תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    טוב למעשה עברתי 600 הודעות אבל בקטנה.

טוב אין פינת ד"שים, רציתי סתם לכתוב טיפה על מצב הקהילה כרגע לפי ראות עיניי.
    אוקיי אני כמוביל ההודעות בפורום הזה רואה את הקהילה הולכת ודועכת מיום ליום, מ-70 אנשים בערוץ אנחנו מגיעים ל-50 ובימים רעים ל-40 ומטה.

תראו זה לא שאני בא בהאשמות לאף אחד אבל לעזעזל משהו צריך להעשות, עוד מעט מגיע החופש הגדול (לרובנו *אהמ* אלעד *אהמ*) ואף אחד לא יוזם שום טורניר, לאף אחד אין איזושהיא שאיפה שיהיה פה משהו גדול שירים מחדש את הקהילה ופתאום משום מקום אולי 3-4 קלאנים חדשים יצוצו פה וכשרונות ייתגלו.

גם בעיית הצ'יטרים שעולה וגואה פה בארץ ממש מעצבנת אותי אישית, חבל שאנשים הורסים משחק כזה יפה, למשל היום אני ודורון בדקנו את התמונות מהקופסא של השרתים של vGames והרי ופלא לפחות 50 תמונות יצאו שחורות וב-20 מהן נראו בבירור צ'יטים. לא סתם שהאנשים האלה הורסים את המשחק הזה הם גם גורמים לילדים אחרים לא לשחק ב-ET ולהמשיך לגרום למצב של גרעון בשחקנים.

משהו לטובה שאני רוצה לומר, זה כמובן הנבחרת המצויינת שלנו, עם הרבה רצון ואימונים הם יכולים להשיג תוצאות מצויינות, בהצלחה לכם.

הנושא מוקדש לדורון המגניב שיוצא כל יום לשחק כדורגל, לאנדריי לאלי ולגיא שמנקנקים אותי במשחק מכות סטייל ליטל פייטר ולכל שאר בריוני הצעצוע שהולכים להביא לי מכות בלאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    בני תגיד לי מה אני חייב לקקרוא את כל זה בגלל שהגעת ל600 ? :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    מזל טוב.

ומה אתה בלחץ יש עוד איזה חודשיים, בטח וויפר יאלתר משהו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006