תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כמו שכל אדם בר דעת יודע, Hellgate הולך להיות אדיר. למה? כי יוצרי שני משחקי דיאבלו אחראים עליו. לפי היגיון זה, סביר להניח שכל משחק תפקידים פרי מקלדתם של יוצרי המשחק האלמותי ביותר אי פעם יהיה אדיר. לכן, אני מצפה בכיליון עיניים לMythos. משחק תפקידים המוני שהולך וגדל עם הזמן. נכון לעכשיו, הוא רק בשלב אלפא ולכן יעבור זמן מה עד שהוא ישוחרר לקהל הרחב, אבל יש לי דבר אחד לאמר לכולכם שיגרום לכם להזיל ריר בציפיה: 0 שקלים! כן כן... זהו מחיר המשחק. לא המחיר של המנוי החודשי שלא קיים כלל. אני מדבר על מחיר המשחק. אני מדבר על משחק בחינם מאת חברה גדולה ושאפתנית שבמקרה גם יוצרת משחק גדול שכבר הספיק לבנות לעצמו לא מעט הייפ.
    למה הם בכלל עושים את זה? אתם שואלים... הסיבה פשוטה. מדובר בניסוי. הם פשוט רצו לבדוק איך עובד החלק האינטרנטי של Hellgate אז הם יצרו כלי שבעזרתו הם יוכלו לבדוק את זה. לאט לאט הניסוי הזה גדל והתפתח משחק שלם שלפי עיתון המשחק GFW (שאת גיליון יוני שלו קיבלתי ממש היום), הוא ממש ממש כיפי. יותר מכל, הוא מזכיר את משחקי דיאבלו הנהדרים. המשחק משתמש באותו מנוע של Hellgate (הרגעו... לא מדובר במשחק מטורף מבחינה גרפית וצריכת משאבים. הוא הרבה יותר צנוע למרות שהוא נראה אחלה). בגלל שהמשחקים משתמשים באותו מנוע, כל באג שמתוקן באחד, מתוקן גם בשני. כך המפתחים מסוגלים לבחון את המנוע של המשחק לפני שהוא יוצא וכאשר Hellgate אכן יצא, הוא יוכל לרוץ באופן חלק ובטוח.

עדיין לא סיימתי לקרוא את הכתבה על המשחק אז אין לי ממש פרטי משחקיות אבל מה שכן יש לי זה אתר רשמי עם כמה תמונות ואפשרות להצטרף לקהילה. פשוט רשמו את האימייל שלכם ובפעם הבאה שיהיה מבחן שרתים, אולי תיהיו בין ברי המזל שיצורפו.

הנה האתר של המשחק:
    http://www.mythos.com/

תבדקו קצת את האתר ותצטרפו אליי בתפילה שכולנו נקבל הזמנה בקרוב. מהקצת שראיתי, המשחק נראה כיפי במיוחד. דרך אגב, הזכרתי שהוא בחינם?

עריכה:
    יש לי עוד מעט פרטים חדשים על המשחק. קודם כל, הוא בידיוק נכנס לשלב הבטא הסגור אז לא ידוע מתי יצורפו שחקנים חדשים. אני מקווה שבקרוב...
    דבר שני, המשחקיות במשחק מכוונת לכיף טהור. בדומה למשחקי דיאבלו, אתה לא נלחם במפלצת אחת וממשיך הלאה, אלא ב30 מפלצות באותו הזמן. מעבר לזה, המפתח הראשי אמר שהוא רוצה שאם מישהו ישחק 20 דקות הוא ירגיש שהוא עשה משהו יותר מלזכות ב2 נקודות ניסיון ביכולת מסוימת. לפי התיאור של המפתח הראשי (שעבד על דמוי הדיאבלו הכי טוב אי פעם חוץ מדיאבלו 2, FATE), המשחק הזה מתאים לחבר'ה שרוצים לשחק גם כשהם מחזיקים פיצה ביד אחת וכשיש אצלהם חברים והם מדברים איתם באותו הזמן.
    זה נשמע כאילו זה יהיה ממש ממש גדול במזרח הרחוק ואכן, זהו הצפי של המפתחים.

המפתחים מתכוונים להרוויח כסף מהמשחק, ככל הנראה בעזרת מכירת דברים קטנים בכסף אמיתי. למרות זאת, המפתחים הדגישו שלא ימכר שום דבר שיפגע באיזון במשחק.

המשחק בנוי קצת שונה מאשר משחקים אחרים בז'אנר. אין מפת עולם מסוימת. במקום זה, יש אזורים מיוחדים המסודרים לפי אופי המפות. אזור של מבוכים תת קרקעיים אפלים. אזור של יערות עבותים ואזור של הרים מושלגים. בגלל הפורמט הזה, המפתחים יכולים להוסיף מבוכים ואזורים בכל רגע שיש להם משהו להוסיף. המפתח הראשי אמר שהוא היה רוצה מאוד ששנה-שנתיים אחרי יציאת המשחק באופן רשמי, יהיו כבר כתריסר מעמדות שונים בשביל השחקנים ועוד הרבה הרבה חומרים חדשים.

המשחק מאוד מסקרן אותי, באופן אישי. הוא נראה כמו ממורפג שאני אוכל להשקיע בו קצת יותר זמן מאחרים שניסיתי... למרות שכשהוא יצא רשמית, אני כבר אהיה בצבא.

נ.ב.
    הנה הדרישות של המשחק:
    מעבד עם 1.8 GHZ של פנטיום או אחד מגביל של AMD
    ג'יגה ראם
    ג'יפורס 5200 FX או טוב יותר \ רדאון 9500 או טוב יותר - לפחות 64 מגה בכרטיס המסך
    500 מגה של מקום פנוי בכונן הקשיח
    כרטיס קול המותאם עם DX9.

הדרישות לא גבוהות במיוחד, אבל גם לא הכי נמוכות.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    נשמע משחק יפה

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נראה טוב, נשמע כיף ולא עולה כסף. מה יכול להיות יותר מבטיח מזה?
    תודה ששיתפת אותנו עם המידע הזה. חיכיתי שייצא משחק חינמי שבאמת יהיה כיף, ולא ישעמם אחרי שעה כמו השאר (כן, אני חושב ש-MU ו-FlyFF משעממים. מותר לי. אני חולה).

הרשמה