תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שובר השיר:

העולם נוצר על ידי שיר, שיר נורא, עצוב, מלא הוד ונאדר, שיר הבריאה, ישנם כאלה, המחפשים חלק ממילות השיר או מצליליו על מנת לחוות את העוצמה הכבירה או את הרגשת השלמות הנפשית העילאית המורגשת כאשר נשמעת השירה הקוסמית. ישנם כאלה, אשר תפארת הבריאה אינה עומדת בראש מעייניהם אלא הם עצמם או הנקמה...
    אנשים מרושעים ושוחרי רע אלה המשתמשים בשיר הבריאה על מנת לשבור, להרוס ולעוות אותו נקראים שוברי שיר.
    שוברי שיר לרוב חיים בבדידות מזהרת אך לעיתים הם מתארגנים לגילדות מצומצמות הכוללות לפעמים גם אבירי-טומאה, אל-מתים עוצמתיים, שדים ושטנים רבי עוצמה ושאר יצורים מרושעים השואפים לאנרכיה.

ק"פ: ק6
    דרישות:
    היכולת להטיל לחשי קודש מדרג 5, חייב להתוודע לשיר הבריאה
    נטייה: תוהו רע או ניטרלי רע
    מיומנויות מקצוע: ריכוז (חסן), מלאכה (תבנ), משלח-יד (חכמ), האזנה (חכמ), הופעה (כרז), איום (כרז).
    נקודות מיומנות לדרגה: 4 + מתאם תבונה
    דרגה
    תה"ב
    קשיחות
    תגובה
    רצון
    מיוחד
    1
    +0
    +0
    +0
    +2
    עיוות מילה (6ק6), צווחת שטנה 1/יום, הקרבה
    2
    +1
    +0
    +0
    +3
    מילה מעוותת
    3
    +2
    +1
    +1
    +3
    עיוות מילה (7ק6), שיר מייסר
    4
    +3
    +1
    +1
    +4
    צווחת שטנה 2/יום
    5
    +3
    +1
    +1
    +4
    עיוות מילה (8ק6), לחישה מנפצת
    6
    +4
    +2
    +2
    +5
    האימה המתגברת, מילה מעוותת דגולה
    7
    +5
    +2
    +2
    +5
    עיוות מילה (10ק6), צווחת שטנה 3/יום
    8
    +6
    +2
    +2
    +6
    שבירה, יצירת אימה מעופפת
    9
    +6
    +3
    +3
    +6
    עיוות מילה (12ק6), יללה משגעת
    10
    +7
    +3
    +3
    +7
    צעקה קוטלת

שליטה בנשק ושריון: שוברי שיר אינם זוכים בשליטה בנשק ושריונות נוספים מעבר לאלו בהם הם כבר שולטים.

הקרבה: שובר שיר מתייצב כנגד הבריאה עצמה וכתוצאה מכך, כנגד האלים שיצרו אותה, כתוצאה מכך האלים עצמם מתעבים את שוברי השיר ומסרבים להעניק לו לחשים, או, במקרה של מטיל לחשי מאגיה, מונעים ממנו להשתמש בכוחותיו (השבעות וורלוק עדיין פועלות, אף שהן לא עונות על דרישות הקבלה למקצוע) עקב כך למטיל אין עוד לחשים ידועים או לחשים ליום לעולם.

עיוות מילה [ע"ט]: שובר השיר הרוצה להשתמש ביכולת זו אומר מילה בשפה הקוסמית -שפת הבריאה- אך מעוות אותה ללא הכר כך שכל היצורים במרחק 6 מטרים (הטווח גדל ב1.5 מטרים בכל דרגה אי-זוגית) ממנו סופגים נזק (הנזק גדל בכל דרגה אי-זוגית) (רצון לחצי, הד"ק הוא 10+דרגת שובר השיר+מתאם הכריזמה שלו) זוהי פעולה רגילה.

צווחת שטנה [ע"ט]: שובר השיר צורח בקול רם בשפה הקוסמית ובכך מתגבר את עוצמת קולו, כל היצורים בקו שאורכו 24 מטרים בכיוון ששובר השיר בוחר בו סופגים 15ק6 נזק קולי וכל התקפותיהם הבאות למשך של תוצאת בדיקת איום של שובר השיר סופגות מחסר 2- להתקפה ולנזק, הצלת רצון מוצלחת (ד"ק 10+דרגת שובר השיר+מתאם הכריזמה שלו) מפחיתה את הנזק לחצי ומבטלת את המחסר להתקפות. יצירי כפיים ויצורים או חפצים העשויים קריסטל, גביש, זכוכית או חומר דומה סופגים 15ק8 במקום.
    זוהי פעולה רגילה המעוררת התקפות מזדמנות, דרושה בדיקת ריכוז (ד"ק 20) על מנת לצווח תוך כדי התגוננות (ראה 'הטלת לחש תוך התגוננות' סל"ש עמ' 123).

מילה מעוותת [ד"ל]: שובר השיר מסוגל לעוות את המציאות עצמה סביבו בעזרת שפת הבריאה, שובר השיר בוחר השפעה אחת מן ההשפעות הבאות והוא מסוגל להפעיל אותה כרצונו.
    עיצוב העולם: שובר השיר מסוגל לעוות את הארץ והוא גורם לקרקע עצמה לזוז ולהזדעזע, ההשפעה דומה להשפעת הלחש הזזת אדמה מלבד העובדה שמשך הזמן הדרוש לו בכדי להניע את השטח המקסימאלי הוא רק כשעתיים ולא ארבע שעות. ליכולת זו טווח של 240 מטרים.
    מגן: השובר מעוות את האוויר סביבו כך שהוא זוכה לתוסף שריון +4 לדרג"ש, מלבד זאת, האוויר הקרוש מטשטש את קווי המתאר של השובר וכך לתוקף אפשרי יש 20% לפספס את השובר, ליכולת זו משך של דקה אחת.
    שחיקה: שובר שיר הבוחר ביכולת זו מסוגל להשמיד מבנים במהירות רבה, הוא מסוגל להפעיל לרצונו יכולת הדומה ללחש שחיקה כדרואיד בדרגה 20 אך הוא אינו מסוגל להשפיע על יצירי כפיים.

שיר מייסר [ד"ל]: שובר השיר בוחר יצור חי אחד בטווח (15 מ') ושר מילים בשפת הבריאה, תוך שהוא שבור אותן כמובן, הקורבן חייב להציל קשיחות (ד"ק 10+דרגת שובר השיר+מתאם הכריזמה שלו) או להתייסר נוראות בדומה ללחש ייסורים ל במשך 15 סיבובים.

לחישה מנפצת [ע"ט]: שובר השיר לוחש מילה בשפה הקוסמית ושובר אותה וכתוצאה מכך כל חפצי הזכוכית, קריסטל, הגביש או חומר דומה הלא קסומים מושמדים מייד, חפצים קסומים או חפצים נישאים, מוחזקים או נלבשים זכאים להצלת תגובה (ד"ק 10+דרגת שובר השיר+מתאם הכריזמה שלו) חפצי מתכת לא קסומים או נישאים מושמדים גם הם, אך הם זכאים להצלה, אם הם נישאים או קסומים, הם זכאים להצלה עם תוסף +4. יצירי כפיים מושפעים באופן שונה: יציר הכפיים חייב להציל (קשיחות) ולא הוא הופך למשותק למספר סיבובים השווה לדרגת שובר השיר. זוהי פעולה רגילה בעלת טווח של 12 מטרים.

האימה המתגברת: בעת ששובר שיר בדרגה 6 ומעלה משתמש בעיוות מילה הוא זורק אוטומאטית בדיקת איום, וכל מי שבטווח העיוות מילה חייב להציל רצון בד"ק 10 + תוצאת בדיקת האיום של שובר השיר, מי שנכשל בהצלה הופך למבוהל אם יש לו 100 נק"פ ומטה, מפוחד אם יש לו 200 נק"פ ומטה או מזועזע אם יש לו 200 נק"פ ומעלה.

מילה מעוותת דגולה: זוהי יכולת הדומה למילה מעוותת אך עוצמתית ממנה, גם פה בוחר שובר השיר יכולת אחת.
    המסה: שובר שיר הבוחר יכולת זו מסוגל להמיס אבן מוצקה לכדי מגמה נוזלית, בדומה ללחש הפיכת סלע ללבה, ליכולת זו טווח של 60 מטרים והיא פעולה רגילה המעוררת התקפות מזדמנות, דרושה בדיקת ריכוז בד"ק 24 על מנת להמיס סלע תוך התגוננות.
    בריאה מעוותת: שובר השיר שר במשך כחצי שעה בשפת הבריאה ולמעשה מעוות את כל חבל הארץ שסביבו, הופך אותו למקום נורא, ההשפעה היא כשל הלחש ארץ צללים שהוטל בידי דרואיד בדרגה 20.
    מעטפת: שובר השיר שובר את מרקם המישור סביבו כך שהתקפות המופנות אליו לא יפגעו בו. שובר השיר מקבל תוסף הדיפה +7 לדרג"ש ומלבד זאת יש 50% שהתקפות אשר מופנות אליו לא יפגעו, ו20% שהתקפות אשר פספסו עקב המחסה יעברו במקום אל המישור האתרי, יש לציין שאי אפשר להעביר עצמים הגדולים יותר מגודל קטנטן למישור האתרי.
    משכה של יכולת זו כדקה.
    שבירה [ד"ל]: שובר שיר בדרגה 8 מסוגל 1 ליום להשמיד חפץ קסום, החפץ חייב להיות במרחק שלא עולה על 9 מטרים, שובר השיר אומר מילה בשפה הקוסמית ושובר אותה באמצעה ומפנה את העוצמה הטמונה במעשה זה כלפי החפץ, שחייב להציל רצון (ד"ק 10+דרגת שובר השיר+מתאם הכריזמה שלו) או להיות מושמד.

יצירת אימה מעופפת [ד"ל]: כפעולת סיבוב מלא יכול שובר שיר בדרגה 8 לשיר שיר מעוות בשפת הבריאה אשר יוצר ממרקם המציאות שטן רב עוצמה, השטן המקורנן משרת את השובר במשך כשעה בצייתנות מוחלטת ולאחר מכן נגוז לאוויר הריק. היכולת שמישה אחת ליום.

יללה משגעת[ד"ל]: שובר שיר בדרגה 9 מסוגל לפלוט יללה אימתנית כפעולת סיבוב מלא הגורמת לכל היצורים הקרובים (6 מ') להיתקף בשגעון אלא אם הוא מצליח בהצלת רצון (ד"ק 10+דרגת שובר השיר+מתאם הכריזמה שלו) הדרך היחידה להסיר את הטירוף הזה הוא בעזרת לחש נס או הסרת קללה או שבירת הקסמה ולאחריה משאלה.

צעקה קוטלת [ע"ט]: שובר שיר בדרגה 10 כבר מכיר את השפה הקוסמית בצורה נרחבת יחסית לבן תמותה ומסוגל אחת לשבוע לרכז את כוחותיו הנפשיים ולצעוק בשפה זו, הוא בוחר מטרה אחת בטווח 12 מ' ממנו ומפנה את עוצמתו כלפיה, המטרה חייבת להציל קשיחות (ד"ק 10+דרגת שובר השיר+מתאם הכריזמה שלו) או שעצם קיומה ימחק מן המציאות עצמה, גופו יושמד ללא זכר וכך גם נשמתו, אף אחד ממכריו אינו יזכור את שמו או פרטים כלשהם עליו, אלא אם תבונתו מדהימה (תבנ 25+) וגם אז הוא יזכור רק פרטים מאוד מעורפלים על הקורבן.

תגובות בונות יתקבלו בברכה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מבחינת חוקים אני לא מבין בשיט,אבל הרעיון הבסיסי ממש חמוד.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני חושב שאולי הטווח של הלחשים כאן גדול מידי, אבל גם לדעתי הרעיון מצויין, למרות שיש לי כמה הערות...
    1. הקטע של איבוד הלחשים נראה לי יותר מידי אבסורדי, במיוחד של הלחשים המאגיים. לא כל האלים תומכים בשלמות העולם, לא כל האלים יראו את האנשים האלה באותה צורה, וכו' וכו' וכו', ובנוגע ללחשים המאגיים, לאלים אין שום קשר אליהם. אתה יכול להיות חוטא מוחלט אבל עדיין להטיל כמה כדורי אש שתרצה. ובכלל, כתבת שהם רק מנסים לעוות את הבריאה, לא להרוס אותה...
    2. מה שבאמת מייחד את המקצוע הזה הוא הפלאף שנתת בהתחלה. הייתי מאוד רוצה לשמוע עוד...
    3. אם אנשים יכולים להשתמש במוזיקה הזו בשביל להרוס, בטח שאפשר להשתמש בה בשביל ליצור, לא? מגיע מקצוע הפוך לחלוטין בדרך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    1. זה לא ממש ככה, כי מה שהאלים שונאים בזה, זה העיניין שבן תמותה משתמש בכוח שלהם, ולכן הם מונעים ממנו להשתמש בלחשים, חוצמזה שזה גם קשור הרבה לאיזון.
    2. תגיד מה אתה רוצה לשמוע ואני אנסה לפרט...
    3. כבר יש מקצוע הפוך, הוא זה שנתן לי את כל הרעיון, למרות שהוא קצת אחר, הוא טרובדורי יותר מדי לדעתי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי nahal14
    1. זה לא ממש ככה, כי מה שהאלים שונאים בזה, זה העיניין שבן תמותה משתמש בכוח שלהם, ולכן הם מונעים ממנו להשתמש בלחשים, חוצמזה שזה גם קשור הרבה לאיזון.
    2. תגיד מה אתה רוצה לשמוע ואני אנסה לפרט...
    3. כבר יש מקצוע הפוך, הוא זה שנתן לי את כל הרעיון, למרות שהוא קצת אחר, הוא טרובדורי יותר מדי לדעתי...
    1. אז תשנה את הדרישות להטלת לחשי קודש מדרג חמש, תן לו בונוסים במקרה שהוא היה כהן טוב שעבר למקצוע הזה(סגנון אביר טומאה במדריך לשה"מ), ותבתטל את כל הלחשים/יכולות שהוא קיבל בתור נטיה טובה כל שהיא. ושוב, לאלים אין שום שליטה באנרגיה המאגית של העולם, אחרת לא הייתה הפרדה בין השניים...
    2. זאת בדיוק הנקודה: אני לא יודע מה אני רוצה לשמוע, כי לא פירטת מספיק. למרות שכבר נפל לי האסימון של שרה"ט בעניין.
    3. מין הסתם הוא יהיה טרובדורי... אבל איפה מצאת אותו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    1. אבל אז הוא יהיה חזק מדי. אני פשוט אהפוך את הדרישה ליכולת הטלת לחשי קודש במקום לחשים.
    2. שו שרה"ט? כשיהיה לי זמן אני אנסה לפרט, אבל זה מאוד תלוי בעולם המערכה.
    3. מהמדריך השלם למאגיה, המקצוע נקרא 'שוחר שיר'
    שתף ב-Google+

אתה לא חייב להמציא פלאף יש משהו דומה, דומה עד כדי כאב, בעולמו של טולקין תקרא את הסילמריליון (רק את ההתחלה) ותעתיק את כל הפלאך של שיר הבריאה משם. זה סדיוק אותו דבר רק יותר מורחב עם עוד קטע שמדבר על מורגות' שמנסה לעוות את השיר.
    תגיד יש מצב גם שלקחת את זה משם מעבר לבסיס של שוחר השיר
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    זה באמת מאוד דומה, רק שפה השובר שיר לא מכיר את כל השפה, הוא מכיר כמה מילים בודדות וכמה צלילים מהשיר/שפה, ובכל זאת זה נותן לו הרבה כוח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי nahal14
    1. אבל אז הוא יהיה חזק מדי. אני פשוט אהפוך את הדרישה ליכולת הטלת לחשי קודש במקום לחשים.
    2. שו שרה"ט? כשיהיה לי זמן אני אנסה לפרט, אבל זה מאוד תלוי בעולם המערכה.
    3. מהמדריך השלם למאגיה, המקצוע נקרא 'שוחר שיר'
    1. שחכתי להוסיף שהוא יאבד את היכולות שלו מהמקצוע ההוא, ובמקרה שהוא שירת אלוהות רעה לא יקרה כלום. בכלל, תמיד אפשר להגיד שהשה"מ הוא הבחירה האחרונה לאיזו קטגוריה האל מתאים, תמיד מחליש אותם. P:
    2. שרה"ט=שר הטבעות.
    3. תודה. P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    בהודו בעבר הייתה אמונה על משהו מאוד דומה לשירי הבריאה- הם האמינו משאם אתה יכול לשיר את השירים האלה נכון, האלים חייבים למלא את משאלתך. אבל, שירה נכונה משמע שירה בתזמון מדויק- מספיקה נשימה אחת לא במקום כדי שכל העסק יכשל. אפשר אולי להוסיף את זה למקצוע- א לפחות להשתמש בזה בתור חומר להרפתקאה עם רשע שהוא שובר שיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    זה מקצוע? סליחה על הבורות מראש...
    שתף ב-Google+

זה מקצוע יוקרה. (מקביל לשוחר שיר ויש דרישות למקצוע)

לדעתי זה די סבבה מקצוע, רק מה שאני לא מבין איך הוא יכול להשתתף ביותר מהרפתקת יחיד
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    קודם כל, המקצוע הזה יוצר נבל מצויין. דבר שני, ברגע שהדמויות רעות זה לא בעייתי כ"כ: בין אם הם חבורה של הרפתקאנים שמשיגים כסף למטרה זו או אחרת או קבוצת אנשים שמשרתים אדון אחד שקיבץ אותם באופן זמני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי orr
    1. שחכתי להוסיף שהוא יאבד את היכולות שלו מהמקצוע ההוא, ובמקרה שהוא שירת אלוהות רעה לא יקרה כלום. בכלל, תמיד אפשר להגיד שהשה"מ הוא הבחירה האחרונה לאיזו קטגוריה האל מתאים, תמיד מחליש אותם. P:
    P:
    אני חייב להגיד שאני ממש לא מסכים איתך, גם אל רע לא ישמח אם בן תמותה עלוב ישתמש בכוח של האלים, ואולי הוא דווקא יקצין את זה ויחליט לנקוט פעולות יותר נוראיות מאשר שלילת לחשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    ראשון
    יש אלים כמו ת'אריזדון (מגרייהוק) שרוצים להשמיד את כל העולם לא תהיה להם בעיה לשהיו שוברי שיר אם זה יהרוס את העולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אולי לא תהיה לו בעיה שישמידו את העולם, אבל הוא עדיין לא ירצה שישתמשו בכוח הבלעדי של האלים עצמם - כלומר שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    ת'אריזדון הוא אל מטורף (גם לדעתי) שרוצה להשמי ד גם את עצמו אבל לא כולם משחקים גרייהוק וגם אלה שמשחקים בגרייהוק יכולים להוריד אותו משם (דבר שאני הייתי עושה בגלל שאיזה כוהן רוצה להתאבד?) אז זה לא חשוב. אבל עדיין תחשוב לדוגמא על האל-כוהן (מהקדושה) שהוא מטיל לחשי קדושה ושוב מגים לא מקבלים את כוחם מהאלים בשום דרך!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    קודם כל, שים לב שכבר שיניתי תדרישות ללחשי קודש, א"כ תשים לב שלא אמרתי שהאלים מחלקים את הקסם המאגי, רק שהם מסוגלים להפריע לו, וכבר שיניתי את זה... ולגבי האל-כוהן, אולי האלים לא אוהבים אותו, אפילו מאוד לא אוהבים, אבל הוא עדיין לא משתמש בכוח הבלעדי שלהם, אני חשבתי שאם שובר שיר הופך להיות עוצמתי בטירוף הוא יכול לברוא מישורים משלו וכל מיני שטויות ובגלל זה האלים כולם שונאים אותו... או משו בסגנון...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ליצור מישורים זה כבר קצת נוגד את העיקרון, לא? ובכלל, מה זה לחשי קודש אם לא להשתמש בכוח של האלים? ברור שיש הבדל, אבל גם מכשף שלוקח את כוח היקום לכפות ידיו הוא סיכון ממשי, ועדיין ברוב העולמות לא שוחטים כל אחד כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני לא מדבר על הסיכון, ברור שגם מכשף חזק הוא סיכון, אני מדבר על הפרנציפ, שאף אל לא ירצה שישתמשו בכוח של האלים, לא שזה גורע מהכוח שלהם, אלא שזה הכוח שהם משתמשים בו...
    חוץ מהעובדה שהוויתור על הלחשים ממש דרוש לאיזון של המקצוע...
    שתף ב-Google+

הרשמה