תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    02.04.2007
    אני רוצה לפתוח דמות חדשה (למרות שכל הדמויות שלי רמות נמוכות אבל מה לעשות? לחלק מהאנשים עושה את זה להגיע לרמות גבוהות, לי עושה את זה לעשות כמה שיותר דמויות כדי שיהיה כמה שיורת אפשרויות) והבנתי שצריך פריסטים בגילד של האליאנס אצלנו... ואני רוצה עכשיו דמות מסובכת חדשה אז זה נשמע לי טוב רק יש לי כמה שאלות
    1. זה באמת דמות מעניינת? כי עם כל הכבוד של לעזור לגילד אני לא רוצה קלאס משעמם
    2. הקלאס הזה דורש רמת הבנה גבוהה של המשחק? הוא מסובך?
    3. איזה גזע טוב בשבילו?
    4. הכי חשוב ושמישו שבאמת יודע יענה, הגילד במת צריכה עכשיו את הקלאס הזה?
    5. אם לא את הקלאס הזה אז איזה כן?

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    1. הכל תלוי בסיגנון המשחק שלך... אם אתה אוהב לעשות הרבה דמג' ויותר להיות בכיוון זה שעושה את הדמג' הגדול אז פירסט זה לא! אבל אם אתה אוהב לרפא אז פירסט הוא בשבילך.
    2. אני לא יודע... אני חושב שכן... יש את השדו שזה ניראה לי דורש ציוד טוב וכ'...
    3. זה לא משנה... תיבחר מה שאתה אוהב... בסוף הסוג של הקלאס ביכלל לא משנה.
    4. אני חושב שכבר לא כל כך ( לא בטוח ).
    5. אני יודע שצריך Warrior

נ.ב

אני גם כמוך... זה הדרך שלי:

mage-23
    hunter-23
    Warlock-19
    Rogue -31

לדעתי תיתמקד בדמות אחת! גם לי היה קשה... אבל בסוף זה כיף!

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    ת"א city!
    קודם כל בו נתחיל בקלרסים שהגילדה הכי צריכה כרגע:
    Warriror ו-Prieste
    אלה הקלאסים שבאמת צריך עכשיו בגילדה
    כן צריך הבנה של המשחק כדי להיות פרייסט טוב כי רק כאשר אתה מבין טוב
    איך משחקים אתה יכול לבנות לך טקטיקות משחק אישיות וכשאתה Healer אתה צריך
    טקטיקה והרבה ולא משנה מה אחרים יגידו לך!(מניסיון אישי)
    הפרייסט הוא דמות דיי מורכבת בגלל שבהתחלה אתה צריך ללמוד איך עושים איתו DPS
    ולאחר מכן אתה צריך גם ללמוד איך מראפים איתו כמו שצריך ככה שיש לך מה ללמוד ולחקור

נ.ב
    אל תתחיל דמות כי הגילדה צריכה אותה תחיל אותה כי אתה נהנה לשחק איתה אחרת זה לא שווה
    כלום
    Brin you are such a gaYmer

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    כתגובה לבולשיט שנאמר ע"י מישהו מקודם,shadow priests עושים Dmg מטורף ברמות הגבוהות.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    דרך אגב, זה נכון שאנחנו צריכים warrior ו priest, אבל בכלל כל קלאס שעושה טנק (למשל feral faral או protection paladin) יעבוד, וכנ"ל קלאסים שמרפאים (holy paladin, restoration druid, וגם שאמאנים, למרות שעליהם אני לא יודעת כלום).

וחוץ חוץ מזה - שווה לקחת משהו שתהנה ממנו, אפילו אם זה hunter ויש כאלה כבר שמונים בגילדה
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Final_Fantasy
    אני רוצה לפתוח דמות חדשה (למרות שכל הדמויות שלי רמות נמוכות אבל מה לעשות? לחלק מהאנשים עושה את זה להגיע לרמות גבוהות, לי עושה את זה לעשות כמה שיותר דמויות כדי שיהיה כמה שיורת אפשרויות) והבנתי שצריך פריסטים בגילד של האליאנס אצלנו... ואני רוצה עכשיו דמות מסובכת חדשה אז זה נשמע לי טוב רק יש לי כמה שאלות
    1. זה באמת דמות מעניינת? כי עם כל הכבוד של לעזור לגילד אני לא רוצה קלאס משעמם
    2. הקלאס הזה דורש רמת הבנה גבוהה של המשחק? הוא מסובך?
    3. איזה גזע טוב בשבילו?
    4. הכי חשוב ושמישו שבאמת יודע יענה, הגילד במת צריכה עכשיו את הקלאס הזה?
    5. אם לא את הקלאס הזה אז איזה כן?
    1. זה תלוי אם אתה אוהב את זה. Priest במצב Holy הוא מרפא, בעוד Shadow Priest עושה Dmg. רוב הזמן בגילדות וקבוצות דורשים יותר Holy, ומה שתעשה רוב הזמן זה ריפוי ועזרה לטנקים. אבל את כל תקופת הLVLING שלך, סביר להניח שתשחק בSHADOW ויהיה לך מספיק זמן להחליט אם אתה אוהב את הסגנון משחק הזה או לא. ברגע שאתה מתחיל לעשות ריידים / אינסטנסים אתה יכול לשנות לבילד של Holy בשביל להתחיל לרפא. (אתה כמובן יכול לרפא גם בתור Shadow Priest, אבל אתה לא מקבל הרבה תוספות שקשורות לנושא הזה והHEALS שלך יותר חלשים)
    2. מסובך הוא לא. אבל דורש הרבה הבנה - כמו כל קלאס אחר במשחק. ברמות גבוהות אתה צריך רמה מאוד גבוהה של הבנה בשביל להצליח לבצע אתגרים למיניהם. הרמות הראשונות הם יחסית משחק ילידם לרמות הגבוהות.
    3. ברמות הגבוהות הStarting Stats של כל Race לא ממש משנים, בגלל שאת כל הStats שלך אתה כבר משיג עם ציוד. ואני לא חושב שיש Racial Trait שעוזר בהילינג/שאדו....לפחות אני לא זוכר משהו ממה שתרגמתי לאתר... :\
    4. כן הגילדה זקוקה נואשות לHealers וTanks. משמע Warriors, Priests וHybrids כמו Paladin וDruid.
    5. כתבתי למעלה.

Alpha.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    עיר
    תל אביב
    קח דמות שאתה אוהב! אם אתה אוהב דמג' אני מציע לך רוג אם אתה אוהב להיות הילר או להיות מאחור לא לחטוף כל כך דמג' ועשות מלא נזק אבל מאחור קח או וולוק או מייג'!

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    SHADOW PRIEST הורג מהר כמו ROGUE אני רציני יש לי PRIEST LVL 55 הדמות הזו מאוד מהנה ויש לה יתרון אדיר של TOP HEALER , TOP DPS CLASS
    אני יכול להגיד לך שב RAIDING GUILD ה SHADOW PRIEST מתחרה בשווה ואפילו עוקף לעיתים MAGE /WARLOCK

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    בתור shaman כל פעם שאני רואה priest אני קופץ עליו אפילו אם הוא איזה 5 רמות מעלי, priests הם פשוט free HK בשביל shamans

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    חכה חכה תגיע ל-70 XD
    יעשו לך כזה בית ספר,יוריד אותך עם wand

הרשמה