תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    אני אפתח בכך שאני חובבן לחלוטין, וכל דבר שאכתוב פה הינו בגדר הנסיון האישי שלי. יתכן מאוד שחלק מהדברים פה שגויים או לא מועילים ממש, אבל חשבתי לנכון לכתוב אותם.

1. לדעתי, לנוד יש את ההגנה הגמישה והנוחה ביותר, וזאת בזכות המבנה שלה: יש בסיס אחד ושלוש יחידות יריה. דבר כזה מאפשר לכם להגן על יותר שטח, ולפחות ממבט על ההגנה הזאת נראת נורא מועילה. אם יש לכם כסף ומעט זמן, אני ממליץ לבנות קיר מאוד דחוס של תותחים כאלה: הרוב זה נגד טנקים, ומעט נגד חי"ר ואוויר. הגנה כזאת מאוד חזקה, ובזמן שהאוייב ינסה להלחם בה (וסביר להניח שיכשל) אתה תהיו עסוקים בלבנות צבא משלכם.

2. Scorpion Tank זה מה שנקרא "דפוק וזרוק". הם מאוד מאוד זולים, הם מהירים. אפשר פשוט לקנות המון כאלה ולהשליך אותם על האוייב. הם חלשים יחסית, אם 6-12 כאלה בו זמנית יכולים לעכב את האוייב ולתת לכם כמה דקות יקרות נוספות. הם טובים בעיקר לתחילת משחק, כשיש מעט כסף וזקוקים להגנה זריזה על הבסיס (או אולי איזה Rush נחמד?)

3. כאשר משחקים משחק ארוך, זאת הטקטיקה האהובה עלי: גדוד של 80 Venoms זה דבר בלתי מנוצח לחלוטין (חובה לעשות להם שדרוג לייזר!!). גדוד כזה, כאשר כולו מוכן לירות על כל דבר שזז, מוריד ממוטה תוך לא יותר מ- 3 שניות. למעשה, זה מוריד כל דבר תוך לא יותר מ- 3 שניות. יש רק 2 דברים שיש לפחד מהם: הרבה AA Batteries צמודים אחד לשני: קשה לפגוע בהם והם חזק נגד Venoms. הדבר השני הוא גדוד ענקי של Buggies... הוא בהחלט סכנה גדולה ל- Venoms.

4. Vertigo - הם המפציצים החזקים ביותר לדעתי. קודם כל, הם מהירים מאוד והם Stealth. הפצצה היחידה שלהם חזקה לאין שיעור, ואם המטרה שלכם היא להרוס מטרה ספציפית ומהר - זה הפתרון. חוץ מזה, הוא נראה פשוט נהדר! (אפקט ההעלמות גורם לי להזיל ריר כל פעם מחדש)

5. אם כבר מדברים על להרוס מבנה.. אין דבר יותר חזק מ- Beam Cannon. זהו טנק קטן וחמוד, דמוי ג'וק. כשהוא לבד, הוא לא יותר מדי חזק, אבל אם תקחו 10-14 כאלה, ותתקיפו מטרה אחת, כל קרני הלייזר תתחברנה לאחד שמנה - וזה הורס כל מבנה במהירות אסטורנומית. רק לשם הדגמה, מבנה ה- Superweapon נהרס תוך.. 1-2 שניות. (וזה מבנה יחסית חזק). בנוסף, יש לו טווח מאוד ארוך - מה שמאפשר לכם להרוס הגנה של האוייב לפני שהיא מתקיפה אתכם.

6. זאת טקטיקה שמזכירה לי את Perl Harbor. לפעמים, מספיק לתקוף את האוייב בנקודה אחת קטנה, כדי להרוס לא לחלוטין את מהלך המשחק. אחת הדרכים היא לפגוע בכלכלה של האוייב, כלומר במפעלי הטייביריום שלו: ל- NOD יש מעבדת טייביריום שמאפשרת לכם לבנות Catalyst missle. הטיל הזה, לא יעשה כלום אם נזרקו אותו סתם ככה למקום אקראי, אבל הוא מעורר תגובת שרשרת בקרבת טייבירום. באופן כזה, נחפשו את מקור הטייבירום העיקרי של האוייב: לידו סביר להניח יהיו כמה מפעלים והמון Harvesters. אם תזרקו את הטיל בנקודת המפתח הזאת, מובטחת לכם פגיעה בכלכלה של האוייב- ויתרון גדול לכם.

7. Avatars הם צעצועים. הם מאוד יקרים, ויחס התועלת שלהם בקרב למחיר מאוד מאוד נמוך. עם זאת, ברגע שיש לכם המון כסף, ואת רוצים להשתעשע, תוכלו להשתמש בתכונה מאוד מעניינת של ה- Avatar: תוכלו לגנוב את הלהביור לטנק הלהביור, את תכונת ההעלמות מה- Stealth Tank ועוד ועוד. זה ממש כיף לראות את האווטאר שלכם שורף חיילים למוות.

8. אחרון חביב: ל- NOD יש מבנה חמוד בשם Disruption Tower, המאפשר לכם להקים בסיס קטן ובלתי נראה. המבנה הזה מעלים כל דבר שנמאס ברדיוס הפעולה שלו, מה שמאפשר לכם להקים למשל מפעל טייביריום חשאי בקצה המפה. הבעיה היחידה היא Buggies של GDI, המגלים דברים כאלה באפס זמן.

זהו זה בינתיים, מקווה שזה הועיל למישהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    תודה רבה על המדריך! שימושי ועוזר!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    כל הכבוד על ההשקעה!!!

נ.ב: פעם עשיתי גדוד של 100 Venoms ....

(המשחק התחיל להיתקע קצת חח)
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    גם אני רק שלי היה 120 Venoms
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    חחח, טיפים קטנים... יותר נכון טיפים גדולים
    אבל לנוד יש בעיה בהגנה והיא שההגנה לא חזקה. אתה מפוצץ את הבסיס של ההגנה וזהו, כול השלושה מתפוצצים. זה גם יתרון וגם חיסרון. צריך לנצל אותו. לדעתי, לסקרין יש את ההגנה האכזרית והמשתלמת ביותר אם כי היא מעט יקרה. לנוד יש את ההגנה הכי חלשה אם לא משתמשים בה בחוכמה ובצורה נכונה וטובה. לGDI יש הגנה פשוטה ויעילה שעושה את העבודה בקלות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    חשבתי על עוד משהו:

תזרעו טייביריום בבסיס האוייב (יש אפשרות שנקראת Seed Tiberium) ואז תשתמשו ב- Catalyst Missle בדיוק במקום הזריעה. מאוד בנאלי ופשוט :}
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Doronz
    חשבתי על עוד משהו:

תזרעו טייביריום בבסיס האוייב (יש אפשרות שנקראת Seed Tiberium) ואז תשתמשו ב- Catalyst Missle בדיוק במקום הזריעה. מאוד בנאלי ופשוט :}
    כן אחלה טקטיקה, אבל כרגע המטוס ששולח את הטיבריום נהרס מהר, אבל הוא מקבל חיזוק ב-1.05

שתף ב-Google+

הרשמה