תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    קליפ פארודי מצחיק שהשתתפתי בצילומיו:
    http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1535387

24000 צפיות לא משקרות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    רק שאלה,
    אתה מסכים עם השיר?

נכון,הם כתבו בסוף לא לפגוע באף אחד, באמת הם לא פגעו, אבל עצבנו.
    איך? אני חושב שהם פשוט טועים.

אומרים שאנחנו חיקויי של אמריקה...תיקחו שנייה ראפ שחור אמריקאי, כל שיר מפוצץ ב"יש לי בנות, מכוניות וכסף", ואני לא מכליל את אמינם. כמעט כל ראפר שחור אמריקאי מצהיר שהוא גנגסטה עם נשקים.
    ושאני מדבר על ראפ ישראלי, לצערי רק על תאקט, כל השאר ניסיון נחמד אבל לא מספיק.
    תאקט עושים ראפ ישראלי ממש לא כמו באמריקה, הם לא משחקים אותה גנגסטה, בדיוק ההפך,
    "...גנגסטר אני לא..." -הצל, הם גם לא מדברים על הבנות שיש להן או המכוניות שלהם.

ברור שבכל ראפ יה התגרות, אבל זה בתאקט זה נשאר בגדר הראפ, לא באים בהצהרה של "אנחנו נירה בך" או "נדקור אותך", אלה "אנחנו מתעלים עלייך" או "זורמים יותר ממך", הכל נשאר בגדר ההיפ הופ ובאטלים.

חרוזים סתם כך? טקסטים קלים? איך עוד הם רוצים שראפ ייבנה? שהראפר יחוייב לשיר?
    זה ממש לא נשמע אצל תאקט כמו דיבור על הביט(בהבדל מהרבה ראפרים שחורים),
    יש לחן, והטקסטים מעולים, גם אם יש מסרים או אין.

לגבי הכסף קל, הם לא עושים את זה רק בישביל הכסף, עכשיו כולכם בטוח אומרים "איזה ראפר עושה פרסומת לשוקו?!", ראפר שמוכן להקריב את עצמו לכסף, לא לעצמו לרווחי הקבוצה שלו,
    כדי שיוכל להפיק בעזרתו עוד מוסיקה! בלי כסף אי אפשר להכין מוסיקה.
    רק בזכות הפרסומת הוא הצליח להקים את אולפני תאקט שבפנורמה תל אביב.

וחוץ מכך, אף אחד מהם, בניגוד לראפרים שחורים, לא מספרים כמה שהם מעשנים או לא שמים על החוק,
    וההפך, "המקום המושלם", "תקווה" ובמיוחד "אלוהיי עד מתי" ,שיר שיצא עם המון השקעה ללא שום סוג של הכנסה לסאבלימינל.
    יש מסרים בשירים של תאקט, והרבה, ואם אין, הם לא מסרים שליליים.

וכמובן, זאת דעתי.

שתף ב-Google+

הרשמה