תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    אני עדיין בחיים שלי לא שיחקתי WOW פעם ניסיתי warcraft 3 ולא הבנתי מה המשחק הזה רוצה מהחיים שלי .

בכל מקרה הנה כמה שאלות:
    1) שמעתי שאפשר לנסות את המשחק למשך עשרה ימים ורק אז להתחיל לשלם, זה נכון? אם כן איפה אפשר להרשם ולהוריד את המשחק?

2) אני מאוד אוהב דמויות שמשתמשות בקסמים בעיקר קוסמים וכל מיני דברים מהסוג הזה. על איזה דמות אתם ממליצים להתחיל בשביל להיות קוסם חזק(אם יש בכלל קסמים )

3) כל פעם שאני עולה רמה אני מקבל נקודות להעלות?(כמו ב MUONLINE) או שהנקודות עולות ומחזקות אותי אוטומטית?

4) האם יש הגנה לדמות שלי? והאם אני יכול לעלות אותה על ידי חפצים שאני אקבל במשחק? ודר"א אם כן האם יש רמות שונות לחפצים(לדוגמה כמו ב MUONLINE שאפשר לעשות +1 עד +13)

6) הבנתי שכדאי להתחיל לשחק בשרת אירופאי כי שם יש פחות לאגים ויותר שחקנים מהארץ, אבל לא הבנתי מה זה RELAM כי אני יודע שזה איזהשהו עולם לפי הפירוש, מה זה RELAM בעצם? והאם אני יכול להחליף ביניהם אחרי שבחרתי באחד?

7) האם אני כאדם שבחיים לא שיחק WARCRAFT אתקשה להבין מה הולך ב WOW? כי ממש לא קלטתי שום דבר ב WARCRAFT כל הזמן קיבלתי כל מיני הודעות שחפרו לי ולא הבנתי מה הם רוצים ממני ^_^.

אם יעלו לי עוד שאלות אני אעדכן את הדיון פה , תודה לעוזרים...

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    1) כן - wow-europe.com חפש שם.
    2) Mage/Warlock
    3) הנקודות שאתה צובר עולות אוטומטית - אך יש Talents מעיין בנייה אותה אתה מעלה לבד - אולי ברין יסביר אין לי כוח.
    4) כן לכולם
    6) Realm = סרוור , ברור שאתה יכול להחליף אבל הדמות בסרוור A לא תעבור לסרוור B.
    7) אתה תפספס כמות גדולה של Lore וזה בעצם החלק המעניין במשחק.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    גם priest זה סבבה

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    יש בדף הראשי של wow-euro קישור לעשר ימים נסיון של BURNING CRUSADE אבל זה מבקש ממני להכנס לחשבון ובשביל ליצור חשבון אני צריך CD-KEY מה שאין לי :\...
    דר"א ממה שהבנתי LORE זה הסיפור שעומד מאחורי WARCRAFT... אין איזה תקציר של עמוד שנים XD?

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Blow Me
    יש בדף הראשי של wow-euro קישור לעשר ימים נסיון של BURNING CRUSADE אבל זה מבקש ממני להכנס לחשבון ובשביל ליצור חשבון אני צריך CD-KEY מה שאין לי :\...
    דר"א ממה שהבנתי LORE זה הסיפור שעומד מאחורי WARCRAFT... אין איזה תקציר של עמוד שנים XD?
    יש תקציר של 900 עמודים אם אתה רוצה.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    באר שבע
    1) נכון. אחרי ה10 ימים אתה יכול לקנות סידיקי אונליין או לקנות מאחד חנויות באג בארץ

2) יש כמה דמויות שמשתמשות בקסמים. הייתי מציע לך לקחת ווארלוק

3) רק בלבל 10 אתה יכול להשתמש בטאלנטים

4) אתה מחזק את ההגנה דרך חפצים ודרך סקיל ההגנה שלך :S

6) אם אתה פותח דמות אתה לא יכול לשחק איתה בשרת אחר

7) בעיקרון WOW שונה מWARCRAFT.
    תשחק בואו כמה ימים אני מניח שתבין אותו

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי NovieX
    2) יש כמה דמויות שמשתמשות בקסמים. הייתי מציע לך לקחת ווארלוק
    בשביל מה? עם כל התלונות עליהם בטוח יעשו להם NERF בעוד 2-3 פאצ'ים....
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    סבבה תודה לכולם על התושבות , אני אתחיל לשחק מקווה שלא יהיה ממש בעיה להתחיל אפילו שאני לא מבין בגרוש ב RPG פעם עוד שיחקתי קצת ב OBLIVION אבל לא נראה לי זה דומה יותר מדי ל WOW ...
    בכל מקרה אני רוצה שחקן התקפי מאוד ל PVP+PVM וחשבתי על לבחור בגזע UNDEAD, יש לכם איזה המלצות על RELAM שהרבה ישראלים מ VGAMES ופורומים אחרים משחקים בהם? ואיזה בילד טוב לmage גם ל PVP וגם PVE?

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    בסרבר Jeadenar בהורד- הגילד Ruin
    באליאנס- Zion Crusade

ובקשר לבילד תנסה באתר הזה
    http://www.wowwiki.com/Mage_builds

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    http://www.wowhead.com/?talent=ki0Vc0fzLGzbZxg0zfMsoh

ממה שקראתי MAGE FIRE גם טוב ב PVP וגם ב PVE מביא DMG מעולה , זה נכון? דר"א מה זה כל הדברים האלה באתר הזה? זה QUEST שאני אעשה ומהם אשיג את הסקילים האלה?

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    fire mage מת בשתי מכות בערך... דברים שהורגים מהר, נהרגים מהר, זה החוק.

במילים אחרות, אין מקצוע יותר טוב. עם אתה רוצה מקצוע שבכל זאת עושה יותר
    נזק, fire mage זאת בחירה אחת, אבל אתה עלול להיקלע למצבים מביכים
    שבהם יותר ממפלצת אחת או שתיים תוקפות אותך, ואז אתה תמות.
    לכן לעליית דרגות הייתי ממליץ ice mage.

איזו דמות אתה מעדיף? דמות של קסמים? לוחמה בנשקים? קשת?
    משהוא משולב?
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    אני מעדיף דמות של לוחמה עם קסמים, אבל אם באמת דמות שתשמתמש בנשקים תהיה דמות הרבה יותר חזקה שגם מביאה DMG טוב וגם שורדת במקוומת חזקים אני בכיף אלך עליה, לדוגמה קראתי ב WOWWIKI ש HUMAN-WARRIOR הוא הדמות הטנק הטובה במשחק, האם יש לו גם DMG טוב?
    אני פשוט רוצה PvE הכי חזק שיש X:

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    חבר כאן אתה פותח אקוונט חדש אם לתקופה של 10 ימים חינם ברגע שתיקנה את המישחק תיקנס ל"ניהול אקוונט" ושם תוסיף את הCD-KEY ואז תוכל להמשיך את הדמויות שלך מה 10 ימי הניסיון (13 יורו לחודש ((לא כולל החודש הראשון שהוא כלול ב100שקל של עלות המשחק)))
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    טנק לא מיועד לעשות הרבה מאד נזק אלא להיות מסוגל לספוג אותו. warrior לובש שריון מטורף ויכול לספוג המון עד שהוא מת. את רוב הנזק יעשו rogue, mage, hunter, warlock, בזמן שה warrior מרכז את ההתקפות של המפלצות עליו כדי שחבריו גורמי הנזק לא ייפגעו.

אם אתה אוהב להשתמש בקסם ככלי התקפי, הייתי ממליצה על mage או warlock. ה mage הוא קוסם במובן הקלאסי של המילה - אותו כדור אש מ DND הולך איתו לאורך כל הדרך. warlock הוא מכשף אפל שמטיל קללות, אבל לא הייתי ממליצה עליו כדמות ראשונה, כי סגנון המשחק איתו מאד מאד מורכב.

בשלב זה, הדמויות החזקות ביותר במשחק הן warlock ו paladin. כשאני חושבת על זה, אולי paladin יכול להתאים לך, כי הוא גם מצוייד בשריון מאסיבי ונלחם בכלי נשק שונים, גם יודע לרפא וגם מקיף את עצמו בבועה מטופשת שבתוכה כלום לא יכול לפגוע בו (מי אמר נרף ולא קיבל?). קסמים של פלאדין הם בעיקר קסמי ריפוי, ואת רוב הנזק הוא עושה ב melee, כלומר בקרב פנים אל פנים.

כל אחד מהקלאסים יכול לשרוד בכל מקום במשחק (שמתאים לטווח הדרגות שלו). הם פחות או יותר מאוזנים והכל תלוי בשחקן. אם אתה משחק בצורה חכמה, לומד את הנקודות החלשות והחזקות של הקלאס שלך ויש לך תזמון טוב - אתה תשרוד.

כשאתה מצטרף, תבחר בשרת Jaedanar האירופאי.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    נכתב במקור על ידי Elle Driver
    טנק לא מיועד לעשות הרבה מאד נזק אלא להיות מסוגל לספוג אותו. warrior לובש שריון מטורף ויכול לספוג המון עד שהוא מת. את רוב הנזק יעשו rogue, mage, hunter, warlock, בזמן שה warrior מרכז את ההתקפות של המפלצות עליו כדי שחבריו גורמי הנזק לא ייפגעו.

אם אתה אוהב להשתמש בקסם ככלי התקפי, הייתי ממליצה על mage או warlock. ה mage הוא קוסם במובן הקלאסי של המילה - אותו כדור אש מ DND הולך איתו לאורך כל הדרך. warlock הוא מכשף אפל שמטיל קללות, אבל לא הייתי ממליצה עליו כדמות ראשונה, כי סגנון המשחק איתו מאד מאד מורכב.

בשלב זה, הדמויות החזקות ביותר במשחק הן warlock ו paladin. כשאני חושבת על זה, אולי paladin יכול להתאים לך, כי הוא גם מצוייד בשריון מאסיבי ונלחם בכלי נשק שונים, גם יודע לרפא וגם מקיף את עצמו בבועה מטופשת שבתוכה כלום לא יכול לפגוע בו (מי אמר נרף ולא קיבל?). קסמים של פלאדין הם בעיקר קסמי ריפוי, ואת רוב הנזק הוא עושה ב melee, כלומר בקרב פנים אל פנים.

כל אחד מהקלאסים יכול לשרוד בכל מקום במשחק (שמתאים לטווח הדרגות שלו). הם פחות או יותר מאוזנים והכל תלוי בשחקן. אם אתה משחק בצורה חכמה, לומד את הנקודות החלשות והחזקות של הקלאס שלך ויש לך תזמון טוב - אתה תשרוד.

כשאתה מצטרף, תבחר בשרת Jaedanar האירופאי.
    קודם כל תודה על התגובה יש השקעה , דבר שני קראית קצת ב WOWWIKI ובאמת נראה כאילו PALDIN הוא דמות שהכי מתאימה לי אני אנסה אותו ואם אני לא אוהב מקסימום אני אלך ל MAGE , תודה על העזרה

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אם אתה רוצה נזק של קסמים חזק והרבה מאנה אז אני ממליץ בלוד אלף - בכל מקרה בוא להורד (RUIN)
    אנחנו צריכים עוד שחקנים!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    דבר קטן על פלדין - הנזק שהוא יכול לגרום בצורה ממוצעת, הוא הנמוך במשחק.
    לא חשוב איך תחשב את זה, לא תהרוג דברים מהר כמו אחרים. גם אם יש לך
    מזל והרגת משהוא מהר, זה בפוקס. תחשוב לפני שאתה לוקח פלדין, כי בסוף
    תגמור בתור מרפא ולא בתור גורם נזק.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הרשמה