תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    חיפה
    היי אני אור

אני מתמצא בכתיבה של שרתים בסביבת (unix (linux.
    אם יש קבוצה שעובדת/חושבת להתחיל לעבוד על משחק רשת ומחפשת מישהו שיכול לכתוב את הצד של השרת .. תרגישו חופשי להחזיר לי תשובה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אתה יכול לפרט קצת יותר על תחומי היכולת שלך ואיזה סוגי מפתחים אתה רוצה איתך בצוות?

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    עיר
    חיפה
    יש פה בפורום כבר דיון של הסטודיו http://tnw-studios.co.nr שמחפש מתכנתים טובים.

אתה יכול לפנות למסנג'ר שלי: [email protected]
    או למסנג'ר של טל: [email protected]

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    אתה יכול לפרט קצת יותר על תחומי היכולת שלך ואיזה סוגי מפתחים אתה רוצה איתך בצוות?
    אז ככה :
    אני יודע לכתוב קוד בשפות C, C++, Java.
    אני עובד כבר שנים בסביבת יוניקס (לינוקס) ומכיר את המערכת מרמת הקרנל ומעלה.
    מתמצא בתחומים הבאים :
    1. multi threading - מתאים למשחקים בזמן אמת שבהם אין לולאה שרצה פעם בנגיד שעה.
    2. מקורות מידע - עבודה מול בסיסי נתונים כמו mysql, postgres ו-unixODBC באופן כללי. וגם מול שרתים יותר רלוונטים היום כמו openLDAP.
    3. מודולים שנטענים בצורה דינמית - שינויים בהגדרות/תכונות השרת ככה שהשחקנים לא נפגעים מ-downtime.
    4. תיכנון וכתיבה של פרוטוקולי תקשורת בין הצד של המשתמש (flash like .. dofus and dawnbattle, or java like .. runescape) לבין השרת (בכל שפה שאני מכיר).
    5. אלגוריטמים כמו מציאת דרך או אינטיליגנציה בסיסית בשביל שחקן מחשב (או מפלצות).
    6. אני מכיר הרבה סיפריות קיימות ככה שלא יהיה צריך להמציא את הגלגל מחדש.
    מקווה שלא רשמתי את זה יותר מדי רישמי :-)
    סה"כ אני יודע לכתוב GUI (את הצד של השחקן), אבל בכל מה שקשור לצד האומנותי אני לגמרי חסר כישרון - בואו נגיד שלצייר עיגול על דף נייר זה אתגר ולעצב זה בכלל לא אני.

אז מה שאני מחפש בעצם זאת קבוצה שכבר יש לה את האומנים ואת המתכנתים של הצד של השחקן ורוצים לכתוב משחק רשת ומחפשים מישהו לכתוב את הצד של השרת.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    לאוברון

לאור היכולות שלך בתחום התכנות, חשבתי שאולי תוכל לעזור לי לפתח משחק הישרדות בגוף ראשון. המשחק מיועד למחשב האישי (pc) ולבני 14 ומעלה. תכננתי שהמשחק יקח לפחות 30 שלבים, אבל אם לא מתאפשר, אני אנסה להפחית את מספר השלבים, ובעקבות כך את מספר הבוסים. למשחק קוראים "אחרון השפויים" וגיבור המשחק הוא איש שגילה דרך ליצור חיסון נגד סמים וסיגריות, שיגרום לכל מי שלוקח אותו לא לרצות לקחת סמים ו/או סיגריות, או להיגמל אם המחוסן צורך סמים ו'או סיגריות כשמחסנים אותו. ביום שהוא המציא את החיסון, יצרני הסמים והסיגריות שילמו לו מילארדים בשביל שיסתום את הפה. הוא לא סתם את הפה, אז הם החליטו להרוג אותו. כשהוא גילה שהם רוצים להרוג אותו, הוא ישר הבין שהוא יצטרך להציל את החיים שלו לפני שהוא יוכל לחסן אחרים מסמים וסיגריות ויצר אקדח חיסונים מיוחד שיורה זריקה עם נוזל כחול בכל ירייה ושאם הוא יורה אותו על בן אדם, הוא מתחסן ושאם הוא יורה על מפלצת, זה הורג אותה (וכמובן שכמות היריות משתנה ממפלצת למפלצת). הנה רשימת המפלצות:

מעשנים-יצורים צהובים דמויי אדם שאם הם נושפים לבן אדם לתוך הפה, הבן אדם מת או הופך למעשן בעצמו

סיגריות דם-סיגריות שמוצצות דם של אנשים. אם הן לא מרוקנות אותו מכל הדם שלו, האדם הופך למעשן. הן לא כל-כך חכמות, אבל מהירות בטירוף ויכולות לקפוץ על השחקן ממקום גבוה.

קריסטלים-למרות שהם נראים יפים, אסור לגעת בהם. כל בן אדם שנוגע בהם נפצע ומת בייסורים.

אלה המפלצות הקטנות. רשימת הבוסים היא כלהדלן:

שיח מריכואנה-שיח ענק עם זרועות שקצת דומה לבן אדם. כשהוא תופס בן אדם, הוא מכניס אותו לפה ומעשן אותו. הבוס הראשון במשחק.

אקסטזי-קפסולה (כמוסה) ענקית ולבנה. נגיעה בידיים מבטיחה מוות בטוח לכל מי שנוגע בו. הבוס השני במשחק.

קוקאין-צמח בעל עלים נוצצים. כשהוא מזהה את הטרף שלו, הוא כורך סביבו את העלים שלו ומוצץ מהקורבן את הנוזלים ואת חומרי המזון. הבוס השלישי במשחק.

חגיגת-צמח שהעלים שלו קצת מזכירים נענע ושהורג את הטרף בכך שהוא תופס אותו ופזר עליו אבקה שנועדה לגרום לטרף הזיות, וכך הטרף יפסיק להאבק. הבוס הרביעי במשחק.

חומר נדיף-לשעבר בן אדם, כיום יצור כחול, דו-רגלי וקטלני. היה פעם איש רגיל, עד שסוחר סמים שכנע אותו שסמים זה כוח. האיש האמין, לקח וקיבל כוחות קטלניים במיוחד, אבל איבד כל קורטוב של אנושיות, וקיבל את הכינוי "חומר נדיף". הפך לאחד מהמנהיגים של יצרני הסמים והסיגריות. בניגוד לרוב הבוסים, מופיע גם לפני הקרב הסופי נגדו, ובאופן תדיר. הבוס החמישי במשחק.

l.s.d-יצרני הסמים והסיגריות הפכו את ראשי התיבות של הסם הזה ליצורים חיים שעובדים בקבוצה שאם הם ייתקעו בשחקן, הם יהרגו אותו באופן מיידי. הדרך היחידה להרוג אותם באמת היא להרוג את שלושתם בהפרש של עד שתי דקות בין הרג להרג, כי אלה שמתו חוזרים אחרי שתי דקות, אלא אם כן הורגים את כולם בהפרש הזמן הנזכר לעיל. הבוס השישי במשחק.

הלורד הרואין-פעם הוא נלחם נגד סמים. השם האמיתי שלו הוא אורן כהן. באחד השלבים הראשונים במשחק, הגיבור פוגש אותו ואורן עוזר לו במטרה שלו. אורן עובר לצד של הסמים רק כשחומר נדיף תוקף אותו. אחרי שחומר נדיף תוקף אותו, אחת הידיים של אורן הופכת לפרג שיורק אבקה לבנה ורעילה והוא הופך ללורד הרואין. במהלך הקרב נגד הלורד הרואין, הוא מתפצל לשניים: אורן כהן, שחזר למה שהוא היה פעם רק עם יד אחת חסרה, ולמפלצת הפרג. הבוס השביעי במשחק.

מפלצת הפרג-מה שהיה פעם זרוע הפרג של הלורד הרואין הפך למפלצת שיורקת אבקה רעילה ושיכולה
    ליצור מפלצות פרג יותר קטנות שיעזרו לה. הבוס השמיני במשחק.

המלך נרגילה-נרגילת ענק בגובה 4.76 מטרים והאיש הרע של המשחק. חוץ מהעובדה שהוא הנהיג את הלינץ' על הגיבור, הוא המנהיג של יצרני הסמים והסיגריות בכל העולם. הוא יכול לנשוף מהזנב הענק שלו, שמגיע לאורך 9 מטרים, שני סוגים של עשן: עשן משעבד, שכל מי שנושם אותו עובר לצד של הסמים, ועשן חומצי, שהורג כל אדם שהוא ינשוף אותו מעליו. הבוס התשיעי והאחרון במשחק.

מקווה שתסכים לעזור לי עם המשחק, מומחה לאיכות

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אההה, קצת לא מסתדר לי הסיפור:
    אם הגיבור מצא חיסון נגד סמים וסיגריות, זה לא אומר שאנשים בעצם לא ימותו מסמים וסיגריות? במקרה הזה, נראה לי כאילו יצרני הסיגריות ירצו לשלם לו מילארדים בשביל שיפיץ את החיסון, כי אם הלקוחות שלהם לא יכולים למות, אז זה אומר יותר קליינטים משלמים בשבילם.
    בכל מקרה, יפה שתארת את הסיפור, אבל מה לגבי מאפייני המשחק? על איזה פלטפורמה אתה רוצה לפתח אותו? מאיזה פרספקטיבה הוא ישוחק? למי הוא מתאים? איזה סגנון הוא? אם כבר התחלת, תכתוב מסמך קונספט מלא.

ועוד שאלה:
    מה לעזאזל עישנת כשחשבת על זה? נראה לי כמו חומר ממש טוב

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אההה, קצת לא מסתדר לי הסיפור:
    אם הגיבור מצא חיסון נגד סמים וסיגריות, זה לא אומר שאנשים בעצם לא ימותו מסמים וסיגריות? במקרה הזה, נראה לי כאילו יצרני הסיגריות ירצו לשלם לו מילארדים בשביל שיפיץ את החיסון, כי אם הלקוחות שלהם לא יכולים למות, אז זה אומר יותר קליינטים משלמים בשבילם.
    בכל מקרה, יפה שתארת את הסיפור, אבל מה לגבי מאפייני המשחק? על איזה פלטפורמה אתה רוצה לפתח אותו? מאיזה פרספקטיבה הוא ישוחק? למי הוא מתאים? איזה סגנון הוא? אם כבר התחלת, תכתוב מסמך קונספט מלא.

ועוד שאלה:
    מה לעזאזל עישנת כשחשבת על זה? נראה לי כמו חומר ממש טוב
    אני מניח שהוא התכוון שהחיסון גורם לאנשים להפסיק להיות מכורים לסיגריות וסמים. לכן, חברות הטבק, ללא ספק ינסו לצוד אחר האיש הזה ולכרות את ראשו הגאוני.
    דרך אגב, זה לא כל כך רחוק מהמציאות. לא הקטע של המרדף הרצחני. הקטע של התרופה. יש תרופה שאחת מתופעות הלוואי שלה היא שהיא גורמת ל55 אחוז מהאנשים שלוקחים אותה להפסיק לרצות לעשן.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    באיזה אתר כתוב על התרופה הזאת? כי אני חייב לדעת את זה וכי מישהו יהיה חייב להפוך את התרופה למשהו שגומל בכל המקרים.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    מומחה לאיכות, עברתי על כמה מהנושאים בפורום הזה ועל פי ההודעות שלך הסקתי שיש לך דימון מפותח מאוד(וקצת מפחיד...), אבל עדיין אין לך ידע בתכנות(תקן אותי אם אני טועה).
    הרעיונות למשחקים שאתה מציע הם אכן מקוריים ומורכבים אבל רמת התכנות שדרושה כדי לפתחם היא גבוהה מאוד.
    אני לא מזמן(לפני חודש) סיימתי 5 יחידות של מחשבים בתיכון ורק המחשבה על אורך הקוד של המשחקים שאתה מציע גורמת לי להתגעגע לספרי הארי פוטר.
    אני אוסיף שאני לא מבין בעצמי יותר מידי במנועים גרפים, אבל הטובים בינהם עולים כסף-והרבה ממנו, שלא נדבר על העובדה שצריך צוות שלם בעל ידע רב בתכנות.

לגבי הרעיון העלילתי למשחק- אותו ממש אהבתי. קצת קשה לי להבין מאיפה הסתננו לשם מפלצות, אבל הרעיון המקורי נשאר מצויין.

לסיכום(אני מרגיש כמו בבגרות בהבעה)- אני מציע לך להוריד את הציפיות שלך. תנסה לפתח משחק פשוט(כמו סנייק או פאקמן) ותתקדם משם.

עוד עצה שהייתי נותן ל"מפתח משחקים עתידי": שחק בכמה שיותר משחקים. ככל שתרחיב את התפיסה שלך לגבי איך משחק אמור להיראות-יותר טוב.
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    1. שיחקתי בהרבה משחקים (וכולם טובים)
    2. אתה מציע לי להוריד את הציפיות שלי כי אני עדיין לא השגתי עבודה מובנית או כי אתה חושב שאני לא מספיק מבין בזה?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני פשוט חושב שאתה לא מבין לעומק מה כרוך בתכנות משחק, אתה חושב יותר מידי על התוכן ולא על איך אתה בונה אותו. לדעתי הרעיונות שלך יכולים להיות משחקי קופסה או תפקידים(DND) מורכבים מאוד(בלי החלק התכנותי, כמובן), אותם, דרך אגב, יש סיכוי קטן שתוכל למכור(אם הם טובים + קצת מזל).
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    חיפה
    קודם כל אני חייב לציין שדימיון לא חסר לך
    מה שלא ברור ממה שכתבת זה מה הכישורים שלך ?
    לייצר רעיון (טוב ומקורי) למשחק אפשר לראות שיש לך, מה לגבי ציור ?
    עיצוב ?
    אפקטים של קול ?

יש משהו קודם שעשית ואתה יכול לקשר אליו ?

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    למרבה הצער לא, אוברן. אבל אני כן יכול להגיד לך שמצאתי מישהו שיסכים לעזור לי עם הסאונד ושאני עדיין בונה את "המשפחה היוצרת". לא אמרת אם אתה רוצה להצטרף אליי.

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    לא יודע מה אתך...
    משחק מקורי...
    אבל לא נשמע שווה משהו בכלל..
    מי ישחק בזה?

אין כוונה להעליב או משהו...
    פשוט נראה לי רעיון רע למשחק...

הרשמה