תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    הדיסק שלי שרוט, אבל ממש ממש שרוט. אני לא יכול להתקין איתו את המשחק, אז אני מתקין עם דיסק של חבר שלי. עד עכשיו יכלתי להיכנס למשחק איתו, אבל עכשיו זה עושה לי את התמונה הזאת של סטרייק עם ה EA, אחרי שלוחצים על האייקון של BF2, וזה פשוט נתקע על זה. אני לא יכול להיכנס למשחק.
    לפני כמה זמן שאלתי שאלה דומה, ומישהו הביא אתר, הורדתי ממנו No CD Crack וזה הרס לי תמשחק, עד שפירמטנו גם מסיבות אחרות. מישהו אולי יכול לומר לי עם אפשר דרך ה DAEMON TOOL להפעיל? איזה קובץ צריך לשים שם כדי שזה יחשוב שיש דיסק?? את הדיסק עצמו אי אפשר להגיד לו לשים, כי זה פותח לי את התיקייה עצמה.

תודה מראש

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    09.03.2007
    עיר
    פתח תקוה
    עכשיו בדקתי ב www.gamecopyworld.com יש שם no cd/ fixed exe. תראה אולי
    זה יעזור.
    KILL NORTHDESERT! SAVE A TREE

הצטרף בתאריך
    01.04.2007
    עיר
    קציר
    הנה לך קישור לקובץ של minimage של ה-DVD, טען אותו עם daemontools עובד בדוק כבר מעל שנה.

עם האתר קצת מבלבל אז הקובץ הוא: Battlefield 2 [ALL] No-DVD/Fixed Image #2

2.5 מגה

שמור את שני הקבצים בתקייה נפרדת!
    -=In Trance I trust=-

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    ישששש תודה רבה גבר!! מצאתי את הקובץ שצריך לפתוח עם הDEAMON!! לא עושה לי בעיות (בנתיים, אני מקווה שזה יפעל רגיל לעורך כל הדרך ושה PB לא יעיף אותי!! תודההההה מי שצריך תקובץ אני אשלח לו במייל!

SERJO, התכוונתי תודה לראשון, אבל מה שאתה מדבר עליו זה בול מה שאני מצאתי!! אז טוב לדעת שזה בטוח פועל!! תודה רבה אחי!!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    כמה אנשים פה הייתה להם תבעיה הזו של דיסק שרוט...

מה נסגר לא יכולים לקנות נרתיק
    עטיפות ?
    50 ב15 שקל בקרביץ ...
    נאור, מנהל תחום הפאבליק וקלאב - קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    עיר
    אשדוד
    אחי אתה צריך
    no cd
    אני לא בטוח שאפשר לפרסם פירטיות ......
    IDF-IN My SoUl