תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני יודע שככל שהקהילה (בפורום) פעילה יותר, ככה אותה קהילה מקבלת יותר.

אבל ב-ET המצב קצת יותר מסובך, יש שרת ארנה אחד של 14 סלוטים, והוא מפוצץ עד 0 מקום, וזה חונק את הקהילה, כי פשוט אין מקום לכולם.

להרחיב את השרת לא ממש טוב, כי אז זה יוריד את הרמה שיש שם, לדעתי צריך לפתוח עוד שרת פאבליק גדול של לפחות 24 סלוטים , ככה שלא יוריד את הרמה שקיימת בשרת השני, ועם זאת יתן הזדמנות גם לשחקנים חדשים, שלא יכנסו לשרת הקיים ופשוט..איך לומר...יקרעו להם את התחת...

כי אתם מתנים את השרתים בפעילות בפורום, ובלי שרת אי אפשר להגדיל את הפעילות בפורום.

בבקשה ממכם, עשו משהו בנושא, אולי אפילו על תנאי, לחודש חודשיים, אם לא ילך, תסגרו.

Necromancer.

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אני יודע שככל שהקהילה (בפורום) פעילה יותר, ככה אותה קהילה מקבלת יותר.

אבל ב-ET המצב קצת יותר מסובך, יש שרת ארנה אחד של 14 סלוטים, והוא מפוצץ עד 0 מקום, וזה חונק את הקהילה, כי פשוט אין מקום לכולם.

להרחיב את השרת לא ממש טוב, כי אז זה יוריד את הרמה שיש שם, לדעתי צריך לפתוח עוד שרת פאבליק גדול של לפחות 24 סלוטים , ככה שלא יוריד את הרמה שקיימת בשרת השני, ועם זאת יתן הזדמנות גם לשחקנים חדשים, שלא יכנסו לשרת הקיים ופשוט..איך לומר...יקרעו להם את התחת...

כי אתם מתנים את השרתים בפעילות בפורום, ובלי שרת אי אפשר להגדיל את הפעילות בפורום.

בבקשה ממכם, עשו משהו בנושא, אולי אפילו על תנאי, לחודש חודשיים, אם לא ילך, תסגרו.

Necromancer.
    הסברתי זאת כבר מספר פעמים לקהילה, ושיתוף פעולה לא קיבלתי בכמויות פה.

אנשים, אם אתם רוצים תחרויות, אירועים, פרסים ומשאבים תצטרכו להשקיע אין אפס.

בתקווה שמישהו פה הבין והפנים את זה.

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אני מסכים איתך ובעדך, הקהילה של ET גדלה מאד וחייבים שרת חדש!

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי vip3r
    הסברתי זאת כבר מספר פעמים לקהילה, ושיתוף פעולה לא קיבלתי בכמויות פה.

אנשים, אם אתם רוצים תחרויות, אירועים, פרסים ומשאבים תצטרכו להשקיע אין אפס.

בתקווה שמישהו פה הבין והפנים את זה.
    אני יודע, ובידיוק על זה אני מדבר... הקהילה נחנקת, השרת קטן מדי בשביל הקהילה, ולא מאפשר את פיתוחה וגדילתה.

לדעתי, מה שיש בפורום עכשיו זה כל מה שאפשר להוציא משרת של 14 איש.

הרשמה