תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 41
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    כן כן. הנה ידיעה משמחת לכל האנשים שלא חושבים שהמשחק הזה אוברייטד:
    http://www.bungie.net/News/content.a...news&cid=12467

We said Fall 2007, but did you expect Halo 3’s release date to be just two days into the Fall? On September 25, 2007 (just two days after the Autumnal Equinox), players will be able to finish the fight they started in Halo: Combat Evolved and continued in Halo 2. Halo 3 will release in Europe on September 26, 2007. Worldwide dates may vary slightly depending on local rules and conditions.
    החלטה שיווקית נהדרת מצד מייקרוסופט. למכור הון יחידות לפני חתיכת המחיר בעונת החגים.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    המשחק לא אוברייטד לדעתי מהסיבה הפשוטה שהוא כיף. ומה רע במשחק כיף? אני מאוד נהנה מהבטא של 3 בימים אלו.

אבל האמת שהייתי מעדיף לשמוע משהו על Mass Effect או GTA4.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה גם באתר הראשי של XBOX.
    מה שאומר הרבה הוצאות הולכות להיות בימים הללו...
    מה עם טו היומן?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם הייתי צריך להמר הייתי אומר שMASS EFFECT יצא בסוף אוגוסט או הכי מאוחר תחילת ספטמבר.
    שיספיק למכור לפני שהיילו שואב את כל המכירות מהקונסולה (חוץ מGTA4 כמובן).

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    חם רבותיי, חם!
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    כן כן. הנה ידיעה משמחת לכל האנשים שלא חושבים שהמשחק הזה אוברייטד:
    http://www.bungie.net/News/content.a...news&cid=12467

החלטה שיווקית נהדרת מצד מייקרוסופט. למכור הון יחידות לפני חתיכת המחיר בעונת החגים.
    לפי מיקרוסופט, או יותר נכון לפי ביל גייטס, ההחלטה על תאריך היציאה היא של באנג'י. בעונת החגים מחירים לא נחתכים (Gears למשל לא נחתך בכריסמס הקודם) ומילא היית אומר אובר-הייפד, אבל תסביר לי איך בדיוק משחק יכול להיות אובררייטד לפני שהוא קיבל ציונים?

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    עיר
    Kiryat Bialik
    crackdown + gold account = HALO3 BETA

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עזבו אוברייטד או לא,למה הוא נראה כל כך רע?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bling
    עזבו אוברייטד או לא,למה הוא נראה כל כך רע?
    כי בנג'י כנראה לא מוכשרים מספיק מבחינה טכנית או שהסינגל יראה הרבה יותר טוב כמו בHALO 1 ו-2.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    לא מוכשרים מספיק מבחינה טכנית? המנוע של היילו 1 לא היה הכי מרשים בזמנו כשהוצג? אני זוכר שקפצתי מהכסא כשראיתי אותו אז (עוד כשהיה משחק אקסלוסיבי לPC).

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי bling
    לא מוכשרים מספיק מבחינה טכנית? המנוע של היילו 1 לא היה הכי מרשים בזמנו כשהוצג? אני זוכר שקפצתי מהכסא כשראיתי אותו אז (עוד כשהיה משחק אקסלוסיבי לPC).
    כל כך הרבה דברים משתנים בטכנולוגיה של היום בתווך מאוד קצר. לכן דבר שמאוד חשוב לזכור: אם חברה אחת היתה טובה בדור אחד, זה לא בהכרח אומר שהיא תהיה טובה גם בבא.

אל תחפשו שום משמעות נסתרת מאחורי מה שאמרתי, זו אמרה כללית, בלי קשר הכרחי לקונסולות.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    לפי מיקרוסופט, או יותר נכון לפי ביל גייטס, ההחלטה על תאריך היציאה היא של באנג'י. בעונת החגים מחירים לא נחתכים (Gears למשל לא נחתך בכריסמס הקודם) ומילא היית אומר אובר-הייפד, אבל תסביר לי איך בדיוק משחק יכול להיות אובררייטד לפני שהוא קיבל ציונים?
    תעשה לי טובה, באנג'י לא מחליטים כלום ושום דבר. מיקרוסופט קנתה אותם ומיקרוסופט מחליטה בשבילם. זה הכל אסטרטגיה.

המחירים כן נחתכים לרוב בתקופת החגים וקצת לפני. Gears לא גרם להורדה במחיר מכיוון שהקונסולה המתחרה עלתה יותר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    תעשה לי טובה, באנג'י לא מחליטים כלום ושום דבר. מיקרוסופט קנתה אותם ומיקרוסופט מחליטה בשבילם. זה הכל אסטרטגיה.
    נכתב במקור על ידי ADi

המחירים כן נחתכים לרוב בתקופת החגים וקצת לפני. Gears לא גרם להורדה במחיר מכיוון שהקונסולה המתחרה עלתה יותר.
    באנג'י אומרים שהם משחררים את המשחק בתאריך שהם קבוע. לך תדע אם זה נכון אבל זה מה שהם אומרים

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אז אמרו. כמו ש-EPIC, נדמה לי, אמרו שהם רצו לשחרר את התוכן החדש ל-Gears חינם, מטוב ליבם, אבל מייקרוסופט הכריחה אותם לקחת על זה כסף... כן... ברור...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אז אמרו. כמו ש-EPIC, נדמה לי, אמרו שהם רצו לשחרר את התוכן החדש ל-Gears חינם, מטוב ליבם, אבל מייקרוסופט הכריחה אותם לקחת על זה כסף... כן... ברור...
    אפיק אמרו שהם רוצים לשחרר חינם אבל זאת החלטה של מיקרוסופט.
    אבל עדין, הם שחררו חבילת תוכן חינם אחת והשניה שבתשלום הופכת בספטמבר להיות חינם.
    וד"א, לא היית אומר את זה אם המקרה היה נינטנדו ורטרו על מטרויד 3...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    רטרו או באנג'י, זה אותו דבר, חברת בת שהאמא קובעת לה. תחשוב סוג של ילד יהודי טוב לאמא פולניה, אתה באמת חושב שהוא מחליט איזה אוכל יגישו בבר מצווה? והוא יקבל את הכסף? יגידו לו שישימו את הכסף בחיסכון והוא יקבל אותו שהוא יהיה בן 30.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נס ציונה
    ישישישישיישיש חולה על halo (על כל הסידרה) חרשתי על זה ברמות מתורפות אבל עברתי לגירס בקיצור חבל שיהיה לי קשה להשיג 360 אבל אני אשיג או ישאיל או ישחק אצל חבר שלי שיש לו כאילו הוא יקנה ביולי אני מקווה ששווה לחכות וליקנות

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    רטרו או באנג'י, זה אותו דבר, חברת בת שהאמא קובעת לה. תחשוב סוג של ילד יהודי טוב לאמא פולניה, אתה באמת חושב שהוא מחליט איזה אוכל יגישו בבר מצווה? והוא יקבל את הכסף? יגידו לו שישימו את הכסף בחיסכון והוא יקבל אותו שהוא יהיה בן 30.
    נכון, ולכן מה שחשוב זה החופש פעולה שהחברה האמא נותנת. וכנראה יש חברות שקצת יותר מעריכות את החברות הבנות ונותנות קצת יותר חופש פעולה מנינטנדו. מיקרוסופט רצתה את היילו 3 בכלל ביום שיוצא הPS3. אבל כנראה שאם ביל גייטס אומר "האלו 3 יצא כשבאנג'י יחליטו שהוא יצא", זה אומר משהו על חופש הפעולה שמיקרוסופט נותנים לבאנג'י.
    יש הבדל של שמיים וארץ בן הדוגמא הזאת לבין הדוגמא שנתת של EPIC, שרצו לשחרר תוכן חינם לGears, אבל בסופו של דבר זה תוכן שמיקרוסופט משלמת להם בשביל לפתח אותו ולכן היא רצתה להרוויח ממנו. מה גם, שחלק מהתוכן כבר הופץ בחינם, וחלק מהתוכן הופץ בתשלום ויהפוך לחינם בהמשך.
    ולגבי איזה הורדת מחירים דיברת? חשבתי שדיברת על הורדה של מחירים של המשחקים עצמם, לא של הקונסולות.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    דיברתי על הורדות מחירים של קונסולות. למשחקים לוקח זמן לרדת אם הם מוכרים, וגירז עדיין מוכר מצוין.

צ'מע, עם כל הכבוד לבילי, אם המשחק לא גמור, אז הוא לא גמור... אתה לא יכול לנופף במטה הקסם והופ המשחק מוכן... זה לוקח זמיין.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    משחק חזק! כבר מחכה

הרשמה