תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 114
    הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    ירושלים
    באמת שאני לא רוצה לגרום למלחמה מיותרת
    אבל אני רוצה שבאמת תגידו לי מה כל כך אהבתם בקונסולה הזאת?
    למה היא עושה לכם את זה?
    אני אישית מחזיק את שלושת הקונסולות החדשות.
    ואני רוצה לומר לכם שאחרי שרואים את ה-PS3 והאקס בוקס 360
    אי אפשר לשחק ב-WII
    שקניתי אותה התלהבתי
    אבל לאחר שראיתי על מה מדובר
    לא הבנתי על מה כל המהומה
    כולה גיימקיוב בצורה שונה.
    אלא שמתלהבים ממנה ואני רואה מלא אנשים בפורומים שונים
    שאומרים שזה אחלה קונסולה.
    יש לי 3 שאלות לאותם אנשים
    1.ראית פעם PS3 או 360 בפעולה או שסתם החלטתם שה-WII הכי טוב?
    2.אם ראית ,מה ראית?,אלו משחקים על ה-PS3 או על ה-360?
    3.אם ראית ובאמת שזה לא עשה לך כלום(מה שלא נראה לי הגיוני בכלל)למה WII?
    גיימר זה לא דת זו דרך חיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    כפר סבא
    מסכים איתך לגמרי, Wii זה גיימקיוב עם שלט מוזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני בעל ווי.

ראיתי את המשחק הכי טוב ל-360, גירס אוף וור, ובאמת התרשמתי. התלהבתי גם מ-BLP ל-PS3. אבל אני באמת לא מבין מדוע זה סותר. אני מתלהב מהווי בגלל סיבה שונה לחלוטין שלא קשורה לחומרה חזקה.

לפי דבריך, טעית שקנית את הווי, אתה לא מחפש את המטרה המוצהרת של הווי. זה לגיטימי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני ראיתי משחקים ל-360, ומאוד התלהבתי (ואני גם הייתי קונה אחד[לא במקום הווי], אבל אני מחכה שהם יוציאו את הגרסה הקרה יותר [ואולי גם זולה יותר, אבל לא לזה אני מחכה]), אבל אני לא קניתי את הווי בשביל גרפיקה מטורפת מפוצצת ראשים. קניתי את הווי משום שראיתי את הפוטנציאל, ולא יכולתי שלא להתלהב ממנו.

ואחרי ששחקתי בווי ספורטס (כבר אחרי שקניתי את המכשיר) הבנתי שבחרתי באופציה הנכונה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    אני משחק עם הידיים, לא עם העיניים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    כנראה שגדלת עם כפית זהב בפה ובגלל
    זה אתה לא יודע להעריך גם את
    הדברים הקטנים והטובים של החיים!!!

לא יאמן... רק בגללך החלטתי להירשם לאתר, רק כדי להגיב ל...
    הודעה המתנשאת שלך!!!
    (ולהבא תכתוב בגודל רגיל, אתה לא יותר מיוחד מאף אחד פה... חוצפן)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    שיחקתי בגירס אוף וואר ובפרקט דארק וגירס אוף וור יותר טוב מכל משחק שיצא לווי(בינתיים וחץ מזלדה כמובן...)אבל עדיין הווי מהנה.
    בישבילי ווי ספוקט וכל המשחקים האלה הם כמו איזה שיר עם קצב מטורף וכיפי זה לא איזה יצירת אומנות אבל הוא פשוט כיפי .
    ככה שבינתיים הווי לא הגיע לרמה של האקס בוקס(צריך לזכור שנה ראשונה)אבל אני בטוח שיצאו הארד קור היא תיהיה יותר טובה....ממממממ מטרויד....
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    0866-9669-7894-0660-ווייייייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי PTii
    אני משחק עם הידיים, לא עם העיניים.
    זאת אומרת ש-OoT שיחקת עם העיניים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אף אחד לא שלל את העובדה שגם ה-360 טובה, להפך, היא מעולה
    אם היה כסף הייתי קונה גם Wii וגם 360 אבל בנסיבות הללו... (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    זאת אומרת ש-OoT שיחקת עם העיניים?
    הא? לא הבנת אותי.
    החשיבות היא בגיימפליי ואחריו אני הולך ועושה את הבחירות שלי

טכנית, OOT שיחקתי אם האצבעות, אבל אנחנו לא קטנוניים נכון?

נ.ב.
    למה אני משתמש עצבני?! מה לעזאזל זה אומר??? כוס*** @@#%@[email protected]/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    אני ראיתי משחקים ל-360, ומאוד התלהבתי (ואני גם הייתי קונה אחד[לא במקום הווי], אבל אני מחכה שהם יוציאו את הגרסה הקרה יותר [ואולי גם זולה יותר, אבל לא לזה אני מחכה]), אבל אני לא קניתי את הווי בשביל גרפיקה מטורפת מפוצצת ראשים. קניתי את הווי משום שראיתי את הפוטנציאל, ולא יכולתי שלא להתלהב ממנו.

ואחרי ששחקתי בווי ספורטס (כבר אחרי שקניתי את המכשיר) הבנתי שבחרתי באופציה הנכונה.
    באמת? גם אתה מרגיש כך בקשר לווי? עזוב, הם לא רוצים להבין את מה שאנחנו טוענים, זה הרי יוציא את העוקץ מהדברים שלהם, הרי על מה יתווכחו אתנו וישכנעו אותנו שזו חרא קונסולה? הם טוחנים מים, מנסים לשכנע אותנו שיש למשחקים שלה חרא של גרפיקה, למרות שאפילו בעיננו זה לא סוד.

כפי ש-PT אמר יפה, אנחנו משחקים עם הידיים, לא עם העיניים. ושהם ילעסו את זה טוב-טוב, אין להם בררה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    באמת? גם אתה מרגיש כך בקשר לווי? עזוב, הם לא רוצים להבין את מה שאנחנו טוענים, זה הרי יוציא את העוקץ מהדברים שלהם, הרי על מה יתווכחו אתנו וישכנעו אותנו שזו חרא קונסולה? הם טוחנים מים, מנסים לשכנע אותנו שיש למשחקים שלה חרא של גרפיקה, למרות שאפילו בעיננו זה לא סוד.

כפי ש-PT אמר יפה, אנחנו משחקים עם הידיים, לא עם העיניים. ושהם ילעסו את זה טוב-טוב, אין להם בררה
    אני אישית מאוד נהנה מגרפיקה טובה, אבל כבר אמרתי אז זה בעבר, ואומר את זה שוב (לפחות 20 פעמים), אחרי 10 דקות של משחק אני כבר לא מסתכל על הגרפיקה משום שאני נכנס למשחק כל כך שאני בכלל לא חושב על זה.

רק במשחקים בהם יש הרבה קטעים של off time אני לוקח את הזמן להתפאל מהגרפיקה. אבל אפילו עם זה, הגרפיקה שהווי מסוגלת להוציא מספקת אותי (וגם התוכניות שלי לקנות את ה-360 הן לא בגלל הגרפיקה, אם שחכתי להזכיר את זה. הגרפיקה בה זו פונ' שאני מאוד התלהבתי ממנה, אבל אני יותר מתעניין במשחקים מסויימים מאוד בה, הגרפיקה זה רק eye candy ).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    F.P, בדיוק זה גם מה שאני אומר תמיד. אחרי שמתרגלים לגרפיקה, נשארים עם איך זה משוחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי PTii
    הא? לא הבנת אותי.
    החשיבות היא בגיימפליי ואחריו אני הולך ועושה את הבחירות שלי

טכנית, OOT שיחקתי אם האצבעות, אבל אנחנו לא קטנוניים נכון?

נ.ב.
    למה אני משתמש עצבני?! מה לעזאזל זה אומר??? כוס*** @@#%@[email protected]/
    הבנתי אותך. אתה אומר שמשחקי 360 ו-PS3 משחקים עם העיניים בעוד שמשחקי Wii משחקים עם הידיים... וכל זה בגלל הבקר המהפכני. ובהתחשב בעובדה שלא היה בקר מהפכני עד ה-Wii, אני משער שמשחקים כמו OoT גם שיחקת עם העיניים. ש-OoT היה לזונות גרפיקה והגיימפלי היה על הפנים. אם היה לך את Wii Sports באותה תקופה שיצא OoT, לא היית מסתכל לכיוון של OoT בכלל.

Metroid Prime? משחקים עם העיניים. Okami? משחקים עם העיניים. SotC? משחקים עם העיניים.

גיימפלי הוא לא הדבר שהכי חשוב לך. אחרת היית קונה 360 או שהיית מחכה ליום של-Wii תהיה כמות של משחקים שהגיימפלי שלהם יהיה יותר טוב מהמשחקים על ה-360. אתה פשוט סומך על נינטנדו שהיום הזה גם יגיע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    ירושלים
    בקשר לשלט של ה-WII
    אני מסכים איתכם באמת מגניב וקול
    אין מה לומר
    אבל אתם מסתדרים איתו בכל משחק?
    נגיד ב-CALL OF DUTY 3
    לא מציקה לכם השליטה קצת?
    אפילו בשלט של הפלייסטיישן 3
    זה לפעמים מעצבן
    כל החיישני תנועה האלא.
    ולגבי הגרפיקה
    אני גיימר בנשמה
    גרפיקה זה אחד הסמים הקשים של הגיימר.
    כל משחק שיוצא על שלושת הקונסולות
    היתרון הוא ל-360 בגלל שאני יכול לשחק בדיסק צרוב.
    הכיף הגדול ביותר הוא על הפלייסטיישן 3
    כי חיבור HDMI באמת משפר את התמונה באיכות בלתי רגילה
    (תנסו לראות סרט בלוריי וה-DVD יגרום לכם לעיוורון)
    כן על הפלייסטיישן 3 רואים משחקים טוב יותר.
    וגם השלט שלו .
    ב-WII בדרך כלל אני משחק משחקים בלעדיים של נינטנדו
    פרט לזה ,שום משחק לא בא בחשבון
    גיימר זה לא דת זו דרך חיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    הבנתי אותך. אתה אומר שמשחקי 360 ו-PS3 משחקים עם העיניים בעוד שמשחקי Wii משחקים עם הידיים... וכל זה בגלל הבקר המהפכני. ובהתחשב בעובדה שלא היה בקר מהפכני עד ה-Wii, אני משער שמשחקים כמו OoT גם שיחקת עם העיניים. ש-OoT היה לזונות גרפיקה והגיימפלי היה על הפנים. אם היה לך את Wii Sports באותה תקופה שיצא OoT, לא היית מסתכל לכיוון של OoT בכלל.

Metroid Prime? משחקים עם העיניים. Okami? משחקים עם העיניים. SotC? משחקים עם העיניים.

גיימפלי הוא לא הדבר שהכי חשוב לך. אחרת היית קונה 360 או שהיית מחכה ליום של-Wii תהיה כמות של משחקים שהגיימפלי שלהם יהיה יותר טוב מהמשחקים על ה-360. אתה פשוט סומך על נינטנדו שהיום הזה גם יגיע.
    אתה רק מוכיח שאתה לא מבין למה התכוונתי.
    זה כל משחק על הווי הוא אוטומטית עם גיימפליי יותר טוב ממשחקי 360
    משחקים עם גיימפליי טוב היו קיימים הרבה לפני הווי ויהיו גם אחריו, אבל זאת לא הנקודה.
    הנקודה שניסיתי להעביר היא שאת הבחירה בקונסולה אני אישית עושה לפי איכות המשחקים,
    אני לא יודע מה איתך, אבל אצלי איכות נמדדת לפי רמת ה"כיף" שמעניק המשחק ולא איכות ההפקה שלו, לרוב גיימפליי טוב מספק כיף גדול יותר
    או בקיצור, גרפיקה (או לחילופין כח סוס) היא לא פאקטור בהחלטת קניה של קונסולה, אצלי לפחות.

אני רוצה להבהיר משהו פה, הלוואי שהיה לי 360 בנוסף לווי שלי שמשוטט לו בחורים שונים של רשות הדואר
    אבל מסתבר שה700 שקל שאני מרוויח בחודש לא מספיק כדי להחזיק 3 קונסלות (אני מכליל את הDS שאני כ"כ אוהב) ולהמשיך להנות מהחיים.
    מה גם שבינתיים אני לא אקח סיכון בלייבא 360 לארץ בגלל בעיות אמינות רבות שיש למכשיר.
    פס3 הוא לא פונקציה, אגב.

נ.ב.
    שלום_26, אתה מממן בעצמך את כל הפינוקים האלה?
    אני מסיק מהשם שלך שאתה למעשה בן 26, קצת מוזר לי לשמוע על סטודנט עם קונסולות בסך 1250$ וHDTV.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי shalom_26
    אני אישית מחזיק את שלושת הקונסולות החדשות.

אני רק לפני חודש קניתי PS2, אני מרגיש כל כך אולד פשיינד :un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    כנראה שאתה אוהב משחקי פעולה או תפקידים שבנתיים אין לווי ממש מה להציע..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz

שיחקת במאריו ולואיג'י לDS????אתה יודע שזה אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בחיים שלי....תשאל הרבה אנשים ששיחקו הם יגידו לך כמוני.
    הוא לא משתמש בשלט מהפכני או אפילו במסך מגע של הDS או אפילו בגראפיקה בת זונה.
    אבל המשחקיות בו מדהימה הסיפור מועבר בצורה מושלמת אתה נכנס למשחק דרך התמונה ודרך הסיפור.
    זה אחד המשחקים שלו צריך שליטה או גראפיקה הוא פשוט טוב.....וזה בגלל משחקיות מושלמת.
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    0866-9669-7894-0660-ווייייייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי shalom_26
    בקשר לשלט של ה-WII
    אני מסכים איתכם באמת מגניב וקול
    אין מה לומר
    אבל אתם מסתדרים איתו בכל משחק?
    נגיד ב-CALL OF DUTY 3
    לא מציקה לכם השליטה קצת?
    למה שזה יציק לי? לא קניתי את הווי בשבילו. ואתה מתבלבל בין סוג שליטה ליישום שליטה. הווי-מוט יכול להתאים מאוד ל-FPS, בתנאי שהמפתחת תדע איך לעשות זאת. נמתין למטרויד פריים 3 כדי להמשיך את הוויכוח, אם בכלל יהיה על מה להתווכח
    שתף ב-Google+

הרשמה