תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 67
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כתבו קלף חדש ומצחיק למאנצ'קין, ואולי הוא יופיע בהרחבה הבאה!

מנצ'קין, משחק הקלפים ההומוריסטי (לחצו כאן לסיקור המלא), תורגם לאחרונה לעברית וזכה להצלחה רבה. בקרוב תצא לאור גם ההרחבה הראשונה שלו, מנצ'קין 2, ובדומה למשחק המקורי, גם בה יהיו שני קלפים מיוחדים לגרסה הישראלית. אך הפעם... אתם יוצרים את הקלפים, בתחרות מטורפת!

חוקי התחרות
    1. חישבו על רעיון לקלף מנצ'קין משעשע. אולי שם מפלצת שמורכב ממשחק מילים (היזהרו מהמלפפ-און), חפץ קסום מטופש להפליא (נר של מדידת מרחקים, מסוכן מאוד), או אולי סתם משהו מוזר (לא הצלחת להרדם הלילה - הפסד תור). אם זה מצחיק, זה מתאים!
    2. מה בעצם הקלף הזה עושה? מה מיוחד בו? מספיק להסביר בכמה מילים, לא צריך להיכנס לעומק.
    3. רשמו בת'רד הזה את הרעיון שלכם. מותר לכתוב עד שלושה רעיונות לכל היותר! אם חשבתם על רעיון חדש וטוב יותר, ערכו את ההודעה והחליפו את אחד הרעיונות הקודמים.
    4. אין לרשום רעיונות פוגעניים בשום צורה. המטרה במנצ'קין היא ליהנות, לא להתרגז.
    5. לא נדרשת היכרות עם מנצ'קין, כל אחד יכול להעלות רעיונות - אבל מי שכבר מכיר את האווירה של המשחק ויודע איזה קלפים כבר יש, יזכה כמובן ביתרון.
    זהו הסבב השני של התחרות, את הראשון תוכלו למצוא כאן. רעיונות שהצעתם ולא זכו בסבב הראשון זכאים להמשיך לסבב השני, בלי שום בעיה - פשוט רשמו אותם מחדש כאן למטה. כן, זה כולל את הרעיונות שכמעט והגיעו לגמר!
    התחרות תסתיים ב-31 למאי, היום האחרון של החודש. הזוכים יוכרזו שלושה ימים לאחר מכן, ביום ראשון.

הפרס לזוכים
    הקלף שהמצאת יהפוך לקלף רשמי של מנצ'קין, ותקבל גם עותק של מנצ'קין 2 כדי שתוכל להשוויץ בפני כל חבריך! ולשחק איתו, אבל זה פחות חשוב...

בהצלחה לכולם, ואל תשכחו: להרוג ת'מפלצות, לחטוף ת'אוצר, ולדקור את חבריכם בגב. היו מנצ'קינים, ואולי תזכו בכבוד שאין דומה לו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    קללה:"זה שלי מהבית!"- תן חפץ קסום לאחד השחקנים, לבחירתו.
    מפלצת: "אלף (ELF) בן אלף (מספר)". איור של אלף מכופף, עם משקפיים ומקל הליכה,
    יד אחת מחזיקה את הגב (בסגנון של "אחחח, הגב שלי") והשנייה את המקל. חדשות רעות:
    האלף היכה אותך ברגל עם המקל (זרוק את מה שהדמות שלך לובשת על הנעליים.
    מפלצת: "חנקן נוזלי". איור: מין יד מימית שחונקת משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    למה הקלף נמחק לא הבנתי? לא משנה אחר כך יהיו לי קלפים אחרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    זאוס,לפי דעתי שלך לא טובים,כי הם לא צוחקים על פנטזיה,אלא על גיימריות,וגיימריות זה לא הנושא של מאנצ'קין הבסיסי.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    טוב, שאני אמצא משהו על פנטזיה אני אכתוב...
    שתף ב-Google+

רעיון ראשון לבנתים:
    מפלצת דרגה 13 - ספר חוקים.
    בציור צריך להיות תמונה של (הזה שאוכל את המוח אני בבלק אאוט רציני), לא יתקוף לוחמים מכיוון שאין מה באמת לאכול שם. חשות רעות: ה... אכל לך את המוח רד שתי דרגות וזרוק את כל היד.

רעיון שני: (נראה מתחנף אבל עדיין מצחיק)
    כוכבי כסף: חד פעי +4
    תמונה: מישהו מאחורי דוכן (עם ספרים ושטויות) זורק שוריקאנים

ורעיון שלישי:
    קלף דלת - ק3
    אתה מבקש מהמפלצת לגלגל ק3. והיא כתגובה, מתפוצצת. תרד דרגה אך התייחס לקרב כאילו ניצחת בו.
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מקצוע חדש- סולאר!
    תמונה- איש שמאחוריו רואים שמש מחזיק חרב גדולה (הרבה יותר מדאי) וזוהר הצהוב.
    יכולות- אין לי מושג, ייערך בהמשך...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אנשים,אתם מפספסים,הנקודה היא לרדת על -מבוכים ודרקוני- לא על קת'ולהו,לא על מלחמת הכוכבים,לא על גיימרים,לא על פורנו,ולא על הנשגבים.
    -מבוכים ודרקונים-

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

לעידן- רק אם תסכים-
    דרגה 20, או 18
    דרגות 2+
    אוצרות 5-4
    חדשות רעות
    מפיל עליך בית מהות מבטון עם 7 קומות, אבד 16 דרגות.... (יותר מצחיק מרד לדרגה ראשונה...)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

אוקיי,
    ----
    עוף-פליי
    אוצר,
    ציור- 4 תרנגולות מסביב לשולחן, אחת מחופשת לאלף, אחת ללוחם, אחת לקוסם, ואחת רוכנת מעבר למסך שכתוב עליו D&D (אפשר לצייר על השולחן פיצה...)
    השפעה- נותן לך מידע חוץ משחקי על ההרפתקה- אתה יכול להיסתכל על היד של של כול שאר השחקנים.
    --------
    התקפה מזדמנת
    קלף דלת,
    ציור- גוש של נשקים (חרבות, גרזנים, כוכבי שחר, וכו') שמחובר בקצות הידיות לשתיי רגליים משורינות, רצות, ליד אפשר לצייר בן אדם פעור פה...
    השפעה-באופן חד פעמי אפשר להשחיל התקפה לתוך קרב של מישהו אחר, ובכך לעזור לו גם בלי שהוא רוצה, (התוסף להתקפה שווה רק לדירוג החפצים שלך, ללא דרגתך) במקרה ואתם מנצחים אתה עולה גם דרגות בהתאם למפלצת שחוסלה, במקרה והפסדתם אתה לא מושפע מהחדשות הרעות, של המפלצת.
    ------
    הו!
    קללה
    בזמן שהיתחלת ללקור את הגיגי הנפש העמוקים ביותר של הדמות של, בזמן הקונפליקט האישי רב המשמעות של לחימה מפלצת, שחקן זריז גנב לך את האוצר.
    בפעם הבאה שתנצח מפלצת תאבד את האוצר שלה לטובת בעל המשחק.
    ----

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    הקלף: ספר החוקים המתורגם
    ציור: ספר החוקים בעברית מול ספר החוקים האנגלי עם ברקים ביניהם (או משהו בסגנון)
    תיאור: שלפת את ספר החוקים המתורגם שבו יש חוסר תאימות בין בחוקים בעברית לספר המקור. חוסר התיאום מבלבל את השה"מ, אתה מנצל את הרגע לטובה ומוסיף לרשימת הציוד שלך פריט (שלוף שני קלפי אוצר, תבחר אחד).

הקלף: גע לשחקן אחר בקוביות.
    תיאור: הדבר הכי אסור זה לגעת בקוביות של שאר השחקנים ללא רשות. אתה נוגע לשחקן אחר בקוביות ומוציא להם את כל המזל הטוב. הגלגול הבא שלו יהיה כשלון אוטומטי (בריחה או כל דבר אחר). (ערוך - תודות לארנב)

הקלף: מיניאטורות !
    תיאור: השתמשת במיניאטורות והוכחת לשה"מ שיש לך opportunity of attack (לא יודע איך קוראים לזה בעברית) או חוק עלום שם אחר. אחד הנשקים שלך נחשב כפול. (חד פעמי - תודה לtde על התיקון. זה היה אמור להיות חד פעמי ושכחתי.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    לפי דעתי האפקט של המיניאטורות צריך להיות חד פעמי...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    "זה היה ככה כשהגענו" - (ע"ש פילוס) נקלעת לבלאגן? תפסו אותך על חם? הפעל את הקלף, והמסר יעבור לכל הסובבים: זה היה ככה כשהגענו! האשמה יורדת מכתפיך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    1. התנגדות לקסם:
    הפכת למתנגד לקסם ואתה מתנגד באופן עקרוני לשימוש בקסם
    (ציור של דמויות מפגינות ומחזיקות שלטים כגון "לא לקסם" "קסם נמאסת" וכו',)
    עד סוף המשחק אין באפשרותך להשתמש בכל חפץ, כוח, קלף שעושה שימוש בקסם או מוזכר בו המילה קסם כמו כן הם לא יוכלו להשפיע עליך

במידה ואינך רוצה להפוך למתנגד לקסם אתה יכול להשתמש בקלף זה על שחקן אחר

2. נשק נשיפה:
    שכחת לצחצח שיניים הבוקר נצח את המפלצת הבאה ללא קרב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    האסטור: קלף כזה צריך להיות חד פעמי...
    Jack Of Hearts: "למה..." חוק בעייתי, כי אז השחקן יכול שתהיה עליו סתם מפלצת עלובה להכריז שהוא "מנסה לברוח" ונכשל. ואז זה לא אפקטיבי :S בתור שיפור לחוק אפשר אפשר להגיד שהמפלצת שהוא מנסה לברוח ממנה חייבת להיות מעבר למה שהוא יכול לנצח...
    "מיניאטורות" attack of oppurtunity, אבל זה סתם ניטפוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי האסטור
    אוקיי,
    ----
    עוד בהמשך...

עריכה, שאלה: אמרתם בלי דברים פוגעים, קלף שיקרא "חסה ערבית" ויצוייר כ חסה עם כאפיה, נחשב חומר פוגע בעינכם?
    כן, הקלף פסול אוטומטית. גזענות, גם גזענות לייט, אינה מקובלת.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

מקובל עלי!
    בגלל זה שאלתי...

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    זה היה ככה שהגענו גדול...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נדמה לי שהומואים זה די פוגע...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    נכתב במקור על ידי The Evil Rabbit
    "מיניאטורות" attack of oppurtunity, אבל זה סתם ניטפוק.
    לא ברור לי מה מפריע לך בקלף. אכפת לך לפרט קצת ?

הרעיון הוא שאתה מוכיח לשה"מ בעזרת מיניאוטורות שאתה כן מקבל איזה בונוס כזה או אחר. החוק הראשון שעלה לי לראש היה ה Attack of Oppurtunity במיוחד לאור העובדה שלי זה נשמע כמו חוק שרק מנצ'קין ישתמש בו (מודה... לא שיחקתי מו"ד כבר שנים ואני לא מכיר את מהדורה 3 בכלל.) זה יכול להיות כל חוק אחר או אפילו חסר שם כמו "ההשקעה במיניאוטורות סוף סוף השתלמה ! הוכחת שהשה"מ טועה. (הכנס השפעה כאן)"
    שתף ב-Google+

הרשמה