תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    ...מאנימה וסרטי אקשן שחייבים לישם במ"ת!
    לצורכי מחקר וכתיבה עתידיים, הבא נכין רשימה.
    א. רצוי לציין את מקור הטכניקה.
    ב. אם כבר יושם, לצין איפה ואם אתם אוהבים את הישום, או חושב שהוא צריך שיפור וכדומה.

=====

1. לנוע מהר יותר מהעין, כך שנראה כאילו השתגרת ממקום למקום (צעד הבזק/תנועה מהדהדת/מסך מעופף מבליץ).
    2. בהמשך ל-1, להתחמק מהתקפה כל כך מהר, שנראה לרגע כאילו אתה בשני מקומות בבת אחת (DBZ, מטריקס).
    3. לנוע אל מאחורי היריב, כמו היית הצל שלו, כך שהוא לא יוכל להגיב למתקפה הבאה שלך ("ריקוד צל העלים", רוק לי, נארוטו).
    4. להשליך נשק הטלה אשר בצל שלו מוסתר נשק שני, כך שהיריב לא מסוגל לראות אותו (נארוטו, קרב ראשון נגד זאבוזה).
    5. תנועת חיתוך עם חרב שיוצרת גל הדף של אנרגיה (בליץ, אינויאשה).
    6. להכות באדמה באגרוף ולרסק מספר מטרים מרובעים (הרבה, לאחרונה נארוטו).
    7. לנוע על כל משטח בכל צורה (על גגות, קירות).
    8. לנוע בשיווי משקל מושלם על כל משטח, לא משנה רוחבו; מכיר יישום של הנשגבים עם צ'ארם של אתלטיקה, אאל"ט.
    9. לצפות את המהלכים הפיזיים של היריב ולהיות מסוגל להגיב להם (שרינגאן דוגמה הכי טובה).
    10. לחוש בנוכחות של אנשים סביבך, במיוחד אם הם בעלי יכולות מיוחדות (DBZ, בליץ).

נגמר לי המומנטום, הייתי בטוח שחשבתי על עוד.
    אם משהו שאני/מישהו אחר כתב יושם, אנא האירו את עינינו.
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

לדקור עם חץ (שר הטבעות)

וחוץ מזה אפשר את כל הטכניקות שיש little fighter הם בעצם מאוד קלאסיות (ברובן) ואפש להשתמש בהן. כמו להרביץ עם הקשת גלי אנרגיה עם החרב אגורף תוך כדי קפיצה מסובבת וכו'
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ראסנגאן ^_^
    אתם יודעים, שמתי לב שאין יותר מידי תעצומות של שליטה מוחית/הפנוט - כן, אין הרבה מה לעשות בתחום הזה, אבל בכל זאת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    12. להשליך עם שתי הידיים ענן שלם של סכיני הטלה\שוריקנים, במהירות מטורפת. (זוכר במעורפל מאנימה כלשהו, כנראה ישן למדי)
    13. להפוך לסופת להבים מסתחררת כל כך מהר עד שלא רואים את הפרטים של הדמות...
    14. שגם נעה בכל שדה הקרב כמו טורנדו (הבחור עם הכלבלב מנארוטו)
    15. תנועת חיתוך עם החרב שלא יוצרת גל הדף של אנרגיה, אלא חותכת משהו מרחוק - בדרך כלל עץ או קיר. (נארוטו, מה-שמה מכפר החול עשתה את זה פעם)
    16. לרוץ על הראשים של קהל שלם\על קצה חניתות של צבא\על קני במבוק (הצעה שהועלתה בספר של הנשגבים, וגם קטע מתוך משחק PS2 =) )
    17. הצלפה בשתי שרשראות (god of war)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    לרוץ על הראשים של קהל שלם\על קצה חניתות של צבא\על קני במבוק (הצעה שהועלתה בספר של הנשגבים, וגם קטע מתוך משחק PS2 =) )
    וגם הרבה מקומות אחרים. לא נכנס תחת "לנוע בשיווי משקל מושלם על כל שטח"? אפשר לעשות את זה עם graceful crane stance, לא?

ההיא מנארוטו השתמשה במניפה, לא חרב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    וואו...הרבה פה רואים הרבה אנימות... מסתבר שבסופו של דבר האנימות הן סרטי האקשן הטובים ביותר...

18. לרוץ על קיר באמצע קרב עם אויב ולקפוץ מהקיר אל מעל האויב ואז שאתה באוויר בסוף הקפיצה מאחוריו לשסף לו את הגרון תוך כדי הקפיצה. עם לא הבנתם אני יבין אתכם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    האמת אני לא רואה הרבה אנימות אבל חברים שלי הציעו כמה טכניקות שהם אמרושהן מאנימות.
    19) איזשהו מחסוםשל מראות שהדמות שלך נעה בדיוק כמוך ומפעילה אותו כוח כך שלא תוכל לברוח, אני יישמתי את זה עם נשגבת שאול מכשפת תועבה שהיו לה מלבושים מלאים פנינים מפלדת נשמות שבתוכן יש רוחות רעבות ובתעצומה היא מסובבת את הפנינים סביב השחקנים וכל פעם שהם מנסים לצאת רוח רעבה מתממשת מהפנינה ודוחפת אותם אחורה. (אין לי מושג מאיפה הוא הביא את זה)
    20) אותו חבר גם נתן לי שיטה של לדרוך על צל של מישהו וככה לשתק אותו (הוא אמר שזה מיו יו משהו)
    21) כמובן לעמוד ליריב על הנשק (קרה בכל כך הרבה מקומות)
    22) לאכול כל מיני כלי מתכת ושהם יהפכו לידיים שלך (אנימה שמבוססת רק על זה איטמן)
    23) העברת ברק דרך מערכת העצבים שלך וכיוונו למקום אחר (נראה לי מאווטאר)
    24) זריקת חרב קפולת להב בסיבוב כך שתיראה כמו שוריקאן ענק (לא זוכר מאיפה)

זהו לבינתיים
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    25. תפיסת חיצים ונשקי הטלה וזריקתם חזרה (לא זוכר מאיפה)
    26. שכפול (נארוטו וכל מיני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    1) לחתוך תשע פעמים עם החרב, פעם מכל כיוון (שמאל, ימין, למעלה, למטה ואלכסונים) ופעם אחת ישר קדימה, ולחתוך אותם כל כך מהר שזה נראה למתבונן כאילו גידלת תשע זוגות ידיים ותקפת, כך שאי אפשר להתחמק מההתקפה. (Kenshin)
    2) לחבוט פעמיים מהר מהעין, כך שהמכה הראשונה פוגעת ביציבות הגוף והשניה נתקלת באפס התנגדות (מכה חודרת soak, קנשין גם כן).
    3) לשפשף את החרב שלך עם צור, כך ששומנם של מאות האנשים שכבר הרגת ידלק ויתן לך חרב בוערת לכמה שניות, והי, זה לא קסום, זה כימי! (קנשין)

יש עוד באמת עשרות על גבי עשרות מהאנימה הנהדרת הזו, אני ממליץ לכל חובב אקסלטד לראות את Rouroni Kenshin: Wandering Samurai, היא מלאה ברעיונות סטאנטים ממש ממש מגניבים, והם אפילו \מסבירים\ חלק מההתקפות כך שתוכלו לתאר במגניבות יתרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אני בעד "טכניקת נקודת השבירה" Breaking point technique מראנמה:
    אתה מוצא את הנקודה החלשה בכל חפץ דומם, ויכול לנתץ אותו בנעיצת אצבע מדויקת.
    לא פועל על יצורים חיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    נכתב במקור על ידי thog
    האמת אני לא רואה הרבה אנימות אבל חברים שלי הציעו כמה טכניקות שהם אמרושהן מאנימות.
    19) איזשהו מחסוםשל מראות שהדמות שלך נעה בדיוק כמוך ומפעילה אותו כוח כך שלא תוכל לברוח, אני יישמתי את זה עם נשגבת שאול מכשפת תועבה שהיו לה מלבושים מלאים פנינים מפלדת נשמות שבתוכן יש רוחות רעבות ובתעצומה היא מסובבת את הפנינים סביב השחקנים וכל פעם שהם מנסים לצאת רוח רעבה מתממשת מהפנינה ודוחפת אותם אחורה. (אין לי מושג מאיפה הוא הביא את זה)
    20) אותו חבר גם נתן לי שיטה של לדרוך על צל של מישהו וככה לשתק אותו (הוא אמר שזה מיו יו משהו)
    21) כמובן לעמוד ליריב על הנשק (קרה בכל כך הרבה מקומות)
    22) לאכול כל מיני כלי מתכת ושהם יהפכו לידיים שלך (אנימה שמבוססת רק על זה איטמן)
    23) העברת ברק דרך מערכת העצבים שלך וכיוונו למקום אחר (נראה לי מאווטאר)
    24) זריקת חרב קפולת להב בסיבוב כך שתיראה כמו שוריקאן ענק (לא זוכר מאיפה)

זהו לבינתיים
    23. היה בנארוטו, בקרב הסאנין המשולש (איזה משפט מפגר, אם מתרגמים אותו זה "קרב השלושה המשולש").
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    24) לקחת סכין ופטיש, לזרוק קודם את הסכין, אחר כך את הפטיש.
    הסכין פוגע ביריב, הפטיש דופק את הסכין פנימה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    על מה מדובר???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    עיר
    צורן
    אתה קותב בסדר?!?!?!?!?!?!?!?!?!?? יש שם רק 10!!!!!!!!!!!!
    מתן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    זריקת נשק הטלה חד להצמדת היריב לקיר (המון מקומות)
    טרומפלדור אף פעם לא אמר "טוב למות בעד ארצינו" הוא קילל ברוסית
    "לך לנמלה עצל למד דריכה וחכם" שונה לילדים מ-לך לנמלה עצל למד דריכה ושב בצל"
    אם תרצו אין זו אגדה זה בעצם פרסומת של כדור של אדידס
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    כניראה לא הבנת שלא יעבדו עליכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אייסל, אני מציע שתוסיף את מה שנראה לך לרשימה אחת בהודעה הראשונה שלך במקום לבקש שכל אחד ירשום. יותר פשוט.
    שתף ב-Google+

הרשמה