תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    היי,

רציתי לבקש המלצות לאתרים אמינים (וזולים) שאפשר להזמין מהם משחקי PS3.
    כמו כן חשוב לי לוודא שוב שב-PS3 אפשר לשחק בכל משחק PS3 לא משנה איפה קנית אותו, נכון?

ושאלה נוספת: במידה והזמנתי משחק מאתר בחו"ל אני מניח שיקח לו שבוע שבועיים להגיע. השאלה היא האם כשמזמינים משחק שעוד לא יצא לשוק מאתר בחו"ל ב- Pre-Order כמה זמן יקח לו להגיע אליי מהיום שהוא יוצא לשוק?

תודה מראש לעוזרים

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    למשחקי PS3 אין נעילת איזורים, זה נכון.

אתר שנראה לי אמין וטוב יהיה http://www.cduniverse.com/default.as...=U&SetPref=PS3 יש עוד מלא באינטרנט כמובן, פשוט צריך לחפש.

נראה לי שהקטע עם PRE-ORDER הוא אותו דבר, כי המשחק נשלח ביום שהם מקבלים אותו בSTOCK. זה בד"כ חברת השליחויות שלוקח לה עד שבועיים להביא את המשחק עד אליך.

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    ברור שאפשר לחפש בגוגל אתרים ולהזמין מהם קיוויתי לקבל המלצות מאנשים שכבר הזמינו מאיזה אתר וקיבלו את הסחורה שלהם בלי בעיות כדי לוודא שהמקום אמין... בקיצור, אם מישהו מכיר עוד אתרים שאפשר להזמין מהם ויודע שהם אמינים אשמח לקבל את הכתובת, תודה

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Mati_
    ברור שאפשר לחפש בגוגל אתרים ולהזמין מהם קיוויתי לקבל המלצות מאנשים שכבר הזמינו מאיזה אתר וקיבלו את הסחורה שלהם בלי בעיות כדי לוודא שהמקום אמין... בקיצור, אם מישהו מכיר עוד אתרים שאפשר להזמין מהם ויודע שהם אמינים אשמח לקבל את הכתובת, תודה
    המקום הזול ביותר לקנות ממנו, זה מאיביי. ואל תדאג בקשר לאמינות, חצי מהמוכרים שם ילקקו לך את התחת רק כדי שלא תכתוב משהו רע עליהם.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    אני אישית מזמין מ-videogamesplus. אתר קנדי מוצלח למדי. אני מזמין מהם כבר כמה שנים והם עוד לא עשו לי בעיות. כמובן שגם איביי זו אופציה טובה, ואפילו זולה יותר לפעמים, אבל גם קצת מסובכת יותר.
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני בינתיים מזמין את כל המשחקים שלי (מתחילת עידן הPS3) מSENDIT.COM
    אתר בריטי מצויין, מחירים זולים ודמי משלוח מצחיקים, המשחקים מגיעים בין שבוע לעשרה ימים אחרי ששולחים אותם.
    אחלה אתר.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    שמעתי פה שמישהו אמר שלPS3 אין נעילת איזורים!!! זה נכון?!

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    שמעתי פה שמישהו אמר שלPS3 אין נעילת איזורים!!! זה נכון?!
    כן.

10 תווים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה