תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    אילת סיטי
    אז היה לי קצת זמן פנוי, בגלל כל מני הפסקות חשמל שהיו פה (פאקין 4 שעות בלי חשמל)
    ויצא לי קצת לצייר שטויות
    בינהם גם את עצמי, שאפילו הגיע לפוטושופ בשביל להיצבע (האמת שמזה חיפפתי באחד הזה, בקושי רבע שעה)..
    הציור הזה הוא דיי בדיחה חולנית על עצמי, בגלל שאחרי הניתוח שעברתי נשארה לי צלקת שנראית קצת כמו פרצוף כזה 3: (העיניים זה הפטמות יעני), ותמיד הצחיקה אותי המחשבה שלו מתעורר לחיים ותחיל להגיד שטויות

ועוד WIP של משהו יותר רציני שדיי הזנחתי בשביל לצייר את הציור שלמעלה..
    אבל אני כנראה אמשיך אותו, פשוט השיטה שאני צובע אותו היא על כל הגוף שלו וזה דיי מתיש לעשות אותו דבר שעה+
    זה אמור להיות נינג'ה מתנקש עתידני שעובד בשביל האקצוקי ובא משבט האוצ'יהא או משו כזה (לצופי נארוטו, sort of), בעיקרון זה פשוט מתנקש נינג'ה מהעתיד ששמתי לו פיצ'רים מנארוטו בחליפה..
    זה בעיקרון הסקצ' הראשוני עם כמה סידורים בפוטושופ (הראש היה גדול בערך כמו הטורסו שלו בהתחלה, וגם שיניתי את הזווית שהוא מחזיק בה את החרב..)

וככה הWIP מתקדם לבנתיים

ואני מודע לעובדה שבלי רקע או משטח קיים שהוא יכול לעמוד עליו הוא נראה כמו בלרינה P:
    בכל מקרה, מקווה שתאהבו 3:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    כפות הידיים קטנות מדי [אמורות להיפרש +- על כל הפרצוף], ואני חושבת שהרגליים קצרות מדי. יש המון פרטים בסקץ' - מה שתמיד נחשב כמעלה, כך שאשמח לראות את הצביעה הגמורה.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    אילת סיטי
    תודה על התגובה :]
    אני מניח שהידיים היה מכוון על הראש, אז תודה על ההערה, אולי אני אתקן את זה, זה רק משהו מהיר מהצד ממילא..

ה'בעיה' שיש לי עם השני הוא שאני צובע אותו בשיטה ממש משעממת יחסית לשאר הטכניקות שאני משתמש בהן, רוב מה שאני עושה פה זה לסמן 'רצועה' אחת מהחליפה שלו, לעבור קצת עם הburn ולהמשיך לרצועה הבאה, ואז בסוף רק להוסיף את החלקים הקטנים הלבנים על כל רצועה, זה דיי משעמם האמת, כי ברוב העבודות האחרונות שלי כל הזמן הרגשתי שאני משתפר לאט לאט ובזאת זה פשוט לשבת ולחזור על אותה פעולה אז אני קצת מרגיש תקוע במקום, קצת קשה להסביר את זה, זה בעיקרון כאילו מציירים ציור ממש ממש מושקע ויום אחרי יושבים ומציירים SKA במשך שעה במחברת חשבון..

ותודה על ה'ציפיה' כביכול :]
    אני אעבוד על הציור עוד השבוע נראה אם יהיה לי כוח לגמור אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    גם לי הייתה בעיה דומה, לא הייתה לי סבלנות בשביל לעשות דוגמאות משממות, אבל חייבים לפתח סבלנות כזאת אם רוצים להשתפר. אז תסיים אותה, בשבילי? Pretty please?
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    אילת סיטי
    אני אשתדל לסיים אותו השבוע, פשוט יש לי עכשיו ימים דיי עמוסים (לומד 3 פעמים בשבוע עד מאוחר מאוד וגם יש לי לסיים עוד עבודה בספורט \: )
    מה שמציק לי זה שאני יודע שאני הולך לדפוק משהו בחלק של החזה, בכל הציורים שלי אני לוקח רפרנסים מהגוף שלי (איך שהזרוע מסתיימת בצורה דקה לפני כף היד, ה'גושים' האלה בצדדים של החזה..) אף פעם לא הצלחתי להשתמש בתמונות של אנשים כרפרנסים לציור אז עברתי להשתמש בגוף של עצמי ומצאתי את זה דיי נוח, זה גורם לקווים לזרום יותר על הדף - אבל, בגלל שאין חזה נורמלי (ולעולם לא יהיה), דיי קשה לי לצייר חזה שנראה נורמלי (היה לי pectus excavatum והסירו לי חלק נרחב מהצלעות בניתוח, זה למה אין לי ולא יהיה לי חזה נורמלי, סתם לצורך ידע כללי P: )..

אבל נראה כבר מה יהיה, אני מקווה שיצא טוב..

תודה על התמיכה בכל מקרה :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    עיר
    אילת סיטי
    היי, זה אני (ניק מטופש כלשהו)
    גיליתי שאי אפשר להחליף שם משתמש משומה אז פתחתי אחד חדש כי הקודם סתם נראה לי טיפשי (אירוני, הלא כן?)

בכל מקרה, המשכתי את הצביעה קצת, בקושי יש לי זמן בגלל התגבורים והעובדה שכל שעה פנויה משמשת לי להשלמת שעות שינה יקרות P:

עברתי על רוב הגוף כמו שאפשר לראות, וגם על הראש שעשה לי את המוות (ואני עדיין לא הכי מרוצה מאיך שהטקסטורה שלו יצאה)
    אני אמשיך לעבוד עליו כנראה מחר, אני במילא עוד שעתיים צריך ללכת לתגבור עד הערב, בע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    היי, נראה טוב, ואתה יכול להחליף שם משתמש.
    תבקש בפורום בקשות, אם אתה מסתבך, פנה אליי בהודעה פרטית ואני אסביר לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    עיר
    אילת סיטי
    תודה :]
    ובקטנה, במילא בקושי היו לי 10 הודעות במשתמש ההוא..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    meh faye
    החלק התחתון של הרגל הימנית (מהמסך), השוק יענו קצרה בצורה מציקה ]: אני יודע שהסיגנון שלך צ'יבי וזה אבל לפחות שזה יהיה זהה לאורך של השמאלית >:
    והעננים האדומים מנארוטו כן ? :ם
    הצביעה עד עכשיו ניראת מעולה, כרגיל.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הרשמה