תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    היי אני חדש בפורום.
    שמעתי מחבר שיש לכם גילדה ממש טובה עם מלא אנשים והייתי שמח להצטרף.
    אני רסטו דרואיד רמה 43. חוצמזה אני צריך עזרה עם בילד לרסטו דרואיד. אני רוצה להגיע לצורה של מונקין פורם. תודה.

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    היי מה המצב אייל?
    סוף סוף עברת...
    שיהיה בהצלחה הגילדה צריכה הילרים אז תעלה דרגות מהר...
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    כן הגיע הזמן לא?
    תודה תודה אני אשתדל להגיע ל60 הכי מהר שאוכל אל תדאג...
    מקווה שעם קצת עזרה =)

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    ל 70 אתה מתכוון...
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    אתה צריך להשקיע את הטאלנט בבאלאנס בשביל מונקין פורם

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    עם אתה רוצה רסטור אז הפורם שאתה תגיאה אלב זה tree of life בישביל הmonky form אז זה בלאנם.
    אני אישית מאדיף רסטור כי אז אתה מרפה הרף הרבה יותר טוב(צריחים אותחה יותר קשאתה רסתור)
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    הבילד שלי, נא לקחת בחשבון שבילד זה נקראה בילד HYBRED ז"א בילד משולב BALANCE /RESTO וזה מאד טוב לPVP , לPVE הוא לא טוב מכיוון שאני מאבד המון MANA בקרבות ארוכים.
    http://www.wow-europe.com/en/info/ba...00501000000000

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    זה נראה לי קצת יותר נחמד
    http://www.wow-europe.com/en/info/ba...00021000000000

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    בחייכם ללכת על out of mana kin זה פשוט כל כך טיפשי לעלית רמות לא יעיל ולא חסכני בשיט אתם הולכים לבלות חצי מהזמן בשתיה
    אני ממליצה לכם אים אתה לא נעולים על על לעשות נזק ויש לכם חבר שאתם יכולים לשחק איתו לכו על רסטו אם קצת באלאנס או קצת פראל
    אם אתה אוהב נזק אז לך על פרל יעיל וחסכני ועושה הרבה יותר נזק מבאלאנס אם תרצה אני יכולה להביא בילדים לדוגמא מאוחר יותר

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    עצה שלי..לעליית רמות לך על פאראל...תאמין לי שלהיתקע בלי מאנה שיש עלייך כמה מפלצות זה לא דבר נעים..במיוחד שאם אני לא טועה בפאטצ הבא עושים ש omen of clarity לא יהיה אפשרי לשימוש ב moonkin form.....לעומת זאת בפאראל אתה יכול להרוג מהר מאוד..וזה מאוד חסכני ופשוט...שלא נדבר על זה שב Bear Form אתה יכול בלי בעיות לקחת לפחות 3 מפלצות באותו הזמן
    הנה הבילד שלי אם תחליט ללכת על פאראל
    http://www.wowhead.com/?talent=zzLZxGGsfroxzioVx0z
    את השתי נקודות שנשארו תתקע איפה שבא לך..גם אני עוד לא החלטתי איפה לשים אותם

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    באמת כדאי לעלות רמות עם פאראל,הייתי משנה אבל כמה דברים בבילד שלך...לא חשוב כ"כ

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    דבר.
    אני תמיד פתוח להצעות

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    משהו כזה: לא יותר מדי שינויים
    http://www.wowhead.com/?talent=MzZxGMsfroxuVoVEhz

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    תודה לכולם על ההצעות. זה באמת פורום סבבה לגמרי ואחלה גילדה^^
    הרבה יותר טוב מזה של גיימר .
    אני מבין שעדיף לי להיות פאירל ולא בלאנס....
    טוב נראה כבר מה אחליט....שוב תודה למגיבים :smiling:

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    gl and hf:smiling:

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    משהו כזה: לא יותר מדי שינויים
    http://www.wowhead.com/?talent=MzZxGMsfroxuVoVEhz

לא שמת improved leader of the pack? :/
    אתה יודע כמה זמן חשוב לפאראל דרואיד? כל קריט לרפא את עצמך בערך ב 300 חיים...זה מטורף...
    Improved Nature's Grasp זה פשוט דבר חובה...הדבר הזה פשוט מציל חיים...מניסיון...או שכשאתה באמת צריך אותו אתה רוצה להסתמך על מזל (שדיי לרעתך...35% זה לא משהו) שאולי יש סיכוי קלוש שיצא לך?
    בקשר ל Thick Hide אולי באמת אפשר להחליף אותו עם Primal Tenacity..זו בחירה לשך מה אתה מעדיף..הרבה יותר הגנה..בשביל לעשות טנק...או PVP יותר טוב...למרות שלדרואיד יש PVP טרינקט כך שאני לא בטוח שצריך את זה...
    זהו בערך

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    כל אחד והבחירות שלו =]

אני לא יודע על PVP ב70 עם דרואיד,אבל בBG של 29 הייתי השולט =]
    אז אם ב70 זה דומה,זה הבילד שלי.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    בתור דרואיד ששיחק כ 100% RESTO מ 1-60... אני מאוד ממליץ לא לעשות את זה
    אם המטרה שלך היא לעלות כמה שיותר מהר עדיף לשים את כל הנקודות ב BALANCE או FERAL תלוי איזה סגנון משחק אתה מעדיף , אם אתה שואף לשחק כהילר ואתה רוצה לקבל כמה שיותר נסיון אז כמובן תישאר בבילד הנוכחי

דרך אגב היום זה מאוד נפוץ לראות HEALING DRUIDS ששמים נקודות גםRESTO/BALANCEׁכולל דרואידים מ Nihilum הגילדה המובילה בעולם)
    בשביל יעילות מנה וכמה בנוסים נוספים... הבילד הזה יעיל כשאתה לבל 70

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    זה נראה לי קצת יותר נחמד
    http://www.wow-europe.com/en/info/ba...00021000000000

ביילד זה לא טוב כי דבר ראשון, בביילד של באלאנס הטאלנט שנקרה CELESTIAL FOUCE [ההזדמנות לעשות STUN למשך כמה שניות זה מיותר לPVP כי מרבית הכלאסיים יש הפחתת SUNTS ... בביילד שלהם אז....] ו DREAMSTATE מי צריך MANA REG ל ARENA אלה קרבות לכל היותר של כמה דקות ואם חס וחלילה אין מנה אתה ב BOOMKIN אז פשוט שנה את הנשק שיש לו הרבה AP נשקי FERAL ואז כל HIT של אותו נשק מחזיר לך אחוז מסויים מאותו AP אני אישית מחזיר 500 MAN כל מכה...
    WRATH OF CEARITUIS הטאליינט הזה גורם לי לעשות עם TRINKET כמובן 4K-4,7K STARFIRES .....

בכשר לה IMPROVE REJU זה מיותר מכיון שאני SUPPORT HEALER ו לא MAIN HEALER .. עדייף להשקיע את 2 הנקודות ב NATURLA SHAPSHIFTER כי זה מוריד את הMANA COST מי 1000 וקצת לא 800 זה הבדל משמעותי ...
    והנקודה האחרונה הייתי שם ב IMP NATURL GRASP סקייל זה מאוד טוב נגד לוחמים ורוגים והנטרים...

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי Anglos01
    ביילד זה לא טוב כי דבר ראשון, בביילד של באלאנס הטאלנט שנקרה CELESTIAL FOUCE [ההזדמנות לעשות STUN למשך כמה שניות זה מיותר לPVP כי מרבית הכלאסיים יש הפחתת SUNTS ... בביילד שלהם אז....] ו DREAMSTATE מי צריך MANA REG ל ARENA אלה קרבות לכל היותר של כמה דקות ואם חס וחלילה אין מנה אתה ב BOOMKIN אז פשוט שנה את הנשק שיש לו הרבה AP נשקי FERAL ואז כל HIT של אותו נשק מחזיר לך אחוז מסויים מאותו AP אני אישית מחזיר 500 MAN כל מכה...
    WRATH OF CEARITUIS הטאליינט הזה גורם לי לעשות עם TRINKET כמובן 4K-4,7K STARFIRES .....

בכשר לה IMPROVE REJU זה מיותר מכיון שאני SUPPORT HEALER ו לא MAIN HEALER .. עדייף להשקיע את 2 הנקודות ב NATURLA SHAPSHIFTER כי זה מוריד את הMANA COST מי 1000 וקצת לא 800 זה הבדל משמעותי ...
    והנקודה האחרונה הייתי שם ב IMP NATURL GRASP סקייל זה מאוד טוב נגד לוחמים ורוגים והנטרים...
    אתה מפספס את העובדה שלא אכפת לי מהסטאן,אלא מה70% לא לאבד casting time בזמן שאתה משתמש בwrath,חוץ מזה,מה קשור ארנה?Dreamstate זה דבר מעולה לOOMkins(השם מדבר בעד עצמו)Wrath of Cenarius זה נחמד אם יש לך בערך איזה 800+DMG משם רק הוא מתחיל להיות אפקטיבי,ולא כ"כ שווה להפסיד בגללוNature's Swiftness כי הבחור הזה מציל חיים.בקשר לRejuv,זה בערך אותה כמות של שימור מאנה,תבדוק כמה ריפוי זה מוסיף לך...

בקשר לImp NG מנסיון אישי,35% זה די והותר...אתה גם ככה חוטף 3-4 מכות מינימום מכל אחד מהקלאסים שציינת אם הם מתקרבים אליך,אז הproc בטוח.

אני חוזר ואומר שלכל אחד סגנון משחק משלו,לפי מה שהוא ביקש לדעתי סיפקתי בילד לא רע בכלל.

הרשמה