תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  הכוכבים הראשיים:

  הרוק

  שם אמיתי: דויין ג`ונסון
  מוכר גם בתור: פלקס קאבאנה, רוקי מאיביה, דה רוק, Peoples Champion, The Great One ,Brahma Bull
  תאריך לידה: 2 במאי 1972
  מקום מגורים: מיאמי, פלורידה
  גובה: 1.95 מטר
  משקל: 125 ק"ג
  פינישר: פיפלז אלבו, רוק בוטום

  דה רוק הוא האדם המחשמל ביותר בהיסטוריה של הספורט הבידורי.
  הראיונות שלו היו הטובים בביזנס עוד לפני שהקרבות שלו השלימו את הפער בכל מה שקשור לאיכות. הרסלינג נמצא בדמו של הרוק. סבו היה פיטר " High Chief" מאיביה ואביו הוא רוקי ג`ונסון. הרוק התחיל את הקריירה שלו בתור שחקן פוטבול עבור קבוצת מיאמי, אך מעולם לא הצליח להפוך לכוכב אמיתי בספורט הזה. לאחר ששיחק בליגות פוטבול אחרות, הרוק החליט לתת צ`אנס לרסלינג המקצועני. הוא אומן ע"י אביו והצטרף ל-WWF למרות שהיה עדיין פרפורמר מאד לא מלוטש ולא מנוסה.
  הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בשנת 1996 בתור רוקי מאיביה. ה-WWF החליטו לתת לו פוש מיד כשהגיע. זו הייתה טעות די גדולה והקהל החל לשנוא את רוקי מאיביה משום שהיה פייס נחמד מדי שתמיד חייך בצורה מעצבנת. הקרבות שלו היו מלווים בקריאות "רוקי סאקס" בלתי פוסקות, והופעת הבכורה שלו ברסלמניה מול הסולטן הייתה פשוט אסון. ה-WWF ניצלו את המצב והפכו את רוקי להיל.

  הוא הצטרף לניישן אוף דומיניישן ונכנס לפיוד עם מתאבק חדש נוסף: סטיב אוסטין. לאחר שהאחרון פינה את התואר הבין יבשתי, החגורה הוענקה לרוקי.
  הדמות החדשה והשחצנית של רוקי קיבלה חיזוק ע"י הרמת הגבה המפורסמת שלו וע"י מספר משפטי מחץ שהוא אימץ לעצמו.
  רוקי נכנס לפיוד עם DX שהוביל לפיוד עם טריפל אייץ` לו הפסיד את האליפות הבין יבשתית. לאחר שרוקי סיים עם האנטר, הוא הפך לאחד מהשמות הגדולים ב-WWF. הוא חזר להיות שוב היל והצטרף לקורפוריישן של וינס מקמהון. הוא זכה בתואר אלוף ה-WWF ונכנס לפיוד עם מנקיינד איתו החליף את התואר מס` פעמים בכמה קרבות, מה שעזר לקבע את מעמדו בפסגה. הוא המשיך להיות היל עד שהפסיד את התואר לאוסטין ברסלמניה 15.

  הפייס טרן של הרוק הפך אותו לשם הכי גדול בביזנס ולפייס המוביל של הארגון. הוא המשיך לזכות בתארי אליפות עולם ואף נכנס שוב לפיוד עם טריפל אייץ`. רוקי לקח מעט חופש כדי לככב בסרטים והשתתף בסרט "המומיה 2". כשהוא חזר לארגון, הרייטינג עלה והוא נכנס לפיוד עם קורט אנגל במטרה לזכות באליפות ה-WWF פעם נוספת, לאחר אותה זכייה הוא נפגש עם סטיב אוסטין, זוכה הרויאל ראמבל של אותה שנה, בקרב שזכור לכולנו בתור ההיל טרן של אוסטין וההתחברות עם וינס מקמהון. אחרי אותו קרב רוקי חזר להוליווד לצלם את "מלך העקרבים" וחזר לאותה מציאות חדשה בה האליאנס פולשים ל-WWE. בסרבייבר סירייס 2001, עמד צוות ה-WWE מול צוות האליינס בקרב אלימנציה מסורתי, כאשר הצוות המנצח לוקח הכל והמפסיד הולך הביתה (הקרב סוקר בפינה 18). רוקי עמד בראש ה- WWEבעודו מחזיק באליפות ה-WCW, לעומת אוסטין שעמד בראש האליינס והחזיק בתואר ה-WWE. אחרי שה-WWE ניצחו בזכותו של רוקי, הוא עבר להשתתף בטורניר של ארבעה אנשים (ביחד עם אוסטין, אנגל וכריס ג'ריקו) כאשר המנצח יזכה בתואר הבלתי מעורער שייווצר מאיחוד של תואר ה-WWE ושל תואר ה-WCW (ששינה את שמו לתואר העולמי לאחר ההפסד של האליאנס ל-WWE). בסופו של דבר, ג'ריקו ניצח את רוקי בקרב הראשון כדי לזכות בתואר העולמי ואחר כך גם את אוסטין (ששמר על תוארו מול אנגל) כדי לזכות בתואר הבלתי מעורער.

  אחרי שנכשל בלזכות בתואר מחדש ברויאל ראמבל 2002 ואחרי פיוד קצר עם אנדרטייקר, רוקי עבר לפיוד עם האלק הוגאן שהוביל לקרב ביניהם ברסלמניה 18, שנחשב עד היום לקרב בעל חשיבות היסטורית. שבועיים לאחר הקרב, רוקי הוגרל לסמאקדאון במסגרת הגרלת הדראפט בין RAW לסמאקדאון, הוא נעלם מהמסך וחזר בתוכנית RAW האחרונה לפני מלך הזירה 2002, שבה הוא הצהיר שהוא הולך להיות באירוע. הרוק נכנס לפיוד שהוביל לקרב המשולש בונג'נס: רוקי-אנגל-טייקר שסוקר במיין איבנט 28.  ברוק לסנר

  שם: ברוק לסנר
  תאריך לידה: 12 ביולי 1977
  גובה: 1.92
  משקל: 134 ק"ג
  פינישר: F5

  ברוק לסנר החל את קריירת ההאבקות שלו באוניברסיטה של מינסוטה, שם זכה באליפות העולם של NCAA בשנת 2000.
  לאחר שסיים את לימודי האוניברסיטה, חתם לסנר ב- WWE, ונשלח ל- OVW, ליגת הפיתוח של WWE. ב- OVW זכה שלוש פעמים באליפות הזוגות עם ידיד מוכר, הלא הוא שלטון בנג'מין.
  ב- 18 במארס 2002 זה קרה- ברוק לסנר ערך את הופעת הבכורה ב-WWE, שנכנס במהלך קרב הארדקור בתוכנית RAW והכה את מייבן, ספייק דאדלי ואל סנואו. שבוע בלבד לאחר מכן, נבחר לסנר בדראפט לעבור לרוסטר של רו כבחירה מספר 8 של ריק פלייר, הרבה בזכות הרושם שהותיר לסנר לאחר שהפריע בעוד מספר קרבות. שפול היימן לצידו בתור המנג'ר שלו והדובר שלו, ניצח לסנר את בוקר טי כדי לעלות לשלב חצי הגמר ב"מלך הזירה" שם ניצח את טסט. בגמר נפגש לסנר עם רוב ואן דאם, ולאחר קרב מתיש הצליח לנצח ולהפוך למלך הזירה 2002, כשהוא רק שלושה חודשים נמצא ב- WWE. בסוף יולי עבר לסנר לתוכנית סמאקדאון והחל להטיל שם מורא.  התמונה הכוללת


  2002 הייתה שנה הפכפכה עבור הארגון. במהלך השנה זכינו לראות את התואר העולמי מחליף ידיים מספר פעמים לא מבוטל. התואר מעט איבד מערכו משום שהועבר לאלוף חדש כמעט מדי חודש. רשימת האלופים של אותה שנה: ג'ריקו, טריפל אייץ', הוגאן, אנדרטייקר, הרוק, ברוק לסנר, ביג שואו וקורט אנגל. גם רסלמניה 18 לא הייתה אחת מהזכורות לטובה, פרט אולי לקרב בין הוגאן לרוק שסיקרנו כבר באחת מהפינות הקודמות. לעומת זאת, סאמרסלאם 2002 היה אירוע מוצלח עם מספר קרבות טובים. באותה שנה היה גם ניסיון כושל להקים את NWO והסטייבל התפרק שוב די במהרה.

  כמו כן, שנת 2002 תיזכר כנראה לנצח בתור הזמן והמקום שהולידו את WWE.
  WWF שינו את שמם ל-WWE בעקבות בעיות משפטיות. ישנו ארגון נוסף בשם WWF שמטרתו לעזור ולפעול למען בעלי חיים (החברה עם הלוגו של הפנדה). הארגון הוקם בשנת 1961 וזה יצר בעיה ל-WWWF שקיצרו את שמם ל-WWF רק בשנות השמונים המוקדמות. לפיכך, הזכויות על השם "WWF" שייכות לארגון הטבע. למזלו של וינס מקמהון, הוא הגיע להסכם עם ארגון הטבע על שימוש בשם. התנאי היחידי: שלא ישתמש בשם מחוץ לארה"ב (ארגון הטבע פעל בעיקר באנגליה ואירופה). העניינים הסתבכו כשמקמהון הפר את ההסכם והשתמש בשם גם מחוץ לארצות הברית (במיוחד בעידן האינטרנט כאשר היה בעליו של הדומיין WWF.COM). ארגון הטבע החליטו לתבוע את וינס על מנת להחזיר לעצמם את השם באופן בלעדי. לאחר מאבק משפטי ארוך ומייגע הוחלט שהשם שייך לארגון הטבע, וארגון ההיאבקות מחויבים להפסיק להשתמש במותג WWF. ב-6 במאי 2002 וינס מקמהון החליט (לאחר שני ערעורים בנושא) לשנות את השם ל-WWE.  הפיוד


  כפי שצוין לעיל בביו של רוקי, הוא התמודד במיין איבנט של ונג'נס 2002 בקרב משולש על אליפות העולם הבלתי מעורערת. מה לא צוין? שרוקי הצליח להצמיד את קורט אנגל ולזכות בתואר מידיו של טייקר. זאת הייתה הפעם השביעית של רוקי עם אליפות העולם. אבל רגע.. למה שלסנר בכלל יהיה זכאי לטייטל שוט במיין איבנט של סאמרסלאם? בשנת 2002 נערך טורניר מלך הזירה בפעם האחרונה (עד להחזרתו ב-2006). הסטיפולציה בטורניר הייתה שמלך הזירה החדש יזכה לקבל קרב על התואר בסאמרסלאם. לסנר ניצח את רוב ואן דאם בגמר הטורניר וזכה בטייטל שוט הנכסף. ראוי לציין שלסנר היה בסה"כ 3 חודשים (אפילו מעט פחות) בארגון בעת נצחונו בטורניר. רבים פקפקו בהחלטת הבוקינג הזאת, הרי ככלות הכל מדובר בבחור צעיר במיוחד (25) ואדם שטרם קרע זוג מגפי היאבקות. למרות זאת, אין ספק שברוק הראה פוטנציאל עצום מרגע שערך את הופעת הבכורה שלו, ועד לקרב האחרון שלו בארגון.

  בשנייה שבה כתפיו של אנגל הוצמדו למזרון ורוקי הפך לאלוף החדש, הקרב נקבע סופית: רוקי מול לסנר בסאמרסלאם. ה-Brahma Bull מול הדבר הגדול הבא, וה-irresistible force פוגש את ה-immovable object. (סורי על גניבת הקצ'פרייז) ראוי לציין שכבר בקרב של רוקי מול הוגאן במניה, חלק מהקהל שרק לו בוז ונתן פופים להוגאן (ההיל). כמו כן, הרוק היה אמור לצאת לצילומי סרטו החדש (שיציאתו למסכים תוכננה עבור שנת 2003). כל הפרטים הללו גרמו לכך שהקהל עלול להביע את מחאתו בקרב הזה. אז מי ינצח ויצא משם עם התואר? האם רוקי ימשיך את כהונתו השביעית? או שמא ברוק יהפוך לאלוף העולם הצעיר בהיסטוריה של הארגון? כל התשובות – מיד.  הקרב


  ברוק לסנר נכנס ביחד עם פול היימן ומקבל קצת פופים מהקהל. לסנר מחכה בזירה ואז... איף יו סמללללללללללללללל וואט דה רוק, איז קוקינג! דה רוק נכנס וכל הקהל שואג! דה רוק מניח את החגורה על הרצפה ומתחיל לרוץ לתוך הזירה. רוק נכנס לזירה ונותן כמה אגרופים ללסנר. לסנר תופס את רוק ומבצע עליו בלי טו בלי סופלקס. ברוק הולך לריתוק השופט סופר אחת.. שתיים.. ורוק יוצא. לסנר מרים את רוק ועושה לו בק ברייקר, ועוד אחד. לסנר מרתק ורוק יוצא עוד פעם בשתיים. דה רוק נעזר בחבלים בשביל לקום. לסנר מצמיד אותו לטורנבאקל ותוקע את הכתף שלו בבטן של רוקי כמה פעמים. לסנר תוקע את הברך בצד הבטן של דה רוק, ורוק עף אל מחוץ לזירה. רוקי מחוץ לזירה על ארבע ופול היימן מכניס לו בעיטה בבטן!

  לסנר יוצא החוצה ומביא לרוקי אגרוף בגב. רוק נשען על מעקה הבטיחות של הקהל ולסנר מחטיף לו קלוזליין שמעיף אותו מעבר למעקה! לסנר עובר את מעקה הבטיחות, מרים את רוקי מעל הראש וזורק אותו את תוך המעקה. עכשיו רוקי חוטף עוד קלוזליין הפעם לצד השני של המעקה. הוא זורק את דה רוק בחזרה לזירה. לסנר עולה גם ועושה לרוקי עוד בלי טו בלי סופלקס! לסנר הולך לריתוק 1..2..ודה רוק יוצא.

  לסנר מרים את רוקי, אבל רוקי נותן לו אגרוף! ועוד אחד! ועוד אחד! רוקי רץ לחבלים, אבל היימן תופס ברגל שלו ורוק נופל לרצפה! לסנר קם ומנחית אלבו דרופ על רוקי, ועוד אחד. לסנר עם כמה בעיטות לבטן של רוקי. השופט צועק על לסנר שהוא לא עזב כשהוא אמר לו ובינתיים מאחורי גב של השופט היימן חונק את רוקי! לסנר מרים את רוק, אבל לסנר חוטף עוד אגרוף!עוד אחד! ועוד אחד! הקהל שואג. דה רוק עושה אייריש וויפ, אבל לסנר חוסם ועושה מזה אייריש וויפ משלו. לסנר מתכופף, וחוטף בעיטה מרוקי! רוק רץ אל לסנר וחוטף פאוור סלאם! לסנר מרתק ורוק יוצא בשתיים. רוקי קם וחוטף אגרוף מלסנר, רוק נשען על הטורנבאקל, ולסנר תוקע את הכתף שלו בבטן של רוקי עוד כמה פעמים. לסנר מתרחק קצת, רץ, ומבצע ספיר על רוקי שנשען על החבלים.. לסנר מתרחק עוד פעם ורוצה עוד ספיר, לסנר רץ, אבל רוקי זז! והכתף של לסנר נתקעת בעמוד הזירה! רוק תופס את לסנר מאחורה ומבצע סייד סופלקס.

  שני היריבים על הרצפה. השופט מתחיל לספור: 1..2..3..4..5.. ושני היריבים קופצים ביחד! שניהם על הרגליים. הקרב ממשיך. לסנר מקבל כמה אגרופים מרוקי, דה רוק מנסה אייריש וויפ אבל לסנר חוסם ומבצע אייריש וויפ משלו, דה רוק חוזר על לסנר ומנסה קלוזליין, אבל לסנר אפילו לא זז! לסנר צועק על רוקי לנסות שוב! רוקי מנסה שוב וגם הפעם לסנר לא זז! דה רוק מנסה עוד פעם, הפעם לסנר שם את היד לקלוזליין משלו, אבל רוקי מתחמק ורץ לחבלים. הוא חוזר אל לסנר עם קלוזליין והפעם לסנר נופל. דה רוק עם בעיטה לבטן, ולסנר מתקפל. דה רוק תופס בהדלוק ולסנר חוטף DDT. דה רוק הולך לריתוק: אחד..שתיים.. ולסנר יוצא שנייה לפני שלוש! דה רוק קם, מרים את שתי הרגליים של לסנר ומסתכל לרגע על הקהל. רוקי מכניס את הרגל שלו באמצע. הוא מצליב את הרגליים של לסנר ומחכה עוד רגע, ואז שנייה לפני שדה רוק מסתובב, היימן עומד על האייפרון. דה רוק עוזב את השארפשוטר והולך להיימן. היימן חוטף חתיכת אגרוף מרוקי ונופל.

  רוקי מסתובב. לסנר מנסה לבעוט ברוק אבל רוק תופס את הרגל! לסנר מסתובב עם הרגל של רוקי ושניהם נופלים, רק שרוקי תופס את שתי הרגליים של לסנר! רוקי מכניס את הרגל שלו באמצע, מצליב את הרגליים של לסנר.. ומסתובב! רוקי נעל את השראפשוטר! לסנר צורח מכאבים! דה רוק מתכופף כמה שיותר ולוחץ הכי חזק שהוא יכול!! לסנר עומד להיכנע! אבל היימן עולה על האייפרון שוב! דה רוק עוזב את השארפשוטר, והולך להיימן שזרק כיסא אל תוך הזירה כשהשופט לא ראה! רוקי תופס את היימן בחולצה וזורק אותו לתוך הזירה! דה רוק מחכה... ותופס את היימן לרוק בוטום! אבל לסנר נותן לו אגרוף בגף ורוקי משחרר. רוקי נופל והשופט מנסה להוציא את היימן מהזירה. לסנר מרים את הכיסא ותוקע אותו בבטן של רוק מאחורי הגב של השופט! לסנר זורק את הכיסא החוצה. השופט חוזר לקרב. רוקי מסתובב, אבל לסנר נועל חיבוק דוב! לסנר לוחץ הכי חזק שהוא יכול!!! דה רוק צורח! דה רוק נותן כמה אגרופים ללסנר, אבל לסנר עוזב את הבר האג ומבצע סייד סופלקס. הוא נועל שוב את חיבוק הדוב על הרצפה! רוקי בקושי עונה לשופט.. לסנר מסתובב. הכתפיים של רוקי על הרצפה השופט סופר אחד... שתיים.. ורוקי יוצא אבל החיבוק דוב עדיין נעול! לסנר מנסה עוד פעם ריתוק ורוקי יוצא באחד. השופט מרים את היד של רוקי והיא נופלת! אחד! עוד פעם הוא מרים את היד והיא נופלת ! שתיים! השופט מרים את היד פעם שלישית אבל רוקי לא מפיל אותה! רוק מצליח לעמוד!

  הוא נותן אגרוף לכתף של לסנר. עוד אחד לראש, ועוד אחד, ועוד אחד. עוד כמה עד שלסנר על הברכיים. לסנר משחרר את חיבוק הדוב! דה רוק עם אגרוף לראש של לסנר. עוד אחד. עוד אחד. עכשיו שני היריבים על הרגליים! פול היימן עולה לאייפרון דה רוק מנצל את זה שהשופט הלך להוריד את היימן ולסנר חוטף ממנו לואו בלואו! דה רוק נעמד, לסנר על הרצפה. דה רוק רוצה לתפוס את לסנר אבל לסנר מטיס אותו לתוך הטורנבאקל! דה רוק נשען על החבלים ולסנר עם עוד ספיר! לסנר רוצה עוד אחד. הוא מתחיל לרוץ לכיוון רוקי אבל רץ ישר לתוך קלוזליין! לסנר חוטף כמה אגרופים, וחוטף אגרוף שמעיף אותו מעבר לחבלים! רוקי יוצא החוצה. דה רוק מפנה את שולחן השדרנים הספרדים. היימן רוצה לתקוף את רוקי מאחורה אבל רוקי מסתובב! הראש של היימן מבקר את שולחן השדרנים מקרוב. עכשיו לסנר מנסה לתקוף מאחורה אבל גם עכשיו רוקי מסתובב ולסנר חוטף קלוזליין!

  דה רוק מבריק עם הידיים שלו את עמוד הזירה. הוא מרים את הרגליים של לסנר, רוקי נופל אחורה, והראש של לסנר נתקע לתוך העמוד! רוקי עולה על שולחן השדרנים ומרים את היימן איתו! דה רוק והיימן נעמדים, דה רוק תופס את היימן בעמדת רוק בוטום, מסתכל מסביב...והיימן חוטף רוק בוטום על שולחן השדרנים! דה רוק מכניס את לסנר בחזרה לזירה. רוקי מתכונן לרוק בוטום..רוקי מחכה. לסנר קם.. וחוטף רוק בוטום!!!! רוקי הולך לריתוק. השופט סופר: אחד..שתים........... אבל לסנר יוצא!!!!!! דה רוק לא מאמין! לסנר קם לאט.. דה רוק מרים אותו קצת... אבל לסנר תופס את רוקי ומבצע עליו רוק בוטום!!! עכשיו לסנר מרתק.. השופט סופר אחד...שתים......... ורוקי יוצא!!!! עכשיו תורו של לסנר לא להאמין!! שניהם קמים לאט.. לסנר מנסה אייריש וויפ לטורנבקאל, אבל דה רוק חוסם ושולח את לסנר לחבלים. לסנר חוזר וחוטף ספיינבאסטר!! דה רוק עומד מעל הראש של לסנר.. דה רוק מוריד את הרפידה שעל המרפק שלו וזורק אותה לקהל!!! כולם צורחים...דה רוק מצליב ידיים, רץ לחבלים, חוזר, מדלג מעל לסנר, עוד פעם רץ לחבלים אבל אל תוך קלוזליין של לסנר!!!!

  לסנר מרים את רוקי ל-F5. הוא מרים את הרגליים, אבל דה רוק נוחת על הרגליים! כמה אגרופים לראש של לסנר. לסנר מנסה אגרוף אבל רוקי מתכופף ותופס את לסנר לרוק בוטום!!! לסנר עם מרפק לראש של רוק. לסנר מנסה לתת עוד אגרוף אבל רוקי מתחמק עוד פעם ומחזיק את לסנר לרוק בוטום. לסנר מתחמק כשהוא מחזיק ביד של רוקי, לסנר מושך את רוקי אליו ומרים אותו באחיזת כבאים!!! לסנר משחרר את הרגליים של רוקי... ו...... F5!!!!! לסנר מרתק: אחד.......................... שתים........ שלוש!!!!!! לסנר מנצח והוא האלוף הבלתי מעורער החדש!!!! לסנר נהפך לאלוף העולם הצעיר ביותר בהיסטוריה של WWE!  מחשבות אישיות


  וואו! פשוט קרב נהדר. נהניתי מכל שנייה בקרב הזה. מותח אגרסיבי ובנוי טוב. כמעט בכל קרב שאני עם אחד מהשניים האלה אני מתרשם יותר. אחד הקרבות הטובים שיצא לי לראות ובהחלט אחד הרגעים היותר טובים של סאמרסלאם (במיוחד בשנתיים האחרונות). שני המתאבקים נחלצים מהפינישרים. לסנר משתמש ברוק בוטום. הרוק בוטום על השולחן.
  פשוט קרב תענוג!

  ציון: וחצי או אפילו חמש  לסיום:


  לאחר אובדן התואר בקרב, רוקי אכן יצא לצילומי סרטו החדש. הוא הפך להיל בעת חזרתו, ונכנס לעימותים מחודשים עם האלק הוגאן וסטיב אוסטין. בנוסף לכך, הוא היה יריב ה-PPV הראשון של גולדברג עם הצטרפותו לארגון, ועשה לו ג'וב נקי בבקלאש. בסופו של דבר הרוק הפך שוב לפייס וניתן לומר שהוא ביצע קרוסאובר מוצלח להוליווד. הופעותיו ב-WWE התמעטו, וכעת אנו רואים אותו בעיקר בסרטים.

  ולסנר? הוא שמר על התואר עד לסורבייבור סיריס של אותה שנה, שם הפסיד לביג שואו תוך כדי בגידתו של היימן. לסנר הפך לפייס והמשיך עם הפוש העצום כשזכה ברויאל ראמבל לשנת 2003. הוא קיבל טייטל שוט מול קורט אנגל ברסלמניה 19. בתום הקרב (שסוקר אצלנו בעבר) לסנר הפך לאלוף העולם בפעם השנייה. הוא הפסיד את התואר בחזרה לאנגל בונג'נס 2003 (בקרב משולש שגם ביג שואו היה חלק ממנו), אך זכה בתואר מחדש כהיל לאחר קרב איירון מן עם אנגל בתוכנית רגילה של סד. אם נעיף מבט על מסלולו של לסנר בארגון, נוכל לשים לב שהבחור קיבל את אחד מהפושים הכי חזקים בהיסטוריה. המון אנשים עשו הכל כדי להוציא אותו אובר על מנת שיוכל לסחוב את החברה במשך שנים רבות, אך לבסוף.. לסנר הודיע לוינס שהוא עובר לשחק פוטבול לאחר רסלמניה 20. מיותר לציין שמקמהון לא ממש היה נלהב מההחלטה הזאת, אך לסנר (שלא אהב את הנסיעות המרובות ואורח החיים של מתאבק מקצועני) היה נחוש בדעתו להגשים את חלומו (שלא התגשם לבסוף). הוא איבד את התואר לאדי גררו ז"ל בנו ויי אאוט 2004 ועזב את הארגון למען קריירת פוטבול כושלת. ומה איתנו? אנחנו עדיין מחכים לחתימה מחודשת של ברוק אצל וינס, אך ספק רב אם זה יקרה בזמן הקרוב.  קרדיט לשי מילר

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  ראיתי את הקרב. וא היה קרב בסדרץ אין לי שום טענות אליו. אני עוד מעט אעלה אותו.
  שתף ב-Google+

הרשמה