תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    XBOX 360 לוקח !!!
    קןדם כול לפני שאתם קונים מוצר אתם בודקים כמה עולה אז זה יותר זול !
    בפלייסטישן 3 יש כונן בלו-ריי ובישביל לעשות צי'פ (עד שיצאא) זה עוד 800 שקל + דיסקים של בלו-ריי שזה עוד יימבהה כסף בקיצר חבל על ההשקעהה שלכם לזרוק 5000 שקל...

---
    לגבי משחקים אין שום סיבה משחקים רק לPS3 המשחקים כולם כולל כולם יוצאים לXBOX360 ולסוני3 .... החברות לא ירצו להפסיד כסף! או שזה תלוי בחברות למשל motorstorm הוציעה את המשחק רק לסוני3 לעומת זאת האקסבוקס 360 היחידה שאפשר לשחק ב- HALO 3 שלדעתי יותר שווה מאשר משחק מרוצים
    תקנו אקסבוקס עם גו'ק חבילת פרימיום עם אינטרנט עם הכול...
    לגביי הגרפיקה אותו הדבר המשחקים אותו גפריקה יש שינויים קלים פה ושמה אבל אותו דבר!
    הכרטיס של סוני3 מעט יותר טוב אבל זה משהו שלא תבחינו דרך העיין זה רק היצרנים של המשחקים
    מיקרוסופוט עדיין לא הגיעה לקצה גבול היכולת של האקבוקס 360 יש משחקים שאמורים לצאת 360 שנראים סוףףףףףף farcture
    לגביי הסאונד לפלליסטישן יש 7.1 ולאקסבוקס 5.1 אם אין לך בית קולונוע קטן אתה לא תבדיל בזה
    לגביי המערכת לאקסבוקס יש 3 ליבות כול מערכת לחוד יש 3.2 GHZ עם 512MB !
    לגביי המערכת פלייסטישן יש 2 ליבות סיסטים-פאוור עם 256MB זיכרון GDDR3 VRAM!
    האקבוקס לוקח!
    הדבר היחיד שפלייסטישן יותר טוב שיש 60GB הארד-דיסק והבלו-ריי
    --אני אישית לא ממליץ על הסוני3 בעתיד הבלו-ריי יעשה בעיות כי היו משחקים של 15 גיג'ה
    וזה יבוא לידיי ביטוי בזמני הטענה ארוכים , נשרף הספק , התחממות יתר
    האקסבוקס יותיצא עוד חבילת עם כונן גם של איזה 20 גיג'ה עם אינטר-קולר(מצננים) שיפתרו את הבעיה מה שסוני עדיין לא חשבה על זה
    גם האקס-בוקס מובילה במצעת המכירות ::
    http://nexgenwars.com/
    מי שלא צריך את הדברים האלה שיקנה אקסבוקס 360 ::
    השוואה בניהם ---- לגביי העיצוב האקס-בוקס לוקח בהליכה כנסו לקישור ותראו ---::

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    לא סתם אומרים שהפיאס 3 הוא מכשיר לעשירים בלבד יש לזה סיבה
    והסיבה היא שהוא מכשיר הרבה יותר מתקדם ויותר איכותי מה360
    ותאמין לי יש לי 360 וראיתי את הפיאס מה לעשות הוא יותר טוב
    ויש לזה כמה סיבות דבר ראשון שאתה מדליק את הפיאס אין את לא שומע ציוץ לא כמו האקס בוקס שמרעיש כמו מחשב חוץ מזה שהכל עובד בצורה חלקה
    דבר שני יש לך טעות לפיאס אין שני מעבדים יש לו מעבד מרכזי שנקרא סל והוא מחולק לשמונה ליבות שכל אחת עובדת במהירות של 3.2 מגהרץ לעומת ה360 שיש לו רק שלוש ליבות של 3.2 שיכולות לעבוד בנפרד שזה מן סוג של ייתרון אבל יתרון שיעלם עוד מעט כשיצליחו לפתח לו משחקים במנצלים קצת את המעבד חוץ מזה שיש לפיאס בלו ריי כבר דבר שמקפיץ לו את המחיר ויצאת HDMI שאין לאקס בוקס הרגלים וסאונד אדיר שאין באקס בוקס הארס דיסק יותר גדול אינטרנט בחינם ויש אפשרות להתקין לינוקס שזה גם פלוס קטלני ביותר
    קיצר זה מכשיר יותר איכותי לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין את זה
    אבל מה ה360 כרגע יותר שווה כי לפיאס אין פריצה וגם אם תיהיה לו לך תדע אם נוכל לשחק מהארד דיסק שלו חוץ מזה שבנוגע למשחקים הוא יותר טוב אבל עוד פעם זה דבר זמני הפיאס יותר חזק וזה רק עניין של זמן עד שהמפתחים יצליחו לנצל את היכולות שלו ואז את תראה שהפיאס יקח
    נכון לעכשיו ה360 שולט

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי book199
    XBOX 360 לוקח !!!
    בפלייסטישן 3 יש כונן בלו-ריי ובישביל לעשות צי'פ (עד שיצאא) זה עוד 800 שקל + דיסקים של בלו-ריי שזה עוד יימבהה כסף בקיצר חבל על ההשקעהה שלכם לזרוק 5000 שקל... שכחת גם שצריך לקנות צורב BLURAY!!!

לגביי המערכת לאקסבוקס יש 3 ליבות כול מערכת לחוד יש 3.2 GHZ עם 512MB ! גם לX360 יש GDDR3...
    לגביי המערכת פלייסטישן יש 2 ליבות סיסטים-פאוור עם 256MB זיכרון GDDR3 VRAM! לפלייסטיישן 3 יש מעבד CELL עם 7 מעבדים.
    האקבוקס לוקח!

הדבר היחיד שפלייסטישן יותר טוב שיש 60GB הארד-דיסק בגירסה החדשה, ELITE, יש 120 GB... והבלו-ריי - טוב קודם אמרת שזה חיסרון לא?

קצרקצרקצרקצר

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תוריד את כל עניין הפריצה...
    (זה לא חוקי, אבל מעכשיו זה גם לא יעבוד יותר...)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    בינתיים האקס בוקס לוקח אבל אני לא רואה כמעט שום משחק רציני ממש אצלו (שעומד להגיע) חוץ מהיילו וגירס לעומת זאת לפלייסטיישן יש את האוונלי סוורד את גוד אוף וור ועוד...

נ.ב
    אולי אתם לא שמים לב אבל שאנחנו כל הזמן מתווכחים על מה יותר טוב הפלייסטיישן מתחיל לצבור תאוצה וכל פעם מפתיע אותנו מחדש עם איזה עוד פרוייקט מיוחד.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    ספאמר........

נכתב במקור על ידי DrTeo
    קצרקצרקצרקצר

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי t-ger
    בינתיים האקס בוקס לוקח אבל אני לא רואה כמעט שום משחק רציני ממש אצלו (שעומד להגיע) חוץ מהיילו וגירס לעומת זאת לפלייסטיישן יש את האוונלי סוורד את גוד אוף וור ועוד...
    נכתב במקור על ידי t-ger

נ.ב
    אולי אתם לא שמים לב אבל שאנחנו כל הזמן מתווכחים על מה יותר טוב הפלייסטיישן מתחיל לצבור תאוצה וכל פעם מפתיע אותנו מחדש עם איזה עוד פרוייקט מיוחד.
    fortza 2, mass effect, halo 3, splinter cell conviction, too human, blue dragon, lost oddessy, ace combat 6, call of jaurez... ואלה רק השנה ואקסקלוסיביים...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי t-ger
    God of War עוד לא הוכרז עד כמה שאני יודע. ועם כל הכבוד ל-Heavenly Sword, ואין כבוד, משחקים כמו Too Human, Blue Dragon, Mass Effect ו-Lost Odyssey הרבה יותר מרשימים ומבטיחים ממנו.

Conviction יוצא השנה? אם יש משהו טוב בסדרה הזאת זה שמשחקים יוצאים כמו פטריות אחרי הגשם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    God of War עוד לא הוכרז עד כמה שאני יודע. ועם כל הכבוד ל-Heavenly Sword, ואין כבוד, משחקים כמו Too Human, Blue Dragon, Mass Effect ו-Lost Odyssey הרבה יותר מרשימים ומבטיחים ממנו.
    נכתב במקור על ידי Jaymz

Conviction יוצא השנה? אם יש משהו טוב בסדרה הזאת זה שמשחקים יוצאים כמו פטריות אחרי הגשם.
    במקור הם אמרו ספטמבר. אבל עכשיו שיובי מונטראול תפסו פיקוד (הבית פיתוח מספר 1 של יובי, עשו את POP:SOT ועכשיו עובדים בנוסף לCONVICTION על אסאסין קריד) אי אפשר לדעת, עדין לא אמרו כלום בקשר לזה שהתאריך של ספטמבר השתנה.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    מתי Two Worlds יוצא?? הוא גם נראה נחמד...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    מתי Two Worlds יוצא?? הוא גם נראה נחמד...

גרסת ה-PC כבר יצאה ואומרים שהמשחק זוועה. לא ממש מתרגש ממנו.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פרדסיה
    Xbox 360 שולט, לא משנה מה תגידו.
    המשחקים יותר מפורטים, אולי לפס3 יש גרפיקה בקצת יותר טובה, אבל זה משהו שרק מומחים יכולים לראות.
    ו-Xbox Live, חלומו של כל גיימר !
    אז הקציר עולה פחות ושווה יותר.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    אייס קומבט הוא טים אקסלוסיב מס אפקט בטח יצא למחשב ובלו דרגון חרא של משחק ממה שקראתי
    וסתם הפרטים על המשחק עצמו (לא נמאס כבר מטיניגרים שמצילים את העולם יש כל הרבה משחקים שבחרו מהנוסחה הזו מה עוד שבמשחק הזה הגיבור נראה כמו בן 13)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי luca blight
    אייס קומבט הוא טים אקסלוסיב מס אפקט בטח יצא למחשב ובלו דרגון חרא של משחק ממה שקראתי
    וסתם הפרטים על המשחק עצמו (לא נמאס כבר מטיניגרים שמצילים את העולם יש כל הרבה משחקים שבחרו מהנוסחה הזו מה עוד שבמשחק הזה הגיבור נראה כמו בן 13)
    טיים אקסקלוסיב לכמה זמן?
    אף אחד לא אמר שמאס אפקט יוצא לPC כך שאתה סתם זורק השערות (וגם אם הוא יוצא זה יהיה ב-2010).

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    טיים אקסקלוסיב לכמה זמן?
    אף אחד לא אמר שמאס אפקט יוצא לPC כך שאתה סתם זורק השערות (וגם אם הוא יוצא זה יהיה ב-2010).
    1)לא זוכר 2) אם אני לא טועה ראיתי אישהו כתבה שזה כנראה מגיע למחשב (למען האמת אני
    מאוד מקווה שהוא יצא למחשב נראה טוב ובא לי RPG שהוא לא בעולם פנטזיה רגיל (קוטר חוץ מהפלוט טויסט לגבי הדמות הראשית איכזב אותי הדיאלוגים שעממו אותי לאללה פורס פורס דארק סיד בלה בלה הדיאלוגים של VTM:B ניו הרבה יותר טובים)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    1)לא זוכר 2) אם אני לא טועה ראיתי אישהו כתבה שזה כנראה מגיע למחשב (למען האמת אני
    מאוד מקווה שהוא יצא למחשב נראה טוב ובא לי RPG שהוא לא בעולם פנטזיה רגיל (קוטר חוץ מהפלוט טויסט לגבי הדמות הראשית איכזב אותי הדיאלוגים שעממו אותי לאללה פורס פורס דארק סיד בלה בלה הדיאלוגים של VTM:B ניו הרבה יותר טובים)
    זה בסדר, כולנו יודעים שאתה אוהב רק JRPG עם שמות שאנשים עם עור לבן לא יודעים להגות.
    ולא, בנתיים אין כלום בקשר לMASS EFFECT למחשב וגם אם יהיה זה יצא בסביבות 2010.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

זה בסדר, כולנו יודעים שאתה אוהב רק JRPG עם שמות שאנשים עם עור לבן לא יודעים להגות.
    ולא, בנתיים אין כלום בקשר לMASS EFFECT למחשב וגם אם יהיה זה יצא בסביבות 2010.
    המממ אני דוקא משחק הרבה RPGים מערבים בזמן האחרון (במיוחד שאני נעדר לתקפות ארכות מהבית ויש לי לפ טופ די חזק) ומתחיל לפתח ענין בהם ומותר לי לאהוב את קוטור מה לעשות הרבה חלקים מהעלילה היו צפוים מאוד והדיאלוגים משעממים בהשואה למשחקים אחרים בזאנר כמו פלין סקיפ טורמנט (אחד המשחקים הטובים ביותר ששיחקתי בהם) באלדורס גייט VTM:B הוא אומנם לא
    NWN (משחק סינגל וכן אני יודע על זה שאנשים ברשת בונים עולמת משלהם) אבל היו שם הרבה קטעים משעממים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    המממ אני דוקא משחק הרבה RPGים מערבים בזמן האחרון (במיוחד שאני נעדר לתקפות ארכות מהבית ויש לי לפ טופ די חזק) ומתחיל לפתח ענין בהם ומותר לי לאהוב את קוטור מה לעשות הרבה חלקים מהעלילה היו צפוים מאוד והדיאלוגים משעממים בהשואה למשחקים אחרים בזאנר כמו פלין סקיפ טורמנט (אחד המשחקים הטובים ביותר ששיחקתי בהם) באלדורס גייט VTM:B הוא אומנם לא
    NWN (משחק סינגל וכן אני יודע על זה שאנשים ברשת בונים עולמת משלהם) אבל היו שם הרבה קטעים משעממים
    האמת שאני מעולם לא הייתי מעריץ גדול של BIOWARE, אני יותר בן אדם של BLACKISLE.
    MASS EFFECT זה המשחק הראשון שלהם שאני מתרגש לקראתו וזה בגלל המערכת דיאלוג החדשה, העובדה שהוא בזמן אמיתי/טאקטי/שוטר וכמובן גרפיקה לזונת גרפיקה כמוני

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    BLACKISLE חברה מצוינת ואני מאוד אוהב RPGים בסביבה עדתינית והמערכת דיאלוגים באמת
    נשמעת טוב מאוד

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    BLACKISLE חברה מצוינת ואני מאוד אוהב RPGים בסביבה עדתינית והמערכת דיאלוגים באמת
    נשמעת טוב מאוד
    כן, לדעתי זה אחד הדברים האלה שאם הוא יצא כמו שצריך (ובנתיים נראה כאילו זה יותר כמו שצריך) אז פתאום הוא יופיע בכל הRPG של הדור הבא, לפחות המערביים.

הרשמה