תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  הכוכבים הראשיים:

  ברט הרט

  שם: ברט הארט
  גובה: '6 (כ-185 ס"מ)
  משקל: 234 פאונד (כ-105 ק"ג)
  נולד: 02/07/1957 בקלגרי, אלברטה, קנדה
  מתגורר: קלגרי/איטליה
  אומן ע"י: סטו הארט, קטסוי אדאצ'י, קזו סקוראדה, מר היטו, הארלי רייס
  הופעת בכורה: 1976
  תאריך פרישה: 26/10/2000

  ברט סרג'נט הארט (נולד 2 יולי 1957 בקלגרי, אלברטה, קנדה) הוא קנדי, מתאבק מקצועני לשעבר וחלק ממשפחת ההיאבקות הידועה, משפחת הארט. במהלך הקריירה שלו הוא נודע בכמה שמות: ברט "היטמן" הארט (שאומץ מכינויו של המתאבק תומס הרנס); "המצטיין בהוצאות להורג"The) Excellence of Execution – כינוי שהודבק לו ע"י גורילה מונסון); ואולי הכינוי הסוחף מכולם – "הטוב שיש, הטוב שהיה והכי טוב שאי פעם יהיה" (שנלקח מתוך הסרט "The Natural" בכיכובו של רוברט רדפורד מ-1984).
  הארט הצדיק את הכינוי האחרון כפי שניתן ללמוד משלוש עובדות הקשורות בקריירה שלו: הוא מעולם לא פצע בצורה רצינית מתאבק – לפחות לא במקרים שהיו באשמתו; במהלך הקריירה שלו ב-WWF הוא החמיץ רק 2 מופעים – שגם אותם החמיץ עקב בעיות טיסה/תחבורה; והוא לעיתים נדירות סירב לעשות ג'ובים למתאבקים אחרים.

  היאבקות מקצוענית - ההתחלה

  הארט נולד, כאמור, בקלגרי, הילד השמיני לפטריארך ההיאבקות, המפיק סטו הארט. שבעת אחיו היו מתאבקים מקצועניים או שהיו מעורבים בצורה כזו או אחרת מאחורי הקלעים בעסקי ההיאבקות; ארבע אחיותיו נישאו כולן למתאבקים מקצועניים. שניים מגיסיו, דייבי בוי סמית' וג'ים ניידהארט, פיתחו קריירה מוצלחת מאוד בעסק. אחיו הצעיר, אוון הארט, היה למתאבק מעוטר ומוכר בזכות עצמו עד מותו ב-1999.
  בעיני רבים. הארט הוא המתאבק המקצועני הטכני ביותר שנכנס אי פעם לזירה. מי שכונה בעבר "מספר הסיפורים הטוב ביותר בהיסטוריה של העסק" ע"י וינס מקמהון, התרגל ליצירת קרבות מותחים ומבדרים. הוא החל את הקריירה שלו בארגון ה-Stampede Wrestling של אביו שהיה ממוקם בקלגרי, כאשר אביו אף שימש לו כמנג'ר בתחילת דרכו. במהלך שהותו שם, הוא צבר ניסיון אדיר בהתמודדויות עם מתאבקים מיפן והדהים את הקהל בסדרה של קרבות מלאי עוצמה עם הדיינמייט קיד ואף נגד אביו. הארט המשיך וזכה בכל התארים המרכזיים של הארגון עד שהארגון וכמה ממתאבקיו נרכשו ע"י ה-WWF ב-1984.

  World Wrestling Fedration
  הארט בנה את תהילתו ב-WWF בסוף שנות ה-80' כשזכה פעמיים באליפות הזוגות של הארגון, כשהוא מהווה מחצית מצמד ה-Hart Foundation. הסגנון הטכני של הארט יצר ניגוד מענין מול סגנון הברולינג הכוחני של שותפו, ג'ים ניידהארט. השניים היו במקור צמד הילי שנוהל ע"י "הפה מהדרום" ג'ימי הארט והיו לבושים בצבעי כחול-שחור, בניגוד לתבנית הצבעים הורודה-שחורה שאומצה על-ידם מאוחר יותר. לבסוף הם הפכו לפייסים ואימצו את הכינוי "מתקפת השחור והורוד" (The Pink and Black attack). הפיודים הידועים ביותר שלהם היו עם הבריטיש בולדוגס ועם דמולישן. לאחר הפסד לנסטי בויז ברסלמניה 7, הצמד התפצל והארט פנה לטפח את קריירת היחידים שלו. הוא זכה בתואר הביניבשתי הראשון מתוך שניים שלו כשניצח את מר פרפקט עם השארפשוטר בסאמרסלאם 1991. כשהארט הפסיד את התואר הביניבשתי למאונטי, נטען שהוא התאבק כשהוא סובל מחום גבוה אך למעשה היה זה וורק שנועד להגן על הדמות שלו כשהוא הפסיד את התואר. במציאות, הארט הפסיד את התואר עקב סיום חוזהו עם ה-WWF. לאחר ההפסד, רודי פייפר (חבר של הארט במציאות) ניצח את המאונטי עם אחיזת הסליפר ברויאל ראמבל של 1992 רק כדי להיות מוצמד ע"י ברט בקרב על התואר ברסלמניה 8, בהמשך אותה שנה.
  ביולי 1992, הארט ניצח את שון מייקלס במה שנחשב להיות קרב הסולם הראשון בהיסטוריה של ה-WWF. אמנם רבים זוכרים את מייקלס כממציא הרעיון הודות להצלחתו הרבה בקרבות כאלה בשלבים מאוחרים יותר, אך למעשה היה זה הארט שהציע את הרעיון אגב נסיונו בקרבות כאלה מימיו בארגון הסטמפיד.


  הבריטיש בולדוג

  שם אמיתי: דייבי בוי סמית.
  תאריך לידה: 27/11/62
  תאריך פטירה: 18/5/02
  מולדת: מנצ`סטר, אנגליה.
  שמות אחרים: "The Vampire", Davey Boy Smith
  מתאבק מאז: 1979.
  פינישרים: ראנינג פאוורסלאם.

  הבולדוג הבריטי דייבי בוי סמית` התחיל את הקריירה, כשהתאבק בבריטניה, גרמניה ויפן.
  הוא שיתף פעולה עם "ביג דדי", מתאבק פופולרי בבריטניה לפני שקריירת ההיאבקות שלו הביאה אותו לקנדה שם הוא פגש והתחתן עם דיאנה הארט, בתו של סטו הארט, מאמן ההיאבקות המפורסם, ואביו של ברט "ההיטמן" הארט, אוון הארט ועוד.
  לדייבי בוי הייתה השפעה רבה ב"סטמפיד", לאחר שזכה בכמה תארים בזמן שהותו שם.
  הוא גם התחיל לשתף פעולה עם ה"דיינמייט קיד"(טימי בילינגטון), בצוות שכולם זוכרים: הבולדוגים הבריטיים.
  הצמד זכה בתואר הזוגות הלאומי של ה"סטמפיד" בטורניר במרץ 1984. התארים התפנו כאשר הצמד עזב לוו וו אף ב-1985, שם אימן אותם קפטן לו אלבנו.
  סמית` ובילינגטון הצליחו מאוד בוו וו אף, הם נהפכו לאלופי הזוגות והחזיקו את התארים כמעט לשנה.
  הם הפסידו את התארים סוף סוף להארט פאונדיישן, אחרי שג`ימי הארט שיחד את השופט דני דייויס.
  הבולדוגים נלחמו קשה כדי להשיג בחזרה את התארים, אבל לא הצליחו זאת, בגלל שלהארט פאונדיישן תמיד היה את דני דייויס לעזרתם.
  אחרי פיוד קצר עם ה"איילנדרס"(שחטפו את הקמיע שלהם, מטילדה), הבולדוגים חזרו לקלגרי, כדי להתאבק בסטמפיד.
  הייתה להם השפעה מיידית, כאשר זכו שוב בתואר הזוגות הלאומי של הסטמפיד, בפעם השנייה.
  אבל אחרי שהפסידו את התארים כמה שבועות אח"כ, הצוות התפרק, ונוצר פיוד ביניהם, בגלל שהדיינמייט קיד האשים את דייבי בוי בהפסד.
  הם נלחמו בחודשים הבאים, ודייבי בוי גם השיג לעצמו תואר יחידים בדרך(האליפות הצפון אמריקאית במשקל כבד). אבל כשהקלגרי סטמפיד נסגר ב1989, דייבי בוי עזב את היבשת, ועבד באירופה ויפן בשנים הבאות.
  בסוף 1990, הבולדוג הבריטי הופיע מחדש בוו וו אף, והתאבק לבד(בגלל שהדיינמייט קיד פרש בגלל פציעות). הבולדוג הראה את כוחו המחודש אחרי שניצח הרבה יריבים.  התמונה הכוללת

  שנת 1992 היוותה סוג של סיום תקופה, אך בו זמנית גם התחלה של עידן חדש. ניתן גם להגדיר זאת כ"חילוף משמרות".
  האלק הוגאן החל להתקרב לסיום הקדנציה הראשונה שלו ב-WWE. הוא היה אמור לפרוש לגמרי מרסלינג (הערת הכותב: ) ולהתרכז בכיכוב על מסכי הקולנוע ברחבי המדינה.
  הוגאן התכוון לעבור לתחום הקומדיות, והתכונן לכבוש את הוליווד בסערה עם "אומנת במשקל כבד". כתוצאה מכך, ברסלמניה של אותה שנה המיין איבנט של ריק פלייר נגד רנדי סבאג´ די נדחק הצידה, והוגאן, שוב, היה במרכז, כשהוא מבצע את הקידה האחרונה שלו ברסלמניה 8, בחצי אחד מהמיין איבנט הכפול הראשון אי פעם.
  כל זאת במקום פשוט לתת לסבאג´ ופלייר (שהוציאו קרב מצוין) את מרכז הבמה.
  הוגאן לא ממש פרש מרסלינג, ובשנת 1993 כבר ראינו אותו שוב.

  בתקופה שהוגאן "פרש לנצח" מהיאבקות, כוכב חדש החל לנצנץ בשמי עולם הרסלינג: ברט הארט. ברט (שכבר החזיק לפני כן בתואר הביניבשתי ונתן מספר קרבות אדירים מול מייקלס, פייפר והניג) קיבל את הפוש שכ"כ הגיע לו כשזכה לראשונה בתואר האליפות של WWF לאחר ניצחון על ריק פלייר בחודש אוקטובר. הקרב נערך בהיכל ה-"סאסקאצ'ואן פאלאס" בסאסקטון, סאסקאצ'וואן, קנדה (עיר הולדתו של אביו, סטו הארט) והאירוע לא שודר בטלוויזיה. ברט הוסיף לעצמו 4 זכיות נוספות בתואר הנכסף (5 בסה"כ) והפך לאחד מהכוכבים הגדולים ביותר של שנות ה-90.

  כשנה לאחר מכן, WWF החלו להיכנס לאחת מהתקופות הקשות ביותר שלהם. משפט הסטרואידים נפתח. וינס ו-WWF הואשמו כי החברה סיפקה למתאבקים סטרואידים ועודדה את השימוש בהם בין השנים 1985 ל-1991. במהלך המשפט העידו מספר כוכבים ראשיים מהארגון (כולל הכוכב הראשי האלק הוגן) כי השתמשו בסטרואידים, שהוכרזו כלא חוקיים בשנת 1988. מקמהון זוכה מרוב ההאשמות, למרות שהואשם בהונאת הרשות לבדיקת מזון וסמים. וינס היה עסוק מאד במשפט, ולכן לא התאפשר לו להיות בוקר במשרה מלאה. כתוצאה מכך, הסטוריליינים נפגמו והצופים די סבלו מגימיקים מפגרים + סיפורים מטופשים. הצופה המשיך לעקוב אחרי התוכניות משום שלא הייתה לו אלטרנטיבה ממשית, אך לאחר שנתיים גם זה הגיע: המהדורה הראשונה של מנדיי נייטרו עלתה לשידור ומלחמת ימי שני יצאה לדרך. כל השאר היסטוריה.

  הפיוד

  הפיוד בוסס על דבר קטן ופשוט: לברט היה משהו גדול (התואר הביניבשתי), ודייבי רצה לגזול את זה ממנו. ברט שמר על התואר מאז רסלמניה 8 (כשניצח את רודי פייפר בקרב קלאסי כשלעצמו) והספיק להגן עליו בקרבות מול ריק מארטל ושון מייקלס (בקרב הסולם הראשון בהיסטוריה). דייבי רצה להפוך לאלוף הביניבשתי בפעם הראשונה.
  נקבע קרב בין השניים לסאמרסלאם שנערך ב-29.8.1992. האירוע התרחש באנגליה (ארץ מולדתו של הבולדוג) ומול 80,000 צופים משולהבים באיצטדיון וומבלי הרועש והגועש.
  גם אשתו של דייבי (אחותו של ברט, דיאנה) ישבה ביציע והריעה.
  הקרב כיכב במיין איבנט של האירוע, למרות שלא היה על התואר העולמי. ברט סיפר ב-DVD שלו ששכנע את וינס על מנת שיסכים לכך, ומקמהון לא התחרט.

  אז מי ינצח וייצא עם התואר? האם ברט ידהים את איצטדיון וומבלי? או שמא דייבי יעשה את הבלתי ייאמן ויהפוך לאלוף בפעם הראשונה?


  הקרב

  דייבי בוי יוצא ומקבל את אהדת הקהל הביתי שלו.
  אחריו יוצא האלוף, ברט, שמתקבל בקריאות ד מעורבות שנוטות לכיוון הבוזים.
  בזמן הכניסות המצלמה מתמקדת בדיאן, אישתו של הבולדוג ואחותו של ברט, שנראית מודאגת.

  השניים מתכוננים בזירה וברט מנשק את החגורה, אבל האם הוא מנשק אותה לשלום?
  ברט לוקח את הזמן ויורד מהזירה כדי להעניק את המשקפיים הורודות לילד מהקהל.

  ברט חוזר לזירה, הם מתחילים בסטרדאון ודחיפות והקרב יוצא לדרך.
  השניים ננעלים במרכז הזירה ובולדוג מעיף את ברט לטרנבאקל, ותופס אותו בהדלוק.
  ברט מריץ את בולדוג לחבלים, מתכופף פעם את, קופץ מעליו פעם שנייה אבל בפעם השלישית חוטף שולדר בלוק מבולדוג, ונופל מהזירה.
  ברט חוזר לזירה והם מתחילים ברצף מהלכים- ברט עם סנאפמר, בולדוג מתעשת נועל מהר הד סיזורס, ברט יוצא מהר ופוגע עם עוד סנאפמר ואז הדלוק.
  בולדוג שולח את ברט לחבלים ומנסה פרס סלאם אבל ברט נוחת על הרגליים ומצמיד את בולדוג 1....2... בולדוג יוצא!
  בולדוג רץ לעבר ברט שהולך הפעם על סמול פאקג'- ושוב בולדוג יוצא ב-2.
  ברט שוב הולך על הטייקדאון ותופס את דייבי בוי בהדלוק. בולדוג נלחם ומצליח להפוך את זה לאחיזה על ידו של ברט, ותוך כדי בועט ביד.
  ברט קם לאט לאט ונותן מרפק אכזרי לפנים של בולדוג, ונועל ארמבאר, דייבי בוי מתגלגל כמה פעמים מצד לצד ומצליח להפוך לארמבאר משלו! קאונטר יפהפה של בולדוג!
  ברט על הרצפה, והמצלמה שוב מתמקדת בדיאן בקהל, נושכת שפתיים ועם מבט מודאג.
  ברט קם ושולח את בולדוג לחבלים, הוא מנסה לקפוץ מעליו אבל בולדוג תופס אותו באוויר, מוריד לריצפה ומבצע סלינגשוט לעבר הטרנבאקל!
  בולדוג שוב ממהר לעמדת הארמבאר, הוא מרים את ברט מהיד באוויר ומפיל אותו!
  ברט לא מוותר ושוב קם ושולח את בולדוג לחבלים, בולדוג מתכופף מאגרוף ומבצע קרוספיקס 1.....2....... לא!
  השניים קמים מהר ובולדוג שוב הולך על הארמבאר, מופיע ריבוע קטן בצד שמראה את פניה המודאגות של דיאן.
  ברט קם ומבצע באדי סלאם אבל בולדוג עדיין אוחז בארמבאר ולא עוזב.

  בפעם המי יודע כמה ברט קם ושולח את בולדוג לחבלים, והפעם פוגע עם בעיטה לבטן של דייבי בוי, הקהל מגיב בבוזים חזקים.
  ברט עם ברך לבטן ואז לגדרופ, ונועל צ'ינלוק, הבולדוג קם בעידוד הקהל ומתאושש עם מרפקים, הוא רץ לחבל וחוזר אבל ברט מגיב מהר עם שולדר בלוק!
  ברט מרים את דייבי בוי ומבצע אינרטד אטומיק דרופ (משום מה וינס מקמן בעמדת השידור קורא לזה ריברס פיילדרייבר )
  ברט שוב שולח את דייבי בוי לחבלים, הבולדוג שוב הולך על קרוספיקס אבל ברט נעצר ומפיל את הבולדוג! ברט מצמיד 1....2.... לא!
  ברט שוב הולך על ההדלוק, דייבי בוי מקבל עידוד חזק מהקהל וקם, הוא שולח את ברט לחבלים, ברט חוזר עם שולדר בלוק ורץ לעבר החבל השני, בולדוג מתכופף פעם אחת, ליפ פרוג בפעם השנייה ואז סאמרסולט פליפ!
  הבולדוג עם הדבאט, הוא שולח את ברט בעוצמה לעבר הטרנבאקל פעמיים, רץ אליו אבל ברט מגיב עם בעיטה לפנים. ברט תופס את דייבי בוי בראש ומבצע בולדוג. שוב המצלמה מתמקדת על פניה של דיאן. ברט עולה על הטרנבאקל אבל דייבי בוי קם מהר ומעיף אותו! דייבי בוי הולך על הדייבינג הדבאט אבל ברט מתגלגל בשנייה האחרונה! שני המתאבקים על הריצפה מנסים להתאושש.
  ברט קם ראשון ומקבל היטים קלים, הוא מרים את הבולדוג ומנסה באדי סלאם אבל בולדוג נוחת מאחוריו, בולדוג מריץ את ברט כדי לגלגל אותו להצמדה אבל ברט נעצר ומתכופף והבולדוג נופל דרך החבל השני. הקהל מגיב בבוזים חזקים לברט.
  דייבי בוי מתאושש בחוץ, וברט משתמש בחבלים כדי להעיף את עצמו על דייבי בוי!

  שוב פניה של דיאן מצולמות, הפעם היא על הרגליים ונראית ממש מודאגת.
  ברט תופס את דייבי בוי ומכניס את גבו בעמוד הזירה, ברט מגלגל אותו חזרה לזירה ומעיף אותו בעוצמה לעבר הטרנבאקל. ברט עם כמה אגרופים וראשיין לג סוויפ לספירת 2.
  ברט עם כמה אפרקאטים אכזריים ואז דרופקיק, הוא מריץ את דייבי בוי לחבלים ופוגע עם באק באדי דרופ, אבל שוב הבולדוג יוצא ב-2.
  ברט שוב ממהר להדלוק, הוא מרים את בולדוג ומבצע סנאפ סופקלס, ושוב הבולדוג לא נכנע ויוצא ב-2!
  ברט עם עוד אפרקאטים ואגרופים, הוא מנסה עוד אפרקאט אבל בולדוג מתכופף ומבצע באק סלייד 1.....2....... ברט יוצא!
  ברט תופס את הבולדוג, הוא מבצע בק ברייקר, הוא עולה לחבל השני ופוגע עם אגרוף 1.......2...... לא!
  ברט ממשיך באגרופים ובעיטות על דייבי בוי המותש, הקהל ממש לא אוהב את מה שהוא רואה.
  ברט שוב עם סנאפמר ואז צ'ינלוק, הבולדוג מנסה לקום וברט נועל סליפר!
  בולדוג נוחת על הברכיים, הוא מנסה לצאת ובשארית כוחות מצליח להגיע לחבלים! ברט לא ממהר לעזוב והשופט נאלץ להפריד אותו כמעט בכוח.
  ברט מריץ את בולדוג לחבלים ושוב נועל סליפר! בולדוג כבר לא נלחם הרבה והשופט מרים את היד שלו, בפעם הראשונה היד נופלת, גם בפעם השנייה, פעם שלישית...... הבולדוג מרים את היד! בולדוג מתחיל לקום והקהל רועש, ברט עולה על בולדוג ובולדוג רץ אחורה ודופק את גבו של ברט על הטרנבאקל! אבל ברט לא מוותר והסליפר נשאר נעול! בולדוג שוב קם ושוב מעיף את ברט עם הגב לעבר הטרנבאקל, הפעם ברט נופל.
  הם מתחילם קרב אגרופים, ברט רץ לעבר בולדוג שמרים אותו לפרס סלאם, בולדוג מאבד קצת שיווי משקל וברט נופל עם הרגליים על החבלים!
  בולדוג מריץ את ברט לחבלים ופוגע עם 3 קלוזליינים, הקהל נכנס לטירוף ובולדוג מצמיד אבל ברט יוצא בקושי. בולדוג מרים את ברט ופוגע עם עוד פרס סלאם, אבל שוב ברט יוצא ב-2.
  בולדוג מרים את ברט לסופלקס, הוא משאיר אותו באוויר כמעט 8 שניות ונוחת עם הסופלקס! אבל ברט גם מסרב להיכנע ויוצא ב-2!
  בולדוג מריץ ברט שפוגע עם הראש בטרנבאקל! 1.......2..... לא!
  הבולדוג לא מאמין, והוא מסמן לקהל שהגיע זמן הפאוור סלאם!
  בולדוג מרים את ברט, הקהל בטירוף ובולדוג הולך אחורה, הוא רץ ופוגע עם הראנינג פאוור סלאם! 1.....2......... לא! ברט יוצא בקושי! הבולדוג ואלפי האוהדים בקהל פשוט לא מאמינים!
  דייבי בוי מגלגל את ברט לעבר האייפרון והולך עם סופלקס לתוך הזירה, אבל ברט נוחת מאחוריו ומבצע ג'רמן סופלקס עם גשר! 1......2........... לא! הקהל שוב בהלם ומתחיל לעודד חזק את הבולדוג!
  ברט קם בקושי מרים את דייבי בוי לסופלקס, הבולדוג מתנגד כמה פעמים, ואז מרים בעצמו את ברט ומושיב אותו על הטרנבאקל!
  בולדוג מתכונן לסופרפלקס מהחבל העליון.... ופוגע! הבולדוג זוחל להצמדה 1..........2...........ברט שוב יוצא!
  דייבי בוי שולח את ברט לחבלים, שניהם רצים ופוגעים ביחד עם דאבל קלוזליין! שני המתאבקים שוכבים על הריצפה!
  ברט מתאושש לאט ומנסה להציב את בולדוג לשארפשוטר כשהוא בשכיבה, ברט מצליח להפוך אותו, ומצליח לקום! השארפשוטר

  דייבי בוי צורח מכאבים וברט מפעיל לחץ, דייבי בוי נלחם ומצליח להגיע לחבלים!
  ברט קם ומרים את בולדוג, הוא פוגע עם אפרקאט ומריץ את דייבי בוי, אבל דייבי בוי מסתובב ושולח את ברט, ברט חוזר מהחבל והולך על סנסט פליפ, אבל דייבי בוי שומר על שיווי משקל והופך את זה להצמדה משלו! 1.............2................3!! הבולדוג עשה את זה!
  כל הקהל באיצטדיון וומבלי קופץ משמחה!!
  דייבי בוי בקושי קם, הוא מחזיק את החגורה בידו ומסרב להאמין שהוא ניצח. ברט יושב על הרגליים ופשוט בהלם, הוא מוחה כמה דמעות. הבולדוג מושיט לו יד לעזור לו לקום אבל ברט קם בעצמו, הוא מסתכל על הבולדוג ופונה ללכת לקריאות בוזים של הקהל, אבל מסתובב ושוקל מה לעשות, ומסכים ללחיצת היד!

  מתנגת המוזיקה של דייבי בוי, ודיאן עולה לזירה להתחבק עם שניהם, מרימה לשניהם את הידיים, ושלושתם בחיבוק משפחתי, מתחילים זיקוקים והקהל שמח. (אגב וינס בקטע הזה מראה ניצוצות של הקול המפלצתי שלו כשהוא צועק XD)


  מחשבות אישיות

  את הקרב הזה יצא לי לראות רק בעקבות ההצעה של שי לכתוב את הפינה הזאת.
  אני ידוע בתור אחד שלא חובב קרבות אולדסקול או קרבות טכניים, ולכן עד היום דילגתי על הזדמניות לראות הקרב, וגם היססתי אם להסכים כתוב את הפינה הזאת.
  החלטתי לראות את הקרב ולגבש דעה, כי אותם מחשבות היו לי על אוון מול ברט ברסלמניה 10, ומסתבר שטעיתי.
  אז אחרי הצפייה, אני יכול להגיד שבהחלט הוא קרב ענק, היו רגעים של מתח, האווירה הייתה ענקית בזכות הקהל המדהים, והסיום די מזכיר את הסיום של הקרב ממניה 10, שזה שונה לגמרי מהתבנית של היום ש-99% מהקרבות מסתיימים רק אחרי פינישר.
  אני בהחלט אומר שנהניתי, ברט מסתמן בעיני באמת בתור מתאבק ענק ומגוון, הוא משלב מצויין טכניות עם מהירות וגם אגרופים אכזריים. הבולדוג גם תרם והראה את היכולות שלו, וכמו ששי אמר לי במסרים "ברט הארט ובריטיש בולדוג בזירה אחת. איך יכול לצאת מזה קרב לא טוב?"- אז שי, צדקת, ובגדול

  מה שכן, הקרב לא היה מושלם, היו יחסית הרבה קטעים מתים, וזה ששניהם חזרו שוב ושוב על הארמבאר או ההדלוק התחילו קצת לעצבן אחרי כמה פעמים וקצת פגע בקצב של הקרב, וגם בציון שלו. לא היו גם ספוטים מדהימים, אבל בהתחשב בתקופה (ובאירגון) שבה נערך הקרב, סופרפלקס יכול להיחשב ספוט מספיק גדול.

  קרדיט לשי מילר

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  01.02.2007
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  370
  בלי להעליב באמת שהדיונים שלך סתם ארוכים
  זה כיף לקרוא כמה פסקות לא יותר. אתה צריך לקצר אותם.

  Shut The Fuck Up
  Bitch

  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  אני אנסה להעלות את הקרב.
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  22.02.2007
  הודעות
  6,372
  מעולם לא ראיתי את הקרב הזה אבל לפי מה שקראתי אחלה קרב ותודה
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  ברט הארט נגד הבריטיש בולדוג בסאמרסלאם 1992:
  http://www.dailymotion.com/relevance...vs-british-bul
  תהנו.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  הודעות
  163
  נכתב במקור על ידי DeM1X
  בלי להעליב באמת שהדיונים שלך סתם ארוכים
  זה כיף לקרוא כמה פסקות לא יותר. אתה צריך לקצר אותם.
  לא מתאים לך אל תקרא...

  אני לעומת זאת קורא כל אחת מהכתבות והמאמרים פה עד המילה האחרונה.. ומעריך מאד כל השקעה כזאת... במיוחד שזה נוגע לקרבות כאלה ענקיים ועם כוכבים שגדלתי עליהם כמו הבולדוג וברט.
  שתף ב-Google+

הרשמה