תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    לוד

קודם כל קראדיט לויק (And1) על הלוגו הסוסי הזה!!!
    (יש תמונות שלא רואים טוב אז עדיף ללחוץ עליהם כפתור ימיני ואז מאפיניים ואז לקחת את הלינק ולראות אותם).

רגע לפני הפרישה שלי החלטתי לכתוב מדריך מאוד מפורט בנושא Movie Making (הכנת סרטים) למשחק ET, כן כן גם אתם תוכלו להכין סרט באיכות מעולה
    כל הסודות כל ההגדרות רק פה
    אז בואו נתחיל...
    קודם כל כדי ליצור סרט צריך קונפיג אז הינה הקונפיג האגדי שלי P: תהנו.

Pavelol ET Movie Config

אחרי שהורדתם את הקונפיג שימו אותו בתיקיית ה ETPRO ואז כנסו למשחק תפתחו את הקונסול ותכתבו /exec pavelolmovie

אחרי שזה כתב
    execing pavelmovie תכתבו /vid_restart אחרי זה הקונפיג טעון ופועל במלואו.

אבל לפני השלב של הקונפיג אנחנו צריכים להעלות את הגדרות הכרטיס מסך (הגדרות תמונה), התמונות הבאות הם ההגדרות שצריך לשים בעת עשית כל הסרט!

(מצטער לי יש כרטיס מסך של ATI וזה הממשק שלהם ככה שלמי שיש GEFORCE ויודע לשים הגדרות אני נורא אשמח אם תביאו לי תמונה
    חשוב! כאשר סיימתם עם הכנת הסרטון או הסרט אז פשוט תלחצו למטה צד ימין על Defaults ואז זה יחזיר הכל למצב הקודם.

אז ככה עכשיו אנחנו נכנסים למשחק ועושים מה שאמרתי מקודם /exec pavelolmovie ואז /vid_restart.
    עכשיו אחרי שהקונפיג טעון אנחנו בוחרים demo (דמו) שאותו אתם רוצים לצלם.
    מומלץ! לפני שאתם מתחילים לצלם ב ET אז עדיף למחוק מתקיית ה screenshots שנמצאת ב ETPRO את הכל, שתיהיה פשוט ריקה.
    מומלץ! לפני הצילום אתם צריכים מקום פנוי בדיסק הקשיח ושאני מתכוון מקום פנוי אני מתכוון להרבה! 20GB לפחות, עדיף 40-60GB!!!
    כאשר אנחנו בדמו אין זמן למשחק ולכן קשה לדעת מתי הפראג ולכן פתרתי את הבעיה הזאת בעזרת המקשים O ו P המקש O פותח את זמן המשחק ו P מוריד את זמן המשחק (לא יפה שבסרט יראו את זמן המשחק).

אני עובד על צילום של 200FPS אפשר גם 100 אבל אני ממליץ על 200.
    אז ככה כאשר הגיע הזמן של ה FRAG שלכם אז תלחצו על F3 וזה מתחיל לצלם על 200FPS, וכאשר אתם רוצים להפסיק לחצו על F1.
    הצילום מאוד מאוד איטי ככה שאל תחשבו שהמחשב שלכם מת או משו D=
    אחרי שסיימנו עם הצילום עושים פשוט /quit

עכשיו הגענו לשלב הטכני אם תפתחו את תקיית ה screenshots תחטפו שוק כאשר תראו מספר עצום של תמונות אך אל דאגה.
    בשביל לחבר את כל התמונות לסרטון נשתמש בתוכנה VirtualDub

לפני זה אם אתם רוצים לצמצם את גודל הסרטון ולחסוך איזה 2-3GB מומלץ! להשתמש ב CODEC (מקודד) Huffyuv 2.1.1

Huffyuv
    אז ככה לאחר שהורדנו את התוכנה VirtualDub והתקנו את המקודד Huffyuv אנו נכנסים לתוכנה ואז פשוט גוררים תמונה אחת לתוכנה, ואז כאילו זה הסירטון אבל זה סך הכל תמונות עכשיו נעשה את השלב הבא.
    Video-> Compression->Huffyuv 2.1.1 או פשוט לחצו ctrl+P ואז ישר בחרו Huffyuv ואז OK.

עכשיו אנחנו עוד פעם הולכים ל Video-> Frame Rate או פשוט לחצו על ctrl+R ואז עושים change to 200 frames per second ואז OK.

עכשיו פשוט עושים File-> Save As Avi או לחצו פשוט 9F ואז שומרים את זה בכל שם שאתם רוצים, יקח לזה כמה זמן תלוי בגודל הקטע.
    אחרי שזה סיים אתם יכולים לצאת מהתוכנה.
    עכשיו יש לנו סרטון חמוד ששוקל כמה GB =)
    עכשיו אנחנו עוברים לשלב של עריכת הקטע או הקטעים.

טוב אני לפחות ורוב יוצרי הסרטים משתמשים בתוכנה Vegas עד לא מזמן השתמשתי בגירסה vegas 5 אבל עברתי ל 7 תאמת לא שמתי לב לשום חידוש ביניהם :/
    התוכנה Vegas המלאה עולה כסף ולכן איני יכול להביא לכם לינק ישיר בשבילה (חפשו באתרים של אימיול תמצאו בלי בעיה) (ההתקנה שוקלת 134MBVegas7).
    בתוכנה Vegas אנחנו עורכים את כל הקטעים ביחד לסרט אחד שזה כולל כל האפקטים, מעברים, ועוד כמה טריקים חמודים =)
    אחרי "שרכשנו" את התוכנה והתקנו אותה נכנסים אליה :0 הסרטון ששוקל כמה GB שהכנו אנחנו פשוט
    גוררים אותו לתוך התוכנה, מתחת או מעלה הקטע נשים גם מוזיקה, תמונה להמחשה:

אחרי שהוספנו את המוזיקה ואת הקטע הגיע הזמן לגלות לכם כמה סודות :ם
    נתחיל באפקטים, בכל מפה נוסיף אפקטים שונים אבל ישנם מספר אפקטים כמו: בהירות,וצבעים שנוסיף לכל הקטעים במינון שונה.
    אני יגלה לכם את האפקטים שאני משתמש בהם וגם על כמה אני שם אותם.
    כדי להכנס לטבלת האפקטים נלחץ על הקטע כפתור ימיני ואז Video Event FX.... עכשיו תפתח לכם טבלה של אפקטים.
    לכל קטע אני משתמש באפקטים הבאים: HSL Adjust , Sharpen , Levels.
    עכשיו ההגדרות כמה לשים בכל אחד מהם:
    HSL Adjust: שמים את ה Saturation על 1.30 בכל השאר לא נוגעים משאירים כמו שהם, (ככה אני אוהב שזה נראה, אתם יכולים לשנות בהתאם לטעם שלכם.
    Sharpen

: האפקט הזה נשאר על 0 תמיד ובכל מפה!

Levels

: זהו אפקט שמוסיף בהירות זאת אומרת רק ב Input end אנחנו בעצם נוגעים, במפה supplydepot אני שם 900, שוב אתם יכולים לשנות את זה לפי טעמכם האישי.

לאחר שסיימנו עם האפקטים הקבועים אנחנו יכולים לעבור לשלב של הקידוד של הסרטון שהכנו.

מסמנים את הכל (עושים דאבל קליק) ופשוט לוחצים File->Render As ואז הולכים ל Custom ואז בוחרים Video Rendering Quality Best.
    עוברים ללשונית של Video ועושים לפי התמונה הנ"ל

עוברים ללשונית Audio בוחרים Mpeg Layer-3 ו ב Attributes שמים 56 Kbit/s , 24,000 Hz , Stereo.
    רגע לפני שנלחץ על OK אנחנו רוצים שההגדרות האלו השמרו ולא נצתרך כל פעם מחדש לשים אותם אז למעלה איפה שכתוב Template תמחקו מה שכתוב, ותכתבו Pavelol
    ואז תעשו

Save על הדיסקט, ככה שכל פעם שאתם רוצים לרנדר אתם בוחרים את ה Template הזה וזהו.

לוחצים OK , בוחרים מקום שזה ישמור ואז זכרו שלמטה ה Template אמור להיות "Pavelol" ואז לחצו Save וזה יתחיל לרנדר (יקח לזה זמן P=).
    אחרי שזה סיים לרנדר קבלנו קטע של גם כמה GB טובים עם האפקטים והעריכה שביצענו.

עכשיו אנחנו עושים לקטע Resize זאת אומרת מקטינים את הרזולוציה עכשיו פה נפתחות כמה דלתות.
    1. לעשות את זה כ- HD - High Definition זאת אומרת רזולוציה 720X1280 הטקסטורות יראו הרבה יותר חדות ויפות אבל זה דורש מחשב בינוני, טוב לפחות 3000 AMD או אינטל 2.8.
    2. אפשר לעשות את זה על רזולוציה 512X800 וכל מחשב יוכל להריץ את זה בלי בעיות מיוחדות.

נכנסים לתוכנה VirtualDub שמים את הקטע שיצא מ Vegas ואז Video->Filters->Add ואז יורדים למטה ובוחרים Resize.
    אחרי זה ב New Width רושמים 1280 וב New Hight רושמים 720, וב Filter Mode בוחרים Lanczos3 אחר כך לוחצים OK ואז עוד פעם OK.

עכשיו נלך עוד פעם ל Video->Compression ועוד פעם נבחר את ה Codec שהשתמשנו בעבר Huffyuv, נבחר אותו ונלחץ OK.
    אחר כך File->Save As Avi תחרבשו איזה שם ויאלה זה מתחיל (לא כל כך הרבה זמן P.

סוף סוף הגענו לשלב של הקידוד הסופי של הסרטון!!!

גם פה יש לנו 2 סוגים של קידודים:
    1. קידוד פשוט וטוב של VirtualDub.
    2. קידוד מורכב ומקצועי של Megui Mp4.
    במדריך הזה אני יסביר רק את הקידוד של VirtualDub כי הוא הרבה יותר פשוט, קידוד Megui הוא מורכב ונורא קשה להסביר את זה במדריך אם מישו מאוד מתעניין תפנו אלי בפרטי ונשב באיזה ונטרילו ואני יסביר לכם.
    אם מישו יודע איך משתמשים ב Megui אז הינה ה Profile שלי שאני משתמש:
    Megui Profile

אז יאלה בואו נתחיל לקודד את הסירטון =)
    קודם כל אתם צריכים את הCodec X264 אם אין לכם אותו תורידו ותתקינו.
    X264 Codec

אחרי שהורדת והתקנתם פתחו את התוכנה VirtualDub ואז שימו את הקובץ שיצא מה Resize.
    עכשיו לכו ל Video->Compression ותבחרו ב Codec - x264 - H264/AVC encoder ואז לחצו Configure.
    תעשו בדיוק כמו בתמונות הבאות:

לחצו OK ואז עוד פעם OK, ואז File-> Save As Avi וזה יתחיל לקודד.
    חשוב! בסוף הקידוד אין לסגור את VirtualDub!!!
    אחרי שזה סיים לכו עוד פעם ל Video->Compression ותבחרו ב Codec - x264 - H264/AVC encoder ואז לחצו על Configure ובמקום Multipass - First Pass תבחרו ב Multipass - Nth Pass, לחצו על OK ואז עוד פעם OK ואז File->Save As Avi וזה יתחיל לקודד.

בסוף הקידוד הזה, זהו סיימנו! קבלתם את הסירטון הסופי ואתם יכולים להראות לכולם את הפראגים שלכם.
    מקווה שנהנתם מהמדריך שלי עבדתי נורא קשה כדי שזה יצא ברור ככול האפשר.

Pavelol (c) 2007

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    כל הכבוד על ההשקעה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    כל הכבוד חבר אבל למה את פורש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    יש לך פראג על suXus, זה מה שהבנתי מהמדריך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    לוד
    נכתב במקור על ידי eRnnn
    כל הכבוד על ההשקעה!
    עוד חודשיים גיוס+כרגע עובד+בגרויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    לא חידשת לי כלום.. אבל כל הכבוד על ההשקעה!
    יש מצב שאתה עושה מדריך לCamtrace 3D? תוכנה מעצבנת...
    מי שרוצה מדריך רציני לsony vegas שיכנס ללינק הזה
    "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח בקשר ליקום."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    פאבל סתם מדריך אפס
    אני יעשה מדריך של CamTrace3d אבל לא עכשיו כי זה יקח זמן.
    דרך אגב, אני לא מוסיף שום אפקט בווגאס ויוצא לי איכות יותר טובה משלך LOL =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    לוד
    נכתב במקור על ידי destiny
    פאבל סתם מדריך אפס
    אני יעשה מדריך של CamTrace3d אבל לא עכשיו כי זה יקח זמן.
    דרך אגב, אני לא מוסיף שום אפקט בווגאס ויוצא לי איכות יותר טובה משלך LOL =]
    =)
    LOOOOOOOOOOOL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    אתה אחד החופרים פבל L:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    קבל שחור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2009
    עיר
    ב"ש
    כל הכבוד על השקעה יש מעט ילדים כמוך
    בברכה,
    דורון

עיצוב בקרוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.09.2009
    כל הכבוד ! מעולה אבל בפעם הבאה מה זה קידוד?
    לא משנה ישר כוח !!
    שתף ב-Google+

הרשמה