תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    חטיבת המשחקים של החברה הפסידה כמעט 2 מיליארד דולר

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    קראתי פעם שהרווחים של סוני ממשחק י וידאו תופסים נפח יותר גדול... יכול להיות שלא קראתי נכון?

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    זה בנתיים נשמע מוזר,
    בייחוד למצב הקיים,שכרגע הקונסלות נמצאות בצמיחה במכירות משחקים,
    אבל סופם הוא להתיישן.
    זה שעכשיו הם מנסים לחכות את המחשב בכמה מובנים כמו משחקי רשת ותוכן להורדה לא יעזור,המחשב הוא העתיד וכך גם הקוד הפתוח ומערכת ההפעלה החינמית.
    "Lets show them that justice always win!"

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Detective Jack
    זה בנתיים נשמע מוזר,
    בייחוד למצב הקיים,שכרגע הקונסלות נמצאות בצמיחה במכירות משחקים,
    אבל סופם הוא להתיישן.
    זה שעכשיו הם מנסים לחכות את המחשב בכמה מובנים כמו משחקי רשת ותוכן להורדה לא יעזור,המחשב הוא העתיד וכך גם הקוד הפתוח ומערכת ההפעלה החינמית.
    א. אף אחד לא יפתח משחקים בחינם.
    ב. מחשב שיציג את אותו דבר עולה פי 3
    ג. המחשב מתיישן הרבה יותר מהר

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    Detective Jack, אתה לא במקרה GNU/Linux user מהתגובות בYNET?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    כי משחקי המחשב עדיין "חכמים" יותר ממשחקי הקונסולות, משום מה. בשניה שיהיו לקונסולות עכבר ומקלדת, ויוסיפו להן משחקי אסטרטגיה בתורות כבדים, משחקי פעולה טקטיים מתקדמים ומשחקי תפקידים מתוחכמים כמו שצריך אני קופץ על הקונסולות מיד. הבעיה היא שזה כנראה לא יקרה בקרוב, ובשביל זה יש לנו מחשב. ולא, נודניקים, משחקי תפקידים יפניים זה נורא לא הטעם שלי.

כרגע משחקי קונסולות הם בעיקר משחקים קיימים שמדוללים במים, עם פניה נוחה לגיימר הקונסולות הממוצע בעל יכולת קשב של חתולה - 10 שניות בערך. ואני מדבר מניסיון. משחקי הקונסולות הם מרשימים מאוד, אבל לזמן קצרצר בלבד. אני בכלל לא מצליח לשחק ברוב המשחקים האלה יותר משתי דקות מבלי להשתעמם לגמרי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Megalodon
    כי משחקי המחשב עדיין "חכמים" יותר ממשחקי הקונסולות, משום מה. בשניה שיהיו לקונסולות עכבר ומקלדת, ויוסיפו להן משחקי אסטרטגיה בתורות כבדים, משחקי פעולה טקטיים מתקדמים ומשחקי תפקידים מתוחכמים כמו שצריך אני קופץ על הקונסולות מיד. הבעיה היא שזה כנראה לא יקרה בקרוב, ובשביל זה יש לנו מחשב. ולא, נודניקים, משחקי תפקידים יפניים זה נורא לא הטעם שלי.

כרגע משחקי קונסולות הם בעיקר משחקים קיימים שמדוללים במים, עם פניה נוחה לגיימר הקונסולות הממוצע בעל יכולת קשב של חתולה - 10 שניות בערך. ואני מדבר מניסיון. משחקי הקונסולות הם מרשימים מאוד, אבל לזמן קצרצר בלבד. אני בכלל לא מצליח לשחק ברוב המשחקים האלה יותר משתי דקות מבלי להשתעמם לגמרי.
    שטויות במיץ עגבניות.
    אין לך שום מושג בקונסולות וכנראה גם לא במשחקים שלהן.
    (ובלי קשר ניתן לחבר מקלדת ועכבר לקונסולות)

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    כל כך נמאס לי כבר להתווכח עם פאנבויז מעצבנים שקופצים על כל בנאדם שמעיז להעליב קצת את הקונסולות האלוהיות שלהם. חבר'ה, המשחק שלכם לא משהו. וכל המשחקים המוזרים שאתם מפליצים לי - ניסיתי, הם כל כך לא ברמה של משחקי מחשב. תגיעו לרמה של GalCiv2, Supreme Commander, או אפילו רמה בסיסית כמו Starcraft או HoMMונתחיל לדבר אתכם. כל המשחקים היפנים המוזרים האלה לא עושים רושם על שחקני מחשב והם אולי מתאימים לשחקני נישות מוזרים. אני מדבר על Good Old Western Games.

וכן, אפשר לחבר עכבר ומקלדת, אבל זה פחות או יותר כמו לחבר גלגלי עזר לאופנוע - זה מסורבל ולא ממש מתאים. אני התכוונתי לתמיכה מלאה בעכבר ומקלדת.

היחידים שאיכשהו עושים עבודה טובה בתחום הקונסולות וגורמת לי להתחיל לחשוב בכיוון שלהן הם Microsoft. הם מוציאים (או מעודדים חברות להוציא) דברים כמו LoTR: Battle for Middle Earth או משחקי KoTOR המעולים, אבל כאמור, אם יוסיפו להן עכבר ומקלדת מוטמעים ויתחילו להוציא משחקים נורמלים באמת, יש על מה לדבר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כל כך נמאס לי כבר להתווכח עם פאנבויז מעצבנים שקופצים על כל בנאדם שמעיז להעליב קצת את הקונסולות האלוהיות שלהם. חבר'ה, המשחק שלכם לא משהו. וכל המשחקים המוזרים שאתם מפליצים לי - ניסיתי, הם כל כך לא ברמה של משחקי מחשב. תגיעו לרמה של GalCiv2, Supreme Commander, או אפילו רמה בסיסית כמו Starcraft או HoMMונתחיל לדבר אתכם. כל המשחקים היפנים המוזרים האלה לא עושים רושם על שחקני מחשב והם אולי מתאימים לשחקני נישות מוזרים. אני מדבר על Good Old Western Games.

וכן, אפשר לחבר עכבר ומקלדת, אבל זה פחות או יותר כמו לחבר גלגלי עזר לאופנוע - זה מסורבל ולא ממש מתאים. אני התכוונתי לתמיכה מלאה בעכבר ומקלדת.

היחידים שאיכשהו עושים עבודה טובה בתחום הקונסולות וגורמת לי להתחיל לחשוב בכיוון שלהן הם Microsoft. הם מוציאים (או מעודדים חברות להוציא) דברים כמו LoTR: Battle for Middle Earth או משחקי KoTOR המעולים, אבל כאמור, אם יוסיפו להן עכבר ומקלדת מוטמעים ויתחילו להוציא משחקים נורמלים באמת, יש על מה לדבר.
    הכל טוב ויפה - רק לא נכון.
    תעליב עד מחר את הקונסולות - אני לא מרוויח מהן כסף. אבל מי שהוא פאנבוי עצבני זה אתה. אתה פשוט טומן את ראשך בחול ולא רואה מה יש סביבך.
    אף אחד לא אמר שאין משחקים מעולים למחשב. אבל זה בהחלט לא אומר שאין לקונסולות. יתירה מזאת אתה חוזר על המנטרה של משחקים יפניים כבר פעם שניה - זה אומר שכנראה בחיים שלך לא ראית משחק קונסולה. (כן משחק "מערבי")
    אתה יכול לצעוק "מחשב מחשב" עד מחר - אבל אין שום סיכוי בעולם שתקבל איכות כמו של קונסולה על מחשב באותו מחיר (!!!!) (ונכון, אפשר להשקיע לפחות 7000 ש"ח למחשב שיחזיק שנה וחצי אולי. בכסף הזה אני קונה 3 קונסולות + משחקים)

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    א.אף אחד לא יפתח משחקים בחינם
    -יש לי חדשות{אם כי די ישנות}בשבילך,יש כבר מלא משחקים שניתן להשיג חינם ובצורה חוקית למחשב לרשימה המלאה-http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_freeware_games#T

-לא,כיום ניתן לקנות מחשב במחיר דומה למה שה PS3 נמכר במחיר דומה,ואם יכולת גראפית ועיבודית גבוהה.אולי בנתיים לא ברמה של ה PS3 אבל בהחלט גבוהה יותר משל ה360,אגב כבר מחשבים שיותר חזקים מהPS3,אבל כרגע עולים יותר.
    עשו יותר מדי התלהבות מהעוצמה

-גם לא,ההפך הוא הנכון,
    מבחינה טכנולוגית המחשב כל הזמן מתקדם,בעוד הקונסלות נשארות כמה שנים אותו דבר מבחינה חומרתית.
    מחשב חדש שקונים מספיק לרוב המשחקים החדשים ל4 שנים בערך,וגם אם אחר כך רוב המשחקים החדשים לא יכולים לעבוד,עדיין יוצאים משחקים שמתאימים למחשבים ישנים יחסית,בעוד שבדרך כלל לקונסות אחרי כמה שנים מפסיקים פשוט לפתח להם משחקים,
    [ראה X-box,Gamecube}
    גם גורל ה PS2 יהיה דומה בעוד שנתיים-שלוש.

"Lets show them that justice always win!"

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

כרגע קראת לסטאר קרפט בסיסי?
    הוא המשחק אסטרטגיה הכי מאוזן שיצא אי פעם, נקודה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Detective Jack
    א.אף אחד לא יפתח משחקים בחינם
    -יש לי חדשות{אם כי די ישנות}בשבילך,יש כבר מלא משחקים שניתן להשיג חינם ובצורה חוקית למחשב לרשימה המלאה-http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_freeware_games#T

-לא,כיום ניתן לקנות מחשב במחיר דומה למה שה PS3 נמכר במחיר דומה,ואם יכולת גראפית ועיבודית גבוהה.אולי בנתיים לא ברמה של ה PS3 אבל בהחלט גבוהה יותר משל ה360,אגב כבר מחשבים שיותר חזקים מהPS3,אבל כרגע עולים יותר.
    עשו יותר מדי התלהבות מהעוצמה

-גם לא,ההפך הוא הנכון,
    מבחינה טכנולוגית המחשב כל הזמן מתקדם,בעוד הקונסלות נשארות כמה שנים אותו דבר מבחינה חומרתית.
    מחשב חדש שקונים מספיק לרוב המשחקים החדשים ל4 שנים בערך,וגם אם אחר כך רוב המשחקים החדשים לא יכולים לעבוד,עדיין יוצאים משחקים שמתאימים למחשבים ישנים יחסית,בעוד שבדרך כלל לקונסות אחרי כמה שנים מפסיקים פשוט לפתח להם משחקים,
    [ראה X-box,Gamecube}
    גם גורל ה PS2 יהיה דומה בעוד שנתיים-שלוש.
    א. רשימת המשחקים החוקיים החדשים שאפשרא להשיג לא מתקרבת ברמה שלה למשחקים המסחריים שיש היום.
    ב. את המחשב שלי קניתי עכשיו ב6000 ש"ח לפני מסך. הוא כנראה לא חזק יותר מPS3 או מX360 למרות שיש לו כמה יתרונות ברורים. לעומת זאת, פיתוח משחקים לקונסולות יכול להוציא מהן הרבה יותר מפיתוח משחקים למחשב, כי אתה לא צריך להתעסק עם אין ספור סוגי חומרה שונים (למזלנו, ויסטה מנסה לטפל בבעיה אז אולי בעתיד המצב ישתנה)
    ג. הלפטופ שלי מלפני שנתיים ב8500 ש"ח כמעט לא יכול להריץ משחקים מודרניים, וגם המחשב שלי מלפני 3 וחצי שנים ב5000 ש"ח מקרטע. לעומת זאת, אם היה לי היום PS2 בן 6 שנים הייתי יכול לקנות לו את god of war 2 ולהתפעל ממה שהוא מצליח לסחוט מהקונסולה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    "כי משחקי המחשב עדיין "חכמים" יותר ממשחקי הקונסולות, משום מה"
    אני מבין שערכת להם מבחני IQ בשביל המסקנה המדהימה הזו

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    א. רשימת המשחקים החוקיים החדשים שאפשרא להשיג לא מתקרבת ברמה שלה למשחקים המסחריים שיש היום.
    נכתב במקור על ידי gulmer
    ב. את המחשב שלי קניתי עכשיו ב6000 ש"ח לפני מסך. הוא כנראה לא חזק יותר מPS3 או מX360 למרות שיש לו כמה יתרונות ברורים. לעומת זאת, פיתוח משחקים לקונסולות יכול להוציא מהן הרבה יותר מפיתוח משחקים למחשב, כי אתה לא צריך להתעסק עם אין ספור סוגי חומרה שונים (למזלנו, ויסטה מנסה לטפל בבעיה אז אולי בעתיד המצב ישתנה)
    ג. הלפטופ שלי מלפני שנתיים ב8500 ש"ח כמעט לא יכול להריץ משחקים מודרניים, וגם המחשב שלי מלפני 3 וחצי שנים ב5000 ש"ח מקרטע. לעומת זאת, אם היה לי היום PS2 בן 6 שנים הייתי יכול לקנות לו את god of war 2 ולהתפעל ממה שהוא מצליח לסחוט מהקונסולה.
    איזה מחשב קנית?
    אני גם הוצאתי עכשיו 7000 על מחשב חדש

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    ואני כמעט כפול מזה
    צריכים להתקין לי אותו ביום ראשון... לא יכול לחכות ^^

mother board: 680i
    GPU: 8800 GTX
    RAM: 2GB 800MHZ
    HDD: 1X250GB 1X500GB
    CPU: E6600 dual core
    CASE: Thermaltake aguila
    POWER SUPPLY: Thermaltake 750W
    MONITOR: Samsung 22inch 226BW
    Keyboard+Mouse: Logitech MX5000
    Speakers: Logitech Z2300

בקיצור, כמעט הכי טוב שיש. אני הולך על עוד GTX עוד חצי שנה או שנה. כשיהיה צורך.
    בקיצור - תקנאו!!! (אבל יש לי 12 אלף שקל פחות מכולכם)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    ואני כמעט כפול מזה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    צריכים להתקין לי אותו ביום ראשון... לא יכול לחכות ^^

RAM: 2GB 800MHZ
    HDD: 1X250GB 1X500GB
    CPU: E6600 dual core
    CASE: Thermaltake aguila
    POWER SUPPLY: Thermaltake 750W
    MONITOR: Samsung 22inch 226BW
    Keyboard+Mouse: Logitech MX5000
    Speakers: Logitech Z2300

בקיצור, כמעט הכי טוב שיש. אני הולך על עוד GTX עוד חצי שנה או שנה. כשיהיה צורך.
    בקיצור - תקנאו!!! (אבל יש לי 12 אלף שקל פחות מכולכם)
    מחשב מגניב לגמרי
    אני קניתי:

RAM: 2GB 800MHZ Crosier C4 4-4-4-12
    HDD: 250GB 16MB
    CPU: Q6600 Quad core
    CASE: Thermaltake Soprano
    POWER SUPPLY: Thermaltake 500W

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    קניתי
    Raidmax volcano 630W

מסתבר שבמשלוח מישהו בעט בו כמה פעמים (ימח שמו) והוא נשרף לי 15 דקות אחרי שהתקנתי אותו! אוף

אני רוצה אור כחול לRXg9 שלי!

ואם אפשר להוסיף משהו לדיון.......עד היום משחקי פיאס 2 לא מנצלים את מלוא החומרה שלו ועדיין נראים מצוין...אבל שוב קונסולות זה דבר אחד ומשחב אישי זה דבר אחד, השווקים שונים
    וכן הדרישות שונות....

אגב כדאי לחכות לקוואד קור של AMD.....הולך לקבור את Intel.
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Bender
    קניתי
    נכתב במקור על ידי Bender
    Raidmax volcano 630W

מסתבר שבמשלוח מישהו בעט בו כמה פעמים (ימח שמו) והוא נשרף לי 15 דקות אחרי שהתקנתי אותו! אוף

אני רוצה אור כחול לRXg9 שלי!

ואם אפשר להוסיף משהו לדיון.......עד היום משחקי פיאס 2 לא מנצלים את מלוא החומרה שלו ועדיין נראים מצוין...אבל שוב קונסולות זה דבר אחד ומשחב אישי זה דבר אחד, השווקים שונים
    וכן הדרישות שונות....

אגב כדאי לחכות לקוואד קור של AMD.....הולך לקבור את Intel.
    יש כבר קווד קור לAMD אבל אני משער שאתה מדבר על ברצלונה.
    בכל מקרה לפני שנה היה כדאי לחכות לCORE 2 DUE, אז לקראת סוף השנה היה כדאי לחכות לCORE 2 QUAD. עכשיו כדאי לחכות לברצלונה של AMD, עוד חצי שנה יהיה כדאי לחכות ל"גשר" של אינטל. בקיצור, תמיד יש למה לחכות בעולם החומרה, כל פעם שתרצה לקנות מעבד או כרטיס מסך משהו יגיד לך "היי, חכה 4 חודשים ויצא כך וכך". אבל אין מה לעשות, תמיד "עוד 4 חודשים יצא כך וכך".
    אני די בטוח שהמעבד המרובע שלי וה-8800GTX שלי יריצו כל מה שאני ארצה בשנתיים הקרובות וכשהם כבר לא יריצו כמו שצריך משחקים, גם הברצלונה של AMD לא יריץ טוב משחקים (וד"א, אפילו לא ראינו בנצ'מארק אחד של הברצלונה כך שמי אמר בכלל שהוא יחזיר את AMD לשליטה?).

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני לא הלכתי על QUAD כי אין ממש הבדלים בביצועים בינו לבין ה E6600 שלי.
    למשחקים זה בכלל לא משמעותי, וההבדל במחיר עצום. (קניתי את המעבד שלי ב230 דולר)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אני לא הלכתי על QUAD כי אין ממש הבדלים בביצועים בינו לבין ה E6600 שלי.
    נכתב במקור על ידי Laskin
    למשחקים זה בכלל לא משמעותי, וההבדל במחיר עצום. (קניתי את המעבד שלי ב230 דולר)
    אין הבדל במשחקים כי אף אחד מהמשחקים היום לא תומך במעבד מרובע.
    אבל קריסיס והמנוע של UT3 כן תומכים כך שתראה כמעט פי 2 ביצועים מהQ6600 לעומת הE6600 כבר עוד חצי שנה.
    ואם קנית את החלקים בחו"ל בכאלה מחירים טובים איך לעזאזל הגעת ל14000 שקל???

הרשמה