תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    החוזים של האוריג'ינלים של ECW הולכים להגמר בקרוב ולא נראה שהם הולכים לחדש אותם.

גם רוב קונוואי שוחחר מהWWE. למי שזוכר,לפני כמה חודשים,וינס פיטר אותו בRAW אבל זה היה וורק. הוא המשיך לעבוד בקרבות חושך ובOVW,אתמול הוא פוטר רשמית.

2 קולד סקורפיו ששוחרר מהWWE אתמול כבר חתום להופעת רסלינג שבוע הבא,בארגון הבית שלו.

המופע הבא של בי"ס להאבקות של קינג בוקר יתקיים ביום רביעי,ה30 למאי. עוד לא ידוע מי מכוכבי הWWE הולכים להשתתף שם.

נדמה כי עכשיו קאלי הולך "להשאיר" אצלו את חגורת הWWE עד שג'ון סינה ינצח אותו. בסוף ההאוס שואו שהתקיים אתמול,קאלי יצא מהאולם עם החגורה על כתפיו.

יכול להיות שבJD ריי מיסטריו יגרום לוינס,לשיין ולאומאגה להפסיד את הקרב שלהם ובכך יפתח ביניהם את הפיוד רשמית.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    תודה על החדשות אחי.
    בלי קשר, יש לי כמה שאלות:
    1) 2 קולד סקורפיו שוחרר, מה עם צ'אק פאלומבו?
    2) בשלוש השנים האחרונות JBL היה במיינאיבנט של JD, מה יהיה השנה?
    3) ידוע לך מה יהיה הפיוד הבא של אדג'?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    1היו שמועות שהוא חוזר אבל כרגע לא התקדם שום דבר.
    2)באטיסטה נגד אדג.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    החדשות על ריי נשמעות הגיוניות ביותר. אבל זה עדיין קשה להאמין שבגלל מישהו כמוהו לאשלי יזכה בתואר בחזרה. מה? הוא יעשה לשלושתם הורקנרנה? אווווו, מפחיד. הוא לא יכול להעיף את שיין מהזירה בכוחות עצמו אז את וינס ואומגה עוד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי dxxx
    1היו שמועות שהוא חוזר אבל כרגע לא התקדם שום דבר.
    2)באטיסטה נגד אדג.
    לא הבנת אותי, התכוונתי מה הפיוד הבא אחרי בטיסטה (דווקא פיוד לא רע אבל נראה לי שיכלו לעשות טובים יותר).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נראה לי שעוד טיפה מוקדם מדי לדעת... או שבטיסטה יהיה מן פיוד מעבר. אני לא מאמין שזה מה שיהיה.
    שתף ב-Google+

הרשמה