תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הת'רד הקודם נעלם בנבכי הפורום, יהיה זכרו ברוך.

כרגע אני בשיאה של תקופת משחקים אינטנסיבית למדי. אני מנחה WoWRPG מגניב ומוצלח לארבעה חברים (כולל רועי, המוכר לכם כ-hugh, ואביב, המוכרת לכם כ-chate, ודסי, המוכרת כקטנה). בנוסף, התחלתי להריץ הנשגבים מהדורה 2 "כמו שהאלים תכננו זאת", כלומר משחק over-powered במטרה לכבוש את הבריאה כולה. הכל עומד להיות בומבסטי - כבר בפגישה הראשונה נהרגו כ-30 איש, מה שמהווה בעיני סימן חיובי.
    בנוסף אני משחק את ברבור שחור, תהילת העולם התחתון, נשגב השאול, במערכה שעומדת להסתיים בקרוב.

והערב או מחר הרצה חד פעמית של פארנויה לקבוצת האקזלטד, כדי שילמדו שפלות נפש מהי. ההרפתקה היא The Stealth Train, ואישית אני מאוד אוהב אותה.

יאללה, תורכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני מריץ מו"ד לשלושה חברים (בניהם איתן שהוא eitan110) וגם מריץ להם הנשגבים
    (פלאפי ביותר!!!) וזהו, למרות שחשבתי גם לשחק בעולם האפלה אם מישהו יסביר לי על זה קצת יותר ממה שהיה בסקירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני משחק עם חבר בסדרות קצרצרות הנשגבים עם חוקים שקצת שינינו, ויש לי קבוצת מו"ד פעם בשבוע (בה אני שחקן, לא שה"מ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני גר באילת, וזה אומר הכל.
    אני מריץ לשני חברים ניובים לחלוטין אקסלטד מהדורה שניה (לייט) סטנדרטי לגמרי, אבל מגניב במיוחד, ואני מנהל משחק למשהו כמו ארבעים שחקנים באינטרנט, גם הוא אקסלטד מהדורה שניה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אתה משחק עם הספר בעיברית או באנגלית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כרגע אני לא משחק בשום דבר, אבל אני אגיד עם קצת אופטימיות אני אגיד שאחרי הבגרויות קבוצת הנשגבים שהקמתי (סדרת הנשגבים הראשונה שלי, אגב) תתחיל להפגש. הפרולוג צריך להתקיים אפילו לפני זה.
    בינתיים אני עסוק במכניקה לדמות שלי (הפלאף מוכן), עם קונספט צייד שלאחר הפרולוג יהיה מקאסטת הלילה, ועושה רושם שיהיה מגניב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    מו"ד, מו"ד, ועוד קצת מו"ד.
    אני מנחה שתי קבוצות, ופעם בשבוע אני ועוד שלושה חברים (שלושתם שה"מים) נפגשים, כשכל אחד מנחה הרפתקה בתורו. הדגש הוא על דמויות עם אישיות מעניינת מאד (דוגמאות קיצוניות: אחד שיחק אלכימאי פיסח ואילם, ואחד אחר שיחק ברברי עם פיצול אישיות). הדמות הנוכחית שלי היא לטאיש סוחר- הוא מוכר תכשיטים לבני אדם בקרבת אזורי פרא, וכלי נשק, שריונות, אלכוהול וכדומה לשבטים של גזעיים פראיים (סאטירים, לטאישים, גובלינים וכדומה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    כלום! נדה! נישט!
    אנשים, הצילו אותי! אני חסר משחק! אני רוצה אקשן!
    אני מבלה את רוב זמני בת"א במהלך השבוע! משעמם לי!!!
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    כנס לגילדה באתר של העמותה לקידום משחקי תפקידים בישראל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    שיחקתי nWoD עד עכשיו אבל הרבה אנשים עזבו, אז אנחנו נעשה משו אחר. וגם אני מנסה ללמד כמה ילדים שהקימו חבורה של מו"ד, איך משחקים כמו שצריך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    יוצא לי להריץ עכשיו מו"ד מוזר בלי קוביות או חוקים ובאותו זמן אני מריץ אקסלטד לחברים אחרים שלי ויש בתכנון משחק מיסטיקני אינדיאני מאגניב בתקופת הבהלה לזהב בקליפורניה שהכנתי לאייקון הקודם ולא היה לי זמן להריץ וכמובן בחודש הקרוב אני מנסה להריץ משחק חי מוזר ביותר של כל מיני רוחות שחוזרות לחיים לכמות של 10 אנשים שמצאתי בעומר.

נ.ב. חייב לסיים בגרות במחשבים יום חמישי, צריך לסיים פרויקט.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כלום.
    בתור אדם שחי במקום קטן אין לי עם מי לשחק ונסיעות באופן קבוע למקום אחר זה לא רלוונטי לזמן הקרוב וכנראה גם למה שיבוא אחריו.
    בשל כך כל מה שיש לי זה משחק של סטלרס פעם בכמה זמן ומשחקי הכס לעיתים נדירות (אבל מתישהו תהיה לי הזדמנות לשחק גם בחבילת הרחבה:smiling: . יהיה מעניין).
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    Darwinia-כי לג'וקים שלנו צריך יותר מK-300
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    גמני לא משחק בכלום. : /
    אפילו לא משחק רשת כל שהוא, או משחק לוח זה או אחר.
    orr, אבל מה, WoW מעביר את הזמן יופי...
    שתף ב-Google+

אני מנחה, משחק פראנויה ברשת, מנחה משחק חופשי אפוקליפטי חזק ביותר (מבוסס על עולם מהסרט- "סמוראי ששת המיתרים", ומשחק בהרפתקאת D&D אחת ברשת

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

לי יוצא להריץ מו"ד משודרג (בחוקי בית אין ספור) מדי פעם לחברים באופן מאוד לא סדיר ולהריץ מו"ד קראנצ'י עד כאב לחבורת ילדים כחוג.
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    כרגע מחפש קבוצה בירושלים, ומחכה שחברי הגרעין של העמותה יענו לי. עד אז, עובר על החוקים, משחק מנצ'קין עם האחים בשבת, ומריץ קונספטים של דמויות בראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    נכתב במקור על ידי Namos
    כרגע מחפש קבוצה בירושלים, ומחכה שחברי הגרעין של העמותה יענו לי. עד אז, עובר על החוקים, משחק מנצ'קין עם האחים בשבת, ומריץ קונספטים של דמויות בראש.
    יש לנו קבוצה בי-ם שצמאה לשחקנים נוספים מעוניין?
    (אפשר גם ליצור איתי קשר במייל)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    מו"ד בחוג, מנחה לקבוצה של 5 מו"ד ובקרוב אני ינחה לרולפליירים הטובים שבהם
    "נשגבים". מתישהו אני כנראה ינחה פראנויה.
    (כן כן, אני מנחה יותר מדי. יותר כיף להיות שחקן, אבל מה לעשות, הם לא מספיק מנוסים =[ )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    כלום משום כלום!!!
    שמישהו ישחק איתי (Exalted)
    אני גר בצפון הרחוק (מעלה צביה)
    מישהו!!!!!:sad3:
    (אני בן 13)
    וזהו
    נמאס לי מהכלב שהיה פה עכשיו יש בית
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Bane
    .
    (כן כן, אני מנחה יותר מדי. יותר כיף להיות שחקן, אבל מה לעשות, הם לא מספיק מנוסים =[ )
    פיכס. כל כך לא נכון. לשה"ם הרבה יותר מגניב וכיף.
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הרשמה