תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    כמו שכולם יודעים הWWE סובל מפציעות רבות של כוכבים בזמן האחרון.
    בהתחלה קיבלתי את זה כבשורה שלילית, מה יקרה עכשיו שהמצב גם ככה לא מזהיר.
    פתאום ביום בהיר הגעתי למסקנה שזה בעצם הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לWWE.
    לא יהיה כבר מחזור פיודים! מחוסר ברירה יעלו כוכבים חדשים לדרגת מין איבניט, בנואה חייב לקבל שדרוג.
    באופן אירוני הWWE קיבלו מתנה והזדמנות להוכיח שלארגון הותיק יכול לזרום דם חדש שיעלה סטורי לין מרתקים יותר וייתן לנו הצופים חוויה מרתקת.
    גף ארדי אלוף עולם? כיום יש סיכוי לא רע שזה יקרה.

מה דעתכם על העניין?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    אני חושב (יודע) שמתאים לג'ף הארדי להיות אלוף העולם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    מצב קשה ומעצבן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אולי זה יפתח דלתות חדשות לאפר מידקרדרים. בכללי, ממש לא הייתה נחוצה הפציעה של טייקר. במיוחד לא במצב של אליפות עולם יחד עם זה שהוא לא הכי צעיר בעסק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    צריך לתת אליפויות לא לפי רייטינג אלא לפי כישוריי היאבקות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ממש לא. זה מה שהקהל רוצה. אבל שכחתי להדגיש זה מה שהקהל המבוגר רוצה כי הקהל הצעיר יותר רוצה לראות את מי שהוא אוהב אלופים ומה שמכניס לוינס יותר כסף, הוא עושה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    כן אבל בגלל שהם לא נותנים למתאבקים עם כישורים את האליפות אז המון אוהדים כבר לא אוהבים את ה WWE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אבל על כל מעריץ שלא אוהב את ה-wwe יש היום שמונה ילדים שכן אוהבים אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לג'ף מגיעה לפחות טיטל שוט אחת על התואר לא משנה משקל כבד או WWE קיצר זה מגיע לו
    בין אם יתנו לו לזכות זה מגיע לו, אחרי כל העבודה שהוא עשה וכ' עוד טיטל שוט אחד מגיע לו
    וזה בטוח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    טייטל שוט בטח מגיע לג'ף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    מסכים, יכול להיות שהכל בסוף ייצא לטובה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מצד אחד הפציעות האלה מנעו מחזור פיודים ועלייתם של אפר מידקארדרים להיות מיינאיבנטרים.
    אבל מהצד השלילי: לתוכניות יש מחסור חמור במיינאיבנטרים ומספר האפר מדקארדרים שיש פשוט לא מכסה על זה. טייקר שהיה אמור להיות אלוף למשך כמה חודשים טובים הפסיד אותה חודש אחרי מניה-אבל מצד שני, האם הפציעה שלו כזו חמורה? לא ראינו שום הודעה רשמית באתר של ה-wwe לכמה זמן הוא יעדר והם בטח היו מודיעים ממזמן ולכן אולי הוא יחזור אולי בקרוב מן המצופה? בכל מקרה אבידה גדולה. עכשיו גם בטח הרייטינג ירד דראסטית ב-Raw כי מה כבר יש לה להציע? קאלי נגד סינה? עד כמה שאני אוהב את סינה זה לא משתווה למה שסמאקדאון יכולים להציע-בטיסטה נגד אדג' נשמע לי כמו פיוד מצויין אם ישקיעו בו ואם טדג' לא יעשה ג'ובים לבטיסטה ומדי פעם הם יחליפו נצחונות-נשמע כמו משהו שווה לצפייה. בכל מקרה, בסיכום העניינים אני מניח שהדברים הרעים עולים על הטובים. הנה רשימה של המיינאיבנטרים שחסרים ב-wwe:
    טייקר, מיסטיריו, HHH, קנדי. אלה רק חלק ממי שנפצעו. וקשה. אני רק מקווה שהפציעה של שון היא חלק מסטוריליין ולא אמיתית אחרת Raw באמת תהיה במשבר. עד עכשיו העלייה היחידיה של אפר מידקארדרים שראיתי הייתה של אדג'. איך אתם מסכמים את המצב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    פיוד טוב בשבילי יהיה בנואה נגד אדג',או מאט הארדי נגד אדג'..
    אדג' בקרב,פתאום הארדי יוצא ודופק לו כיסא בראש,ואומר לו:"התגברתי על כך שגנבת לי את החברה,אבל עכשיו אני רוצה להכאיב לך,כמו שאתה הכאבת לי אז!"
    או משהו בסיגנון..
    נראה חתיכת פיוד טוב..
    בנואה נגד אדג' יהיה יותר פיוד של "בנואה-רוצה-לזכות-באליפות-שוב"..
    אני בטוח שיהיו קרבות מעולים..

אבל הWWE לא יעשו את זה,או לא,הם ידפקו את אדג' בפיוד עם מארק הנרי..
    מארק הנרי מכסח את אדג' כל שבוע,אבל בסוף אדג' תמיד יינצח..יהיה פיוד ממוחזר ולאוס..
    בטיסטה נגד אדג' יהיה די גרוע לדעתי..למען השם,מתי יעיפו את בטיסטה מתמונת האליפות?
    מה הוא עשה שמגיע לו לזכות באליפות שוב ושוב?

זה מה שאני חושב..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בטח נראה מעכשיו הגנות על תואר שמסתיימות בעיקר ב-DQ ואז נראה אלוף היל שפשוט יוצא מתאבק חרא מכל הסיפור הזה בזמן שהוא באמת לא. אבל אף אחד לא יכול לדעת. אני חושב שבטיסטה-אדג' יכול להיות אחלה פיוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    Screw Batista
    עכשיו זה הזמן של בנואה..
    תתנו את אליפות ארה"ב לMVP(הוא השתפר בזמן האחרון,הוא דווקא מתאבק בסדר גמור אחרי הכל)
    ותתנו פוש לבנואה..
    בנואה ידחוף את אדג' עד קצה היכולות שלו..אדג' יוכיח לכל המארקים שהוא מתאבק מעולה,ולא אחד שדוחף לאנשים אצבעות לעיניים,וכל קרבות שלו זה DQ..
    ובנואה אלוף עולם..
    כולם מרוויחים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מי אמר שהם יתנו לבנואה את התואר? מי אמר שכל ההגנות ל אדג' על התואר לא יגמרו ב-DQ? מי אמר שבנואה בכלל יכנס לפיוד עם אדג' על האליפות? אולי בנואה יכול לדחוף את אדג' עד גבול היכולת אבל מה לעשות שהבוקרים של היום זה לא הבוקרים של פעם? אני אומר שהסיכוי שתתרצה מהם הוא אחד למיליון. ואם בנואה כבר נכנס לתמונת אליפות העולם במשקל כבד אז בטיסטה צריך לרדת לתמונת אליפות ארה"ב. אני לא ממש בטוח לגבי MVP. אולי הוא השתפר, אבל הוא לא הכי מרשים אותי בזירה.
    לדעתי, כדי ששני המתאבקים, בטיסטה ו-MVP יחכימו צריך לשים את שניהם בפיוד והם יתרמו רבות לרמה אחד של השני בזירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אתה צודק ב100%..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אז לסיכום: פיוד של אדג' בנואה זה נדרש, וזה יהיה על הצד הטוב ביותר אם אדג' ישמור על התואר שלו בלי רמאויות כל פעם למרות שקשה להאמין שכזה דבר יקרה, או שבנואה יזכה בתואר בדרך דרמטית שתרגש אותנו בקרב טוב בדרך האולד-סקול. קשה להאמין שזה יקרה כי ה-wwe באמצע פיוד של בנואה-MVP אבל מי יודע? אולי הפציעות עשו להם טוויסט במוח ואנחנו רואים ניצני פריחה של היאבקות נורמלית. (להזכירכם אנחנו ראינו ניצוצות הארדקור ב-ECW של שבוע שעבר) ככה שאני חושב שיש למה לצפות. בכל מקרה, בטסיטה חייב לרדת מתמונת אליפות העולם ולהכנס לפיוד על MVP על ארה"ב על מנת לשפר את היכולות של שניהם. בתקווה שבטיסטה עד אז ישפר את יחסו לקהל ויזרוק לילדים שכל כך חיכו לפגוש אות איזה חיוך. אבל אתה יודע למה הוא לא נתן לילד את מפגש החלומות לו הוא ציפה? כי הוא היה מאוכזב וכעוס (ובמדק אני חייב לומק) שהקרב שלו על אליפות העולם במניה היה הקרב הרביעי בקארד. וזה למה? כי המטומטמים מ-ECW לא את איזור הכניסה לזירה שדרכו הם אמורים להכנס והיו דיוות בקרב הלאמברג'יל בין מלינה ואשלי שאירחו לאירוע. אז די אפשר להבין אותו במקרה הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    שוב,המעריצים שלו לא ראויים לכזה יחס..שלא יעשה טובה..שיגיד לוינס:"אני לא במצב רוח,אני לא בא"
    וינס לא באמת כזה מפגר..הוא לא יפטר אותו על זה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אין מה לעשות. אני מצדיק את בטיסטה במקרה הזה במאת האחוזים. הופחת מערכו בגלל טעויות של אחרים. ואולי הוא לא רצה לאכזב את וינס והיה חייב לבוא? ואולי הוא הוכרח לבוא ווינס גער בו-אם אתה לא בא אתה יודע מה יקרה...
    זה קל לשבת מהצד ולדבר עד כמה הם לא בסדר.
    שתף ב-Google+

הרשמה