תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    אוקיי בגיימר לא ממש מבינים וחושבים שאני עובד עליהם אולי פה יעזרו לי.

אוקיי יש תיקייה בשם WDB שנמצאת בתיקיית המשחק ב:
    World of WarcraftCache
    הקבצים ששמה נאספים שאתה משחק במשחק, ומכילים מידע על חפצים, קווסטים וכמעט כל דבר, אבל לא מכילים שום מידע על השחקנים עצמם או מידע שאסור להשתמש בו! הכל חוקי!
    ברגע שאתה למשל פוגש במפלצת מסויימת או מקבל אייטם מסויים, הוא נמצא בתיקייה ההיא לצפייה מהירה בפעם הבאה.
    אני מנסה לעשות עכשיו אתר עם מידע שנאסף מהקבצים האלו... פרוייקט אישי מסויים שאם יצליח אני יפרסם אותו, ואני צריך את עזרתם שתביאו לי כמה שיותר מכמה שיותר שחקנים כדי שיהיה את כל המידע שאפשר.
    אני מבטיח לכם שהדבר חוקי ולא מסכן את השחקן שלכם בשום צורה כלשהי... רוב אתרי המידע משתמשים בצורה זאת.
    ככה שאם מישהו משחק במקורי (עם עדיפות לשחקנים באיזורים החדשים כי שמה חסר לי הכי הרבה מידע)! (בבקשה אל תביאו אם אתם משחקים בפרוץ כי יש שם מידע לא נכון ודפוק |, ובגירסא 2.0.12 לא החדשה כי שמה הסקריפט עדיין שונה ולא תיקנתי אותו...
    אז בבקשה שיעלה את התיקייה וישים לינק פה... אין לי ממש מה לתת בתמורה חוץ מחיבוק :X
    אני מקווה שאני יוכל לעשות מזה אתר מסודר ונוח עם מידע... וזה גם סתם לידע ולמידה של התעסקות עם קבצים כאלה.
    הנה אתר טוב להעלאת התיקייה: http://filebeam.com/

ואני שוב חוזר, אין שום סיכון לדמויות או למשתמשים שלכם! אני מוכן להתחייב בזה ואין לי מה לחפש חוץ ממידע כזה.

תודה רבה רבה לעוזרים!
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נשמע הזוי, אבל בהצלחה...

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אחחחח עמית כמה שאני אוהב שאתה לוקח על עצמך פרוויקטים כאלו (*נזכר בתוכנית לאתר WOW ישראלי*).
    אבל לא כדאי שתחזור לפתח אימולטורים כמו מנגוס? מתכנת מוכשר שכמוך. P=
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    חחח חמוד זה פרוייקט אישי שום דבר גדול.... אני רוצה כאלה קבצים ללימוד עצמי.. ואם זה יפעל כמו שאני רוצה אז אתר מלא מידע יהיה קל ברמות..
    נקווה שתיהיה הענות פה \=
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    ת"א city!
    אחי אם תדבר עם ברין אני ותסביר לו כל מה מדובר הוא ישמח לעזור לך
    יש לו משאבים והוא בד"כ משתפף פעולה עם יוזמות מבחוץ והוא גם מחפש
    פרויקטים אז יהיה הכי טוב לכולנו שתתדב איתו
    הוא כרגע באילת הוא חוזר ביום ראשון
    Brin you are such a gaYmer

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    שנייה..
    מה עם Thotthbot.com ?

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    כמו שכבר אמרתי אני מתכנן לעשות מהמידע אתר ואפשר להוציא את זה מהקובץ הזה... ואי אפשר להוציא מאתרים את המידע כי זה הרבה יותר מסובך \=
    בקרוב

הרשמה