תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    Resident Evil 4 מגיע ל-Wii... לא מפחיד?

לפרטי ההורדה המלאים לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    וואו... עוד המרה של משחק ישן...
    הפעם זה משחק בן שנתיים... למה שמישהו יתרגש מזה?
    זה ימכור קונסולות WII כמו שהיילו 2 מוכר את ווינדוס ויסטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    זה משחק מעולה ותותח עם שליטה חדשה שהופכת אותו למאגניב יותר ועוד הוא במחיר מוזל!
    אני בטוח קונה!.
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    0866-9669-7894-0660-ווייייייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני נותן להם ח"ח על העובדה שהוא משחק מוזל. סופסוף חברה שלמדה איך משחררים פורט על הWII.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני נותן להם ח"ח על העובדה שהוא משחק מוזל. סופסוף חברה שלמדה איך משחררים פורט על הWII.
    את זה לא ידעתי... צעד נכון. יהיה תוספת נחמדה לספריה של משחקי WII למי שלא יצא לו לשחק במשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    את זה לא ידעתי... צעד נכון. יהיה תוספת נחמדה לספריה של משחקי WII למי שלא יצא לו לשחק במשחק.
    בנוסף יש את השמועות שהוא יכלול בתוכו דמו של UC, אז בכלל הוא יהיה משחק נהדר מבחינת ערך מוצר.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אומרים שהוא הגרסה הכי טובה שיצאה עד כה למשחק, ובהתחשב בכך שזהו אחד המשחקים הכי גדולים של הדור הקודם, זה אומר המון. במיוחד לאלו שלא שיחקו בו כמונו. אני, בגלל המחיר, אשקול לקנות, אם השליטה באמת תגרום לו להיות יותר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אל תבזבז סתם רונן. אם גמרת את RE4 על הקיוב אז תחסוך את הכסף למשהו מקורי וחדש שפותח במיוחד לWII.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ניסיתי לסיים אותו על ה-PS2 אבל הוא היה פשוט משעמם מידי. אולי אני אקנה את הגרסה הזאת, רק בשביל לראות אם חל שיפור בכל הקטע של ה-Shooterים והבקר מאז Red Steel.

אבל פאק איט. מתי מגיע Silent Wiill?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב, למה? הוא גרסה מוזלת, ואם השליטה באמת תוכיח את עצמה, אז יהיה שווה להשקיע ולשחק שוב במשחק הענק הזה.

ג'ימס, חבר שלי שיחק אצלי בגרסת הגיימקיוב, ואח"כ קנה את גרסת ה-PS2. הוא אמר לי שגרסת הגיימקיוב איכותית בהרבה. אבל זה התייחס לגרפיקה, כמובן. אם השתעממת ממנו, אז רק בשביל הפרנציפ אתה תקנה? כדי לבדוק את חל שיפור? אני לא מבין אותך לפעמים...

קנה את מטרויד פריים 3. גם משחק חדש לחלוטין שפותח מראש לווי, והוא גם יהיה המבחן הכי טוב לווי-מוט בכל מה שקשור למשחקי יריות במבט ראשון (לא אמרתי "FPS", כדי שלא יהיו אי הבנות).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    קנה את מטרויד פריים 3. גם משחק חדש לחלוטין שפותח מראש לווי, והוא גם יהיה המבחן הכי טוב לווי-מוט בכל מה שקשור למשחקי יריות במבט ראשון (לא אמרתי "FPS", כדי שלא יהיו אי הבנות).
    ניסוח טוב, תזהר ממני, אתה הולך פה על קליפות ביצים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ניסוח טוב, תזהר ממני, אתה הולך פה על קליפות ביצים
    אני מציע שתערוך את ההודעה שלו ותשים שם FPA רק ליתר ביטחון!
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    אני מציע שתערוך את ההודעה שלו ותשים שם FPA רק ליתר ביטחון!
    אם כבר אני עורך בשביל השעשוע אני שם תמונה של בר רפאלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    אל תדאג, אם MP יהיה אפשרות באותו הזמן אז אין הרבה סיכויים שאני אקנה משהו אחר. אבל יש לי הרגשה שהמשחק לא יגיע השנה, כמו שאר המשחקים שאני מצפה להם.

כמו ש-SPM היה הדבר היחיד הטוב מאז זלדה, נראה לי ש-RE WII יהיה הדבר היחיד הטוב שהולך להגיע בזמן הקרוב. אז נאלץ להסתפק בו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    F.P ונדב חחחחחחח קרועים אתם.

ג'ימס, אתה תקנה משחק בכל מחיר, רק משום שאין אלטרנטיבה יותר איכותית? אני אזכיר לך שהמשחקים האלה עולים כסף. לא למדת מהניסיון שלך עם רד סטיל, אה?

שיחקת בפייפר מריו? לא זכור לי שקראתי כאן דעה שלך על המשחק. בכל מקרה, אשמח לקרוא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    F.P ונדב חחחחחחח קרועים אתם.

ג'ימס, אתה תקנה משחק בכל מחיר, רק משום שאין אלטרנטיבה יותר איכותית? אני אזכיר לך שהמשחקים האלה עולים כסף. לא למדת מהניסיון שלך עם רד סטיל, אה?

שיחקת בפייפר מריו? לא זכור לי שקראתי כאן דעה שלך על המשחק. בכל מקרה, אשמח לקרוא.
    אני זוכר שהוא אמר ש-SPM הוא משחק שמרגיש ארוך מדי. בינתיים אני באמצע המשחק, ולא מפסיק להנות ממנו (בגלל המשחקיות הכיפית אני לשם שינוי יותר מתעניין במשחק מאשר בעלילה).

נב. דווקא אני מוציא את החידות במשחק די מעניינות, ולא ממש מה ש-GT תיארו. כלומר אם אתה תקוע כדאי לעבור לתלת מימד (בעולם הראשון אפילו יש דמות שאומרת שאם אתה בצרות, תעבור ל-3D, אם אתה תקוע, תעבור ל-3D וכו'), אבל עם המעבר לתלת מימד לא תמיד תמצא את מה שאתה מחפש, ואפילו אם כן, זה לא תמיד יהיה קל.

עוד מעבר לזה, אני חושב שזה שהם נתנו רק למריו את היכולת הזו, זה דבר שמאזן את המשחק במקום "לדפוק אותנו ולאלץ אותנו לשחק עם מריו כל הזמן!". אם הם היו נותנים את זה גם לדמויות האחרות אז לא היתה תכלית לשחק עם מריו אלא אם כן הם היו דוחפים עוד איזו יכולת אחת מיותרת לתוך הגרון שלך כמו שהם עושים עם הפיקסלים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה