תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  16.05.2007
  הודעות
  57
  המדריך למתחיל

  ב- MU סט פעולות וקיצורים פשוטים וקלים ללמידה במיוחד לשחקנים מתחילים. פעולות חשובות ופקודות ניתנות לגישה בעזרת מספר מקשים ו/או דרך הממשק הציורי המופיע במשחק.

  במדריך זה: התחברות לשרת | יצירת דמות | ממשק המשחק | ניווט במשחק | תקשורת בין שחקנים במשחק

  התחברות לשרת
  התחברות לשרת | יצירת דמות | ממשק המשחק | ניווט במשחק | תקשורת בין שחקנים במשחק | מדריך המשחק | בחזרה למבוא המדריך

  לאחר הפעלת המשחק ולאחר מסכי הפתיחה (לוקח לזה זמן להטען, סבלנות!), יופיע מסך ההתחברות.
  הקלד את שם החשבון שלך ואת הסיסמה שסיפקת בזמן הרישום ולחץ על הכפתור "הבא"

  אם יש לך דמות מוכנה סמן אותה ולחץ על "הבא" או לחץ עליה פעמים לכניסה למשחק.


  יצירת דמות
  התחברות לשרת | יצירת דמות | ממשק המשחק | ניווט במשחק | תקשורת בין שחקנים במשחק | מדריך המשחק | בחזרה למבוא המדריך

  במידה ואין לך דמות מוכנה תוכל ליצור אותה!
  ישנם שלושה דמויות בסיסיות ושניים מתקדמות (אותם תוכל ליצור רק לאחר רמה 230 ו- 250)
  1. לחץ על הכפתור "יצירת דמות" ויפתח לך חלון לבחירת הדמות הרצויה לך.
  2. דפדף בחצים ימינה ושמאלה ובחר בדמות המועדפת עליך.
  3. תן שם לדמות החדשה (בקוביה שמתחת לתמונה).
  4. לחץ על הכפתור "הבא" והדמות תווצר.

  באפשרותך ליצור מקסימום של חמישה דמויות שונות

  לכניסה למשחק סמן את הדמות החדשה ולחץ על "הבא" או תן לחיצה כפולה מהירה על הדמות.

  ממשק המשחק
  התחברות לשרת | יצירת דמות | ממשק המשחק | ניווט במשחק | תקשורת בין שחקנים במשחק | מדריך המשחק | בחזרה למבוא המדריך


  מקשי המשחק כפתור עכבר שמאלי : תזוזה, התקפה, להתכופף או לשבתכפתור עכבר ימיני : שימוש בקסם או מיומנות מיוחדתCTRL + כפתור עכבר : מכת רוצחF1 : עזרהF2 : פתח את חלון השיחהF3 : העבר למצב לחישה בשיחהF4 : כוון את גודל חלונית השיחהF5 : פתח את חלון MU מסרים בזמן קבלת הודעהF6 : הסתר את חלון MU מסריםEnter : פתח את חלון השיחהD : פקודות אוטומטיותM or /Move : עבור בין מפות ועולמותC : סטטיסטיקה וחלוקת נקודות דמותI or V : שק חפציםQ : מקש קיצור לשיקוי חיים בחגורת השיקוייםW : מקש קיצור לשיקוי מאנה (MANA) בחגורת השיקוייםE : מקש קיצור לשיקוי אנטי רעל בחגורת השיקוייםF : הגדל/הקטן MU מסריםShift : החזק דמות במקוםCTRL + מספר : קישור קסמים/מיומנויות למקשי #1 - #9מקש המספר #1 - #9 : בחר קסם/מיומנות הקשורה למספר[Alt] : הצג חפצים המונחים על הרצפה[ALT + לחצן עכבר שמאלי : איסוף פריט לפי בחירהמקש הרווח : איסוף אוטומטי של פריצים מהרצפהPrint Screen : צלם מסך/לכידת מסך
  /<שם פריט> : צפה בפרטי החפץ (שם הפריט באנגלית בלבד ויש להשתמש בשם מדויק - רגיש לאותיות גדולות וקטנות) , F1 סוגר את החלון.
  /Request <on/off> : מדליק ומכבה את האופציה לסחור איתך, לבצע החלפות או להצטרף לאחווה שלך.
  /Duel (+הצבעה על שחקן מסוים): הזמנת שחקן לדו קרב.
  פקודות אחווה
  /party (+הצבעה על שחקן מסוים) : יצירת אחווה או הצטרפות לאחווה קיימת. אחווה היא קבוצת לחימה שנהנית מצבירת ניסיון וזנים במשותף במהלך הקרבות.P : חלון הגדרת האחווה
  פעולות ופקודות שיחה [Tab] : עבור בין שורת השיחה לשורת שם הזיהוי של השחקן איתו אתה משוחחלחיצה על לחצן ימיני בעכבר על הודעת שיחה : לכוד את שם הזיהוי ללחישהמקשים למעלה ולמטה : גלול בהיסטורית השיחה Page Up ו- Page Down : גלול הודעה
  ~ <הודעה> : שלח הודעה לכל האחווה
  @ <הודעה> : שלח הודעה לכל השבט
  @@ <הודעה>: שלח הודעה לכל בעלי הברית איתך
  # <הודעה> : גרום להודעה להופיע זמן ממושך יותר
  /filter (מילה1) (מילה2) : חפש הודעות עם המילים המבוקשות לסגירה של החלון כתוב filter/ ללא מילים לחיפוש
  מסחר
  /trade : התחל מסחר
  פקודות שבט
  /Guild (+הצבעה על שחקן מסוים):בקש מראש השבט לצרף אותך לשבט שלו G : תפריט השבט @> <message> : שלח הודעה לחבר בשבט (רק ראשי שבטים)
  /War <שם השבט> : הכרז על מלחמה עם שבט אחר
  /Battlesoccer <שם השבט> : הזמן שבט אחר לקרב כדוררגל
  חלון הפקודות
  חלון הפקודות ניתן לגישה ע"י לחיצה על המקש "D" בלוח המקשים שלך. לאחר הלחיצה יפתח תפריט הפקודות שיציג לפניך את הפעולות האפשריות בעזרת הדמות שלך. זהו תחליף לקיצורים המתחילים בסימן / ואחריו פקודה (<command>/).  רוב הפקודות ידרשו ממך להצביע על השחקן איתו אתה מבקש לבצע פקודה מסוימת וזאת ע"י סימון הפעולה המבוקשת ואז לחיצה על כפתור העבר הימיני על הדמות.

  הקיצורים ה- Q, W, E מוגדרים כברירת מחדל לשמש אותך כמקשים מהירים לחגורת השיקויים שלך, שיקוי חיים, שיקוי כח קסם ומיומנויות ותרופות נגד רעלים בהתאמה. תוכל להחליף כל אחד מהקיצורים הללו לשימוש בחפץ אחר ע"י פתיחת שק החפצים שלך, סימון החפץ שברצונך להכניס לחגורת השיקויים, ואז לחיצה על CTRL + מקש הקיצור Q, W, E שיפעיל אותו.

  קישור לקסמים
  ביכולתך לקשר קסמים או מיומנויות למקשי הקיצור 0 - 9. לחץ על כפתור הקסם או המיומנות שבמרכז הממשק הציורי והקסם או המיומנות שלמדת תופיע כפעילה. עמוד עם העכבר מעל המיומנות שברצונך לקשר אז לחץ על CTRL והמספר שאליו אתה רוצה לקשר קסם או מיומנות זאת (למשל CTRL+1). כעת, בכל עת שתרצה להשתמש במיומנות זאת, תוכל פשוט ללחוץ על המספר שבחרת עבורה.

  שימוש במאקרו
  ביכולתך לקשר הודעות שימושיות למקשי קיצור, למשל תוכל לקשור את המשפט "אהלן, מה העניינים?" לקישור של משפט, פתח את תיבת השיחה ע"י לחיצה על מקש ה- ENTER. לאחר מכן כתוב 1/ , לאחר מכן רווח ואת ההודעה שברצונך לשמור. פעולה זאת תגדיר את המשפט שהקלדת למספר 1. לשימוש בהודעות שמורות לחץ על ALT+ המספר שבחרת. כעת תוכל להגדיר את ההודעות 0 עד 9 שלך.

  ניווט במשחק
  התחברות לשרת | יצירת דמות | ממשק המשחק | ניווט במשחק | תקשורת בין שחקנים במשחק | מדריך המשחק | בחזרה למבוא המדריך

  הליכה
  הליכה היא הדרך העיקרית לסיור באימפריית MU. בתוך הערים הליכה היא האופציה היחידה המותרת.
  בכדי ללכת פשוט סמן עם העכבר אל המיקום שבכיוונו ברצונך ללכת ולחץ על כפתור העכבר השמאלי. ריצה

  במידה ולדמות שלך יש נעליים +5 ומעלה, הוא או היא יוכלו לרוץ. אם תבחר נקודה רחוקה מהדמות שלך ובכיוון שאליו תרצה להגיע, הדמות תתחיל לרוץ לכיוון זה במקום ללכת. ריצה מאפשרת לדמות שלך לנוע במהירות כפולה מהרגיל.השענות וישיבה שחקנים יכולים לבצע מספר פעולות עם הסביבה שלהם כגון השענות על קירות או ישיבה על כסאות. בכל אופן פעולות אילו לא נועדו רק בשביל הכיף, אך לצורך מנוחה ואגירת כוחות מחודשים לדמות.

  שים לב: תוכל לחדש כוחות בדרך נוספת ע"י שתיית שיקויים.
  השענות וישיבה אפשריים רק בנקודות מסויימות במשחק ובמקומות שונים בערים. במקומות שניתן בהם לנוח הסמן יהפוך לצורה של חץ למטה בכדי להציג באופן בולט יותר נקודות אילו.

  רכיבה בעולמות MU, ישנה דרך ייחודית ומדליקה לנוע ממקום למקום! רכיבה על גבי ייצור הנקרא חד קרן וע"י השגת חפץ הנקרא קרן חד הקרן (horn of Unicorn) וענידתו. כך יכולה דמות מסוימת לנוע במהירות העולה על ריצה.
  את הקרן ניתן להשיג בלחימה או דרך שחקנים אחרים.

  שיגור מהרגע שרמת הדמות שלך עברה את רמה 50, תוכל לשגר את עצמך בין איזורים. אמנם אתה יכול לנוע ממפה למפה תוך כדי הליכה או רכיבה על סוס, אך תנועה בדרך זאת היא קשה ומסורבלת. לכן, הרפתקנים שרוצים להגיע למקומות רחוקים יכולים מרמה 50 לעשות זאת ע"י שיגור הדמות. הפעלת פעולה זאת היא פשוטה, אך שים לב שאינך יכול להיות משוגר לכל מקום אם אינך ברמה המתאימה לאותה הרמה הדרושה לשיגור ואם אין עליך את הכסף הדרוש.


  מפת עולםרמה נדרשת בהליכהרמה נדרשת לשחק רגיל להשתגר רמה נדרשת לגלדיאטור קסום/לורד אפל להשתגר זנים נדרשים לכניסה תנאים נוספים Lorencia 1050332000איןNoria1050332000איןDevias1550332000אין Devias21550333500איןDevias31550333000איןDevias4155 0333500איןDungeon2050333000איןDungeon22060403500אי ןDungeon32070464000איןAtlans6070464000* יכולת שחיה מוגברתAtlans26070464500* יכולת שחיה מוגברתAtlans36070465000* יכולת שחיה מוגברתLost Tower8090605000איןLost Tower2 8090605500איןLost Tower380100666000איןLost Tower480100666500איןLost Tower590 110737000איןLost Tower690 110737500איןLost Tower7100 120808000איןTarkan120140938000איןTarkan21201409385 00איןIcarus15017011310000*ניתן להגיע בעזרת כנפיים או רכובים על דינואורנטAida1501301407500אין
  תקשורת במשחק
  התחברות לשרת | יצירת דמות | ממשק המשחק | ניווט במשחק | תקשורת בין שחקנים במשחק | מדריך המשחק | בחזרה למבוא המדריך

  דיבור שחקן אל שחקן
  פטפוט
  באפשרותך לשלוח הודעות ע"י לחיצה על כפתור ה- ENTER במקלדת, שיפתח את תיבת הדיבור. שיחה במצב זה שולח הודעות ציבוריות לכל הסובבים במסך בו אתה נמצא.

  שיחה
  ב- MU ישנם אפשרויות שיחה נוספות. בכדי לשוחח, לחץ על כפתור ה- ENTER במקלדת ויפתח חלון השיחה, כתיבה של הודעה ולחיצה נוספת על ENTER תשלח את ההודעה. אך אמצעי זה נועד גם לפעולות משחק נוספות כגון שיגור, ותזוזה. לאחר הלחיצה על ENTER תפתח חלונית שיחה קטנה בתחתית המסך מעל חגורת השיקויים. לאחר שליחת ההודעה, ההודעה תופיע בתוך בועת שיחה וכולם יוכלו לקרוא אותה.
  לחישה
  אנשים בסמוך אליך יכולים לקרוא כל מה שתכתוב בהודעות, אך ניתן גם ללחוש לשחקן אחר בלי שאחרים יראו את מהלך השיחה או בכדי לשלוח הודעות לשחקנים שאינם נמצאים במפה בסמוך אליך או בכל מפה אחרת. לחישה היא שיחה של אחד על אחד ושחקנים אחרים לא יוכלו לצוטט לשיחה. כשהתמונה של הכפתור עם ציור האוזן מופיע ומואר, תדע שאתה במצב של לחישה. בעזרת לחיצה פשוטה על כפתור הלחישה (ציור של אוזן) תוכל להדליק ולכבות פונקציה זאת. לחישה אפשרית במקביל למקסימום של 5 משתתפים בשיחה.

  רגשות
  ב- MU אפשרויות רבות המאפשרות לדמויות לתקשר בעזרת אנימציות הרלוונטיות לשיחה. הדמויות ב- MU לא רק מדברות, אך גם יכולות לבצע תנועות שעוזרות לשחקנים להביע את רגשותיהם. הרגשות במשחק הן גם שונות לפי המין של השחקן, כך למשל פיה, הדמות הנשית במשחק, האנימציות שלה יהיו שונות מהאנימציה של לוחם או מכשף.כיום ישנם 22 אנימציות שונות ונוספות יתווספו בהמשך.
  רשימת הריגשונים
  חה חהחי חיהו הו^^^_^^.^צחוקכבודהובסתי כריעת ברךסליחה^^;; גירוד הראשבכי
  עצוב בכי, עצבותרוץ
  לךזוז התקף קדימהביילהתראות
  נפנף
  בא אותתטובנחמד
  וואוו מחא כפייםשלוםברוכים הבאיםתודההי קוד קידההא"""-.-" שלב ידיםגדולנצח אותו הרם ידיםקרכואב
  שפשף ידדיםאלאף פעםלא "לא"אוקישוב עשה שריריםאדוני הצדעזהשם הצבע
  נצחוןניצחתי נצחוןפו ידדים על המותנייםעייףישנוני ישנונייאלה יאללה המרץ שחקניםמענטזת
  עיניים הזזת הטוסיק
  תקשורת קבוצתית
  הודעה לאחווה PARTY: ~(הודעתך)
  באפשרותך לשלוח הודעות לכל אחוות הלוחמים אליה אתה משוייך ע"י הוספת הסימן "~" לפני ההודעה שאתה כותב בשורת הדו שיח. ההודעות לאחווה יסומנו בהודעות כחולות בחלון השיחה.

  הודעה לשבט GUILD: @(הודעתך)
  באפשרותך לשלוח הודעות פרטיות לשבט שלך ע"י הוספת הסימן @ לפני ההודעה שאתה שולח. הודעות לשבט יסומנו בצבע ירוק בחלון ההודעות וישלחו רק אל השחקנים אשר בשבט שלך.
  הודעה לקבוצה: @@(הודעתך)
  באפשרותך לשלוח הודעה לכל השחקנים הנמצאים איתך בברית כלשהיא ע"י הוספת הסימנים @@ לפני הודעתך. הודעות אילו יסומנו בצהוב בהיר בחלון ההודעות.
  MU מסרים
  MU מסרים היא מערכת שיחה המאפשרת לך לשוחח עם שחקנים שונים במשחק ובאותו זמן גם לשמור על רשימת חברים המראה לך תמיד את מצב שחקנים אילו בשרת (משחקים/לא משחקים).


  הדמויות במשחק

  ב- MU אונליין ישנם שלושה דמויות בסיסיות ושתי דמויות מתקדמות שניתן ליצור לאחר שהגעת לרמה 220 ו- 250 בעזרת הדמויות הבסיסיות.
  אביר אפלקוסם אפללילית פיהגלדיאטור קסוםלורד אפלבדולח ומיומנויותאביר אפל | קוסם אפל | לילית פיה | גלדיאטור קסום | לורד אפל | מדריך המשחק | בחזרה למעלה

  במהלך תקופת הזהב, המסדר המסתורי של האבירים האפלים נלחמו להגנתם של אזרחי MU. אך זמנים אילו הסתיימו מזמן. עקב המלחמות המרובות המסדר נקרע מאמונותיו. כיום האבירים האפלים נלחמים מלחמות רק לצורך הרווח הפרטי שלהם! חלקם נודדים בממלכה, משפרים את מיומנותיהם הייחודיות ואחרים ממשיכים לגונן על החלשים במטרה להביא צדק לעולם בזמנים של כאב וסבל. אך דבר אחד הם חולקים במשותף, לצפות באביר אפל בפעולה הוא מחזה שלא תשכח. נקודות רמהחיותזריזותכוחאנרגיהסה"כ נקודות בסיס52820251083חייםמאנהחיים/רמהמאנה/רמהחיים/חיותמאנה/אנרגיה1102020.531האבירים האפלים הם יצירה של כוח ועוצמה. בקרב צמוד, הם משלחים מכות קטלניות ביותר שמורידות כוח רב למתמודדים שלהם ויכולים להרוג במכה בודדת כל דמות אחרת. בשל מיומנות הקרב האדירות שלהם מספר רב של נקודות פגיעה, אביר אפל יכול לנדוד לבדו בממלכה כמעט ללא קושי. אביר אפל יכול ללבוש מגוון רחב של מגנים ולהשתמש במגוון כלי נשק מחרבות ועד גרזנים וכידונים. המיומנויות של אביר אפל אינם נעזרות בכח מאנה רב בהשוואה לשאר הדמויות במשחק. לכן האנרגיה היא בעדיפות נמוכה אצלם. בנוסף, אימוניהם של אבירים אפלים סיפקה להם מיומנויות מיוחדות (מיומנויות רכיבה) - בזמן הרכיבה של דינוראנטים הם יכולים לתקוף עם חניתות באופן המאפשר להם לגרום נזק רב יותר ולפקוד על הדינוראנטים לירוק כדורי אש.
  נוסחת חישוב לאביר אפל נזק מקסימליעוצמה ÷ 4נזק מינימליעוצמה ÷ 8שיעור הצלחת התקפה(רמה*5) + (זריזות*3) ÷ 2 + עוצמה ÷ 4עוצמת הגנהזריזות ÷ 3 + סה"כ עוצמת הגנה ממגנים שיעור הצלחת הגנה
  (תוכל להגביר את עוצמת הגנה ב- 10% עם סט מושלם)זריזות ÷ 3 + שיעור הגנת מגנים
  נשקים מותרים
  • כל הגרזנים, כל החרבות, כל האלות (פרט לאלת היסודות), כל החניתות
  מגנים מותרים
  • סט עור, סט ברונזה, סט קשקשים, סט פליז, סט פלדה, סט דרקון, שחור סט דרקון, סט פיניקס, ענק סט דרקון
  • מגן עגול, באקלר, מגן קרן, מגן עפיפון, מגן עצם, מגן עגול גדול, מגן פלדה, מגן קוצים, מגן שוחט דרקון, מגן מבצר, מגן נחש, מגן ברונזה, מגן דרקון
  פריטים ייחודיים לאביר אפל/אביר להב
  • כנפי דרקון
  • להב אבירים
  • חנית דרקון
  אביר אפל מיומנויות מיומנויות נשק ומגניםהגנהשיסוע ביתוקשיסוע ציקליהדיפהשיסוע אגרוףשיסוע

  מיומנויות בדולח דקירהשיסוע פיתוליגבורה ענקיתדקירת מוותבקיעת האדמה אביר אפל | קוסם אפל | לילית פיה | גלדיאטור קסום | לורד אפל | מדריך המשחק | בחזרה למעלה

  ישנם אילו השואפים לשלמות פיזית, אך אחרים יעדיפו לעקם את חוקי הטבע ולהרוויח בכך את מטרתם.
  הקוסם האפל שולט ביסודות היקום ובעזרת מכניעה את אויביו. הוא יכול לזמן רפאים לעזרתו. רב האנשים מתעייפים מהר מעוצמתם של הקוסמים ומעדיפים להניח להם לנפשם. אך אחרים יתפתו לזלזל בכוח החיים הנמוך שלהם וישכימו לתקוף, אך אל תטעה! לוחמים רבים מצאו את עצמם לפתע מוקפים באש השאול טרם הצליחו להגיע תחילה אל קוסם אפל.
  נקודות רמהחיותזריזותכוחאנרגיהסה"כ נקודות בסיס51818153081חייםמאנהחיים/רמהמאנה/רמהחיים/חיותמאנה/אנרגיה60601212לקוסם האפל סדרה של קסמי תקיפה שביכולתם להכניע כל אדם או יצור בשניות. אך מציאת כשפים אילו לוקחת זמן רב וכמות האנרגיה הדרושה לשלוט בהם גדולה וכך גם כמות המאנה.


  נוסחת חישוב לקוסם אפל נזק מקסימליעוצמה ÷ 4נזק מינימליעוצמה ÷ 8שיעור הצלחת התקפה
  (רמה*5) + (זריזות*3) ÷2 + עוצמה ÷ 4


  עוצמת הגנהזריזות÷ 5 + סה"כ מגנים עוצמת הגנהשיעור הצלחת הגנה
  ביכולתך להגביר את עוצמת הגנה שלך עד ל- 10% בעזרת סט שריון)זריזות ÷ 3 + שיעור הגנת מגניםעוצמת קסםמקסימום: אנרגיה ÷ 4 + נזק כישוף 150%

  מינימום: אנרגיה ÷ 9 + נזק כישוף 100%

  עוצמת קסם נוספת: מקסימום עוצמת קסם * עוצמת מטה קסמים

  עוצמת מטה קסמים: (עוצמה מינימלית של מטה קסמים ÷ 2) + (רמת המטה * 2)

  נשקים מותרים
  • כל גרזיני יד-אחת, קריס, חרב קצרה, חרב קריסטל, כל מוטות הקסם
  מגנים מותרים
  • סט מרופד, סט עצם, סט ספינקס, סט אגדי, סט נשמה כבירה, סט נשמה אפלה
  • מגן עגול, באקלר, מגן קרן, מגן עצם, מגן אגדי, מגן נשמה כבירה
  פריטים ייחודיים ל קוסם אפל/אומן הנשמות
  • כנפי נשמה
  • מטה קונדון
  קוסם אפל מיומנויות מיומנויות וקסמים כדור אנרגיהכדור אשגל עוצמהברקיםשיגורמטאורקרח פתאומירעללהבותטוויסטררוחות רפאיםאש גהנוםקרן מיםפיצוץ שביטאינפרנושיגור מאסיבימגן נשמהסופת קרחרקבוןנובה אביר אפל | קוסם אפל | לילית פיה | גלדיאטור קסום | לורד אפל | מדריך המשחק | בחזרה למעלה

  הליליות של נוריה הן הגזע העתיק והקדום ביותר. לטענתן הן הראשונות שהתיישבו ב- MU הרבה לפני שהגיעו אליו בני האדם והגובלינים. הליליות של נוריה, כך מספרים כולם, הן יפהפיות באופן מושלם ואצילות מאוד.הן יתביישו לעמוד מול האויב פנים מול פנים, אך לא ניתן לקרוא להן חלשות. בנות הלילית הן שלימדו את בני האדם להשתמש בחץ וקשת. ואין אדם המסוגל לעמוד מול בקרב קשתים. בנות הלילית גם כרתו בריתות עם ידידים חזקים, ובאפשרותם לזמן אותם לשדה הקרב בכל עת שיחפצו.
  נקודות רמהחיותזריזותכוחאנרגיהסה"כ נקודות בסיס52025221082חייםמאנהחיים/רמהמאנה/רמהחיים/חיותמאנה/אנרגיה803011.511.5לילית היא נכס לכל אחווה, אחת המצוידת היטב באנרגיה או אחת המצוידת בזריזות. לילית המצוידת היטב באנרגיה יכולה להשתמש בקסמי "ניפוח" שמגדילים הגנות, התקפות ואפילו ריפוי של החברים באחווה. יכולות הזימון שלה יכולים להפוך את היחס בשדה הקרב. ליליות החמושות בזריזות רבה הן לוחמות מצוינות בטווח רחוק והתקיפה הזריזה שלהן ויחס ההתחמקות הגבוהה שלהן הופך אותן לחומה מצויינת.
  נוסחת חישוב לליליות נזק מקסימליחרב/נשקים כהים/חנית/גרזן בשימוש: (זריזות + עוצמה) ÷ 4

  קשת, רובה חצים בשימוש: זריזות ÷ 4נזק מינימליחרב/נשקים כהים/חנית/גרזן בשימוש: (זריזות + עוצמה) ÷ 8

  קשת, רובה חצים-בשימוש: זריזות ÷ 8שיעור הצלחת התקפהבדומה לאבירעוצמת הגנהזריזות ÷ 10 + סה"כ מגנים עוצמת הגנהשיעור הצלחת הגנהזריזות ÷ 4 + שיעור הגנת מגןנזק מיומנות יריות אוטומטבדומה לנזק הרגילעוצמת קסםריפוי: אנרגיה ÷ 5 + 5

  Advanced הגנה: אנרגיה ÷ 8 + 2

  Advanced נזק: אנרגיה ÷ 7 + 3
  נשקים מותרים
  • גרזן לילית , קריס, חרב קצרה, חרב פיפיות, סאבר קלה, חנית קלה, כל קשת ורובה חצים
  מגנים מותרים
  • סט גפן, סט משי, סט רוח, סט רפאים, סט שומר, סט שמיימי, סט גפן, סט רפאים אדומה
  • מגן עגול, באקלר, מגן לילית, מגן יסודות
  פריטים ייחודיים ל לילית פיה/Muse Elf
  • כנפי לילית
  • כנפי רפאים
  • קשת חצי ארס
  לילית פיה מיומנויות נשקים ומיומנויות בדולחיריה משולשתריפויהגנה מסיביתחדירהחץ קרחנזק מסיבי
  זימון בני בריתזימון גובליןזימון גולם אבןזימון רוצחזימון באליזימון לוחםזימון ייטי זימון אביר אפל אביר אפל | קוסם אפל | לילית פיה | גלדיאטור קסום | לורד אפל | מדריך המשחק | בחזרה למעלה

  כמה מהגברים למדו את אומנות הקסם בצעדיהם המוקדמים. אחרים השלימו את דרך החרב. אך מעטים מאוד הצליחו לשלב את שניהם, קומץ זה של אנשים נקראים גלדיאטורים קסומים. הגלדיאטורים הקסומים גילו את סודותיהם של הקוסמים לשימוש בקסם בהיותם בתוך שריון המכביד על הקוסמים בעצמם. באפשרותם גם להניף את החרב באותה מיומנות של אביר. ובגלל טבעם המכושף יש להם סיבולת אינסופית ויכולים לרוץ למרחקים גדולים. גלדיאטורים קסומים הם גם שקדנים מצוינים ומתקדמים מהר מגזעים אחרים.
  נקודות רמהחיותזריזותכוחאנרגיהסה"כ נקודות בסיס726262626104חייםמאנהחיים/רמהמאנה/רמהחיים/חיותמאנה/אנרגיה110601122גלדיאטור קסום מסוגל להשתמש בסדרה של קסמים מיומנויות ושריון של אבירים אפלים וקוסמים אפלים. למרות שהגלדיאטור לא יכול להגיע לשלמות בשימוש במיומנויות או קסמים, השילוב של השניים הופך את הגלדיאטור לדמות מפלצתית בקרב. לגלדיאטור קסום יש את האפשרות ללמוד את מיומנות ההתקפה האולטימטיבית. הם גם מסוגלים להשתמש ברוב החפצים במשחק ולובשים חפצים חזקים כבר ברמות נמוכות ביחס לגזעים אחרים. בכדי ליצור דמות של גלדיאטור קסום עליך קודם ליצור את אחת הדמויות הבסיסיות ולהגיע איתה לרמה 220.
  נשקים מותרים
  • כל הגרזנים, כל החרבות (פרט למנפצת אפלה), כל האלות (פרט לאלת היסודות), כל החניתות (פרט לחנית דרקון)
  מגנים מותרים (ללא קסדות)
  • סט עור, סט ברונזה, סט פליז, סט קשקשים, סט פלדה, סט דרקון
  • כל מגן (פרט ללילית, יסודות, אגדי ומגן נשמה כבירה)
  פריטים ייחודים עבור גלדיאטור קסום
  • כנפי אפלה
  • סט נשר סערה, סט רעמים, סט הוריקן
  • להב חורבות, להב שליט אפל
  גלדיאטור קסום שהגיע לדרישות יכול ללמוד את מיומנויות האביר הבאות
  • שיסוע פיתולי, דקירה
  גלדיאטור קסום שהשקיע באנרגיה יכול ללמוד את לחשי הקוסמים הבאים
  • כדוראש, גל עוצמה, ברקים, מטאור, קרח פתאומי, רעל, להבות, טוויסטר, אש גהנום, קרן מים, פיצוץ שביט ואינפרנו
  מיומנויות גלדיאטור קסום מיומנויות נשקים ובדולח שיסוע עוצמהשיסוע אש אביר אפל | קוסם אפל | לילית פיה | גלדיאטור קסום | לורד אפל | מדריך המשחק | בחזרה למעלה

  הלורדים אפלים של MU צצו בכדי לעזור בהתמודדות נגד קונדון. הם מנהיגים מטבעם ובעבר הובילו צבאות שלמים למלחמה ופקדו על יצורים עוצמתים בתקופת הזהב. כשהאיום של קונדון גדל והתקרב חלקם החליטו לרוץ ולעזוב לתושבים לשרוד בזמנים קשים אילו. אחרים מהם ראו בזאת הזדמנות לצבור כוח מהקרבות שבפתח.
  נקודות רמהחיותזריזותכוחאנרגיהסה"כ נקודות בסיס726202026104חייםמאנהחיים/רמהמאנה/רמהחיים/חיותמאנה/אנרגיה110601122הלורדים אפלים נכנסים נוצצים עם כאריזמה בלתי נתפסת לכל קרב. יש להם את העוצמה לזמן רוחות עורב וסוס לעזרתו בהתמודדות נגד אוייביו. כמו הגלדיאטור הקסום, ביכולתם לפקוד על כוחות עצומים, להשתמש בנשק ושריון חזקים ברמות נמוכות, ולהגיע למקומות ב- 2/3 מהדרישות הנזקקות לכל גזע אחר. גם הוא לומד במהרה ומכיר קסצים וטכניקות שאף אחד ב- MU עדיין לא ראה. בכדי ליצור דמות של לורד אפל יש תחילה ליצור דמות בסיסית ולהגיע איתה לרמה 250.
  נוסחת חישוב ללורד אפל נזק מקסימליכוח ÷ 5 + אנרגיה ÷ 10נזק מינימליכוח ÷ 7 + אנרגיה ÷ 14הגנהזריזות ÷ 7מהירות התקפהזריזות ÷ 10שיעור הצלחת הגנה(רמה x 5) + [(זריזות x 5) ÷ 2]+ כוח ÷ 6 + מנהיגות ÷ 10ויסות היכולות (AG)(כוח x 0.2) + (זריזות x 0.2) + (חיות x 0.2) + (אנרגיה x 0.15) + (מנהיגות x 0.3)
  סט נשקים מותרים
  • גרזן קצר, חרב קצרה, גרזן יד, קריס, אלה, חרב רוצח, אלת השחר, גרזן כפול , קאטאנה, טומאהוק, גלאדיוס, שוט ברזל, פליקיון, חרב נחש , להב, חרב מלאך
  סט מגנים מותרים
  • סט עור, סט ברונזה, סט קשקשים
  פריטים ייחודיים ללורד אפל
  • שכמיית לורדים
  • לורד אפל חיות מחמד - רוח רפאים וסוס אפל
  • שרביט מלחמה, שרביט אומן, ענק שרביט, שרביט לורד, ענק שרביט לורד (חיות מחמד ההתקפה משתפרת בשימוש בשרביט)
  • קלה סט פלדה, סט נוצץ, סט ברזל אפל וסט אומן אפל
  לורד אפל מיומנויות מיומנויות נשקים, חיות מחמד ומגילותגל כוחרעידת אדמהכוחפיצוץ אשהגדלת נזק קריטיניצוץ חשמליזימון בדולח ומיומנויות
  אביר אפל
  נשק ומגנים שםהגנהתאורבעמידה בתנוחת התגוננות יכול האביר להפחית את ההתקפות של האויב ב- 50%. ומועיל ביותר כשהאביר מותקף ע"י מספר רב של אויבים.מאנה30נזק50% הפחתת נזק
  שםשיסועתאורהשיסוע גורם לכפול נזק מכל התקפה אחרת של האביר אפל מכיוון שהוא משתמש בכל גופו בכדי להגביר את הכוח של המכה.מאנה10נזקx2 נזק
  שםשיסוע ציקלי תאוראבירים אפלים רבים הצליחו לשלוט במיומנות הזאת. היא מורכבת מהנפת החרב בקשת רחבה ובכך מייצרת מספיק כוח צנטרפוגלי בעוצמה הגורמת לנזק רב ומהירות התקפה מוגברת.מאנה9נזקx2 נזק
  שםהדיפה תאוראביר אפל המשתמש בחרב אגדי, גלאדיוס וקאטאנה עם מיומנות הדיפה יכול לבצע דקירות מהירות. בנוסף המכה חודרת שיריון ולמקומות חיוניים לתפקוד האויב.מאנה9נזקx2 נזק
  שםשיסוע אגרוף תאורכמכת אגרוף וו לסנטר המיומנות הזאת משסעת את האויב. אך למרות שהתנועה נראית קלה וזורמת, לוקח זמן ונחישות לשלוט בה.מאנה10נזקx2 נזק
  שםשיסועתאורזאת היא מיומנות מפחידה הנעזרת גם בחרב וגם בלהב בכדי לחתוך את האויב. המיומנות קשה לביצוע ורק בעזרת חרב ענקית, גרזן דרקון כאוטי, או חרב קריסטל אפשר להשתמש בה. מפלצות המותקפות בעזרת המיומנות הזאת מקבלים פי 2 נזק מכל המתקפות הקודמות.מאנה10נזקx2 נזק
  בדולח מיומנויות שםדקירהתאורבטכניקה זאת כל האבירים המשתמשים בחנית לדקור את האויב יגרמו לו לנזק מאסיבי.דרישותרמה 120מאנה8סיבולת0
  שםשיסוע פיתולי תאורטכניקה המאפשרת לאביר לסובב את הנשקים שלו מסביבו ולגרום כך לנזק לכל הסובבים אותו.דרישותרמה 28מאנה10סיבולת10
  שםגבורה ענקית תאורטכניקה זאת מאפשרת לאביר לשאוב כוח מהאנרגיה שלו ולספק בתמורה עוד כוח סיבולת למלחמה.דרישותרמה 120מאנה22סיבולת24
  שםדקירת מוות תאורמכה ממיתה הדומה לדחיפה אך נעזרת בעוצמת היסודות של הרוח.דרישותרמה 160מאנה15סיבולת12
  שםבקיעת האדמהתאורהתקפה השולחת גלי הלם עם עצמת היסודות של האדמה.דרישותרמה 170מאנה25סיבולת20
  קוסם אפל
  מיומנויות וקסמים שםכדור אנרגיה תאורהקסם הראשון של הקוסם האפל, האוגר כמות אנרגיה לצורת כדור ומשחרר אותה כנגד אויביו. מאנה1סיבולת0
  שםכדור אש תאוראפילו קוסם אפל מתחיל יכול לשלוט על מיומנות זאת. שליחה של להבת אש על האויבים הגורמת להם לנזק מאסיבי.דרישות40 אנרגיה מאנה3סיבולת0
  שםגל עוצמה תאורירית גל כוח לעבר האויבים. הגל המתחפר מתחת לאדמה ונע לעברו של האויב לנזק בינוני.דרישות57 אנרגיה מאנה5סיבולת0
  שםברקיםתאורקסם ברקים המפיל את האויבים על גבם.דרישות72 אנרגיה מאנה15סיבולת0
  שםשיגורתאורקסם השיגור מזיז את הקוסם להיכן שהוא בוחר בשדה הקרב. כך הוא מתחמק מאויביו ומוצא פינה טובה יותר עבורו להמשך התקפה.דרישות88 אנרגיה מאנה30סיבולת0
  שםמטאורתאורקסם המשתמש לזימון מטאור מהשמים לריסוק אויבים.דרישות104 אנרגיה מאנה12סיבולת0
  שםקרח פתאומי תאורקסם הקרח עוצר להדוף ולעכב את האויבים ולהאט את התקפתם.דרישות120 אנרגיה מאנה38סיבולת0
  שםרעלתאורקסם הרעל מתיז כמויות של רעל אקטיבי על הרצפה וכל אויב המתקרב אליו נדבק בחומר ומאבד כוח בשל ההרעלה. לאחר זמן מה השפעת הרעל מסתיימת.דרישות140 אנרגיה מאנה42סיבולת0
  שםלהבותתאורקסם הלהבות מזמן עמודי אש השורפות באופן ממושך את האויבים המתקרבים אליהם. דרישות160 אנרגיה מאנה50סיבולת0
  שםטוויסטרתאורקסם הטוויסטר מאפשר לקוסם ליצור ציקלונים קטנים המבלבלים את האויב שהם פוגעים בו. דרישות180 אנרגיה מאנה60סיבולת0
  שםרוחות רפאיםתאורזימון רוחות רפאים. פוגע בכל מי שטווח הראיה של הקוסם.דרישות220 אנרגיה מאנה90סיבולת0
  שםאש גהנוםתאורקוסמים יכולים ליצור את אש הגהנום שפורצת מהאדמה ופוגעת באויבים רבים מסביב.דרישות260 אנרגיה מאנה160סיבולת0
  שםקרן מים תאורהקסם הזה מייצר קרן של יסודות מים מרוכזות החודרת דרך מספר יריבים במקביל. דרישות345 אנרגיה מאנה140סיבולת0
  שםפיצוץ שביטתאורפיצוץ השביט מזמן חץ אנרגיה מהשמיים הפוגע במטרה שנבחרה.דרישות436 אנרגיה מאנה150סיבולת0
  שםאינפרנותאורקסם אינפרנו מייצר מעגל אש מסביב לקוסם למספר שניות ופוגע בכל מי שמנסה לחצות אותו.דרישות578 אנרגיה מאנה200סיבולת0
  שםשיגור מאסיבי תאורמאפשר לקוסם לזמן חבר לאחווה למיקום בו הוא נמצא. קסם מצויין לעזור לחברים שנתפסו במעגל חם ומסוכן.דרישות644 אנרגיה מאנה90סיבולת45
  שםמגן נשמה תאורמגן הנשמה הוא קסם העוטף את הקוסם בתוך כדור אנרגיה הסופג כמות של נזק תלוי כמות האנרגיה של הדמות.דרישות509 אנרגיה מאנה70סיבולת22
  שםסופת קרח תאורסופת קרח הוא קסם המעיף רסיסים ענקיים של קרח למיתת כל האויבים. את הניצולים הוא מעקב.דרישות849 אנרגיה מאנה100סיבולת5
  שםרקבוןתאורמייצר כדורי רעל הגורמים לנזק אדיר לאויביך ויכול ביעילות לגרום למותם.דרישות953 אנרגיה מאנה110סיבולת7
  שםנובהתאורכנראה הנשק העוצמתי ביותר במשחק.
  הקוסם מרכז את כל עוצמתו ומייצר פיצוץ ענקי של אנרגיה. דרישות1052 אנרגיה מאנה180סיבולת45
  לילית פיה
  נשקים Skill שםיריה משולשת תאורהלילית יכולה לשגר שלושה חצים במקביל ולגרום לנזק משולש לאויביה.דרישותמיומנויות נשקיםמאנה5סיבולת0
  בדולח מיומנויות שםריפויתאורהליליות יכולות לשגר את האנרגיות שלהן לריפוי עצמן או לסובבים אותן.דרישות52 אנרגיה מאנה20סיבולת0
  שםהגנה מסיבית תאורליליות יכולות לפחית מכוח ההגנה של היריבים שלהן ולאמץ את ההגנות הללו לעצמן.דרישות72 אנרגיה מאנה30סיבולת0
  שםנזק מסיבי תאורליליות יכולות לפחית מכוח ההתקפה של היריבים שלהן ולאמץ את הכוח הזה לעצמן.דרישות72 אנרגיה מאנה40סיבולת0
  שםחדירהתאורהמיומנות מאפשרת ללילית לשגר טיל עוצמה שחודר דרך היריבים.דרישות130 אנרגיה מאנה7סיבולת9
  שםחץ קרחתאורירייה של חץ קרח המקפיאה אויבים למספר שניות וגורמת לכמות נזק אדירה.דרישות646 אנרגיה מאנה10סיבולת12

  זימוןs שםזימון גובלין תאורזימון גובלין שילחם לצד הלילית.דרישות30 אנרגיה מאנה40סיבולת0
  שםזימון גולם אבן תאורזימון גולם אבן שילחם לצד הלילית.דרישות60 אנרגיה מאנה70סיבולת0
  שםזימון רוצחתאורזימון זימון רוצח שילחם לצד הלילית.דרישות90 אנרגיה מאנה110סיבולת0
  שםזימון ייטי עלית תאורזימון ייטי עלית שילחם לצד הלילית.דרישות210 אנרגיה מאנה160סיבולת0
  שםזימון אביר אפל תאורזימון אביר אפל שילחם לצד הלילית.דרישות210 אנרגיה מאנה200סיבולת0
  שםזימון באלי תאורזימון באלי שילחם לצד הלילית.דרישות210 אנרגיה מאנה250סיבולת0
  שםזימון לוחם תאורזימון לוחם אבן שילחם לצד הלילית.דרישות300 אנרגיה מאנה350סיבולת0

  גלדיאטור קסום
  נשקים שםשיסוע עוצמה תאורגלדיאטור קסום עם נשקים ספציפיים יורה ברקים ע"י ריכוז האנרגיה שלו לתוך הנשקים.דרישותמיומנות נשקים מאנה10סיבולת15

  בדולח שםשיסוע אש תאורהיא מיומנות הנרכשת רק ע"י הגלדיאטור קסום, השיסוע של הגלדיאטור כל כך מהיר והלהבות נשארות תלויות באויר. הגלדיאטור קסום גורם לכמויות אדירות של נזק וגם גורם לבלבול אצל האויב שהופך אותם לטרף קל.דרישותמיומנות בדולחמאנה15סיבולת20

  לורד אפל
  מיומנות מולדת שםכוחתאורהמיומנות הבסיסית של הלורד האפל המשחררת ריכוז גבוהה של אנרגיה ישירות אל האויב.דרישותאיןמאנה10סיבולת0

  נשקים Skill שםגל כוח תאורבדומה למיומנותו המולדת של הלורד האפל, רק גורמת לנזק רב יותר.דרישותמיומנות נשקים מאנה10סיבולת0
  חיות מחמד מיומנויות שםרעידת אדמהתאוררקיעת רגל עצומה המרעידה את האדמה גורמת לנזק רב ומפילה את האויבים לאדמה.דרישותסוס אפל מאנה0סיבולת50
  מיומנויות מגילות שםפיצוץ אשתאורשרשראות אש הפורצות מגופו של הלורד האפל ופוגעות במספר רב של אויבים. המיומנות הפופולרית של הלורד האפל.דרישות79מאנה25סיבולת0
  שםהגדלת נזק קריטי תאורהגדלת הנזק הקריטי של הלורד האפל והאחווה שלו.דרישות102 אנרגיה, 300 פיקוד מאנה50סיבולת50
  שםניצוץ חשמלי תאורמייצר ניצוץ חשמלי עוצמתי המפיל את כל האויבים שבדרכו של הלורד. זהו אחד מהקסמים המשפיעים על מספר רב של אויבים ועוצמתו מושפעת מהאנרגיה של כל החברים באחווה.דרישות126 אנרגיה, 340 פיקודמאנה0סיבולת100
  שםזימוןתאורזימון כל האחווה של הלורד למקום הימצאו פרט למפות אירועים (כיכר השדים, טירת דם, קאלימה).דרישות153 אנרגיה. 400 פיקודמאנה70סיבולת30
  כל הזכויות שמורות לאתר מיו-ישראל
  אם משהו רוצה להתחיל לשחק זה האתר:
  www.muh.co.il
  ההורדה בנתיים לא עובדת היא תעבוד עוד 2-4 ימים

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  04.05.2007
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  2,435
  תודה אחייייייייייייייייי

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  16.05.2007
  הודעות
  57
  בבקשה JOPLINX תמיד אוהב לעזור לילדים שאוהבים אמיו

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  17.01.2007
  הודעות
  1
  שרת יפה

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  30.05.2007
  הודעות
  790
  שרת יפה
  מדריך טוב!

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  21.06.2007
  הודעות
  607
  מדריך מושקע

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  10.06.2007
  עיר
  ישראל
  הודעות
  14
  משחק סביר לא יותר מזה שיחקתי בו כמה שבועות ואז השתעממתי כי עשיתי 10 ריסטים והייתי תותח
  אבל יש לך בעיה במפה ששמת פה כדאי להגיע לארנה צריך להיות מרמה 280 לא חמישים
  עכשיו אני משחק גילד וורס אחלה משחק בתשלום חד פעמי
  משחק תותח בדיוק כמו וואו ללא תשלום חודשי

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  15.02.2007
  עיר
  אצ'קלונה
  הודעות
  250
  בהחלט מדריך מושקע, ח"ח.

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  09.01.2007
  הודעות
  57
  וואו איזה מושקע! תודה רבה, אולי אני עכשיו יתחיל לשחק :LOL:

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  23.06.2007
  הודעות
  56
  פייי איזה מדריך תיהיה לי בריא

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  10.06.2007
  עיר
  ישראל
  הודעות
  14
  תגידו איך הופכים ללא רוצח???? (בקשה אם יש יותר מדרך אחת לציין אות כולם)

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  27.06.2007
  הודעות
  125
  מדריך מושקע ניראה אחלה שרת..

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  29.06.2007
  הודעות
  182
  יופי של מדריך

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  31.05.2007
  עיר
  ראשל"צ
  הודעות
  1,192
  מה מדריך מושקע?!?!,הוא פשוט עשה עתק,הדבק מהאתר הרשמי של MU אני זוכר המדריך בול אותו דבר!!!

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  05.07.2007
  הודעות
  4
  כע גם לי נראה מועתק.

  אבל אולי תשחקו גלובאל ואז תדברו על הדברים האלה

 16. #16
  הצטרף בתאריך
  21.03.2007
  הודעות
  51
  חזק אחי!!!

 17. #17
  הצטרף בתאריך
  16.05.2007
  הודעות
  534
  בואנה אחד המדריכים המושקעים יכול להיות אני יצרף אותך לפרויקט שאני עובד עליו צור איתי קשר באייסי לעוד פרטים
  366867606


הרשמה