תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    אני וויתרתי על כתיבה במחברת בשיעורי הסטוריה מזמן. עם המורה שלנו, זה מיותר. עכשיו, אני עושה שטויות כדי להעביר את הזמן...
    ההצללה איבדה את ההגיון שלה בשלב מסויים, מה גם שמה שיצא בציור, לא דומה יותר מדי לדמות המקורית. אבל שיהיה [אותה דמות מ-Misery is a Butterfly]. משהו לא הכי בסדר בפנים שלו.
    מה שכן, לשם שינוי הוא באמת נראה כאילו הוציאו אותו מתוך "העורב" [לפרטים אפשר לשאול אותי בהודעה פרטית].
    איל שייך לי, תודה.

Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    אילת סיטי
    ואו, את מציירת מדהים לדעתי
    הסגנון ציור מגניב לגמרי :]

נזכרתי בתמונה המפורסמת של amy lee שראיתי את זה, השיער יצא לך ממש יפה, אני אוהב איך שאת עושה את הברק שיש בשיער שלה..
    משהו בפה שלה קצת מפריע לי אבל, בהתחלה חשבתי שהיא מסתכלת טיפה לכיוון שמאל (של הצופה), אבל נראה לי שזה רק השיער שהטעה אותי במקצת..
    אני חושב שהפה יצא טיפה גדול מדי או שמשהו באיך שהשפתיים נראות לא מסתדר לי...יכול להיות שאני טועה..

ציור יפה בכל מקרה, אהבתי את הדמות. :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    נכתב במקור על ידי ניק מטופש כלשהו
    ואו, את מציירת מדהים לדעתי
    הסגנון ציור מגניב לגמרי :]

נזכרתי בתמונה המפורסמת של amy lee שראיתי את זה, השיער יצא לך ממש יפה, אני אוהב איך שאת עושה את הברק שיש בשיער שלה..
    משהו בפה שלה קצת מפריע לי אבל, בהתחלה חשבתי שהיא מסתכלת טיפה לכיוון שמאל (של הצופה), אבל נראה לי שזה רק השיער שהטעה אותי במקצת..
    אני חושב שהפה יצא טיפה גדול מדי או שמשהו באיך שהשפתיים נראות לא מסתדר לי...יכול להיות שאני טועה..

ציור יפה בכל מקרה, אהבתי את הדמות. :]
    אני לא מכירה את התמונה המדוברת, לצערי. בנוגע לפה - אני יודעת על מה אתה מדבר, אני חושבת שהוא פשוט מונח במקום הלא נכון על הפנים שלו, הוא צריך להיות יותר בימין.
    ד"א, איל הוא בחור, לא בחורה.
    תודה.
    Stop global whining.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    אני מבין שאת משתפת המון עניין בשיעורי היסטוריה
    הציור יפה וכמו שאמרו ואת אמרת..
    הפה לא ממוקם טוב (היה צריך להיות קצת יותר בימין)

עריכה של אניג'ן: DDD: אחי הקטן מגיב בפורום שלנו! איזה אושר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    החלק שתמיד הכי מרשים אותי בציורך הם השיער.. הם מפורטים ועושיים טוב.. בעוד שאני פשוט מקשקש אותו (כשאני עושה), הבעיות הניראות לעין הם בפרופורציות, הפה בצד שמאל (כשמיסתכלים למסך) השפתיים ניראות שגדלות או ממשיכות באותו גודל, בעוד שהם צריכות קצת להיתקצר יותר עוד להימתח לצד, הוא לא מיסתכל לגמרי קדימה אבל השפתיים בתנוחה כאילו שהוא כן.
    האף.. שוב יש צללים מוזרים אליו מהצדדים וצד שמאל שלו, הנחיר פונה יותר מדי לצד.. נימתח כאילו.. מזה בעוד שזה אמור להיות בדיוק ההפך וקטן יותר מהנחיר בצד ימין בקצת מאוד..
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    כן, אני רואה עכשיו את מה שאתה אומר על הנחיר. זה נכון. בנוגע להצללה אין לי יותר מדי מה להגיד, בגלל שהסתכלתי על צילום כשרשמתי את זה, אז ההצללה היא משם.
    Stop global whining.

שתף ב-Google+

הרשמה