תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    איזה ספרים של מו"ד נמצאים עכשיו בתרגום?
    ומתי הם יצאו בערך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בושה שעוד לא ענו לך!
    כעת נענה: כרגע בתרגום (למעשה עריכה) ספר החוקים לשחקן 2, ובניחוש גס אגיד שיצא בחצי השני של הקיץ. המדריך השלם להרפתקן נמצא כבר בהדפסה, בטח יגיע כבר בתוך כמה שבועות קצרים.
    שתף ב-Google+

תודה באמת חיכיתי די הרבה זמן חחח בכל מקרה אני מחכה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    המדריך השלם להרפתקן נמצא כבר בהדפסה, בטח יגיע כבר בתוך כמה שבועות קצרים.
    כמה שבועות??? לא אמרתם שהוא יוצא עד סוף החודש? (זה אומר שבועיים, ו"שבועות" מרמז על יותר מזה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    האמת שפשוט אין לי מושג, אני לא כ"כ (אני רק השליח!). כתבתי שבועות כי זאת הגדרה לא מתחייבת במיוחד - אני רק יודע שהוא בהדפסה כבר כמה זמן, וש(כמובן) יש בעיות עם בית הדפוס, מה שעיכב את זה בינתיים. סביר מאוד להניח שהוא יהיה עד סוף החודש, כן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הבעיה עם בתי הדפוס בימים האלו הוא שיש לנו את שבוע הספר בתחילת יוני, וכל בתי הדפוס תפוסים מפה ועד להודעה חדשה בימים האלו. אם יוצא ספר של כ"כ בימים האלו והוא בתוך בתי הדפוס, אז תדעו שיונתן ערף ראשים בדרך כדי שהספר הזה ייצא, כי רק ידיעות, מעריב, זב"מ ושות' מוציאים ספרים בימים האלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    למעשה, הייתה התחייבות לספק את הספר עד 28/5. ככל הנראה, יהיה עיכוב קל של כמה ימים. אני מקווה שהעיכוב יהיה 2-3 ימים, לא יותר.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הרשמה