תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    לאחרונה ישנן בקשות לשינוי הגדרות השרתים כגון גיים-טייפ, הפעלת פאנקבאסטר וכו'.
    היום ביקרתי באתר של פאנקבאסטר והעפתי מבט במדריכים וב-FAQ וברצוני להזהיר אתכם בקשר למשהו.

פאנקבאסטר עלול לעשות קיק לאנשים תמימים שלא יבינו מה לעזאזל קרה.
    אם מתקבלת הודעה מPB שיש הרשאות חסומות, יש לנטרל תוכנות אבטחה כגון אנטי-וירוס.
    נכון, זה מסכן את המחשב שלכם, אבל אם לא תעשו זאת, PB לא ירשה לכם להיכנס גם אם יעשו לכם UNBAN.

למידע נוסף היכנסו ל: www.punkbuster.com וליחצו על F.E.A.R
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תודה על האזהרה והפתרון.
    כבר קרה לי שהצטרפתי וחטפתי קיק ישר, אבל אין לי אנטיוירוס, אז אני באמת לא יודע מה הבעיה עם המחשב של עשב (זה היה שרת שהוא פתח). טוב, נראה איך זה יעבוד על השרתים שלנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    זה לא היה שרת שלי?...

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

אני חייב כבר עכשיו לומר לכם שהבעיה הזאת מטרידה ביותר, ועלולה לגרום לנו להוריד את ה-PB מהשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עד עכשיו שיחקתי דיי הרבה עם PB בהרבה משחקים
    פעם אחת אולי הייתה לי בעיה איתו והיא תוקנה בגרסה שלאחריה
    אנשים שמשחקים לא התלוננו בנתיים על דברים כאלה עד כמה שידוע לי
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

השרת מרוקן בהשוואה לכמות המשתמשים שנכנסו אליו לפני הפעלת ה-PB. גם אני ניסיתי לשחק היום, ולא יכולתי.

נראה מה עושים בהמשך. נכון לרגע זה, אני לא יכול להבטיח שנמשיך להשתמש בתוכנה בטווח הרחוק. אי-אפשר לבקש מאלפי שחקנים לסגור את האנטי-וירוס. זה לא ריאליסטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אבל אפשר לתת לזה לרוץ עוד טיפה בזמן שאנחנו מחפשים לזה פתרון. עשב מצא מסמך מעניין עם פקודות של PB. ננסה למצוא פקודה שאומרת לתוכנה לא לעשות סתם קיקים או משהו כזה Oס אבל כן, אני מסכים. אם התוכנה תמשיך לעשות קיקים על ימין ועל שמאל נאלץ להוריד אותה ולהסתמך על באנים ידניים.
    שתף ב-Google+

הרשמה