהם מגבלות OOC כמו חרבות שיש עליהן holy avanger וכדומה) שזה מעולה. יש שם חפצים חזקים שיוכלו מאוד לעזור לך.
    אם אתה רוצה HIPS ושהדמות תהיה שווה משהו בPvP, אני ממליצה על דמות MAX DEX. שחקנים באמיה מחזקים את הסקילים שלהם ברמות שקשה לתאר, כולל בעזרת פיטים, חפצים, וכל דרך אפשרית. כך שאם לא תהיה מבוסס דקס, כל דמות כמעט תוכל לראות/לשמוע אותך בHIPS.

מה עוד... אה, חפצים של+5 לא ~כאלה~ נדירים שם, בכלל. אבל הם הכי חזקים שיש.

בארד יכול ללכת מעולה עם WM ד"א.

אה, דבר אחרון - יש לי כמה בניות ממש חזקות של אמיה אם אתה רוצה, אבל אף אחת מהן לא BARD.
    Aww, you think I'm a stuck up bitch?
    Well join the club, you slutty whore.

Supervixen*

"
    What do you mean he don't eat no meat?
    [
    the entire room stops, in shock]
    Oh, that's okay. I make lamb."

-My Big Fat Greek Wedding
    שתף ב-Google+

הרשמה