תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    הן יוצאות כאילו ממועדון, מעילי פרווה מגונדרים מתבדרים ברוח החורפית, השיער מתעופף בדיוק בכיוון הנכון, כמו היו שמים להם אחד מהמאווררים האלו לפניהן. ושיהיה גם ממונע ואם כבר אז שישב עליו איש פעלולים בן חמישים ושתיים שעברו עליו כמה שנים מאז הפעלול האחרון שינהג בו. והוא ירים גבה מתחילה לעומתן והן אפילו לא תשמנה לב. לא הן ולא שאר האנשים ברחוב. אנשים יעברו בקצה השני. לפעמים איזה זקן יצעק 'וואו, איזה ציצי!' והן אפילו לא יסתכלו. שלא לדבר על תגובה אנושית אחרת כלשהי. רק תלכנה קדימה ולפניהן הפעלולן על המאוורר, עדיין מנסה להתחיל פעם עם זו, פעם עם השניה, פעם עם שתיהן. לך תדע, אולי תצא מזה שלישיה... הן מגיעות לבית בו הן גרות במשותף, שם הפעלולן המזדקן נשאר בחוץ, לצערו, והן מתפשטות, נובחות אחת על השניה ועל העולם במשך חצי שעה, נכנסות לתוך טרנינג ואז אחת לוקחת רצועה, מצמידה לקולר שעל הצוואר של השניה ומוציאה אותה החוצה לעשות את צרכיה. כל פעם שזכר מתקרב, הכלבה שמחזיקה ברצועה נובחת עליו עד שהוא נעלם. לכשהן מסיימות עם הטיול וחוזרות הבייתה, הן משילות עור ושוב חיוכים ושוב נשיקות כי אין אף אחד או לא רוצות שיהיה. ובצדק. כולם חארות. על מי באמת אפשר לסמוך בימינו. בלילה, הן מתעוררות מעוד חלום רטוב ובוהות בירח ומיללות על זה שרע ושרוצות שיהיה טוב. יודעות שלא יהיה, אבל נו, רוצות. אבל כל אחת בשעה אחרת, שבת הזוג לא תדע שהיא חלשה. ובבוקר, שוב לעבודה. ובערב, שוב למועדון. לא בשביל למצוא, סתם בשביל להראות נוכחות. ואיך שהן לא שמות לב, כל החיים עוברים להן בשנות כלב אבל העקרונות שם. עקרונות וקבר רדוד.
    No worries seems to be a magical phrase. You got hit by a car? No worries. Your kitty was run over? No worries. You have a tumor that's going to kill you within six months? No worries! When one says it everything seemes to get better.

So live on, without regret or fears.
    Oh. and No worries(:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    אני לא זוכרת מה הגבתי בדיוק על הסיפור בפעם הקודמת שפרסמת אותו, אבל אני זוכרת שמשום מה לא אהבתי אותו כ"כ.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    לכל אחד/אחת יש טעם משלו/שלה. אני לא כותב הרבה פרוזה- וזה אחד הסיפורים שלי שאני אוהב יותר. ולא זכרתי אם אי פעם פרסמתי אותו- וזו כאן היא התוצאה.
    No worries seems to be a magical phrase. You got hit by a car? No worries. Your kitty was run over? No worries. You have a tumor that's going to kill you within six months? No worries! When one says it everything seemes to get better.

So live on, without regret or fears.
    Oh. and No worries(:
    שתף ב-Google+

הרשמה