תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    האלו כולם,

כידוע, ויגיימס מארגן לאן פארטי במהלך הקיץ, וצפויים להיות שם בלגנים רבים בהחלט. אחד מאותם בלגנים יהיה אנחנו, והקהילה שלנו. אבל מהו טיבו של אותו הבלגן!? את זה תחליטו אתם.
    מה הייתם רוצים שנעשה שם? הנה כמה רעיונות שחשבתי עליהם.

ראשית, מה שבטוח יהיה, זה אירוע הנשגבים שתכננתי כבר לפני כמה שבועות. זה כולל:

הסבר ראשוני על העולם והשיטה (מוקדם יחסית, בשביל שמי שכבר מכיר יוכל לדלג עליו ולהגיע ישר ל...)
    הסבר מעמיק על סוגי הנשגבים השונים, כולל תעצומות מיוחדות והאופי שהופך כל אחד מהם למגניב. (בערך 30 דקות)
    דוגמא לקרב בין שני נשגבים - לתת השראה לשחקנים כיצד קרב מגניב אמור להיראות, כולל פירוט מלא של המכאניקה עבור מי שלא סגור עליה. (בערך 20 דקות)
    וכמובן, משחק קצר של כשלוש שעות בהנחיית מנחי הנשגבים הכי מוצלחים שאני מכיר.

בנוסף חשבתי לארגן מנחים ולהריץ עוד שניים-שלושה משחקים, שמבוססים על משחקי מחשב (לכבוד האירוע). אפשר להריץ משחק final fantasy קליל ומגניב עם שיטת זודיאק המוצלחת, ואולי מישהו ירצה להריץ משחק פארודי שמבוסס על מאריו או כל דבר אחר. זה לא ממש "כנס", אלא פשוט כמה משחקים שרצים ביחד. אם נארגן את זה מוקדם, נוכל לדרוש מקום בהתאם ולזכות בשולחנות וכיסאות כמו שצריך.
    למה לעשות את זה בכלל? כי זה מגניב, וכי אני מקווה למשוך אנשים מפורומים אחרים בויגיימס לבוא ולשחק גם. לכן, מי שמריץ משחק שמבוסס על C&C למשל, יזכה בעדיפות! וכמובן, המשחק שלו יפורסם מראש באתר ובפורום. (כל זאת בתקווה שנוכל לארגן משחקים בכלל - שוב, הכל ברמת התיאוריה עדיין).

חוץ מזה כמובן נעשה מפגש פורום כמו שצריך, וכולם מוזמנים להציע מה עוד היו רוצים לראות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני גם חושב שהכי טוב זה להריץ משחקים שמבוססים על משחקי מחשב ישירות, כי הרי זה לאן פארטי... אפשר את הוורלדאוףוורקראפט ארפיגי או משחקים מיוחדים שאנחנו נעשה מבוססי ק10,ק20,ק6 או תתפלאו לשמוע שיש גם משחקי ק2 (או שלא תתפלאו...משחקי תפקידים עם מטבעות...) ואפילו ק0, משחק בו המנחה קובע הכל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לפי אלפי התגובות, נראה שאין התלהבות רבה מהעניין. האם הכוונה היא שאתם לא מתכננים להגיע ללאן? אפילו אם נדאג, כאמור, למפגש פורום ומשחקים במיוחד בשבילנו? (כאילו, בלי קשר ללאן)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני די בטוח שאני אגיע ללאן...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    הייתי רוצה לבוא, אבל מה, שאיזה ילד בן 12 יתרוצץ סביב אנשים בני 15-2X?
    ועוד שההורים שלי ירשו?
    ...
    אני שונא להיות ילד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני ממש רוצה לבוא אבל גם לי יש את הסיבה של bane...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אז הנה,כבר יש שני ילדים בני 12 שלא יהיו לבד...

אתם מדברים על זה כאילו זה המפגש קהילה היחיד שנעשה בשנה הקרובה,לא חייבים להגיע לשניהם,לא חייבים להגיע אפילו לאחד,יהיו עוד מפגשים...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לאן לא מעניין אותי, אבל מ"ת כן, בעיקר אם יש שם נשגבים. אם אני אדע שיש לי משחקים להגיע בשבילם, די בטוח שאני אבוא, ועלול אפילו להביא חבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    טוב, אם באמת חיוני שזה יהיה מבוסס על משחקי מחשב, אולי תקראו לאנשים בשחור שיביאו Frag!.
    אני אישית לא מתחייב להגיע, אבל גם לא פוסל על הסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    גם אני לא מתחייב להגיע אבל כמו רוב הפעמים רוב הסיכויים שלא יהיה לי מה לעשות ואני אהיה שם, אולי גם אביא כמה חברים.
    בקיצור אם יש חדש על אירגון המשחקים תעדכנו.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    היי! מה זה כאן! דמוקרטיה?! מה פתאום!
    אזרחים! הינכם נדרשים להתייצב במקום ובמועד שהוגדרו ע"י המחשב!
    אזרח שלא יופיע במקום ובזמן - יבוטל!

בקיצור, תבואו, יהיה כיף. גם מלא מחשבים להעביר את הזמן, גם המנחים הכי טובים ביקום (ננסק והשיבוטים שלו), וגם אפשרויות למשחקי לוח ו/או תפקידים לפי בחירתכם.

יש 4 שרוצים לשחק את משחק הלוח של WOW? סבבה, נביא איתנו. רוצים מנצ'קין? סבבה, נביא איתנו.

וכמובן - הנשגבים.

אה, וגם אני אהיה שם.

ולכל בני ה-12 שדואגים - אתם לא היחידים. מגיעים אנשים מכל קהילות ויגיימס, ויש שם עוד בני 12. ואם יש הורים מודאגים שרוצים לדבר איתנו על זה - סבבה, תגידו ונדבר איתם. אני בטוח שתמורת פיצוי נאות הם יהיו מוכנים לשחרר אתכם (נו באמת, אתם לא חושבים שההורים שלכם מתים שתלכו קצת מהבית? שיהיה להם שקט מכם? נכון שהם אוהבים אתכם, אבל הם גם אוהבים לאהוב אתכם מרחוק לפעמים...)

;)
    כוכבי כסף.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני נרשם למשחק הלוח של WOW....

אלא אם ננסק מריץ פאראנויה...(AND HE WILL!)

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    טוב, שכנעת אותי.
    כמה שעות זה יהיה?
    האם יהיה חדר קטן נפרד או משהו,בלי הרעש של מאות אנשים מדברים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    וואלה, לא יודע. כנראה שלא יהיה חדר קטן ואינטימי (בכל זאת, ילדים בני 12...). יהיה חלל גדול ומשותף לכולם. שזה טוב. למה זה טוב? כי אז כולם יראו מה אנחנו משחקים, יתלהבו לאללה ומיד יזרקו את המחשבים וירוצו לשחק משחקי לוח/קלפים/תפקידים!
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    או שפשוט יוציאו את הדיסק ויכניסו במקומו NWN, אתה חושב שלאנשים יש באמת כווח גלגל קוביות? כולם שמה פריקים של מחשבים...
    ועכשיו לעוד פעילות:
    טורניר מנצ'קין הגדול!
    אני מביא מנצ'קין באנגלית, מי שירצה להשתתף שיודיע

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נכתב במקור על ידי כוכבי כסף
    וואלה, לא יודע. כנראה שלא יהיה חדר קטן ואינטימי (בכל זאת, ילדים בני 12...). יהיה חלל גדול ומשותף לכולם. שזה טוב. למה זה טוב? כי אז כולם יראו מה אנחנו משחקים, יתלהבו לאללה ומיד יזרקו את המחשבים וירוצו לשחק משחקי לוח/קלפים/תפקידים!
    אז איפה יהיה מקום, בתוך המסה של כל המחשבים? יהיו רמקולים, לא?
    קשה לי להאמין שאם לא נמצא פינה בצד או משהו, טיפה רחוק מאחרים, נצליח לשמוע אחד את השני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    בטח יהיו כיתות מחשבים או משהו דומה, נתפוס אחת וזהו...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי כוכבי כסף

ואחרי שהם יזרקו את המחשב אני יקח אותו! אני זקוק למחשב משלי דחוף!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה