תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני בבעיה רצינית. למעשה, אחד הדברים הנוראיים ביותר שיכלו לקרות עומד לקרות. הורי עומדים לטוס לחו"ל ולרכוש לי DSL. לפני שתבכו ותזיזו את ראשכם לצדדים בזמן שאתם אומרים "הוי, איזה עולם אכזר", אני זקוק לעזרתכם.
    עם הDSL החדיש שלי אני רוצה לקנות גם 2 משחקים. על משחק אחד כבר החלטתי... אחד ממשחקי הפוקימון (הסיבה שאני קונה את הקונסולה... די עצוב, אבל אני חי עם עצמי).
    לגבי המשחק השני, אני לא בטוח. חשבתי בעבר על ZOO KEEPER אבל ירדתי מהרעיון הזה.
    אז עכשיו אני מתלבט בין כמה משחקים:
    Elite Beat Agents
    Castlevania
    New Super Mario Bros

אז... אני אשמח אם אלו מכם ששיחקו באחד או יותר מהמשחקים האלו תאמרי לי מה דעתכם על המשחק. אני יודע על מה כל משחק, אז לא צריך לפרט יותר מדי. רק תרשמו מה דעתם עליו ומי לדעתם טוב יותר... זה יעזור לי קצת להחליט לגבי איזה משחק אני אקנה.
    בכך שתעזרו לי אני אוכל לפנות את תשומת ליבי להחלטה גורלית לא פחות. איזה צבע הDS צריך להיות.

תודה לכל מי שעוזר. שיהיו לכם חיים נפלאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    באחד ממשחקי Castlevania ומריו אני בטוח ששיחקת כבר. ככה שרק אתה יכול לדעת אם אתה רוצה לשחק בעוד אחד מהם. באשר ל-EBA... משחק קצב טוב. ואני מניח שגם באלו יצא לך לשחק.

אני אישית הייתי הולך על Castlevania אבל כל אחד פה יגיד לך משהו אחר. בסופו של דבר הבחירה היא שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    טטריס DS ומריו קארט DS, אלה שני המשחקים שאתה צריך לקנות.
    elite beat agents משחק רע. new super mario bros בסדר למרות שאישית אני לא מתלהב ממנו.

אם ההורים שלך נוסעים לארה"ב אז תקנה אחד שחור (מסתובבים בארה"ב לבנים עם המון בעיות). אם ההורים שלך נוסעים לאירופה אז זה פחות משנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני ספציפית הייתי הולך על קאסלווניה.

נכתב במקור על ידי noamkot
    אם ההורים שלך נוסעים לארה"ב אז תקנה אחד שחור (מסתובבים בארה"ב לבנים עם המון בעיות). אם ההורים שלך נוסעים לאירופה אז זה פחות משנה.
    זה לא קצת גזעני לדבר ככה על שחורים ולבנים?XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי noamkot
    elite beat agents משחק רע.
    BAN HIM!!

לא שיחקתי בקסטלווניה.
    אבל, אם אתה אוהב משחקי קצב, ומשחק שאתה יכול לשחק שוב ושוב כדי לשפר את התוצאות שלך, EBA, זה המשחק בשבילך. הוא ממש מיוחד וממש מנצל את ה-DS (שאתה מאוד לחוץ על הקטע הזה).

מריו הוא אדיר, כמו מריו הקודמים. הוא קל מאוד בתכלס, אבל מאוד כיפי ומאוד מעביר את הזמן.

עריכה:
    כמו-כן, הייתי ממליץ לרכוש עוד משחקים. גם פיניקס רייט הוא מעולה, ושורף המון זמן. והוא גם מצחיק לפרקים עם דמויות הזויות ממיטב השיגעון היפני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    שיחקתי בכולם, ושלושתם משחקים מעולים שאתה חייב בסופו של דבר לקנות את כולם
    בכל מקרה, בנתיים, למרות ש-EBA באמת אחלה, עדיף שתקח אחד מהשניים האחרים
    ניו סופר מריו ברוס לדעתי מצויין, אני ממש אוהב את המריו הקלאסי והוא בדיוק זה רק עם שלבים חדשים, רעיונות קצת יותר מודרנים בשביל שלא יהיה מיושן, ובסך הכל משחק יפה מאוד
    הוא קצת קצר, נכון, אבל לא הייתי מוותר עליו
    קאסלוואניה גם משחק מעולה, לא שיחקתי באף אחד מהקודמים [Portrait of Ruin היחיד ששיחקתי אי פעם].. אבל זה פלטפורמר מצויין, יש בו אלמנטים של RPG שאתה יכול לעלות רמות ולהתחזק ולאקוופ נשקים וזה מאוד משמעותי שם, אתה משחק 2 דמויות שאתה יכול להחליף בניהם, וללמד אותם קסמים וקומבואים, והקרבות שם בסך הכל הרבה יותר מעניינים ממריו, יש מפלצות מגניבות לאללה
    הוא בעיקרון הרבה יותר מתוחכם ממריו, אבל מריו זה קלאסי, הנוסחה שלו תמיד תהיה טובה

שניהם פלטפורמרים, שניהם טובים, ההבדל העיקרי הוא שמריו = הרפתקאות, וקאסלווניה = שחיטה של זומבים
    אם התקציב מאפשר, אפילו באופן גבולי, תקנה את שניהם, אתה לא תתחרט

אה ואני לא מסכים עם נועמקוט, טטריס DS זה נוראי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    תודה רבה על ההמלצות...
    אני חושב שאני אלך על EBA מהסיבה הפשוטה שאני רוצה לנסות משהו חדש...
    מעולם לא שיחקתי במשחק קצב, אז זה בהחלט סיכון, אבל שמעתי עליו הרבה מאוד דברים טובים. אני אלך על זה. במקרה הגרוע ביותר אני לא אוהב אותו ואבכה קצת.

נ.ב.
    החלטתי על שחור...

ביום שישי הבא, יהיה לי DS. הידד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    תתחדש

אבל שוב, אני לא ממליץ לך עליו להתחלה, יש פשוט משחקים יותר טובים ואני לא בטוח עד כמה הוא שווה את הכסף
    הוא כיף והכל אבל זה ממש חוזר על עצמו ומשחק שלם סובב סביב אותו רעיון כל הזמן
    הייתי אומר שזה יותר משחק בסגנון של מישהו שהוא נינטנדופיל הארדקור, שאוהב דברים יפנים משוגעים, מאשר משחקים יותר רציניים.. לפי התגובות שלך על ה-Wii פשוט חשבתי שאתה לא בדיוק כזה X:
    עם כל הצבעוניות והילדותיות של פוקמון [לא כמשהו שלילי בכלל], דווקא הייתי לוקח את Castlevania כמשחק שמנוגד לו, ואם ימאס לך ללכת ולהיות נחמד לכולם בפוקמון, ותתחיל להגיד "יאללה זובי על המכון אני יפוצץ לו ת'מוח ויקבל ת'תג" אז פשוט תעביר לקאסלוואניה ותשחט קצת מדוזות מעופפות וערפדים, זה בהחלט נותן הרגשה של סיפוק P:
    לא יודע זאת דעתי XD אני בטוח שיש כאלה שלא יסכימו איתי, תעשה מה שאתה רוצה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    החלטה נבונה. EBA הוא אחד המשחקים הטובים ל-DS, לדעתי.

ובכל אופן, אם אתה קונה גם את קסטלווניה, אז תקנה את Dawn of Sorrow, לא את Portrait of Ruin. הוא משמעותית יותר מוצלח.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Spitted
    תתחדש

אבל שוב, אני לא ממליץ לך עליו להתחלה, יש פשוט משחקים יותר טובים ואני לא בטוח עד כמה הוא שווה את הכסף
    הוא כיף והכל אבל זה ממש חוזר על עצמו ומשחק שלם סובב סביב אותו רעיון כל הזמן
    הייתי אומר שזה יותר משחק בסגנון של מישהו שהוא נינטנדופיל הארדקור, שאוהב דברים יפנים משוגעים, מאשר משחקים יותר רציניים.. לפי התגובות שלך על ה-Wii פשוט חשבתי שאתה לא בדיוק כזה X:
    עם כל הצבעוניות והילדותיות של פוקמון [לא כמשהו שלילי בכלל], דווקא הייתי לוקח את Castlevania כמשחק שמנוגד לו, ואם ימאס לך ללכת ולהיות נחמד לכולם בפוקמון, ותתחיל להגיד "יאללה זובי על המכון אני יפוצץ לו ת'מוח ויקבל ת'תג" אז פשוט תעביר לקאסלוואניה ותשחט קצת מדוזות מעופפות וערפדים, זה בהחלט נותן הרגשה של סיפוק P:
    לא יודע זאת דעתי XD אני בטוח שיש כאלה שלא יסכימו איתי, תעשה מה שאתה רוצה
    החלטתי ללכת על EBA בגלל שמתחשק לי לנסות משהו חדש ואני לרוב מתמכר למשחקים שצריך כל הזמן להשיג בהם יותר נקודות.
    בקשר לCASTLEVANIA - שיחקתי בעבר במשחקים מהסדרה ולמען האמת, לא הכי התחברתי אליהם... הביקורות של המשחק די מרשימות, אבל אני פשוט לא חושב שאני אתחבר למשחק.

גם שמעתי חדשות טובות מאוד מהתערוכה של SE לגבי הDS. הם הכריזו על משחק המשך לFFTA על הDS. ממש אהבתי את המשחק הראשון אז אני חושב שזה ללא ספק יהיה אחד מהקניות שלי בעתיד. הוא יצא רק בשנה הבאה... אבל אני מוכן לחכות... בצבא... בשמירות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    סליחה על הדאבל פוסט... פשוט יש לי שאלה ורציתי שתראו אותה...

אז ככה, ההורים שלי טסים לאירופה (הונגריה, אם אתם ממש רוצים לדעת) ופוקימון למעשה לא יצא באירופה (או בהונגריה). אז אותו אני אזמין מאתר אחר (PLAY ASIA או אחד האתרים הקנדים). אז אני צריך לקנות משחק אחר במקומו... החלטתי בנתיים על NSMB...

השאלה שרציתי לשאול היא האם לEBA קוראים EBA גם באירופה. לפי מיטב הבנתי מדובר בשם אמריקאי. האם המשחק הזה בכלל משווק באירופה? מישהו יודע? בבקשה? אני עומד לבכות...:sad3:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    השאלה שרציתי לשאול היא האם לEBA קוראים EBA גם באירופה. לפי מיטב הבנתי מדובר בשם אמריקאי. האם המשחק הזה בכלל משווק באירופה? מישהו יודע? בבקשה? אני עומד לבכות...:sad3:
    מצטער לאכזב אותך, EBA יוצא בסביבות יולי באירופה.

אתה רואה? גם אלוהים רוצה שתהרוג ערפדים. אלא אם כן גם זה עוד לא יצא באירופה. משהו יצא באירופה בכלל? הם לא עובדים עם ה-GBC בכלל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אה... האמת שרציתי לשאול אותך לאן הם טסים. אני לא הכי בטוח:
    http://www.nintendo-europe.com/NOE/e...vqW3ZNz93qFn8w

אני חושב שהוא TBD...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    מצטער לאכזב אותך, EBA יוצא בסביבות יולי באירופה.

אתה רואה? גם אלוהים רוצה שתהרוג ערפדים. אלא אם כן גם זה עוד לא יצא באירופה. משהו יצא באירופה בכלל? הם לא עובדים עם ה-GBC בכלל?
    העולם כל כך אכזר... לפחות לאירופה.

אז יש את NSMB... מCASTLEVANIA ירדתי כי אני באמת לא חושב שאתחבר למשחק... צריך משחק אחר. את מריו ולואיג'י יש לחבר... יש לו גם את ADVANCE WARS...

מישהו יכול להמליץ אולי על משחק אסטרטגיה\RPG או סתם על משחק RPG טוב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Hotel Dusk. שזה כמו לקרוא ספר.
    Picross, שאומרים שהוא אחלה של פאזלר:
    http://www.nintendo-europe.com/NOE/e...X5YzJh61KMZ4OZ

FF3 יצא עכשיו ביורופה:
    http://www.nintendo-europe.com/NOE/e...AtMXa87AADVRFS

וגם ספקטרובס אומרים שהוא ממש טוב:
    http://www.nintendo-europe.com/NOE/e...DKzOASE0GpfR1Q

אה, וגם פאזל קווסט הוא אחלה, אבל אחלה של משחק אסטרטגיה+פאזל, שכדאי שתקרא עליו. אבל הוא ממש מיוחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אה, וגם פאזל קווסט הוא אחלה, אבל אחלה של משחק אסטרטגיה+פאזל, שכדאי שתקרא עליו. אבל הוא ממש מיוחד.
    חשבתי באמת להוריד אותו ל360. ניסית אותו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    חחחח יש לי Picross זה בהחלט משחק מאתגר אבל מאוווווד פשוט והוא שווה לא יותר מ-10$ למען האמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אז ככה... במקום להתפשר על משחקים שאני לא הכי רוצה בעולם בגלל שאירופה היא יבשת נחותה, אני פשוט אקנה משחק אחד ואזמין משחק אחר...

אני אלך על NSMB. הוא יצא באירופה והוא מאז ומתמיד נראה לי נחמד מאוד...
    בו זמנית אני אזמין מPLAY ASIA או מאחד האתרים הקנדים שהמליצו פה בעבר את פוקימון. אם הדואר יחליט לשבות, אני שורף להם את הגבות!

עוד עריכה שהגיע מהשמיים:
    החיים שלי כל כך דינמיים...
    אני לא קונה כרגע את NSMB. בדקתי קצת יותר לעומק מחירים ובאירופה זה בערך 50 שקל יותר יקר. אז פשוט הזמנתי את פוקימון ואת EBA מPLAYASIA.
    סתם שאלה, אם קונים שני דברים שעולים ביחד מעל 50 דולרים? צריך לשלם מכס?
    ליתר ביטחון עשיתי שני הזמנות (זה אומר 2.60 דולר יותר על משלוח אבל זה לא ביג דיל). אם לא צריך לשלם על זה מכס, אני אוכל לעשות פעם הבאה משלוח אחד.

הזמנתי את המשחקים עכשיו. הם יגיעו בעוד 5-10 ימים או כמו שהדואר הישראלי אומר שבוע-שבועיים. אז יצא שאני לא אצטרך לחכות הרבה זמן עם DS חסר מטרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    אני לא יודע איך זה עם Play-Asia, אבל באתר שאני מזמין ממנו, vgp, אפשר להזמין כמה משחקים שרוצים ביחד ולא לשלם מכס, כי הם רושמים על המעטפה ערך של פחות מ-50$.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אם לחבר שלך יש את advance wars DS הרי זו סיבה נוספת לקנות אותו גם כן ולשחק ביחד!
    FF3 קיבל ביקורות לא טובות כ"כ, וממריו ולואיג'י ל DS לא התלהבתי, עדיפה גרסת האדבנס.
    מריו קארט בהחלט מומלץ, וגם פיניקס רייט (עדיף 1).

FF Tactics יוצא לDS?!?! מתי? אני חייב להחיל לחסוך כסף. FFTA היה אחד המשחקים הטובים ביותר לאדבנס ששיחקתי.
    שתף ב-Google+

הרשמה