תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 41
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    טוב, אז אחרי שעה בערך של חשיבה על מה שכתבתי בת'רד הקודם שלי,
    החלטתי לקנות את הבוקס העתידי שלי באמריקה כמובן, עם עוד שלושה או שני (או אפילו רק אחד, תלוי מה אמא שלי תרשה לי:sad3:, אבל אני בונה על שלוש) משחקים.

אז עכשיו לשאלת מיליון הדולר: איזה משחקים כדאי לי לקנות?
    אני חשבתי על:

1.Gears of War (כמובן)
    2. Ninja Gaiden Black
    3. ????????

אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה השלישי? ובכן, אני מתלבט בין Halo הראשון לבין אובליביון.

מה יותר כדאי? המשחק הראשון שחשבתי עליו היה היילו, כי הוא משחק שאומרים עליו כל כך הרבה דברים טובים וכו', אבל אז נזכרתי שתמיד רציתי את אובליביון, בגלל אורך החיים המטורף שלו, ובגלל שאני נורא אוהב משחקים עם עומק, לעומת היילו שאני לא מוצא בו שום דבר שאני אוהב ( להוציא האקשן, כמובן) חוץ מהביקורות המצוינות עליו.

אז מה באמת יותר כדי לי לקנות?
    אני אודה לכם אם תענו, כי כמעט באף אחד מהת'רדים שלי לא עונים יותר מ6 תגובות (אולי אני מגזים קצת), וזה קצת מבאס.

ויש לי עוד שאלה קטנה אחת: צריך להביא עוד אביזרים למיניהם, חוץ משלט?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    Oblivion בוודאי עדיף על Halo 1... הוא עדיף גם על Halo 2 אבל זה אולי רק בגלל שלדעתי הוא עדיף על רוב המשחקים, ולא משנה מאיזה ז`אנר הם. בסופו של דבר אתה צריך להחליט אם אתה מעדיף RPG נהדר או FPS נהדר עם מולטי נהדר עוד יותר (אבל מאוד אכזרי ולא פתוח לשחקנים חדשים).

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    תודה!

יש לי עוד שאלה, כמה בדיוק יקחו לי על זה במכס?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לא יודע אם לקרוא לזה אביזר, אבל מומלץ לקנות מנוי ל-live שעולה 50$ עבור 13 חודשים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    קונסולות זה בערך 30% מכס, למשחקים אין.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    לפי מיטב ידעתי כל דבר מעל 50$ (כולל משלוח) חייב במכס, כולל משחקים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי F.P
    לפי מיטב ידעתי כל דבר מעל 50$ (כולל משלוח) חייב במכס, כולל משחקים.
    לא, זה רק אם אתה מקבל חבילה מחו"ל, לא אם אתה מביא.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אבל החבילה שלי היא 400$ מינימום. אתה בטוח שלא יקחו לי על משחקים ואביזרים?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי pok madui
    אבל החבילה שלי היא 400$ מינימום. אתה בטוח שלא יקחו לי על משחקים ואביזרים?
    חשבתי שאתה שולח אותה. טוב אז אם ככה אתה תאלץ לשלם עבור סה"כ של מעל 200$.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי F.P
    חשבתי שאתה שולח אותה. טוב אז אם ככה אתה תאלץ לשלם עבור סה"כ של מעל 200$.
    אז על המשחקים אני לא משלם כי הם נמוכים מ200$?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נראה לי שלוקחים מחו"ל יש הגבלה של 200$ למוצרים שלא כלולים במכס, על אביזרים- אתה עלול לשלם אקסטרה, תלוי באדם שמעביר אותך. תצפה בכל אופן לשלם 530$ על הקונסולה עצמה מינימום (ותמהר כי הדולר עולה).

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אז על המשחקים אני לא משלם כי הם נמוכים מ200$?
    בפעם האחרונה שהייתי בחו"ל (גם כן בארה"ב!) הייתי בן גילך, ככה שלדאבוני איננו זוכר. אבל לפי מיטב זכרוני, הסיפור של ה-200$ זה דבר מצטבר, כלומר ברגע שערך כל המוצרים שלך חוצה את קו ה-200$ אתה צריך לשלם מכס עליהם.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    טוב החלטתי ללכת על חבילה כזאת:

XBOX 360 - 400$

gears of war - 60$

oblivion - 50$?

ninja gaiden black - 30$?

12 חודשים בלייב - 50$

סה"כ: 590 דולר + 30% מכס(?) +15% מע"מ(?)

סה"כ +מכס +מע"מ: 3398 ש"ח (:sad3

אתם חושבים שאם אני יצליח להכניס את המשחקים ואת ה12 חודשים ללייב לתוך תיק גב/יד אני יוכל להעביר אותם בקלות?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    הדרך היחידה שתעביר אותם בקלות אם תלך לגרין ליין ותעשה פרצוף תמים. תקווה שלא יעלו עליך אחרת אכלת אותה...

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    הדרך היחידה שתעביר אותם בקלות אם תלך לגרין ליין ותעשה פרצוף תמים. תקווה שלא יעלו עליך אחרת אכלת אותה...
    אני לא יודע מאיפה בא לי הקטע הזה שתיקי גב/יד הם לא בודקים... מישהו יכול להגיד לי אם זה נכון? (מישהו עם ניסיון יעזור עוד יותר)

תודה לכל מי שעזר לי פה!

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אני לא יודע מאיפה בא לי הקטע הזה שתיקי גב/יד הם לא בודקים... מישהו יכול להגיד לי אם זה נכון? (מישהו עם ניסיון יעזור עוד יותר)

תודה לכל מי שעזר לי פה!
    תקשיב גבר, בעקרון כשאתה קונה מוצר שחייב במכס אתה חייב להצהיר עליו. אם אתה לא עושה זאת אתה הולך לטור שכביכול נועד לאנשים שלא קנו מוצרים חייבים במכס. הרבה פעמים יש בדיקות פתע, למשל כמעט כל ערבי בודקים בכל מקרה, ואנשים חשודים או סתם אנשים אקראיים. אם תופסים אותך, אתה מקבל קנס אדיר (יכול לעלות על 1000$) + רישום פלילי. אם לא אז יצאת בזול.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    טוב החלטתי ללכת על חבילה כזאת:

XBOX 360 - 400$

gears of war - 60$

oblivion - 50$?

ninja gaiden black - 30$?

12 חודשים בלייב - 50$

סה"כ: 590 דולר + 30% מכס(?) +15% מע"מ(?)

סה"כ +מכס +מע"מ: 3398 ש"ח (:sad3

אתם חושבים שאם אני יצליח להכניס את המשחקים ואת ה12 חודשים ללייב לתוך תיק גב/יד אני יוכל להעביר אותם בקלות?
    כמה דברים לקחת בחשבון וקצת צרכנות נבונה:
    1. שכחת להתחשב בזה שהמחירים בארה"ב לא כוללים מיסים שאתה משלם בזמן הקניה. המיסים האלה הם בד"כ בסדר גודל של 6-8% אולם זה תלוי במדינה שבה אתה קונה. אתה יכול להמנע מהמיסים האלה אם יש לך משפחה שם ואתה קונה את זה אונליין במדינה שונה מזו שבה הם גרים ושולח להם את זה בדואר, משהו כמו שבוע שבועיים לפני שאתה נוסע.
    2. אם אתה יכול להזמין אונליין אז תעשה חיפוש אונליין ותדוג דילים, היתה תקופה שיכולת למצוא באתר של DELL דיל שכולל xbox 360 ביחד עם שנה לייב או gears of war בחינם. גם באמזון לפעמים אתה מוצא דילים דומים. ותשים לב שאתה גם מקבל הרבה פעמים משלוח חינם בתוך ארה"ב.
    3. יש הרבה משחקים שאינם חסומים באיזורים ואפשר להביא אותם ביותר זול ממזרח אסיה. למשל, אני קניתי את gears of war חדש לגמרי, חתום באריזה, ב41 דולר, כולל משלוח, מאיזה מישהו מהונג קונג בebay. המשחק כמובן באנגלית וגם המדריך מגיע באנגלית, בנוסף לסינית.
    4. גם ב12 חודשים לייב אתה יכול למצוא דילים טיפה יותר זולים בebay, למשל מצאתי מישהו שמציע 12+1 חודשים ב45$.
    5. למרות שזה לא ברשימה שלך, אני שוב אזכיר לא לקנות בארה"ב שלט לxbox משום שבאופיס דיפו בארץ יותר זול ויש אחריות.
    6. אם אתה קונה את המשחקים בנפרד מebay ולא מביא הכל בבוכטה אז אתה מראש לא נדרש לשלם על המשחקים מיסים, לא בארה"ב ולא בארץ (בהנחה ואתה דג דילים שיוצאים מתחת ל50 דולר כולל משלוח).

הם בודקים במכס תיקי יד ועוד איך, כשעצרו אותי פעם במכס הם ביקשו ממני להכניס לשיקוף את הכל, גם את תיק היד שלי. קח בחשבון שמעניין אותם לא פחות לתפוס אנשים שמבריחים סמים ודברים נוספים, לוא דווקא מוצרי חשמל. אישית על הxbox 360 אח שלי הצהיר במכס, לבקשתי. זה לא סכומים שאני לא יכול לעמוד בהם גם אם הם לא נחמדים לי וזה עדיין הרבה הרבה יותר זול מבארץ.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני קניתי LIVE בEBAY לשנה ב-40$ והוא שלח לי את הקוד דרך האימייל.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני קניתי LIVE בEBAY לשנה ב-40$ והוא שלח לי את הקוד דרך האימייל.
    אתה יכול לבדוק מי היה המוכר?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הוא היה המוכר.
    קנה מצלמה וקבל עם זה כרטיס שהוא לא היה צריך (לא ידע שאפשר להכניס עוד קוד וזה פשוט ממלא לך עוד שנה כנראה ).
    זה קישור למכירה עצמה

הרשמה