תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  לפני שהיו כוכבי WWE 2 -  א. תהיו על השם של ג´ון סינה ותלחצו ימינה – תראו קטע של סינה מסמאקדאון 2002 במסיבת ליל כל הקדושים ששם התחיל את גימיק הונילה אייס שלו.
  ב. תהיו על השם של כריס ג´ריקו ותלחצו ימינה – תראו קטע של ג´ריקו שמנסה לקבל את תואר הקרוזרוויט בWCW אבל אביו מפריע לו.


  האלק (הוגאן) עדיין שולט – הדי וי די הכפול  א. דיסק 1 – לכו לבחירת הפרקים ושם לדף השלישי. תלחצו על הבא ומיד תלחצו על למעלה. לאחר מכן תוכלו לבחור בלוגו של Hulk Still Rules. תלחצו אנטר ואז תוכלו לראות את הקליפ המקורי של השיר Real American.
  ב. דיסק 2 – לכו לתפריט האחרון. תהיו על Main Menu ואז תלחצו ימינה. לאחר מכן תוכלו לבחור בלוגו של Hulk Still Rules. לחצו אנטר ואז תוכלו לראות קליפ מTNT שבו מופיעים הוגאן וג´ין אוקרלנד.  WHAT?! – של סטיב אוסטין  א. בתפריט של הExtras - לכו ל WCW ותהיו על Flair for the Gold. תלחצו ימינה ותראו את הסגמנט - Flair for the Old מימי WCW.
  ב. בתפריט של הExtras - לכו ל WCW ותהיו על Stunning Steve Austin vs. Beautiful Bobby Eaton. תלחצו שמאלה ותוכלו לראות את אוסטין נותן סטאנר לצלם.
  ג. בתפריט של הExtras - לכו ל WWE ותהיו על Stone Cold drinks beer, rides chair down ramp. תלחצו ימינה ואז יתנגן קליפ שנקרא Whataburger.
  ד. לכו לתפריט ה Chapters – . שם תהיו על Austin´s Truck ותלחצו על ימינה. אז תראו סרט שבו אחיו של אוסטין מספר סיפור על הרכב של אוסטין.  The Rock ´Just Bring It´ – הדי וי די הכפול  א. דיסק 1 – לכו ל All The Extras ושם תהיו על NEXT. לחצו שמאלה פעמיים וקרב בין דה רוק לרוב ואן דאם מרו יתחיל להציג.
  ב. דיסק 2 – לכו ל Extras שם תעמדו על Rock cam וזה יפעיל את הקטע החבוי.  The Stone Cold Truth DVD–האמת של סטון קולד (סטיב אוסטין)  א. בתפריט של הExtras - לכו ל WCW ותהיו על Flair for the Gold. תלחצו ימינה ותראו את הסגמנט - Flair for the Old מימי WCW.
  ב. בתפריט של הExtras - לכו ל WCW ותהיו על Stunning Steve Austin vs. Beautiful Bobby Eaton. תלחצו שמאלה ותוכלו לראות את אוסטין נותן סטאנר לצלם.
  ג. בתפריט של הExtras - לכו ל WWE ותהיו על Stone Cold drinks beer, rides chair down ramp. תלחצו ימינה ואז יתנגן קליפ שנקרא Whataburger.
  ד. לכו לתפריט ה Chapters – . שם תהיו על Austin´s Truck ותלחצו על ימינה. אז תראו סרט שבו אחיו של אוסטין מספר סיפור על הרכב של אוסטין.
  * לא טעיתם, וגם אני לא טעיתי. אחרי בדיקה מדוייקת נמצא שהקטעים החבויים בדי וי די הזה זהים לחלוטין לקטים החבויים בדי וי די הקודם של אוסטין – WHAT?!.  Trish Stratus: 100% Stratusfaction– טריש סטראטוס  א. בתפריט Chapters תעמדו על diva fun ולחצו ימינה. תראו קטע של טריש שהייתה אחת ממנחי אקסס excess- ובו רואים את פרי סאטורן עם מופי (הסחבה) שר שיר.
  ב. בתפריט Extras תעמדו על house tour ותלחצו ימינה. תראו קטע של טריש צופה באחד הקרבות שלה.
  ג. בתפריט Extras תעמדו על Making of Trish Stratus: 100% Stratusfaction ותלחצו ימינה. תראו את הפיספוסים של צילומי הדי וי די של טריש.
  WWE 10th Anniversary of RAW – עשור לתוכנית ראו  א. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על RAW Retro Moments ולחצו שמאלה. תראו את אחת מההתחלות הישנות של ראו.
  ב. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על Interviews ולחצו שמאלה. תראו עוד אחת מההתחלות הישנות של ראו.
  ג. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על Extras ולחצו שמאלה. תראו את ההתחלה החדשה של ראו (חדשה יחסית לזמן צאת הדי וי די).
  ד. בתפריט הראשי (Main Menu) תבחרו ב Extras. לאחר מכן תעמדו על The Making of RAW on the roof ולחצו שמאלה. תראו את ההתחלה הראשונה ביותר של ראו.
  ה. מהתפריט הראשי (Main Menu) תבחרו ב RAW Retro Moments ושם תעמדו על Monday Night RAW Debut ולחצו ימינה. תראו עוד פתיח ישן של התוכנית ראו.
  ו. מהתפריט הראשי (Main Menu) תבחרו ב Chapters ותעמדו על Looked Good on Paper לחצו על שמאלה ותגיעו למסך שבו תוכלו לנווט בין גימיקים גרועים. השמועות אומרות שזו אחת מההפתעות הטובות ביותר שהיו בדי וי דיז של היאבקות. שווה לבדוק.  WWE Bloodbath: Wrestling´s Most Incredible Steel Cage Matches Double DVD Set– קרבות הכלוב המדהימים ביותר. הדי וי די הכפול  א. לכו לתפריט Chapters ושם תעמדו על Flair vs. Garvin match לחצו ימינה פעמיים ותראו עוד 3 דקות שנחתכו לאחר סיום הקרב.
  ב. לכו לתפריט ה Extras ותעמדו על Hart vs. Hart match לחצו ימינה פעמיים. תראו ראיון של אוון הארט לפני הקרב שלו נגד ברט. הראיון מתבצע באולם ריק בתוך כלוב ריק.


  WWE Chris Benoit Double DVD – הסיפור של כריס בנואה. די וי די כפול  א. לכו לתפריט ה Extras ותעמדו על ECW November 2 Remember. לחצו שמאלה. תראו פרומו מECW שבו בנואה מדבר על האק מאיירס, רון סימונס ואל סנואו. אורך הפרומו הוא כ 2 דקות.
  ב. לכו לתפריט ה Extras ותעמדו על vs. William Regal. תלחצו ימינה. תראו פרומו של כריס בנואה מה-WWE שנקרא: I am Chris Benoit.
  ג. לכו לתפריט ה Extras. לכו לעמוד האחרון. תעמדו על Back. לחצו ימינה פעמיים. יהיה ניתן לבחור בשן בפינה התחתונה. תבחרו בה ותשמעו מאביו של בנואה, איך הוא איבד את השן.


  WWE Classic Superstars - Hall of Fame Double DVD – היכל התהילה. די וי די כפול.  דיסק ראשון -
  א. לכו לתפריט ה Extras. לכו ל Pete Rose. תעמדו על Wrestlemania XVI. לחצו שמאלה. תראו פרסומת לנו מרסי 2002 שבה משתתפים פיט רוז וקיין.
  דיסק שני -
  א. לכו לתפריט ה Extras. לכו ל Bobby Heenan. תעמדו על Busch Gardens. לחצו ימינה. תשמעו את בובי הינן מסביר איך Weasel הפך לכינוי ומה דעתו על הכינוי הזה.
  ב. לכו לתפריט ה Extras. לכו ל Tito Santana & Greg Valentine. תעמדו על Greg Valentine vs. Tito Santana. תלחצו ימינה. תשמעו את גרג ולנטיין מספר איך הכינוי The Hammer הומצא.
  WWE Divas ´Desert Heat´ DVD  א. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על A Little Extra ותלחצו שמאלה. תראו את ההופעה של סטייסי קיבלר בראו לאחר שעזבה את סמאקדאון.
  ב. לכו לתפריט ה Extras. לכו לעמוד השני. תעמדו על Torrie vs Nidia ותלחצו שמאלה. תראו קטע של טורי מתוך מסע צילומים הולכת לתוך מסעדה שנמצאת על הסט ומבקשת סוכריה על מקל. במקום, מציעים לה בננה קפואה.
  ג. לכו לתפריט ה Extras. לכו לעמוד השלישי. תעמדו על Ivory Whips It Good. תלחצו שמאלה. תראו את אייבורי עושה חיקויי של בנות משמר המפרץ כשהן רצות על החוף.
  WWE Divas South of the Border DVD  א. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על Extras. לחצו ימינה פעמיים. תראו קטעים מצחיקים ופספוסים בצילומי הדי וי די.
  ב. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על LITA. לחצו פעמיים שמאלה. תשמעו את ליטה מספרת סיפור מצחיק על כך שהתקיפו אותה עטלפים.
  ג. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על MOLLY. לחצו ימינה. תראו קטע של מולי וגייל קים משחקות בקליעה למטרה על התמונה של טריש.
  ד. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על SABLE INVITATIONAL. תלחצו שמאלה. תראו את סייבל אומרת לטאז שההחלטה שלו בתחרות הביקיני הייתה שגויה ואז שופכת עליו מים.
  ה. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על STACY KIBBLER OUTSIDE THE RING. תלחצו ימינה. תראו קטע מרו שבו סטייסי ואוסטין שותים בירה ביחד.
  ו. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על STACY KIEBLER MAGAZINE COVER. תלחצו ימינה. תראו מתיחה שהבנות ניסו לעשות על צוות הצילום.  WWE Eddie Guerrero Double DVD - אדי גררו. הדי וי די הכפול.  דיסק 1 -
  א. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על AWA Superclash. לחצו שמאלה. תראו את הקטור גררו (אחיו של אדי) מדבר על הגובלדי גוקר.
  ב. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על ECW. לחצו שמאלה. תראו קטע וידאו על הפיוד בין אדי לדין מלנקו בECW.
  דיסק 2 -
  א. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על WWE Survivor Series. תלחצו פעמיים שמאלה. תראו וידאו לפני הקרב הזוגות המשולש בין בנואה ואנגל נגד לוס גררוס נגד אדג´ וריי מיסטריו.
  ב. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על No Way Out. תלחצו פעמיים שמאלה. תראו וידאו לפני הקרב של אדי וברוק לסנר.
  ג. לכו לתפריט ה Special Extras. תעמדו על Fighting for Honor. תלחצו שמאלה. תראו את אדי מדבר על הקרב הראשון שלו.
  ד. לכו לתפריט ה Special Extras. תעמדו על Injury. תלחצו פעמיים שמאלה. אדי ידבר על הקעקוע של הצלב שקועקע על ידו השמאלית.  WWE from the Vault: Shawn Michaels DVD– מהכספת: שון מייקלס  דיסק 1 -
  א. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על Be Ready. תלחצו שמאלה. תראו פרסומת של באדי רוז לדיאטת פלא.
  ב. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על Barbershop. תלחצו ימינה. תראו קטע מקונפידנשל על מייקלס.
  דיסק 2 -
  א. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על Photo Gallary. תלחצו שמאלה. תראו את הנאום של שון שבו הוא טוען שהוא איבד את החיוך.  WWE John Cena ´Word Life´ DVD– ג´ון סינה  א. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על The Chapters. לחצו ימינה. תראו פריסטייל של סינה על רסלמניה 20.
  ב. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על Main Menu ולחצו שמאלה. תראו וידאו שבו פונאקי מנסה לגבור על סינה במלחמת ראפ.
  ג. לכו לתפריט ה Extras. לכו לעמוד השני. תעמדו על Behind the Scenes: YJ Stringer Ad. לחצו ימינה. תראו את הפרסומת המקורית עם סינה לYJ Stinger.  WWE Mick Foley Greatest Hits & Misses Double DVD Set– מיק פולי  דיסק 1 -
  א. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על Cactus Jack vs. Chris Candido. לחצו ימינה פעמיים. תראו את הטיטאן טרון (וידאו הכניסה) של דוד לאב( Dude Love).
  ב. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על Main Menu. לחצו שמאלה פעמיים. תראו כמה קטעי וידאו של מיק פולי בגיל העשרה, מתאבק בהיאבקות בחצר האחורית (Backyard Wrestling).
  דיסק 2 -
  א. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על Mankind vs. Shawn Michaels. לחצו פעמיים שמאלה. תראו את הפרסומת של שף בויארדי מ1999 עם מיק פולי.
  ב. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על Birth of Mr. Socko. לחצו ימינה פעמיים. תראו את שרשרת קטעי הוידאו של טריפל אייץ´ – Have a bad day כשמידאון משחק את מנקינד.


  WWE Rey Mysterio DVD– ריי מיסטריו  א. לכו לתפריט ה Extras. לחצו שמאלה על כל אחד מ7 הקרבות ובכל פעם שתלחצו שמאלה על אחד מהם, תראו את כל 7 הפרומואים של ריי מיסטריו לקראת הגעתו ל WWE.
  ב. תיכנסו לתפריט ה Jump To It. תעמדו על Who´s That?. לחצו שמאלה. ריי ידבר על השיר שלו בדיסק של אנתולוגי.  WWE Survivor Series 2003 DVD– סדרת ההישרדות 2003.  א. לכו ל Matches Selections. תעמדו על team Bischoff vs. team Austin. לחצו שמאלה פעמיים. תראו קטע קצר שבו רופאים מטפלים במייקלס לאחר הקרב שלו.  WWE The Ultimate Ric Flair Collection 3-DVD Set – ריק פלייר האוסף! די וי די משולש.  דיסק 1 -
  א. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על Barry Windham: Keeping up with the Champ. לחצו ימינה. תראו פרומו של פלייר מ1985 שבו הוא מדבר על מאגנום טי.איי, ניקיטה קולוף, באדי לנדל וג´יימס ג´יי דילון.
  ב. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על Flair Cuts a Promo. לחצו שמאלה. תראו את הפרומו האבוד של פלייר שלעולם לא שודר מה31.8.1985. בפרומו זה, WCW מתחילה את השידור כביכול כאשר ריק פלייר עושה פרומו עם טוני ודייוויד כשהם מכריזים שפלייר הוכרז כאיש השנה עי עיתונאי הרסלינג הבין לאומיים (WPI) בניו יורק. פלייר מדבר על כל יריביו ואומר את כל שמותיהם. פייסים והילים. פרומו זה נחשב לאחד הטובים ביותר שלו.
  דיסק 2 -
  א. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על Home. לחצו ימינה. תראו את דייוויד קרוקט וריק פלייר לאחר הקמת הפור הורסמן, פוצעים את דאסטי רודס.
  ב. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על Day in Life of the Horsemen. לחצו שמאלה. תראו את פלייר בפרומו מיוני 1987 מדבר על ג´ים גארווין, הפריבירדס (Freebirds) ולארי בירד.
  דיסק 3 -
  א. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על Play. לחצו שמאלה. עכשיו תוכלו לבחור בלוגו של ה WWE. בחרו בו. תוכלו לראות פרומו של פלייר מ1987 שבו הוא מדבר על הרוד ווריורס, פריבירדס, ג´ים גארווין ופרשיוס.
  ב. לכו לתפריט ה Chapters. לכו ל Special Night in Greenville chapter section. לכו לתחתית ושם תבחרו בMenu. עכשיו תוכלו לבחור בבירה שבתמונה. תבחרו בה. תראו את וידאו הכניסה של פלייר.
  ג. לכו לתפריט ה Chapters. לכו ל Special Night in Greenville chapter section. תעמדו על The Final Nitro. לחצו שמאלה. תראו את המקור של ה WOOOOOOO. בנוסף תראו את על המתאבקים מנסים לחקות את זה כולל ג´רי לולר וג´ים רוס וגם אנשים שעובדים מאחורי הקלעים.


  WWE Unforgiven 2003 DVD – אנפורגיבן 2003  א. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על Matches. לחצו שמאלה ולאחר מכן למטה. תראו קליפ מוזיקלי (כנראה של האירוע).


  WWE WrestleMania XIX DVD – רסלמניה 19  דיסק 2 -
  א. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על The Rock vs. Stone Cold Steve Austin. לחצו ימינה. תראו קטע שבו רוקי מפריע לאוסטין לחלק חתימות במסיבת האקסס שלפני רסלמניה.
  WWE WrestleMania XX DVD – רסלמניה 20. די וי די משולש.  דיסק 2 -
  א. בתפריט הראשי (Main Menu) תעמדו על Extras. לחצו למטה. תראו וידאו של רסלמניה ריקול (קטעים נבחרים מקרבות בהיסטוריה של רסלמניה) שמציג את ביג ג´ון סטאד נגד אנדרה הענק מרסלמניה 1.
  ב. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על GENE OKERLUND PREMATCH INTERVIEW. לחצו ימינה. תראו עוד קטע מההיסטוריה של רסלמניה שמציג את הוגאן נגד אנדרה מרסלמניה 3.
  ג. לכו לתפריט ה Chapters. תעמדו על SHAWN MICHAELS vs. CHRIS BENOIT vs. TRIPLE H. לחצו ימינה. תראו קטע וידאו של שון נכנס לזירה מרסלמניה 12.
  ד. לכו לתפריט ה Extras. תעמדו על WRESTLEMANIA XX TV PROMO. לחצו על שמאלה פעמיים. תראו רסלמניה ריקול שבו ישנו הקרב של וינס נגד שיין מרסלמניה 17.
  דיסק 3 -
  א. לכו לתפריט Special Features menu. תעמדו על TRIVIA. לחצו שמאלה פעמיים. תראו רסלמניה ריקול של רוקי והוגאן מרסלמניה 18.
  ב. לכו לתפריט the Mania of Wrestlemania menu. תעמדו על THE PRODIGAL SON HAS RETURNED. לחצו שמאלה. תראו רסלמניה ריקול שמציג את הקרב בין שון מייקלס לריזור ראמון (קרב סולם) ברסלמניה 10.
  ג. לכו לתפריט Special Features menu. תבחרו ב Wrestlemania XX Gallery. תעמדו על FACTS. תלחצו שמאלה פעמיים. תראו רסלמניה ריקול של טריפל אייץ´ וג´ריקו מרסלמניה 18.
  ד. לכו לתפריט Special Features menu. תבחרו ב Wrestlemania XX Gallery. תבחרו ב Wrestlemania XIX תעמדו על RESULTS. לחצו שמאלה פעמיים. תראו רסלמניה ריקול של קורט אנגל נגד ברוק לסנר מרסלמניה 19.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  נשמע מגניב. כמו בנוסים במשחקים. חבל רק שאני לא משתמש ב-DVD שיש לי. אולי בהזדמנות...
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  לא הבנתי
  איפה צריך למצוא את כל זה?
  באתר כלשהו או במשחק או איפה?
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  יש סוגים שונים של DVD והקלטות בהפקת ה-wwe.
  כל הדיסקים האלה מכילים בתוכם בונוסים ששמה אתה יכול לראות משהו אקסטרא קטן שעוסק בנושא הדיסק. אתה יכול לראות את הדברים האלה רק אם יש לך את הדיסקים.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  חרא...
  תודה
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  בבקשה .
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  בעידן של הורדות חינם אני לא רוא סיה כלשהי לקנות דיסק DVD אבל תודה על הכתבה בכל מקרה.

  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  22.02.2007
  הודעות
  6,372
  תודה אחלה DVD'S
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  יש לך אותם? או חלק מהם?
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  22.02.2007
  הודעות
  6,372
  ________ למי לי???
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  כן. ולמה אתה שם קו תחתון ארוך כמעט בכל הודעה שלך?
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  24.05.2007
  הודעות
  1
  מגניב תודה
  שתף ב-Google+

הרשמה