תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    היי- רציתי לדעת מי מכם משחק ב-arenas, באיזה סוג של צוות ומה הרייטינג שלכם- וכמובן האם קיבלתם כבר משהן מה-arena?

אני אתחיל- אני משחק ב-2 נגד 2 בצוות שנקרא storm hoofs רייטינג 1555
    3 נגד 3 בצוות death awaits u all רייטינג 1685

אחרי עבודה קשה מאוד עם החברים שלי ב-zebedar הצלחתי להשיג לי את חתיכת השריון הראשונה מתוך סט הגלדיאטור: http://thottbot.com/i24546. ואתם?

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אף אחד לא רוצה לשחק עם feral druid....

:\

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    רוב השחקנים עוד לא הגיעו ל-Arena....ואם כן סחתיין!

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי vip3r
    אף אחד לא רוצה לשחק עם feral druid....

:\

למהה
    מה רע בFERAL DRUID ? :X

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני ו barak the mighty מתכננים לעשות ארנה 2 על 2 ביחד.
    הוא וורלוק ואני פאלאדין.
    רציתי שתיתן לי מושג בערך כמה השקעה בשבוע תיתן לך כמה נקודות ארנה?
    כלומר, הקבוצה הממוצעת שמשחקת כמה שעות ביום... כמה נקודות נעשה בשבוע?
    1000 או 50?
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    אני יודע שהשאלה הבאה תיגרום לי להישמה קמו נוב.
    לשאלה: איך אני מישתתף ב-Arena.
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    זה לא קשה- אני אסביר איך זה עובד:

arena הם צוותים של כמה וכמה שחקנים שנחלמים זה נגד זה- כמו bg, ב-arena לא מרוויחים honor אלא נקודות arena. ה-arena מיועדת לרמה 70 בלבד.

הצוותים מתחלקים ל-2נגד2
    3נגד3
    5נגד5

במשחק כרגע יש שתי זירות arena :

nagrand arena
    blade's edge mountain arena

כדי ליצור צוות הולכים לarena master אני חושב שככה קוראים לו - (יש אחד ליד כל arena) וקונים ממנו charter כמו של guild בערך, מסדרים את כל העניינים הדרושים ואז הצוות נוצר ואפשר ללכת לשחק.

אתם חייבים להיות באותה קבוצה כדי לשחק, זאת אומרת שאם אני רוצה לשחק 2נגד2 עם turegor שהוא feral druid דרך אגב ואין לו בעיות עם arena, הוא ואני חייבים להיות מחוברים ובאותה הקבוצה.

איך הקרבות בנויים?

אתם מתחילים את הקרב כצוות זהוב (golden) או צוות ירוק (green) וכמובן שתילחמו נגד צוות מהסוג שלכם (2נגד2 מול 2נגד2 וכו') על כל אחד מחברי הצוות שלכם יש דגל בצבע של הקבוצה וכך גם ליריבים שלכם. כל זירה שיש במשחק שונה מהשנייה, הזירה ב-nagrand פתוחה ומאפשרת שדה ראיה רחב ויש בה גם עמודים המספקים מקומות מסתור, והזירה ב-blade's , מכילה גשר צר ומפלס תחתון, וגם שני עמודים גדולים שאפשר לקפוץ אליהם מהגשר ולפגוע ביריבים מלמטה. הקרב מסתיים כשאר הצלחתם להרוג את שני השחקנים היריבים.

** קרבות אימון וקרבות אמיתיים: כשאתם מצטרפים להמתנה לקרב arena אתם יכולים לבחור בין קרב אימון לקרב אמיתי. מה ההבדל? קרבות האימון קיימים בשביל לבחון שילובים של classes שונים שרוצים ליצור צוות לפני שהם יוצרים אותו, למשל אם אני רוצה ליצור צוות עם חבר שלי ה-shadow priest , כדי לבדוק קודם לפני שאנחנו קונים את ה- charter בשביל כלום. בקרבות האימון לא תרוויחו rating. הקרבות האמיתיים הם הקרבות בהם תוכלו להרוויח rating ולשחק "על אמת" נגד אחרים.

חשוב לדעת :

כשאתם נלחמים בקרבות arena יש מספר יכולות שלא עובדות / שלא ניתן להשתמש בהן:

ה- cooldown חצי שעה למיניהם של הלוחמים לא עובדים.

ה- soulstone של הוורלוק וכל יכולות ה-self ress למיניהן לא עובדות, כולל ה-darkmoon card שנותן 10% ל-self ress של השחקן.

זה מה שאני יודע אני כמעט בטוח שיש עוד כמה שאי אפשר להשתמש בהן.

power ups:

ב- arena יש buff אחד, שגורם לכך שכל יכולת שלכם שתפעילו לפני תחילת הקרב (אתם נמצאים שם בערך דקה לפני הקרב במן חדר סגור שנפתח כשמתחיל הקרב ואז אתם עוברים לזירה) לא יעלה לכם שום דבר. לדוגמא: healthstone - mana free, כל הבאפים שלכם כמו stamina
    battle shout הכל עולה אפס rage ואפס mana עד שהקרב מתחיל.

בזירות למיניהם, יש גם כמה דברים נחמדים כמו למשל: יש buff שאפשר לקחת אותו במקומות אקראיים בזיה- נראה כמו יהלום סגול, שמאפשר לראות יותר טוב sealth, אך גם עושה לך נזק כל כמה שניות.

בזירת nagrand עוד דבר נחמד זה שיש מערבולות רוח שיורדות מהשמיים וכל מי שמתקרב זוכה לעוף מרחק די גדול וגם לקבל בערך אלף נזק.

איך מקבלים נקודות?

כל צוות arena שנוצר מתחיל עם rating של 1500. כדי לקבל נקודות על הקבוצה לשחק מינימום 10 משחקים בשבוע ועל כל אחד מן השחקנים לשחק כ-30% מהמשחקים של הקבוצה בשבוע (כל הנתונים האלה מופיעים כשאתם יוצרים את הצוות). כל פעם שתנצחו ה-rating יעלה וכל פעם שתפסידו הוא ירד -יותר rating יותר נקודות. אם הצוות שלכם לא משחק 10 משחקים בשבוע/ אתם לא משחקים 30% מהמשחקים של הצוות- אתם לא מקבלים נקודות.

כל שבוע ביום רביעי מקבלים את הנקודות- אני מקבל בערך 400 בשבוע.

כמה דברים שחשוב לדעת על נקודות: - אתם מקבלים נקודות רק מצוות arena אחד- זה שהשיג הכי הרבה נקודות (כל שחקן יכול להיות חבר באותו זמן בצוות 2נגד2 אחד 3נגד3 אחד ו-5נגד5 אחד), כאשר משווים בין שלושה צוותים כאלה בעלי אותו ה rating :

2נגד2 מבקל הכי פחות, 3נגד3 מקבל יותר מ-2נגד2, ו5נגד5 מקבל הכי הרבה.

זה אומר- אם יש לכם שלושה צוותים - 2נגד2 3נגד3 ו-5נגד 5 ולכולם rating של 1750 (זה המון ) אתם תקבלו נקודות מצוות ה-5נגד 5 שלכם. במילים אחרות אם במקרה לא יצא לכם לשחק בצוות 2נגד2 אתה יכולים לשחק ב-3נגד3 או 5נגד5 ולקבל יותר נקודות. יש לכך הסבר הגיוני לפי דעתי: 2נגד2 הם הקרבות הכי קלים, 3נגד3 הם ברמה בינונית, אבל 5נגד5 הם קרבות קשים (מנסיון) לכן 5נגד5 מקבל הכי הרבה נקודות ביחס לrating שלו.

מידת ההשקעה שאתם משקיעים בצוות יכולה להעלות את ה-rating או להוריד אותו, אני בד"כ משחק פעמיים בשבוע ביום ראשון וביום שלישי לפני הנקודות.

כמה חברים יכולים להיות בכל צוות?

צוות arena אחד מכיל מספר שחקנים כפול מהמספר שהוא משחק נגדו (משפט מסובך :S )

צוות 2נגד2 יכול להכיל 4 שחקנים
    צוות 3נגד3 יכול להכיל 6

וכך הלאה.

כשאתם מזמינים עוד אנשים לצוות שלכם חשוב לדעת שהכי כדאי שהם ישחקו טוב ביחד. למשל אם אני mage וחבר שלי shadow priest עושים צוות 2נגד2, כדאי לנו לחפש עוד שני חברים (classes)
    שמשחקים טוב ביחד כדי שלצוות ה2נגד2 שלנו יהיו בעצם 2 צוותים שיכולים לשחק באותו הזמן ולהעלות את ה-rating הרבה יותר מהר (או להרוס אותו לחלוטין )

לאחר כמה שבועות של -arena תוכלו לרכוש את הפרסים שלכם ב-netherstorm- area 52
    והם ממש אבל ממש מגניבים, חלקי השריון נראים נורא דומה לtier 4. מספר הנקודות המינימאלי שבו תוכלו לרכוש פרס נכון לעכשיו הוא 1125 ובו תוכלו לקנות את חלק היידים של השריון שלכם או את הנשק
    off hand של גלדיאטור.

איך אפשר לדעת כמה נקודות אני מקבל לפני יום רביעי?

יש כמה וכמה אתרים שעושים את החישוב הזה של הנקודות, ב-google צריך לכתוב:

arena points calculator

ובאתרים שנפתחים יבקשו את סוג הצוות שלכם ואת הרייטינג שלכם כדי לקבוע את הנקודות שתקבלו, או לחלופין אתם יכולים לנקוב במספר נקודות שתרצו, והאתר יגיד לכם מה הרייטינג שנחוץ להשגת הנקודות האלה בשבוע.

הטורניר! שכחתי אותו:

כל שנה מתרחשת מה שנקראת- עונת arena, במהלך העונה מתרחש טורניר ה-arena. מהו טורניר ה-arena? הוא בעצם טורניר שבו משתתפים כל הצוותים ונועד לקבוע מי הכי טוב.

הטורניר בנוי כך: אם יצרתם את הצוות שלכם בשלב הראשון (מה שנכון להיום לא יכול לקרות) אז אתם מתחילים כמו כל צוות אחר.

כך הטורניר בנוי:

-כל צוות מבסס את המעמד שלו ומשיג כמה שיותר rating.

- בליז בודקים את הצוותים הטובים ביותר מכל שרת והם עולים שלב.
    אני חושב שהדמות שלהם מועתקת לשרת מיוחד של בליז ששם כל הצוותים יכולים להילחם אחד נגד השני.

-מספר השחקנים מצטמצם עד שנשארים הצוותים המנצחים והצוות הטוב ביותר נבחר לאלופי העולם ב-arena, והם מקבלים גם פרס די שווה :]

אני חושב שהסברתי הכל

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    הוא וורלוק ואני פאלאדין.
    1000 או 50?
    אף אחד מהאנשים שראיתי בחיים שלי ב-zenedar לא מקבל 1000 בשבוע, כמו שאמרתי זה תלוי ב-rating שלכם. (וכמו שאמרתי מקודם אני מקבל 400 בערך בשבוע) אם התחלתם עם 1500 , rating סביר הוא- 1700+ זאת אומרת שאתם צריכים לנצח ב-20 קרבות וכמובן לא להפסיד- זה כמעט בלתי אפשרי, הרייטיני משתפר ב- 100 בשעוב ממש טוב (של צוות נורמאללי כמובן) ואם אתם קצת חורשים (לדוגמא אני וחברים שלי ביום שלישי אחד כדי לשפר את הרייטינג שלנו ב-3נגד3 מ 1355- עלוב ל-1606 - טוב, שיחקנו יותר מ-50 משחקים ברצף ^^). טוב- אז אי אפשר לקבל את ה-gladiator staff בשבועיים (רק בשביל להבין על מה אני מדבר הוא עולה יותר מ-3000 נקודות וזה לא רק הוא אלא כל נשק 2h)

לגבי וורלוק ופלדין אני יכול להגיד שזה שילוב די מנצח, מכל הפעמים שנלחמתי בארנה כמעט ואף פעם לא הצלחתי לנצח paladin כי יש לו יכולת ריפוי ממש מהירה והכל, יש לו גם את המגן הזה. אז יוצא לכם ככה: מרפא אחד, healthstone מהוורלוק, seduce מהוורלוק לשתק שחקן אחד, stuns למיניהם מהפאלאדין, יש לשניכם מגנים סופגי נזק. זה שילוב מנצח לדעתי אם אתה מצליח לשמור אותו חי לאורך כל הקרב.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    הוא וורלוק ואני פאלאדין.
    1000 או 50?

ככה אתה נוטש אותי? well,לך נחוי,אני כבר אמצא לי קבוצה.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    ח"ח על הפוסט למעלה!!! And......LOCK AND PALA FTW!!!!!!!!!

עריכה: תודה רבה רבה רבה עכשיו אני מבין הכוווול

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    אין על מה אני תמיד שמח לעזור :smiling:

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    oridion ואו תודה רבה על ההסבר המפרט!
    סוף סוף הבנתי איך זה עובד.

טוב נראה לי אני יתחיל לחפש בין זוג... (עוד 7 רמות וזה מתחיל...)
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    אין בעיה- בהצלחה ב-arena

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    baal כשתהיה 70 עוברים ל 3 על 3 מה חשבת

עוד שאלה קטנה... הכוונה שלי היא להתחיל ארנה די ברגע שאני מגיע ל70.
    (נכון לעכשיו אני 66)
    האם זה משנה רמת הציוד שלי, או בעיקר עבודת הצוות?
    אני מניח שעם אני מרפא רמת הציוד משפיעה פחות?

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    רמת הציוד בהחלט משתנה,אבל כרגיל יותר הסקיל. תלוי גם נגד מי אתה נלחם

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    זה תלוי בהרבה גורמים ובעיקר עם מי אתה משחק. אני חושב שאתה צריך רמת ציוד מינימאלית - אני מתכוון לא ציוד של רמה 61. בפא'ץ הבא כל העלויות של הסטים של ה-pvp הכחולים יורדות- הסט הזה הוא הדבר הכי טוב חוץ מציוד של raids שאפשר להגיע איתו ל-arena. דווקא העובדה שאתה healer משנה מאוד, בעיקר כשהצוות שלך גדול מ-2נגד 2, אתה צריך mana בכמות מספיקה לשמור את כולם וגם אותך חי.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    עמיתי רוצה 2 על 2 איתי? אתה עושה שיפ לאחד פותחים את השני
    וחוזר חלילה?

רק שתדע שאני פנוי כמעט כל יום כמה שעות ואני רוצה בן זוג שמשחק גם
    בערך כמות כזאתי

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    הוספתי הסבר על קרבות אימון ועל הטורניר, אני לא יודע איך שכחתי אותם וגם תיקנתי את השגיאות הקלדה הטיפשיות שלי :S

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    עמיתי רוצה 2 על 2 איתי? אתה עושה שיפ לאחד פותחים את השני
    וחוזר חלילה?

רק שתדע שאני פנוי כמעט כל יום כמה שעות ואני רוצה בן זוג שמשחק גם
    בערך כמות כזאתי
    נשמע סבבה...
    בקשר לזמן פנוי זה תלוי מתי אני יגיע ל 70...
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    הכוונה היא.. אתה חייל? תלמיד עם בגרויות? עבודה?

הרשמה