תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    http://www.ipetitions.com/petition/museisrael

בימים האחרונים נאמר מסולן להקת מיוז (מאט בלאמי) בכבודו ובעצמו שהלהקה מתכוונת להגיע לישראל ונמצאת במגעים כדי להגיע לארץ כבר זמן רב.
    הבעיה היא שהמגעים לא זזים אז במועדון המעריצים של הלהקה בישראל החלטנו לפתוח בעצומה להבאתם לארץ.

כן עצומות לא עוזרות בדרך כלל אבל יש לנו כתובות אימיילים של כל האנשים הנכונים (אמרגנים, סוכנים והלהקה בעצמה) לשלוח להם את העצומה.
    הבעיה היא שאנחנו צריכים להשיג לפחות 3000 חתימות

גם אם אתם לא אוהבים את הלהקה בבקשה קחו 2 שניות ותחתמו וגם תעבירו הלאה אם אתם יכולים...

http://www.ipetitions.com/petition/museisrael
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    מה זה הלהקה הזאת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אההה!!!
    בואו לארץ!!!
    הלהקה הכי טובה, אין מה לעשות, חולה על מיוז.
    בעיה: יש שם משהו עם כסף, מה אני אמור לעשות אם אני סתם רוצה שהם יבואו בלי כל החרטה הזה?
    לא משנה, ראיתי שזה לא חובה.
    תחתמו, אנשים!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    חתמתי......
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אני חושב שאחד מהמנהלים חייב להעביר את הדיון הזה לפורום שהוא קצת יותר שוקק חיים. בכל זאת, יש אנשים שזה חשוב להם ויכול להיות שהם אפילו לא יודעים על האפשרות שמיוז יכולים להגיע לארץ רק בזכות איזו הצבעה קטנה. אז בבקשה, לטיפולכם. חוץ מזה אפשר לפתוח את הדיון הזה בלי קשר גם בפורום אחר. בעצם אני אשאל שאלה מדוייקת יותר: יש אפשרות להכפיל את הדיון שיופיע בשני פורומים בו זמנית? אם כן זה יכול להועיל. ואם לא אני מקווה שזה שווה שהערתי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    מודיעין
    אני חותם!

When I die I want to go peacefully in my sleep, like my Grandfather did, not screeming like the passengers in his car.
    שתף ב-Google+

הרשמה