תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    היום ביקרתי בשרת לכמה משחקים כדי לא ללמוד לתנ"ך, ומה אני רואה? בהתחלה לא הרבה. היה בסדר. עשב העיף לאגר. אבל אח"כ נוצרו הרבה מצבים של אי-איזון בקבוצות. כשזה חמישה נגד שלושה זה עוד קצת נסלח, כי פשוט מעבירים מישהו, אבל היה מצב שבקבוצה היריבה היו תשעה אנשים, ואצלנו שישה, אם אני זוכר נכון. זה לא מצב שיעבור בשקט.
    מאוחר יותר שחקן אחד החליט שבגלל שהקבוצה שלו הייתה בפיגור של כמה מאות נקודות (זה היה מתסכל. קבוצה קטנה שמורכבת מארבעה שחקנים לא מאורגנים שנשחטים ע"י הקבוצה השניה) הוא יכול לעבור לקבוצה השנייה וליצור חוסר איזון גם מבחינת מספר השחקנים וגם מבחינת התוצאה. כשהוא התבקש לעבור הוא לא הסכים וחטף בעיטה. הוא חזר, זרק קללה, קיבל ממני "stfu and play nice", זרק עוד קללה וחטף באן זמני.
    כמו כן, במהלך המשחקים הנ"ל שני שחקנים שהשתמשו ב-Speedhack קיבלו באן.
    אז לסיכום, מעבר לעובדה הברורה שתמיד יש לאזן קבוצות ואסור להשתמש בצ'יטים, הייתי רוצה להוסיף, אם לא ידעתם עד עכשיו, שאסור לקלל אף אחד - במיוחד לא אדמינים עם האפשרות לבאן, ובמיוחד לא אחרי רצף של שלושה משחקים מרגיזים ולא מאוזנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    זה שנתת לו באן הוא במיקרה whitmeat ? ם:
    וניסיתי לשים את הauto balance teams פעם והוא כתב שהוא יעזן כל.. 15 דקות ניראה, והוא לא
    לסיכום להפעיל PB כבר ואיזון קבוצות אוטומטי, אבל מאחר ותמיד באים לפה עם הבטחות "רק תגידו ונסדר בשימחה!" ו.. זהו, לא כדי שנצפה בזמן הקרוב.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    נחזור ונאמר?
    להתקין PB בשרת

לאפשר הצבעה לבאן
    לאתחל את השרת
    לשנות את ה-DM ל-TDM/CTF או Coop

אולי תקראו למישהו מהדרג הגבוה לבוא ולקרוא את הטופיקים הכואבים הללו, כי, באמת, מתחיל להמאס מההזנחה של השרתים בפרט, והקהילה בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    תאמין, אני חפרתי כבר והיה אכפת לי בקשר לסידורים הנחוצים האלה, שלחתי אימייל לניצן, תומר ואולג, כל אחד הפסיק להחזיר תשובות עם הזמן, וההבטחות שלהם אלי לפני שבוע שהשרת ישונה לCTF או TDM וישתנה כל שבוע, והשרת השני להיות COOP ולהיפתח, נעלמו.
    נימאס לי כבר ואני לא הולך לנסות יותר.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    אדמין אני מצטער עאל התנהגות שלי,שבאמת לא הייתה לעניין ואני מועניין לחזור בי,בבקשה תוריד לי את הבאן.
    אבל לזכותי אני יגיד שאני לא הייתי היחיד שעבר קבוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    HiViH, מגיימר? :ם
    מגניב
    אני חדש פה, אז שלום, הרגע סיימתי להוריד, אני באמצע סרט וכשאני אסיים אני אתחיל לשחק. בהצלחה לי [=
    "I'm Back!"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ירושלים
    חזרתי מהכפור לאחר הרבה זמן עם מערכת חדשה C2D E6600+88GTS , אבל בחרא כושר :un1:

אני חייב לציין בנוסף את כמויות הלאגרס שדופקים את כל ההנאה שבמשחק, ושלא מוכנים לעשות משהו בנידון.
    בנוסף לכל, כשמרימים הצבעה להעיף אותם נתקלים בפסיביות מרגיזה של שאר השחקנים שלא מצביעים.
    יש קטעים שזה פשוט סיוט, אנשים עם פינגים של 300 ו-500 שלא מוכנים לצאת ואנשים מעצבנים שלא מצביעים.
    שתף ב-Google+

היי חבר'ה,

כבר ביקשתי יותר מפעם אחת קבצים ל-Coop Warfare. אנחנו צריכים קבצים בשביל לשנות את תצורת השרת, ומזה אי-אפשר להתחמק. אנחנו אומנם יכולים לחפש בעצמינו, אבל אין ערובה שזוהי הגירסא שתרצו, או כל משתנה אחר שאולי לא יתאים לרצונות, וכהנה וכהנה.

אשב מחר עם אולג גלוזמן, המתכנת הראשי שלנו, ונסדר את העניינים.

אני מבין את הלחץ, וצר לי על אי הנאימות. באמת שכן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    לא יודע מה איתכם, אבל אני בדרך כלל עובר קבוצה כדי לאזן את מספר השחקנים, אלא אם כן המצב הוא מגוכך כמו שהיה היום בלילה ששיחקנו איזה תשע איש נגד חמישה, והחמישה כתשו לנו את הצורה, כי חמישה מתוך תשעה התקמפרו במקומות הכי לא קשורים בעולם, ונפלו כמו זבובים.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אין בעיה כשהקבוצות מאוזנות לפי רמת שחקנים (חמישה מ-cr1n נגד אחד-עשר אחרים, למשל, או קאת'ה נגד חמישה-עשר איש) או לפי ניקוד (שישה עם 300 נקודות מול תשעה עם 130 נקודות).
    חשוב לדעת מתי המשחק מאוזן ומתי לא - המדד העיקרי, בכל מקרה, הוא הנקודות. אם אין הפרש משמעותי, מספר השחקנים והרמה שלהם קובעים.
    הבעיה נוצרת כשבמשך כמה משחקים רצופים אנשים מסרבים לאזן קבוצות ואז האדמינים מתעצבנים ונותנים קצת פחות אזהרות וקצת פחות זמן להגיב לפני שנותנים קצת פחות בעיטות ובאן קצת יותר מהיר.
    הבאן של WhiteMeat הוסר, כמובן. אתה מוזמן לחזור לשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    נכתב במקור על ידי sunny
    היי חבר'ה,
    נכתב במקור על ידי sunny

כבר ביקשתי יותר מפעם אחת קבצים ל-Coop Warfare. אנחנו צריכים קבצים בשביל לשנות את תצורת השרת, ומזה אי-אפשר להתחמק. אנחנו אומנם יכולים לחפש בעצמינו, אבל אין ערובה שזוהי הגירסא שתרצו, או כל משתנה אחר שאולי לא יתאים לרצונות, וכהנה וכהנה.

אשב מחר עם אולג גלוזמן, המתכנת הראשי שלנו, ונסדר את העניינים.

אני מבין את הלחץ, וצר לי על אי הנאימות. באמת שכן.
    כבר הבאתי לך... לא משנה
    קישור להורדה:
    http://coopwarfare.fearmaps.com/modu...0Warfare%200.6
    קישור ישיר:
    http://coopwarfare.fearmaps.com/modu...op=getit&lid=1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נכתב במקור על ידי HiViH
    מאחר ותמיד באים לפה עם הבטחות "רק תגידו ונסדר בשימחה!" ו.. זהו, לא כדי שנצפה בזמן הקרוב.
    יש לי פיתרון !

על כולם לנסות לפתוח שרת משלהם. שיהיה לפחות ל-3 אנשים. תנסו, זה עובד!!
    גם אני ניסיתי לפתוח שרת באחד הימים הראשונים שלי בפיר קומבט ותאמינו לי, הצטרפו אליו אנשים עם פינג מעל 500... אפילו mSh ונראה לי עוד איזה שחקן או שניים מישראל הצטרפו ושיחקו בו.
    דרך אגב, השרת שלי פתוח תוך-כדי שאני משחק בשרתים אחרים בד"כ, כך שאם אתם רואים אותי בשרת, כדאי לכם לחפש את השרת שלי ששמו
    CPT clanserver(gametype-IL)

ההמלצה שלי היא שאנשים יתחילו לפתוח שרתים. זה נראה לי הפיתרון הכי טוב.
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Gloom
    לא יודע מה איתכם, אבל אני בדרך כלל עובר קבוצה כדי לאזן את מספר השחקנים, אלא אם כן המצב הוא מגוכך כמו שהיה היום בלילה ששיחקנו איזה תשע איש נגד חמישה, והחמישה כתשו לנו את הצורה, כי חמישה מתוך תשעה התקמפרו במקומות הכי לא קשורים בעולם, ונפלו כמו זבובים.

אני לא מתייחס למה שקרה, כי באמת היו 4-5 שחקנים "שקופים" שאף אחד לא ממש הרגיש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי pwnd
    יש לי פיתרון !

על כולם לנסות לפתוח שרת משלהם. שיהיה לפחות ל-3 אנשים. תנסו, זה עובד!!
    גם אני ניסיתי לפתוח שרת באחד הימים הראשונים שלי בפיר קומבט ותאמינו לי, הצטרפו אליו אנשים עם פינג מעל 500... אפילו mSh ונראה לי עוד איזה שחקן או שניים מישראל הצטרפו ושיחקו בו.
    דרך אגב, השרת שלי פתוח תוך-כדי שאני משחק בשרתים אחרים בד"כ, כך שאם אתם רואים אותי בשרת, כדאי לכם לחפש את השרת שלי ששמו
    CPT clanserver(gametype-IL)

ההמלצה שלי היא שאנשים יתחילו לפתוח שרתים. זה נראה לי הפיתרון הכי טוב.
    לא יודע... קודם כל, שרתים עם מספר מצומצם של אנשים זה לא כיף כמו בשרתים גדולים. כל הרעיון הוא שהקהילה הישראלית תתחבר לשרת - ככה לכולם יהיה פינג 30 בערך ויהיה כיף לשחק. אבל נכנסים אירופאים. ואין כ"כ מה לעשות - כי אם מעיפים אותם, אין ישראלים שיצטרפו במקום ובסוף נישאר עם שרת של חמישה אנשים.
    ותיזהר עם השרת הזה - יותר מדי אנשים מחוברים וזה יכול להעמיס לך על האינטרנט ולפגוע לך במשחק. אבל כל עוד זה לא הורס לי את המשחק, זה בסדר :cheeky2:

עדכון 15.5:
    StreetSoccer חטף באן זמני אחרי שקרא לי הומו, פאג והסכים איתי כשאמרתי שאני טיפש. אני חושב שהיה עוד משהו שהוא אמר, אבל אני לא זוכר.
    אני יודע שהאחרון לא נחשב כ"כ, אבל זה עדיין נכנס לפרוטוקול.
    במשך שני סיבובים שאר השחקנים ביקשו שאני אתן לו באן - הם אפילו לא הזכירו בעיטה.

אז זהו.
    שתף ב-Google+

הרשמה