תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אתם כל פעם אומרים להעלות כתבות אז החלטתי להעלות את הכתבה דרך הWBCP. אני יושב שעה וחצי על הכתבה והיא לא עולה, מה העניין?

שתף ב-Google+

ראשית כל, דרך המחשבה שלך מוטעית. אנחנו מבקשים פעילויות בקהילה, וכפועל יוצא - חדשות. אנחנו לא מבקשים כתבה שדורשת שעה וחצי מזמנך, פעם יחידנית ברבעון שנה.

שלא תבין אותי לא נכון, הכתבה שלך מעולה, אך לצערי לא מתאימה לפלטפורמה. למרות זאת, השקעת בה זמן רב, ולכן היא תשוחרר. מה שכן, השתדל להתמקד בפעילויות קהילה והפעלת המשתמשים דרך טורנירים ותחרויות, ולא דרך כתבות עצומות. יש לנו צוות העוסק בכך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    פעם ברבעון? חחח
    אני כותב כל הזמן. החומר שאני מפרסם בWEBCP, הוא חומר שאני חושב שיכול להגיע לטיפו ולYNET.

לא שאני מזלזל בכותבים או בעבודה הקשה והאיכותית שהם עושים.אבל אם יש צוות כל כך גדול, למה לא פורסמה אף כתבה על משחקי הWWE בזמן האחרון?.
    הכתבה האחרונה פורסמה ע"י ראם והיא היתה ביקורת על המשחק SVR07.

ואם הכתבה לא מתאימה לדרישות האתר. כנראה עשיתי בשכל שפרסמתי את כל הכתבות ישירות בקהילה. אם הייתי מתייחס רק למשחקי האיבקות בקהילה אז הייתם צריכיים לסגור את הקהילה מזמן.

לגבי חדשות, אני יעלה יותר בWEBCP.

בכל מקרה חשבתי שאני יקבל יותר הערכה לגבי כתבה מושקעת. כנראה שלא כך המצב.
    אז אני פשוט ימשיך לעלות כתבות מעניינות בקהילה באופן עצמאי.

שתף ב-Google+

אוי נו באמת יהב, תפסיק לשחק את הנפגע. אם קראת את ההודעה שלי, וודאי הבנת (או שמא לא?) שכתבות ארוכות ומשוקעות הן כן דבר מוערך, אבל לא בזה אתה צריך להתמקד בתור מנהל קהילה.

קהילת WWE, וקהילות הספורט בכלל, כמעט ולא יוצרות תוכן. אתה אמור לקדם טורנירים ותחרויות בתוך הקהילה, ותוך כדי, אם תרצה בכך, גם לקדם כתבות גדולות ורציניות שעתידות להגיע לאתרים גדולים יותר.

ועל איזה כתבות אתה מדבר? לא יצא לי לראות כתבות/ידיעות שלך כבר למעלה מחודש. אם תתחיל לעלות, אז מעולה.
    שתף ב-Google+

הרשמה