תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    תל אביב/ירושלים
    טוב נו, נדפוק קאמבאק חגיגי אחרי מלא זמן שלא הייתי פה.
    לא ידעתי אפילו שנפתח פורום כזה, רעיון שווה.

בכל מקרה, סיימתי את הפרויקט החדש באנימציה קלאסית סוף סוף.

מטרות התרגיל ע"פ צוות ההוראה:

30 שניות Sequence באנימציה קלאסית. (לא סרט שלם הפעם, אלא "כאילו" Sequence מתוך סרט גדול יותר).

המטרה- יצירת הסרט ברמת Production Value גבוהה ככל האפשר. משמע- צבע, צל, אפקטים ופסקול מלא.

ז`אנרים לבחירה: פנטזיה (מכל סוג)/ סיפור אהבה מד"ב/ Film Noir.

ארט וסטוריבורד- אישי.

- המטרה בתכל`ס של התרגיל הזה היא להכין אותנו למטלה של שנה ד`. בסמסטר א` עשינו סרט ארוך יותר שכולל דיאלוגים, בימוי שחקני קול ו acting של דמויות בלבד (היה איסור על שימוש ברקעים או צבע בשביל שיהיה מיקוד באנימציה עצמה - character animation). והתרגיל הנוכחי אמור ללמד אותנו גם להביא את הסרט לרמת פוסט גבוהה.

בשנה ד` נעשה סרט של 5 עד 8 דקות גג שבו נשלב את כל היכולות האלה. גם character animation ברמה וגם production value גבוה. ולכן שילוב התרגילים הזה.

והנה התוצאה הסופית: (שני לינקים למקרה שה HTML דופק אחד מהם)

למי שמעניין אותו מה יצא מהסרט שלפניו, זה שעסק בדיאלוג ו Character Animation בשחור לבן:

הטקסט היה טקסט של אפריים קישון שעבר המרה קטנה. אבל הטקסט שניתן לנו לדובב היה מחייב, עם כמה שהוא גרוע- היינו חייבים לדבוק בו ובסיפור שהוא מספר. אבל את הטוויסט הבימויי ואת ה theme הכללי- היה באפשרותינו לשנות כמה שאנחנו רוצים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    הידע שלי באנימציה מסתכם בערך בכלום.
    אבל הייתה לי חברה שפעם לקחה חלק בקורס אנימציה. אז אני יודעת שמה שאני רואה זה איכותי, פשוט כי יש לי למה להשוות.
    מצד שני, היא עשתה את זה כשהיא הייתה בכיתה ז', ואתה.. טוב, לא.

בכל מקרה. אין לי הרבה מה להגיד, שוב, כי הידע שלי בעניין שואף לאפס.
    אבל מצא חן בעיני, איך שזה מוצג בבהירות. גם הפרוייקט הראשון. כאילו.. אני לא יודעת אם זה דרישה בסיסית או משהו באנימציה, אבל מצא חן בעיני שהדברים מובאים בצורה נורא ישירה וברורה. חלקה כזו. יש סיכוי שאני לא מסבירה את עצמי נכון, אבל זה מצא חן בעיני בכל מקרה.

חוץ מזה, נורא הלהיב אותי לראות רמה שכזו.
    ואני אשמח מאוד לראות את הפרוייקט הבא.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    גם הידע שלי באנימציה לא נרחב, אני חוששת, אבל תמיד מרגש אותי לראות דברים כאלו... לראות שאנשים, שאני מכירה [אמנם רק מהאינטרנט, אבל גם היכרות שטחית היא משהו], יכולים להגיע להישגים כאלו - תמיד מזיז לי משהו. סגנון הציור מזכיר לי מישהו, אבל אני לא יודעת מי. בכל מקרה, אותי הרשמת.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני יכול להבין לגמרי כמה קשה להכין דבר כזה >_>
    כל המוכשרים כמוך מגיעים ישר מבצלאל
    http://www.bauhaussoftware.com/Anima.../Stranger.html
    http://www.bauhaussoftware.com/Anima...r_is_life.html
    כישרון קל לזהות, ההתאמת שפתיים לדיבוב והסיגנון הקומי היה מצויין, הסצנה עם הנינג'ה הייתה קצרה למדי, אפילו שאני יכול להאריך את הקושי שבהכנת כל זה..
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    וואי אנימציות חזקותתתת במיוחד אחי !! איפה אתה לומד את כל המקצוע המגניב הזה??.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    הוא למד את זה בבצלאל. אגב, קבל ח"ח, אחלה אנימציה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    תל אביב/ירושלים
    תודה חבר'ה.
    לשאלותיכם, כפי שמישהו ציין, שנה ג' בבצלאל. זה פרויקט קצרצר שעבדתי עליו הסמסטר.

ול HIV, מעניין שפרסמת את הסרטים האלו. לא רק בגלל היוצר, אלון בורודה, אלא גם בגלל התוכנה.
    לסרט שהראיתי פה גם אני השתמשתי ב Bauhaus Mirage. אחלה של תוכנה לעבודת פוסט.

למרות שעשיתי בה שימוש קצת שונה, בעיקר בגלל הבדלי הסגנון. אבל היוצר של הסרטים האלה עשה את אחד מסרטי התלת ממד הטובים ביותר בהיסטוריה של המחלקה שלנו כפרויקט גמר. יש כבוד לבחור.

אז תודה, אם תרצו אוכל לפרסם גם עבודות ישנות יותר שלי פה.
    כי הסרט הבא שאעבוד עליו בפועל יהיה פרויקט הגמר שלי בשנה ד'. משמע שאת התוצאה הסופית אוכל להראות רק עוד שנה.

אז שוב, מעריך את הפידבקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    הסרטון הראשון היה נחמד. אני לא מתתי על סגנון הציור שבחרת בו, אבל זה עניין של טעם. הוא היה משעשע, בסופו של דבר, למרות שמאוד חסר פואנטה, כשזה מגיע לסיפור עצמו.

את הסגנון של הסרטון השני אהבתי יותר... רק חבל שהוא בעברית. הרבה חבר'ה ביוטיוב לא יהנו ממנו בגללו, למרות שאולי זה ישמע כמו ג'יבריש וזה יכול להיות מגניב ומתאים לעובדה שהחבר'ה שם רובוטים. הטקסט בסרטון השני היה מוזר מאוד. חסר פואנטה כזה.
    אני חושב שהיה עדיף לעשות את זה בג'יבריש ולתת לאנשים להבין בעצמם מה הולך.

בסך הכל, הסרטונים היו משעשעים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    תל אביב/ירושלים
    Chaotic. כמו שכבר אמרתי- כל ההערות שכתבת לא היו נתונות להחלטתי. אלא להחלטת המרצים.

בפרויקט הקצר חל איסור על יותר מ 30 שניות של אנימציה (לא כולל כתוביות) ולא הייתה אמורה להיות לו פואנטה עלילתית. הוא אימון טכני על Production Value.

בפרויקט השני היינו חייבים לדבוק בטקסט..וחייבים לעשות זאת בעברית..כולנו עם אותו טקסט. כלומר, לכולנו היה את אותו תסריט בסה"כ, האפשרות שלנו הייתה רק לעשות הבדלי משחק והבדלי עיצוב. וכמובן, להשתמש בהם בשביל האנימציה עצמה. זה תרגיל ב Character Animation אחרי הכל.

עד כה ידינו היו כבולות ברב הפרויקטים שעשינו. רק בשנה ד' אנחנו עוברים את מבחן החופש המלא כשאנו עושים פרויקט גמר..שעכשיו אני כבר עובד על התסריט שלו.
    שתף ב-Google+

הרשמה