תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  09.05.2007
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  48
  החלטתי לעשות סיפור גדול ומושקע מכל הדיון הענק הזה שהיה בפורום, אז הנה: (אגב, הורדתי כמה שטויות)

  לפני שנים רבות, קיין גדול ומרושע הקים את אחוות NOD, שהייתה היריבה הגדולה של חבורת מיליטנטים עשירה בשם GDI. ארגון ה- GDI גייס שיירת חיילים על מנת להשמיד את אחוות ה- NOD, אך אלה הקימו בתגובה יחידות מובחרות: Shadow Team.

  בזמן הזה, נחתו בכדור הארץ ה- Scrin, שניסו בכל כוחם לתקשר עם העוברים ושבים בכל רחבי כדור הארץ. לרוע המזל, שפתם המוזרה פ33ות לא איפשרה תקשורת בין המינים. בסופו של דבר, ה- NOD וה- GDI התעצבנו ורצו לכסח את ה- Scrin. במהלך המלחמה, כשה- Scrin כמעט הכחידו את האנושות, קרן לייזר ענקית נחתה בכדור הארץ וחתכה כוחות רבים של ה- Scrin. לימים, התברר כי אותה קרן לייזר (תותח היונים של GDI) עשתה שימוש בטכנולוגיה שנמצאה בספינה הרוסה של Scrin, לכן אלה פלשו לכדוה"א במטרה להשיב את הטכנולוגיה שאבדה.

  בחוסר תקווה, התאחדו GDI ו- NOD לצבא מאוחד העונה לשם GOD, אך Scrin הפעילו את הנשק הסודי שלהם: פצצת טייביריום על בסיס מימן שמסוגלת לירות יונים ברדיוס של 570 ק"מ ממקום הפגיעה בנוסף לקרינת הטייביריום הרדיואקטיבית. כשהכל נראה אבוד, פרצו יחידות מובחרות של GOD, כחלק ממבצע סודי, לתוך חללית האם של Scrin. כחלק מהמבצע, חוסל השליט של Scrin ונאמר המשפט המפורסם "קחו את התחת החייזרי שלכם חזרה למקום שממנו באתם, ואל תעיזו לחזור[email protected]#".

  לפתע נשמע פיצוץ אדיר! חיילי GOD החלו להתסלק, אך נתקלו באמו החורגת של קיין, שהיא בעצם... אחותו של סגן המפקד של ה- Scrin! בזמן הזה, מדעני GOD נזכרו שה- Scrin הם למעשה חרקים ענקיים, לכן המליצו לרסס אתם ב- K900. באותו יום, גרנג'ר (מפקד לשעבר ב- GDI) הורה למלא את כל המחסניות בכדורי K900. על מנת לפרסם את הידיעה, GOD אירגנו מסע פרסום של ג. יפית – הנשק הקטלני באמת של GOD. כש- Scrin כמעט נכחדו, הגיע רפי גינת וכינה את המסע של ג' יפית בתור... קומבינה.

  רפי גינת הוגדר בתור האליל של Scrin, אבל GOD טענו שהם ה- GOD האמיתי, ולכן הפציצו את רפי גינת. כתוצאה מכך, הרייטינג של רפי גינת ירד מזה של "כוכב נולד", לכן ה- Scrin אימצו את צביקה פיק – מה שגרם בסופו של דבר לפתיחת תוכנית ריקודים בשם "סקרין – דאנס". ה- GOD, במחאה לתוכנית, החליטו לפתוח תוכנית בשם Breakscrin, אבל מה שהם לא ידעו, זה שליווי הריקוד במוזיקה של צביקה פיק גרם לחוסר אפקט =| הפתרון היחיד היה לפנות לאילנה דיין. גברת דיין עשתה מחקר המוכיח כי NOD מושחתים ו- GDI הם הטובים, לכן GOD התפצלו בחזרה ל- GDI ו- NOD. Scrin ניצלו את ההזמנות והתאחדו במהרה עם NOD לצבא בשם Scrod!

  המדענים המובחרים של Scrod פיתחו פצצת נוד איימתנית שהכילה מספיק חומר להסריח צבא שלם למשך 50 שנה. כשהפצצה שוגרה לעבר ה- GDI, הגיע גאון בשם גולישימינוס והורה לחיילי GDI להתקלח! כיוון שהיה עומס רב מדי במלתחות של המפקדות, הנמוכים הורו להתקלח בכיור. המודיעין של Scrod גילה את המצב, ואז פליטי Scrin יצרו קשר עם הנמוכים באמצעות הכיור והציעו להקים איתם ועם עוד 3 חבר'ה צבא חדש בשם ShortScrin! מפקד הפלוגה של GDI בא וציווה לירות בכולם.

  לפני שכולם מתו, חיילי ShortScrin הציעו ל- GDI שלום בתמורה לשימוש בנשק הקטלני של Scrod. לאחר מו"מ ממושך, GDI הכריזו כי ג. יפית יעילה יותר מהנשק של Scrod לכן ההסכם בוטל. בטעות ShortScrin פתחו את הפה ואמרו שכל השילוב עם NOD היה מושחת, לכן אחוות NOD התפרקה מיד מ- Scrod והקימה את... חוות NOD! במשך ימים רבים אנשי החווה שרו שירים:
  לדוד קיין הייתה פצצה, אייה אייה אוו!
  טייביריום פה, טייביריום שם,
  חיילים מתים כאן כל הזמן!
  ולאחר החגיגות, מפקד שיכור של NOD שיחרר פצצה קטלנית אחת על GDI ועל Scrin בו זמנית, מה שגרם לפצצה להתבלבל ולפגוע בשדה טייביריום ענק באיטליה! Scrin מתעצבנים, ומביאים את החייזר הגדול... נסראללה! לאחר דיונים ממושכים, הוחלט לארגן תחרות רכיבה על טילים בין קיין ונסראללה על מנת להכריע את המלחמה. באותו זמן, יחידות של GDI פורצות ל- Secret Shrine של NOD ומארגנות קרב חידות תנ"כי נגד Scrin!

  בעקבות נצחון מוחץ של Scrin על GDI, שלחו GDI את הקומנדו המובחר ביותר שלהם לחסל את Scrin ואת NOD סופית, אך בזמן שהקומנדו רץ לעבר בסיס ה- NOD, נפל ונכנס לו גביש טייביריום לתוך המצח! הקומנדו הורעל הרעלה חזקה אחושילינג והתעלף. כשהתעורר הקומנדו, מצא את עצמו מול קיין, שהציע תרופה בתמורה למידע סודי... הקומנדו לא נכנע לעינויים ונתן לרעל להרגו.

  כך, לאחר 17 שנות מלחמה ללא כל מטרה, הצטרפה ג. יפית לחוות ה- NOD. היא התאהבה בקיין ויחד הם תיכננו מצור אדיר על Scrin: ג. יפית הכריזה "חעחעחע אתם לא יכולים על שנינו ביחד... יחד נשמיד את העולם! ובדרך... אתם תיקנו גם מוצרי סנו! חעחעחע". לאחר זמן קצר, בהשפעת כוחות עליונים, הכריז שר האוצר על עליית מחירי מוצרי האקונומיקה, מה שהכניס את Scrin למשבר כלכלי עמוק. בסופו של דבר, הרומן של קיין וג. יפית הוביל לחתונה. יחד הם פתחו במבצע תעמולה שקרי:
  "בדקתי ומצאתי! האווטר של NOD יעיל יותר,
  מהממוטה של GDI מבחינת מחיר/תועלת,
  לכן אווטר יעלה לכם פחות לחודש!
  אווטר של NOD, עכשיו מבית NODIBA!
  הכי חד, NODIBA!"
  מבצע התהמולה גרם למהומה קטלנית, חברת בת של Scrin ו- GDI בשם GDCIN פיתחה את הדור החדש של HD – DVD, ונשק מבוסס אקונומיקה החל לצבור תאוצה, כשלפתע נזכרו מנהיגי Scrin את סיבת הפלישה לכדור הארץ: לחטוף את יובל המבולבל... המשימה בוצעה, וה- Scrin חזרו לכוכב ממנו באו. עם זאת, ה- ShortScrin נשארו בכדור הארץ. ג. יפית התגרשה מקיין כי הוא בגד בה עם המזכירה של GDI, ובחוות NOD החלו ימים של אבל. GDI ניצלו את המצב ופתחו במתקפה מסיבית על NOD שהתירה מאות מעטות של יחידות, וגם ה- ShortScrin כמעט נכחדו (כי היו נמוכים ולא יכלו להלחם). כעת שרר שקט של עשרות שנים.

  סבתא של ג. יפית הגיעה לקיין כדי לדרוש פיצויים על עגמת הנפש שנגרמה לנכדתה, אבל התאהבה בקיין ורצתה להתחתן, וכאן ג. יפית חזרה לתמונה ולראשונה אושרה חתונה משולשת. ביתה של ג. יפית, התאכזבה מכך שהיא היחידה שלא התחתנה עם קיין, ופרצה לחשבון הבנק של ג. יפית: עם כל הכסף, הקימה צבא חדש בשם C.Army! המודיעין של NOD עלו על העניין, וקיין ביחד עם החבר'ה הלכו להביא מכות ל- GDI. בכניסה למפקדת GDI, ראו קיין והחבר'ה ש- GDI עשו שימוש בטכנולוגית שיכפול ייחודית והצבא שלהם הכיל כעט מליוני חיילים! קיין וחבריו ברחו חזרה לבסיס, ואחריהם רצו חיילי ה- GDI! מסתבר, ש- GDI ברחו למעשה מה- C.Army, שהיו מהירים וחזקים יותר בזכות מוצרי ניקוי שפיתחה הבת של ג. יפית, והם כיסחו ל- GDI את הצורה.

  קיין חשב שזה הסוף, כשלפתע נזכר שיש לצבא שלו יכולת הסוואה! הצבא כולו נכנס למצב הסוואה... ובזמן ש- C.Army חיפשו את NOD, שרידי ShortScrin תקפו את C.Army, ומחתרת של GDI ששרדה, המשיכה להתחבא. לפתע, Scrin העבירו מסדר סודי ל- GDI בו נאמר "אנחנו עוד נחזור, אנחנו פשוט שיכורים". GDI העבירו את המסר לשאר האנושות, וכך פרצה מלחמת סוטול: אף אחד לא הצליח לפגוע באף אחד, כי כולם היו מסטולים. ואז, בשיא מלחמת הסוטול, אנשים החלו לייבש טייביריוס ולגלגל אותו. האפקט היה בלתי הפיך: סטלה טוטאלית על כל כדור הארץ, והתקווה היחידה היא שריד Scrin שנשכח על כדור הארץ...

  שרידי ה- Scrin , במקום להוציא את האנושות ממשבר הסוטול, פתחו בסחר חופשי בטייביריום (אחרי שלמדו עברית): "קנו טיבריום, עכשיו רק בתשעים ותשעה שקלים! תאמינו לנו, זה כדאי!". ואז הופיע קיין! הוא היה עצבני ודרש את הטייביריום שלו בחזרה. קיין פירק לחייזרים את הדוכנים ולקח את הטייביריום, כשלפתע בא קבצן רוסי ופילח קצת טייביריום. כתוצאה מהאינטרקציה, הקבצן הפך לטייביריום, והטייביריום נהיה רוסי. חיילי NOD שראו מה הקבצן עושה, דרשו את החומר בחזרה, ובסופו של דבר הרגו את הקבצן (שהפך לטייביריום) כי לא הבינו רוסית. הטייביריום הרוסי התעצבן והפך את החיילים לאוגרים...

  חיילי GDI לקחו את האוגרים למפקדה, וכשאלה ראו את המפקדה מבפנים, יצרו קשר עם שאר חוות NOD. חוות NOD קיבלה יתרון אסטרטגי ותוך זמן קצר שיגרה צבא אדיר לקראת GDI (בעיקר חי"ר). GDI קלטו את המצב בעזרת הרדאר, ושלחו 3 טנקים לדרוס את החיילים. חלקם נדרסו, אבל לטנקים נגמר הדלק, לכן GDI נאלצו לשגר עצמם לחלל. הם הגיעו לכוכב בשם סכיזופניסוס, שהיה במקרה ליד כוכבם של Scrin (גרלימונשישליק), וה- Scrin הפציצו את GDI. לאחר המתקפה, GDI ראו שמטאור עומד לנחות עליהם, לכן ביקשו עזרה מ- Scrin, אבל הם לא נענו לבקשה בטענה ש- GDI ניסו להרוג אותם. בסופו של דבר GDI שיגרו מטוס מתאבד לקראת המטאור, ובכך ניצלו.


  חוות NOD דרשה מקיין להתגרש ממשפחת יפית ולחזור לנהל את החווה באופן תקין. קיין נכנס לדכאון והחליט שעליו להשלים את משימתו המקורית: להשמיד כל יצור על על האדמה. כששמעו זאת GDI, Scrin, C.Army ו- ShortScrin, החליטו להתאחד ולהקים צבא אדיר שאין כמותו בשם CGS. במשך 6 שנים התנהלה מלחמה, שבמהלכה Scrin חזרו לכוכב שלהם, C.Army נכנעו והתפרקו אך GDI ו- NOD נותרו במלחמה מתמדת. קיין הבין שהפתרון היחיד הוא לבנות מכונת זמן. במהירות בנה קיין מכונת זמן, ושיגר את עצמו בטעות לשנת 15,000 לספירה. באותה שנה, חלה רעידת אדמה קטלנית שהעיפה את כל הטייביריום לכוכב רחוק. Scrin ו- NOD התעצבנו ודרשו את הטייביריום בחזרה, ו- GDI התייאשו מלהלחם. Scrin עם כל הלהט הכריזו על מלחמה על האנושות, וכך ניסתה האנושות לשרוד במשך אלפי שנים.

  בזמן הזה, השמש החלה להידעך, הנפט נגמר והאנושות החלה להפיק חשמל מטייביריום. כתוצאה מהתגובות השונות, הטייביריום קם לתחייה וקמו צורות חיים חדשות בשם טייביריאנים... הם השתלטו על העולם, התמקמו בטבריה וקראו לא"י בשם טיברלנד, ו- USA נקראה UST.

  הסוף!
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  19.04.2007
  עיר
  advGames.co.il
  הודעות
  697
  חח.........
  כל הכבוד על ההשקעה!!!
  עשיתי גם סיכום של כל הסיפור,רק שאני רשמתי בדיוק מילה במילה מה שרשמו בדיון,ואתה עשית כמה תיקונים.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  15.10.2006
  הודעות
  11,581
  ההשקעה ניכרת ^^

  סיפור נחמד

  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  01.03.2007
  עיר
  כפר סבא
  הודעות
  2,540
  כל הכבוד!
  הסיכום נעשה מדיון הסיפור בהמשכים.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  09.05.2007
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  48
  חח, שמח שאהבתם XD
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  19.04.2007
  עיר
  advGames.co.il
  הודעות
  697
  תסתכלו העמוד אחד לפני האחרון של סיפור בהמשכים.רשמתי שם גם את הסיכום,רק בלי תיקונים...
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  15.01.2007
  עיר
  רעננה
  הודעות
  1,327
  אחלה סיפור אהבתי נחמד ממש אחלה השקעה
  MY PS3 (PSN) ID: dans192

  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  24.10.2006
  הודעות
  1,627
  חחח, יפה. כול הכבוד על ההשקעה והתיקונים! פה ושם יש טעויות קטנטנות אבל לא נורא.
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  15.01.2007
  עיר
  רעננה
  הודעות
  1,327
  פה לא מתיחסים אל קטנות חחחח סתם
  MY PS3 (PSN) ID: dans192

  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  11.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,780
  חחחח יצא לנו טוב

  יש לי פה הרבה קטעים מוצלחים!!

  כנסו לסיפור בהמשכים 2!!
  עורך וידאו בתוכנות
  Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  13.11.2006
  הודעות
  145
  אויל נמכור את זה לEA לחבילת ההרחבה....
  צבא רביעי בראשות ג. יפית עם רובוטי אקונומיקה שמנקים את שדה הקרב וכל הנקרה בדרכם!
  "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

  אל באנדי
  הוגה דעות מודרני

  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  13.11.2006
  הודעות
  145
  חשבתי על זה......
  אם התסריטאי לא היה מסתכל על מסך אלא על טוסטר
  הוא היה קורא לScrin

  toster?
  "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

  אל באנדי
  הוגה דעות מודרני

  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  03.04.2007
  הודעות
  177
  חחחח כמה זמן ישבת על זה...
  :d
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  19.04.2007
  עיר
  advGames.co.il
  הודעות
  697
  חח הוא ישב על זה כמה דקות...
  הוא פשוט העתיק את זה מדיון "סיפור בהמשכים"
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  13.11.2006
  הודעות
  145
  האמת שלא ראיתי את זה בדיון אבל אם מישהו חשב על זה לפניי אז שיהיה.

  אשכרה טוסטר כתבו?
  "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

  אל באנדי
  הוגה דעות מודרני

  שתף ב-Google+

הרשמה